Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Odpowiedz w temacie

wolność słowa na FORUM?


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 27 wrz 2011, o 21:58
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
Wypowiedź była polityczna (kolory, skróty itp.). Dlatego post został usunięty.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 5 cze 2012, o 09:16
 Re: wolność słowa na FORUM?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 17:08
Posty: 584

Zobacz profil 
Panie i panowie admino i modero. Po co wywalać post do kosza, skoro wobec posiadanych specjalnych zdolności wystarczyło przenieść ten oraz inne posty do odpowiedniego tematu. Dziwnym trafem mój akurat post odbiegał od toczącej się kilka postów wcześniej dyskusji
Z wyrażami szacunku


           
Post 13 cze 2012, o 00:35
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 16:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Wiesz K 2, że zdecydowanie przesadziłeś z czystką w temacie o GP?

Ja rozumiem, że końcówka dyskusji nie była najwyższych lotów, ale Ty wyrzuciłeś WSZYSTKIE posty, w których mówi się prawdę o Pedersenie (i to posty ani nie wulgarne, ani nie jakieś kretyńskie, ot zwykłe).


Nie muszę chyba dodawać, że takim krokiem tylko utwierdziłeś wszystkich tych, którzy wypominają Ci, że na tym forum Pedersen to świętość, której tknąć nie można. :wink:
Luźna uwaga.;]

_________________
Obrazek


           
Post 13 cze 2012, o 11:55
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 10:25
Skąd: Sydney
Posty: 8358

Zobacz profil 
Moze po prostu potrzeba na forum oddzielnego tematu, gdzie Antygollobi, Anypedersenowi, Antydunczycy, Antypolacy i cala reszta beda mogli sobie "podyskutowac" w niecywilizowany sposob? ;)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 31 gru 2018, o 16:54
 Re: wolność słowa na FORUM?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 22:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Bijcie sie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 24 sty 2019, o 13:59
 Re: wolność słowa na FORUM?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2018, o 11:22
Posty: 43

Zobacz profil 
Znowu zablokowano mi pisanie na forum i włączono ręczną aktywację każdego postu? Dlaczego?

ps.
Już działa, nie wiem czy chodziło o cudzysłów w treści, czy jakiś błąd. Można skasować. Dobrze byłoby wiedzieć, co i jakim podlega ograniczeniom na forum, łącznie ze strukturą hasła do konta.


           
Post 24 sty 2019, o 15:41
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
Musiał być jakiś błąd, w logach nie ma nic o tym, że Twój post musiał być aktywowany ręcznie.

Zasada od lat jest prosta. Pierwszych dziesięć postów nowy użytkownik ma ręcznie akceptowanych. Wprowadzone zostało to ze względu na nowych "krzykaczy", którzy wpadali na forum i od pierwszego wpisu robili dym oraz łamali regulamin.

Nie rozumiem pytania o strukturę hasła, rozwiń proszę.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 sty 2019, o 17:02
 Re: wolność słowa na FORUM?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 lis 2018, o 11:22
Posty: 43

Zobacz profil 
Niestety nie przeczytałem komunikatu po wysłaniu postu, dałem wyślij, przekierowało do strony komunikatu o wysłaniu (przynajmniej tak mi się wydawało), patrzę po chwili, a post nie pojawił się. Stąd moje podejrzenie o blokadzie, a miałem wątpliwość czy spamować "wyślij".

Kiedy zakładałem konto musiałem utworzyć hasło. Wpisałem jedno - nie przyjęło (nie pamiętam komunikatu). Wpisałem drugie - podobnie, więc założyłem najbardziej rygorystyczne ograniczenia z celtyckimi runami w haśle włącznie - przeszło.

Brakowało informacji, co mam w haśle poprawić lub przynajmniej jakie warunki musi spełniać, aby zostało zaakceptowane przez skrypt, np. 6 znaków, 1 cyfra, 1 litera. W FAQ i regulaminie też nie znalazłem tej informacji.

ps.
Znów wydarzyło się to i chyba nie przekierowuje do komunikatu tylko na stronę działu. Może jest ograniczony czas na napisanie postu. Mam tendencje do otwierania odpowiedzi, zajmowania się w tym czasie czymś innym dopisując coś co jakiś czas. Na innych stronach w takich przypadkach występuje również wylogowanie, tutaj nie.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi