Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Galeria zdjec!!


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 2 lut 2005, o 14:32
 Galeria zdjec!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 lut 2005, o 01:12
Skąd: Tuchow
Posty: 6

Zobacz profil 
Witam
Mam pytanie, dlaczego tak slabiutkie zdjecia sa w galerii. Czy Rzeszowa nie stac na jakiegos solidnego fotografa. Bo zdjecia z galerii to totalne dno!!
Pozdrosy


           
Post 2 lut 2005, o 14:39
 Re: Galeria zdjec!!


Tumbler napisał(a):
Witam
Mam pytanie, dlaczego tak slabiutkie zdjecia sa w galerii. Czy Rzeszowa nie stac na jakiegos solidnego fotografa. Bo zdjecia z galerii to totalne dno!!
Pozdrosy


J.Czochara to profesjonalny fotograf i Jego zdjeciom nic nie brakuje! MIstrzu, popatrz najpiew na swoje :lol: To dopiero jest prawdziew dno...Widac,ze miales niezly sprzet(na memoriale) i w zupelnosci nie ptrafiles tego wykorzystac.


           
Post 2 lut 2005, o 14:39
 Re: Galeria zdjec!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Tumbler napisał(a):
Witam
Mam pytanie, dlaczego tak slabiutkie zdjecia sa w galerii. Czy Rzeszowa nie stac na jakiegos solidnego fotografa. Bo zdjecia z galerii to totalne dno!!
Pozdrosy


Wszystko się zmienia ;)


           
Post 2 lut 2005, o 15:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 lut 2005, o 01:12
Skąd: Tuchow
Posty: 6

Zobacz profil 
Ja nie twierdze, ze moje foty sa mistrzowskie bo sporo im jeszcze brakuje. Ale jezeli J.Czochara to profesjonalny fotograf i Jego zdjeciom nic nie brakuje, to bardzo mi schlebiacie ! ! Dziekuje za uznanie. Ten pan Czochara nieciekawie kadruje, no i toco jest bardzo wazne pry fotografii sportowej - ostrosc - to porazka. Ja rozumiem ze moz sie trafic jedno zdjcie z zamirzonym efektem rozmazania, aby pokazac dynamizm. Ja rozumiem ze mozna stosowac panoramowanie aby tlo bylo niesotre w stosunku do pierwszego planu. Ale skoro wszystkie zdjecie sa okropnie poruszone to wybczczcie, ale mamy do czynienia raczej z idiota a nie fotografem. Na koniec bardzo rozbawila mnie uwaga, ze na memoriale mialem wspanialny sprzet i nie umialem go wykorzystac. Mialem Fuji S5500( takze aprat bardzo deliaktnie mowiac nie z tych najdrozszych), a wykorzystalem jego mozliwosci napewno lepiej niz Pan Czochara. Jako ze nic nie mam do stali, wiec apluje zebyscie zmienii sobie fotografa. Moze jak beda lepsze zdjecia beda i lepsze wyniki.


           
Post 2 lut 2005, o 15:30
 


Tumbler napisał(a):
Ja nie twierdze, ze moje foty sa mistrzowskie bo sporo im jeszcze brakuje. Ale jezeli J.Czochara to profesjonalny fotograf i Jego zdjeciom nic nie brakuje, to bardzo mi schlebiacie ! ! Dziekuje za uznanie. Ten pan Czochara nieciekawie kadruje, no i toco jest bardzo wazne pry fotografii sportowej - ostrosc - to porazka. Ja rozumiem ze moz sie trafic jedno zdjcie z zamirzonym efektem rozmazania, aby pokazac dynamizm. Ja rozumiem ze mozna stosowac panoramowanie aby tlo bylo niesotre w stosunku do pierwszego planu. Ale skoro wszystkie zdjecie sa okropnie poruszone to wybczczcie, ale mamy do czynienia raczej z idiota a nie fotografem.


czy my na pewno rozmawiamy o tym samym ? :lol:
podam przyklad zdjecia, bo moze Ty prawisz o czyms zupelnie innym...
Obrazek

Z calym szacunkeim - nieostre to sa kolego Twoje foty i to bardzo! Owszem, tlo jest nie poruszone, ale zawdonik ukazany na Twoich zdjeciach jest rozmazany...

Cytuj:
Na koniec bardzo rozbawila mnie uwaga, ze na memoriale mialem wspanialny sprzet i nie umialem go wykorzystac.
. Mialem Fuji S5500( takze aprat bardzo deliaktnie mowiac nie z tych najdrozszych), a wykorzystalem jego mozliwosci napewno lepiej niz Pan Czochara. Jako ze nic nie mam do stali, wiec apluje zebyscie zmienii sobie fotografa. Moze jak beda lepsze zdjecia beda i lepsze wyniki.

oj kolego, gdybym ja dysponowal takim aparatem...;] Zreszta nawiasem mowiac mam zamiar sobie zakupic dokladnie taki sam :P


           
Post 2 lut 2005, o 15:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 lut 2005, o 01:12
Skąd: Tuchow
Posty: 6

Zobacz profil 
1.No wlasnie, o czym my mowimy ? Moj zdjecia sa rozmazane ? to ordynarne oszczerstwo, kazdy moze to sam sprawdzic, zaglodajac do mojego profilu.

2.A jezeli to sa technicznie nawet nie bezbledne ale poprawne foty to chyle czola!!!




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek

Co to za kadr, kompozycja ?



3.Wiecej juz mi sie poprostu nie chce zapodawac, aby oszczedzic ostatecznej kompromitacji autorowi. Aha jeszcze jedno, zdjecia o ktorych tu mowa to pierwsze lepsze jakie zobaczylem, az boje sie agladac dalej.


           
Post 2 lut 2005, o 15:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 sie 2004, o 16:07
Skąd: NM
Posty: 68

Zobacz profil 
Tumbler napisał(a):
Ja nie twierdze, ze moje foty sa mistrzowskie bo sporo im jeszcze brakuje. Ale jezeli J.Czochara to profesjonalny fotograf i Jego zdjeciom nic nie brakuje, to bardzo mi schlebiacie ! ! Dziekuje za uznanie. Ten pan Czochara nieciekawie kadruje, no i toco jest bardzo wazne pry fotografii sportowej - ostrosc - to porazka. Ja rozumiem ze moz sie trafic jedno zdjcie z zamirzonym efektem rozmazania, aby pokazac dynamizm. Ja rozumiem ze mozna stosowac panoramowanie aby tlo bylo niesotre w stosunku do pierwszego planu. Ale skoro wszystkie zdjecie sa okropnie poruszone to wybczczcie, ale mamy do czynienia raczej z idiota a nie fotografem. Na koniec bardzo rozbawila mnie uwaga, ze na memoriale mialem wspanialny sprzet i nie umialem go wykorzystac. Mialem Fuji S5500( takze aprat bardzo deliaktnie mowiac nie z tych najdrozszych), a wykorzystalem jego mozliwosci napewno lepiej niz Pan Czochara. Jako ze nic nie mam do stali, wiec apluje zebyscie zmienii sobie fotografa. Moze jak beda lepsze zdjecia beda i lepsze wyniki.


Tumbler tym tekstem pokazujesz jak trwasz w samouwielbieniu. Za grosz w Tobie pokory i szacunku do innych.


           
Post 2 lut 2005, o 16:00
 


no to faktycznie rozmawiamy o dwoch innych sprawach :P Te foty co zapodales ,to sa "troszeczke" stare i faktycznie do najlepszych nie naleza ;) Ich autorem nie jest Czochara...Radze sobie zagladnac do zdjec z zeszlego sezonu :)

A co do Twoich zdjatek -

Obrazek

Ta fotka jest dobra? NIe mowie juz o kadrze, ktory IMHO nie jest zbyt fortunny (ale zastrzegam sobie, ze to moje prywatna opinia ;) ), ale o ostrosci ;) Zreszta, to chyba nie jest temat na omawianie Twoich prac ;)

pozdrawiam


           
Post 2 lut 2005, o 16:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Tumbler napisał(a):
1.No wlasnie, o czym my mowimy ? Moj zdjecia sa rozmazane ? to ordynarne oszczerstwo, kazdy moze to sam sprawdzic, zaglodajac do mojego profilu.

2.A jezeli to sa technicznie nawet nie bezbledne ale poprawne foty to chyle czola!!!




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek

Co to za kadr, kompozycja ?



3.Wiecej juz mi sie poprostu nie chce zapodawac, aby oszczedzic ostatecznej kompromitacji autorowi. Aha jeszcze jedno, zdjecia o ktorych tu mowa to pierwsze lepsze jakie zobaczylem, az boje sie agladac dalej.

hehehe smiech na sali przecież to nie są zdjęcia Jacka. Te zdjęcia robione są typowo amatorsko :lol:
Swoją drogą jesteś mocy, zeby z setek zajebistych zdjęć wynaleźć te cztery :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 2 lut 2005, o 16:04
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
hehehe smiech na sali przecież to nie są zdjęcia Jacka. Te zdjęcia robione są typowo amatorsko :lol:
Swoją drogą jesteś mocy, zeby z setek zajebistych zdjęć wynaleźć te cztery :wink:

Jak ktos chce to sie do wszystkiego przywali... ;) Chlopak chyba chcial pokazac jaki to on fajny jest... :lol:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 2 lut 2005, o 16:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
WilmeN napisał(a):
hehehe smiech na sali przecież to nie są zdjęcia Jacka. Te zdjęcia robione są typowo amatorsko :lol:
Swoją drogą jesteś mocy, zeby z setek zajebistych zdjęć wynaleźć te cztery :wink:

Jak ktos chce to sie do wszystkiego przywali... ;) Chlopak chyba chcial pokazac jaki to on fajny jest... :lol:


ogladajac zdjecia pana jacka mi prawie zawsze szczeka opada. to nie tylko moje zdanie. dla mnie gosc jest full profesionalista.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 2 lut 2005, o 16:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 lut 2005, o 01:12
Skąd: Tuchow
Posty: 6

Zobacz profil 
Po pierwsze nie chcialem pokazac jaki to jestem fajny, tylko zdzwil mnie fakt ze sa takie foty w galerii Waszego klubu na jego oficjalnej stronie. Po drogie to sa foty pierwsze lepsze na jakie natrafilem. Wcale ich nie szukalem.Po Trzecie pod tymi fotami widnieje nawisko Czochara, wiec radze logiczniej prebudowac galerie. i Wreszcie skoro nie sa ta zdjecia Jacka Czochara to bardzo go przepraszam. Pozdrosy


           
Post 2 lut 2005, o 18:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Ujawnianie prywatnej korespondencji jest niezgodne z netykieta. Twojego posta usunalem, sprawe przekazalem administratorom.


           
Post 2 lut 2005, o 18:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tumbler napisał(a):
Po pierwsze nie chcialem pokazac jaki to jestem fajny, tylko zdzwil mnie fakt ze sa takie foty w galerii Waszego klubu na jego oficjalnej stronie. Po drogie to sa foty pierwsze lepsze na jakie natrafilem. Wcale ich nie szukalem.Po Trzecie pod tymi fotami widnieje nawisko Czochara, wiec radze logiczniej prebudowac galerie. i Wreszcie skoro nie sa ta zdjecia Jacka Czochara to bardzo go przepraszam. Pozdrosy


A dlaczego akurat nie trafiłeś na takie zdjecia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie chce mi się wiecej wklejać, bo nei ma sensu. Masz na stronie po prawej stronie "Ostatnio dodane galerie" i tam jest reszta. I za nim zaczniesz w ogóle coś pisać to sprawdz kto jest autorem danych zdjęć. Po drugie jak Ci się nie podobają zdjęcia to ich nie oglądaj - oczywiste jest, że Jacek nie może być na meczach wyjazdowych bo ma robote w Rzeszowie w tym czasie i wtedy zdjęcia bierzemy od innych osób, który n tym danym meczu były. Bo choć są gorszej jakości to nie jeden kibic chce je oglądać.


           
Post 2 lut 2005, o 19:58
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 lut 2005, o 01:12
Skąd: Tuchow
Posty: 6

Zobacz profil 
Moj blad, jeszcze raz prepraszam. Ale pod zdjeciami widnieje nazwisko Czochara, wiec sami wprowadzacie ogladajacyh w blad. Kolejna sprawa ze zostalem przez tego goscia dwukrotnie obrazony od cweli i burakow. To zwykle chamstwo z jego strony!!


           
Post 2 lut 2005, o 20:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tumbler napisał(a):
Moj blad, jeszcze raz prepraszam. Ale pod zdjeciami widnieje nazwisko Czochara, wiec sami wprowadzacie ogladajacyh w blad. Kolejna sprawa ze zostalem przez tego goscia dwukrotnie obrazony od cweli i burakow. To zwykle chamstwo z jego strony!!


Możesz dać linka gdzie takie coś się znajduje?


           
Post 2 lut 2005, o 20:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 lut 2005, o 01:12
Skąd: Tuchow
Posty: 6

Zobacz profil 
Juz dalem, ale mi go usunieto i napisano ze to dlatego iz nie ujawnia sie korespondencji prywatnej, bo tak zostalem obrazony w prywatnej wiadomosci.


           
Post 2 lut 2005, o 20:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Tumbler napisał(a):
Juz dalem, ale mi go usunieto i napisano ze to dlatego iz nie ujawnia sie korespondencji prywatnej, bo tak zostalem obrazony w prywatnej wiadomosci.


No i bardzo dobrze zrobiono, bo za takie coś powinieneś dostać bana.

Mi chodzi o link ze zdjęcami, pod którymi jest podpisany J.CZ. Czekam...


           
Post 2 lut 2005, o 21:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 cze 2004, o 07:28
Posty: 13

Zobacz profil 
Skończmy tę głupią dyskusję, bo z takim człowiekiem nie ma sensu wdawać się w rozmowę. Gość publicznie napisał co sądzi:

Tumbler napisał(a):
Ja nie twierdze, ze moje foty sa mistrzowskie bo sporo im jeszcze brakuje. Ale jezeli J.Czochara to profesjonalny fotograf i Jego zdjeciom nic nie brakuje, to bardzo mi schlebiacie ! ! Dziekuje za uznanie. Ten pan Czochara nieciekawie kadruje, no i toco jest bardzo wazne pry fotografii sportowej - ostrosc - to porazka. Ja rozumiem ze moz sie trafic jedno zdjcie z zamirzonym efektem rozmazania, aby pokazac dynamizm. Ja rozumiem ze mozna stosowac panoramowanie aby tlo bylo niesotre w stosunku do pierwszego planu. Ale skoro wszystkie zdjecie sa okropnie poruszone to wybczczcie, ale mamy do czynienia raczej z idiota a nie fotografem. Na koniec bardzo rozbawila mnie uwaga, ze na memoriale mialem wspanialny sprzet i nie umialem go wykorzystac. Mialem Fuji S5500( takze aprat bardzo deliaktnie mowiac nie z tych najdrozszych), a wykorzystalem jego mozliwosci napewno lepiej niz Pan Czochara. Jako ze nic nie mam do stali, wiec apluje zebyscie zmienii sobie fotografa. Moze jak beda lepsze zdjecia beda i lepsze wyniki.


To jest fakt niepodważalny, dokonany w miejscu ogólnodostępnym.
Lecz jak widzę, gość nawet się nie przejął skierowanym wyłącznie do niego przywołaniem do porządku, tylko skarży się. Trudno, jest debeściak i tacy goście jak Jarek Pabijan czy Mike Patrick mogą mu naskoczyć. W takim razie ja przed nim także chylę czoła i będę mu pod nogi kwiatki sypał z koszyczka, kiedy tylko pojawi się w Rzeszowie.

http://www.zuzel.tuchow.pl/displayimage ... sf0466.jpg

http://www.zuzel.tuchow.pl/displayimage ... 5_2581.jpg

http://www.zuzel.tuchow.pl/displayimage ... 5_2582.jpg

Podziwiajmy mistrza, skoro nawet najlepsi są pod wrażeniem kunsztu naszego sympatycznego koleżki.
I naprawdę, skończmy tę paplaninę bo niczemu ona nie służy, a pajac tylko się z nas śmieje, że temat podchwyciliśmy.


           
Post 26 lut 2005, o 00:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
Witam po dlugiej przerwie :twisted:

Nie na temat ale pokrwenie. Zapraszam wszystkivch ktorzy by chcieli avatara :!: Kontakt GG:

:wink: :twisted:

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi