Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

wolność słowa na FORUM?


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 4 lis 2005, o 15:05
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
Co do pierwszysch dwoch ostrzezen to moze i byly poztrzebne bo nie wiem co ten uzytkownik (Maciek_Motor) wypisywal...
Trecie moze tez nie wiem... moze cos napisale nie tak...
Ale te trzy ostatnie kiedy to ten uzytkownik z Lublina juz nic nei pisal to nei wiem za co dostal?? Moze sa jakies powody ale z uzasadnien K2 to wyglada na to ze K2 fajnie sie bawil i tyle....

Z jednym się zgodzę. Skoro dany uzytkownik po 3 ostrzeżeniach nic nie może napisać, to po co mu dawać kolejne 3 (i za co :?:) aby go zbanować. Nielepiej dać 3 ostrzeżenia, a 4 to automatyczny zakaż pisania i ban :?:
Druga sprawa, że forum to nie Hyde-Park, jak ktoś lubi bluzgać, "wykrzykiwać" wulgaryzmy to niech to robi, jego sprawa, ale z pełnymi tego konsekwencjami. Chyba że chcemy zrobić z naszego forum coś na wzór uniatarnow.net, to ok.
A osobom zarządzającym forum się nie dziw, bo gdybyś Ty jako mod pozostał obojętny na działania paru gnojków, to krytyka spotkała by Ciebie na pewno większa, za to że pozostawiłeś wpisy niż za to że je skasowałeś ....

_________________
Obrazek


           
Post 4 lis 2005, o 16:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
duscher napisał(a):
Co do pierwszysch dwoch ostrzezen to moze i byly poztrzebne bo nie wiem co ten uzytkownik (Maciek_Motor) wypisywal...
Trecie moze tez nie wiem... moze cos napisale nie tak...
Ale te trzy ostatnie kiedy to ten uzytkownik z Lublina juz nic nei pisal to nei wiem za co dostal?? Moze sa jakies powody ale z uzasadnien K2 to wyglada na to ze K2 fajnie sie bawil i tyle....

Z jednym się zgodzę. Skoro dany uzytkownik po 3 ostrzeżeniach nic nie może napisać, to po co mu dawać kolejne 3 (i za co :?:) aby go zbanować. Nielepiej dać 3 ostrzeżenia, a 4 to automatyczny zakaż pisania i ban :?:
Druga sprawa, że forum to nie Hyde-Park, jak ktoś lubi bluzgać, "wykrzykiwać" wulgaryzmy to niech to robi, jego sprawa, ale z pełnymi tego konsekwencjami. Chyba że chcemy zrobić z naszego forum coś na wzór uniatarnow.net, to ok.
A osobom zarządzającym forum się nie dziw, bo gdybyś Ty jako mod pozostał obojętny na działania paru gnojków, to krytyka spotkała by Ciebie na pewno większa, za to że pozostawiłeś wpisy niż za to że je skasowałeś ....

Tak ja to wszystko rozumiem tlyko moje watpliwosci budza uzasadnienia....
Brakuje Ci jescze jeden Czy cos w tym stylu... Wyglada to na to ze K2 porostu chcial sie zabawic.. i rozdawal mu ostrzezenia...
A tak wogule to po co sa nastepne 3 osdtrzezenia?? Jak juz chlopak nic nie moze pisac to chba jest nieszkodliwy??
Czy ma jakies mozliwosci robienai z forum obory??
A i jeszcze jedno pytanie czy te 6 osrzezen wiaze sie odrazu z blokada na Ip ??

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 4 lis 2005, o 17:18
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie mialem zamiaru sie zabawic - zabawiac to sie zabawiam, ale ze swoja laska :twisted: Bylo dokladnie tak jak napisal micson - chcialem gosciowi dac bana, wiec musialem mu dac 6 ostrzezen, poniewaz jedno ostrzezenie moze miec max wartosc 1, a nie 6. Co do tego goscia, to napisal on posta w ktorym zwyzywal Stal z gory na dol, co drugie slowo to bylo przeklenstwo. Ja jako moderator nie mam mozliwosci dac mu bana, wiec dalem mu 6 ostrzezen!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 5 lis 2005, o 11:06
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Nie mialem zamiaru sie zabawic - zabawiac to sie zabawiam, ale ze swoja laska :twisted: Bylo dokladnie tak jak napisal micson - chcialem gosciowi dac bana, wiec musialem mu dac 6 ostrzezen, poniewaz jedno ostrzezenie moze miec max wartosc 1, a nie 6. Co do tego goscia, to napisal on posta w ktorym zwyzywal Stal z gory na dol, co drugie slowo to bylo przeklenstwo. Ja jako moderator nie mam mozliwosci dac mu bana, wiec dalem mu 6 ostrzezen!


Bardzo dobrze zrobiles:] mysle ze kazdy z modow w tym momencie jakby zobaczyl takiego posta zrobilby to samo.
Duscher jak gosc zasluzyl na bana a nie mial mu kto dac to co mial k2 zrobic? patrzec jak gosc pisze jakies durne posty?Poza tym jesli wyzywa Stal to raczej nie zalezy mu na tym zeby nasze forum czytac.
w 100% popieram postawe k2:]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 5 lis 2005, o 11:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Szczerze mowiac nie widzialem tego posta ale cos mi sie wydjae ze musial niezle pojechac po Stali jak K2 chcial mu odrazu bana dac...
Swoja droga to ja jestem za tym zeby po 3 np. byl juz ban...
Bo po co az 6?? Przeicez juz po 3 koles nic nie moze pisac to za co mozna mu potem dac nastepne 3?? Zeby koles byl zbanowany?? Ostatecznie 4 ale ten 4 to juz ban i najlepiej odrazu na IP!
POZDRAWIAM i sorry K2 za bezpodstawne oskarzenia :P :wink:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 5 lis 2005, o 14:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
duscher napisał(a):
Ostatecznie 4 ale ten 4 to juz ban i najlepiej odrazu na IP!


tralalalala co ty nie powiesz...
powinienes filozofie studiowac profesorze.
jak mam siec osiedlowa i ktos z mojej sieci dostanie bana na ip tzn ze ja nie moge czytac forum?
wlasnie micson kiedys tak mnie zbanowal i kilka blokow nie moglo wejsc na forum.
brawa dla tego pana, mojego idola

MICSON NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
SEDZIA KALOSZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wracajac do tematu to mam jeden text ktory tu pasuje doskonale

Wolność. Po co wam wolność?
Macie przecież telewizję
Wolność. Po co wam wolność?
Macie przecież Interwizję, Eurowizję
Wolność. Po co wam wolność?
Macie przecież tyle pieniędzy
Wolność. Po co wam wolność?
I będziecie ich mieć coraz więcej

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 20 gru 2005, o 00:30
 


po jakim czasie sciągacie te ostrzezenia???


           
Post 20 gru 2005, o 00:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
*seba* napisał(a):
po jakim czasie sciągacie te ostrzezenia???


jak dla mnie powinno być dożywocie :)


           
Post 20 gru 2005, o 02:34
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tylko admin moze zdjac ostrzenia, ale mysle, ze nie powinien tego robi, szczegolnie jak ktos ma 1 albo 2. Gdy dany uzytkownik ma juz ostrzezenie to z cala pewnoscia dwa razy zastanowi sie zanim cos napisze, dzieki czemu wszyscy skorzystaja :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 gru 2005, o 00:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
marian pazdzioch napisał(a):
jak mam siec osiedlowa i ktos z mojej sieci dostanie bana na ip tzn ze ja nie moge czytac forum?
wlasnie micson kiedys tak mnie zbanowal i kilka blokow nie moglo wejsc na forum.
brawa dla tego pana, mojego idola

MICSON NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hehehehe wymiękłem hehehe Micson to prawda????

A co do sprawy z tym gościem co dostał bana to popoieram w 100% K2 hamstwo trzeba tępić!!!! A uzasadnienia też były ciekawe szczególnie te 3 ostatnie :mrgreen: :twisted:


           
Post 21 gru 2005, o 09:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Martines napisał(a):
marian pazdzioch napisał(a):
jak mam siec osiedlowa i ktos z mojej sieci dostanie bana na ip tzn ze ja nie moge czytac forum?
wlasnie micson kiedys tak mnie zbanowal i kilka blokow nie moglo wejsc na forum.
brawa dla tego pana, mojego idola

MICSON NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hehehehe wymiękłem hehehe Micson to prawda????
Nie to nieprawda.
Rychło w czas sie obudziłes i odpisales na tego posta. Myslalem ze juz nikt na tym forum nie daje wiary w denne prowokacje koronera. Ale wyjątek zawsze sie znajdzie.


           
Post 21 gru 2005, o 15:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2005, o 20:47
Posty: 749

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Martines napisał(a):
marian pazdzioch napisał(a):
jak mam siec osiedlowa i ktos z mojej sieci dostanie bana na ip tzn ze ja nie moge czytac forum?
wlasnie micson kiedys tak mnie zbanowal i kilka blokow nie moglo wejsc na forum.
brawa dla tego pana, mojego idola

MICSON NA PREZYDENTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hehehehe wymiękłem hehehe Micson to prawda????
Nie to nieprawda.
Rychło w czas sie obudziłes i odpisales na tego posta. Myslalem ze juz nikt na tym forum nie daje wiary w denne prowokacje koronera. Ale wyjątek zawsze sie znajdzie.

Przykro mi ale nie mam czasu częstego oglądania każdego tematu ostatanio jakoś mnie tchneło i chyba po raz pierwszy oglądnołem ten temat, jeżeli Ty nie masz czasu na nic innego to fajnie masz.... A co do koronera to ja gościa nie znam a ten post jakoś mnie rozśmieszył i chyba nie tylko i wyłącznie mnie... Pozdrawiam. :peace:


           
Post 6 lut 2006, o 00:16
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2005, o 17:54
Skąd: Rzeszów
Posty: 71

Zobacz profil 
może wreszcie ktoś się zainteresuje tym dzieciakiem ?! fen89 nieźle sie uparł na nabijanie postów, w ciągu kilku dni nawalił ponad 50 ( np." Oby fajnie by bylo jakby Stal i KSŻ byli w elidze ,Hehehe w koncu marzenia sa dla ludzi!!!! Co to za ..... z tego goscia przeciez na meczu musi byc oprawa!! Co to za mecz by byl , Skopiemy im tylki!!!!!!!! A w e lidze musza byc bandy dmuchane czy to nie jest wymóg ......" ) czy te posty coś wnoszą ? zwykle mają po kilka słów i juz wiele osób drażnią

p.s. szkoda że nie ma już opcji ignoruj :|


           
Post 21 wrz 2008, o 22:49
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
amba na forum? gdzies zniknol moj post?

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 22 wrz 2008, o 11:00
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Zniknol? Domyślam się, że pytasz czy zniknął? Tak, został usunięty. pierun_siarczysty, który rozpoczął dyskusję usunął wszystkie swoje posty, więc tym samym pozostałe także zostały usunięte, gdyż to wszystko razem się nie kleiło.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 wrz 2008, o 20:10
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
OK . dzienki :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 13 kwi 2009, o 12:30
 Re: wolność słowa na FORUM?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
W tematach "60 lat żużla w Rzeszowie" oraz "Jak długo chodzisz na żużel w Rzeszowie" - w ostatnim okresie czasu napisałem kilka postów.
Jestem /niestety/ już starszym człowiekiem, na emeryturze a STALI kibicuję już ok. 50-ciu lat /zarówno żużel, jak też i piłkę nożną/.
Dlatego też postanowiłem naszym młodym forumowiczom opowiedzieć
trochę historii naszego żużla. Próbowałem im opisać jak to dawniej bywało na żużlu w czasach, gdy ich jeszcze nie było na tym świecie !
Niestety, /co jest dla mnie bardzo przykre/ zostałem przez kilku młodych gniewnych forumowiczów mocno obrażony i wyzywany od czci i wiary. Zarzucono mi złośliwie, że jestem jakimś młokosem, który zmyśla, fantazjuje itp. Użyto też obrazliwych słów pod moim adresem.
Przeżyłem już kilkadziesiąt lat na tym świecie, ale nigdy i nikt mnie tak jeszcze nie obraził, jak tych kilku młodych ludzi na tym forum !
vega 1 :arrow: - Z tym zdjęciem postąpiłeś nieładnie. Przykro mi, ale na Twoim zdjęciu nie znalazłem siebie. Widać tam natomiast wyraznie Ciebie, stojącego, wymachującego rękami i krzyczącego coś do Marty P, którą jak zauważyłem bardzo lubisz i uwielbiasz !
Redaktor :arrow: - Piszesz, że tam stałeś na rękach , na wyjściu z pierwszego łuku. Mylisz się, Ciebie tam nie widać na tym zdjęciu.
To może stał Twój tata albo jeszcze nawet Twój dziadziu. Nie obraz
się ale Ciebie w tym czasie noszono jeszcze w dolnej części garderoby !
Plonek :arrow: - Jak na reprezentanta kraju to napisałeś cienko i złośliwie - nie będę komentował tego bo nie warto !
liwer :arrow: - Ja się nie wygłupiam, tylko pisze szczerą prawdę.
Jestem już faktycznie starszym człowiekiem jak wyżej pisałem. Ciekaw jestem jak mają pamiętać młodzi forumowicze, co było 50 lat
temu - skoro ich w tym czasie nie było jeszcze na tym świecie !
K 2 :arrow: - Już chyba Cię wreszcie przekonałem, że nie jestem młokosem, tylko /niestety dla mnie/ już starszym człowiekiem. Że nic tutaj nie zmyślam, nie fantazjuję tylko piszę szczerą prawdę- za którą /jak Ty Sam najlepiej wiesz/ zostałem ukarany przez Ciebie !
Koniara :arrow: - Serdecznie Ci dziękuję za pochwałę, mimo, że jestem już emerytem a tak świetnie sobie radze z RESMA-nem !
Kamil :arrow: - Piszesz, że nie wierzysz, że "ten typ" /czyli ja !/ chodzi już 50 lat na żużel. Za "tego typa" mi bardzo przykro, ale ja naprawdę pisałem szczerą prawdę, bo kibicuję żużlowi oraz piłce w naszej Stali już od ok. 50-ciu lat /jak w/w !.
Sory, że tak dużo napisałem - ale mam swój honor i ambicję, dlatego musiałem wylać choć odrobinę tego, czym mnie tutaj obrażono. :peace:


           
Post 22 kwi 2009, o 09:44
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
o lol, nie ma mnie na tej liscie :-D myster bromaz :D nie mniej pretensji do tych ludzi. czasami twoje wypowiedzi sugerowaly ze masz 14lat. nie pisze tego aby cie obrazic ale tak to wygladalo.
swoja droga pamietam internet gdy ilosci wszelakich forow byly znikome, gdy byly w zasadzie w polsce dwa czaty :-D nie bylo polskich komunikatorow, a ludzie rozmawiali ze soba na ircu :-), gdy ludzie mieli skrzynki na kki.net.pl oraz na polboxie :-) tak obiektywnie 3ba przyznac, ze wowczas byla wieksza kultura niz obecnie. uzywales "polskich liter" byles lama, uzywales duzych liter byles lama... esz piekne czasy :-)
sory za OT ale tak mi sie przypomnialo :-)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 8 paź 2009, o 21:59
 Re: wolność słowa na FORUM?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Drodzy Koledzy :arrow:
Ponieważ mam odrobinę honoru i ambicji, dlatego nie będę się pchał tam gdzie mnie nie chcą :nie:
Ostatnio na tym forum dostało mi się co nie miara, niektórzy forumowicze jezdzili tutaj po mnie dosłownie jak po łysej kobyle :tak:
Jestem już niestety starszym człowiekiem, od kilkunastu lat na emeryturze /niestety nie daje mi się tutaj wiary/. Widzę, że niektórzy Koledzy nie lubią starszych ludzi i przekomarzają się ze mną niemal w każdej sprawie, którą tylko tutaj poruszę.
Jako emeryt mam więcej czasu od Kolegów dlatego czytam więcej wiadomości w internecie, prenumeruję Tygodnik Żużlowy, Sport i inne
gazety. Dlatego często dzieliłem się z Kolegami na tym forum różnymi najnowszymi wiadomościami o żużlu. Co bym tutaj nie napisał to wszystko było nie na temat, bzdury, be itp.
Dlatego też z wielką przykrością podejmuję decyzję, że nie będę jakiś czas pisał na tym forum. Nie rozstaję się jednak z Kolegami i będę z miłą chęcią przeglądał wieści na naszym forum.
Kolegom, którzy mnie tutaj bronili - serdecznie dziękuję :uklony:
Tych Kolegów, którym się tutaj naraziłem - serdecznie przepraszam !
Wszystkich Kolegów z tego forum Serdecznie pozdrawiam :peace:
Żegnam. Z poważaniem Bromaz :!:
PS. Do napisania tego posta zostałem niejako wywołany w temacie Skład Stali Rzeszów w 2010 roku i innych - ale piszę go tutaj, bo uważam, że tam było by to nie na temat.


           
Post 8 paź 2009, o 22:09
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Cytuj:
Jestem już niestety starszym człowiekiem, od kilkunastu lat na emeryturze /niestety nie daje mi się tutaj wiary/.


Bromaz, nie zebym sie czepial, ale pisales, ze masz 60 lat, a na emeryture w Polsce idzie sie od 65. Ty twierdzisz, ze jestes na emeryturze od lat kilkunastu. Nic dziwnego, ze ludzie ci nie daja wiary...

A tak poza tym, fajnie sie dyskutowalo przynajmniej na temat sprawy wychowankow w skladzie 2010.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi