Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

wolność słowa na FORUM?


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 20 lis 2009, o 08:25
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 16:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
W przypadku, gdy post zostanie zaakceptowany lub odrzucony zawsze przychodzi o tym wiadomość. Więc nic nie zaginie ;)

Ale gdzie ta wiadomość przychodzi? Na mailu nic nie mam.
No i żeby być bardziej upierdliwym to w przypadku gdyby te wiadomości przychodziły na mój @ to mogłoby to zostać uznane za spamerstwo (czy jak to tam się mówi), czy nie?^^


K 2 napisał(a):
Swoją drogą, to wcześniejszego posta napisałeś o godzinie 22:33, a teraz mamy 7:54, więc sorry brzycho, ale kto jak nie Ty powinien się po prostu domyśleć, że w tym czasie żadnego z modów czy adminów nie było forum ;) Co innego jakbyś napisał o 10:33, a 19:54 jeszcze nie był zaakceptowany ;)

To akurat była uszczypliwość z mojej strony. 8-)


Wciąż jednak czekam na oficjalny komunikat, czy cokolwiek innego za co dokładnie została na mnie nałożona ta akceptacja postów.

_________________
Obrazek


           
Post 20 lis 2009, o 09:58
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 07:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Koledzy brzycho i Kamil.

Dostaliście akceptacje postów za nieprzestrzeganie regulaminu. Zarówno jeden jak i drugi mieliście na swych kontach mniejsze i większe przewinienia, które zdarzały się dalej. Dlatego wspólnie z administracją forum postanowiliśmy włączyć Wam opcję akceptacji postów. Jeśli będzie poprawa, to jak napisał K2, opcja ta zostanie wyłączona.

Drogi Kamilu, nie napisałem ani jednego obraźliwego słowa w Twoim kierunku, ale oczywiście jeśli czujesz się urażony to napiszę tylko, że jest mi przykro z tego powodu.

I proszę nie odpisujcie już więcej w tym temacie, gdyż nie mamy już o czym rozmawiać. Jest tyle ciekawych spraw na forum, więc udzielajcie się Panowie !

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 21 lis 2009, o 14:20
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 16:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Masz rację. Nie mamy już o czym rozmawiać.;]

Protestuję przeciwko prywatnemu folwarkowi Marmy Półtorak dlatego nie chodzę na mecze Marty - Hadykówki. Dziwnym więc byłoby gdybym tu pisał nadal skoro administracja tego forum zapożyczyła metody działań od wspomnianej już rudej pani, które kompletnie nie zgadzają się z moimi przekonaniami.

Na koniec chciałem podziękować wszystkim, za wszystkie wspólne dyskusje tu na forum. Za te wszystkie kłótnie, kiedy to potrafiłem walczyć z dosłownie całym forum itp. Było fajnie niestety przez komunistyczne zapędy władzy już się skończyło.;]

Osobne podziękowania dla Robiego, gdyż na swojej drodze jeszcze nigdy nie spotkałem nikogo, kto tak idealnie by mi się wystawiał. :tuptup:

Także ciao! Baj itd. 8-)




htsz! :bat:


aaajt! :D

_________________
Obrazek


           
Post 21 lis 2009, o 22:29
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 14:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2640

Zobacz profil 
brzycho :arrow:
w 10

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 21 lis 2009, o 22:33
 Re: wolność słowa na FORUM?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 13:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Osobne podziękowania dla Robiego, gdyż na swojej drodze jeszcze nigdy nie spotkałem nikogo, kto tak idealnie by mi się wystawiał. :tuptup:

Przepraszam, ale ja tylka nikomu nie nastawialem i nic mnie nie boli (4 litery) :lol:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 26 lis 2009, o 16:28
 Re: wolność słowa na FORUM?


Na innych forach temat o Sparcie jest przyklejany, na naszym nie przeszedł przez "cenzurę". Brawo za kibicowską solidarność!


           
Post 27 lis 2009, o 12:38
 Re: wolność słowa na FORUM?
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 18:58
Skąd: H69
Posty: 2324

Zobacz profil 
Pan Stary-jeż-seba-Hugo-Kołłątaj-huk-franc-gred-trej raczy następnym razem dobrze popatrzeć przed napisaniem czegokolwiek. W momencie kiedy temat o Sparcie był widoczny już od dobrych trzech godzin (dokładnie o 13:11 opublikował go MiK, do sprawdzenia -> tutaj), piszesz post z pretensjami, że nie przeszedł przez cenzurę :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 27 lis 2009, o 14:20
 Re: wolność słowa na FORUM?


nie wiem jakim cudem tak wyszło :D 25 go wieczorem obadałem, że owy "kolega" zarejestrował się na forum a tematu nie ma, wiadomo post szedł do akceptacji, na drugi dzień sprawdzam też nie ma, więc napisałem powyższego posta

Cytuj:
Pan Stary-jeż-seba-Hugo-Kołłątaj-huk-franc-gred-trej

oj nie wszyscy z nich to ja, może kolega od układanek Ci pomoże rozkminić


           
Post 30 lis 2009, o 18:33
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 20:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Dlaczego mój post w dziale polityka nie został zaakceptowany?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 30 lis 2009, o 18:56
 Re: wolność słowa na FORUM?
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 18:58
Skąd: H69
Posty: 2324

Zobacz profil 
Już jest. Sprawdzenie czy są jakieś posty do akceptacji, wymaga odwiedzenia dodatkowego panelu na forum, więc jeśli któryś z moderatorów był w tym czasie dostępny, to pewnie po prostu zapomniał tam wejść :D
PS. Wiadomość o akceptacji/odrzuceniu przychodzi na maila, jeśli nic nie doręczono, to znaczy, że post nie był jeszcze ruszany (żadna operacja nie była na nim wykonana - ani akceptowany, ani odrzucony).

_________________
Obrazek


           
Post 7 gru 2009, o 14:25
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 20:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Może już czas skończyć z tym cyrkiem z akceptowaniem postów. Minął już prawie miesiąc, jak można było się spodziewać, żadnych obraźliwych postów nie było, bo być nie mogło kto śledził moje posty dobrze o tym wiedział. Z Ziółkowskim to była lekka szydera, może przesadzona, było minęło. No czas zdejmować.

PS. Robi http://www.youtube.com/watch?v=vpQS9er-i7U :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 gru 2009, o 16:18
 Re: wolność słowa na FORUM?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 13:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Zdejmijcie mu, zreszta uwazam ze akceptacja postow to niepotrzebna robota dla modow/adminow :)

PS. Kamil http://www.youtube.com/watch?v=rvGStz1gEkg :twisted: Tylko 3 gosci na 1 wirazu... co to jest :P Jedna akcja Golloba przy 3 tytulach IMS? Tez mi cos... :P

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 15 gru 2009, o 00:02
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 20:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Ile jeszcze muszę czekać? Minął miesiąc? Napisze ktoś jakąś datę graniczną. To irytujące jest czekanie aż się posty pokażą. Ktoś napiszę posta w tych samych tematach co ja zanim mój się ukaże, kto inny już przeczyta te posty i potem jak mój się ukaże to już np. na górę strony wracał nie będzie i mojego nie zauważy, a np. akurat do takiej osoby się odnoszę i odpowiedzi nie uzyskam.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 sty 2010, o 23:48
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 20:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Minęło DWA MIESIĄCE. Było powiedziane, że to jest czasowo i zostanie ściągnięte, jak będzie ok i jest bo inaczej być nie mogło. Założyć jakieś głupostwo jest łatwo, ale żeby sciagnąc to się człowiek doprosić nie może. Pewnie jak zwykle na tym forum jeden za drugiego nie będzie decydował i tak można chodzić od admina do admina.... :?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 sty 2010, o 11:36
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
Trwa dyskusja na ten temat już od pewnego czasu. Jak podejmiemy decyzję, to damy znać.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 sty 2010, o 15:47
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
Akceptacja zdjęta. W razie kolejnego wykroczenia zostanie ona włączona dożywotnio. W przypadku kolejnego - dożywotni ban.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 sty 2010, o 16:22
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 20:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Jak to groźnie brzmi... Tylko nie bardzo wiem dlaczego. Założono mi tą akceptację po tym jak w dwóch postach lekko szyderczo dosadnie opisałem Ziółkowskiego, czym chyba niektórych uraziłem, tych którzy się z nim tak spoufalali i tak się nim zachwycali :lol: Życie pokazało kto miał rację :lol: I teraz się stwarza jaką atmosferę jakobym nie wiem co wyczyniał na tym forum. Po odbytej karze ponad rocznym banie(tak więc proszę nie wspominać o tamtych rzeczach bo to już odpukotwałem) nie popełniłem tutaj żadnych większych wykroczeń, nie pozwaliłem sobie na więcej niż niektórzy modzi czy admini. Więc pytam się skąd takie obostrzenia, powtórzę się raz jeszcze, że nie można być karanym dwa razy za to samo, także rzeczy które się działy przed banem nie mają tutaj nic do rzeczy. Już prosiłem pana Griszkę żeby mi wskazał z moich ostatnich 200 postów albo nawet lepiej z tych po powrocie z bana gdzie niby notorycznie łamałem regulamin, nie doczekałem się ich bo takowych nie ma(oczywiście poza tych z Ziółkowskim). Tak więc proszę nie stwarzać wrażenia jakobym nie wiadomo co wyczyniał, bo to jest bezpodstawne oskarżanie mojej skromnej osoby.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 sty 2010, o 21:48
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 07:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Źle zaczynasz Kamilu. Nie idź tą drogą ... :biggrin:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 29 sty 2010, o 12:34
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
Cytuj:
Założono mi tą akceptację po tym jak w dwóch postach lekko szyderczo dosadnie opisałem Ziółkowskiego, czym chyba niektórych uraziłem, tych którzy się z nim tak spoufalali i tak się nim zachwycali :lol: Życie pokazało kto miał rację :lol:

Nie ma znaczenia czy miałeś rację, czy nie. Chodzi o to, że go zwyzywałeś. To czy słusznie czy nie, nie jest w tym przypadku istotne.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 kwi 2011, o 01:36
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 16:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Dlaczego mój post został skasowany? Ja rozumiem, że tu nie jest mile widziane jechanie po Skandynawach, ale zachowajmy jednak chociaż odrobinę wolności słowa.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi