Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

wolność słowa na FORUM?


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 13 lis 2009, o 13:48
 Re: wolność słowa na FORUM?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
Więc proste pytanie ? Była ta minuta ciszy czy nie? dziękuje. Wybacz ale ja nikogo na forum nie wyzywam od partyjnych kolegów. Wiem masz tu prawa ale to nie daje Ci prawa do rzucania inwektywami.
Jak coś to pw.


           
Post 13 lis 2009, o 15:02
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tu nie chodzi o tą minutę ciszy, tylko o Twój zarzut, że ja usunąłem posty. Zrobił to MiK, ja nosiłem się z zamiarem odpisania, tylko, że jak wszedłem na forum, to wszystko już leżało w śmietniku. Słusznie zresztą.

A o słowo "partyjny" się tak nie oburzaj, miałem na myśli tylko poglądy i potraktuj to jako metaforę ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 lis 2009, o 19:58
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Dajcie mi bana na tydzień dwa i wszystko, a nie te cyrki z akceptacją postów przez moda. Wole odpokutować banem, właściwie nie wiem co, bo napisałem 2 posty z rzędu w których używałem słowa wulgarnego w stosunku do Ziółkowskiego? Spoko jesli to takie wykoreczenie, to dawać bana na jakiś czas, a nie te cyrki z akceptacją postów.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 lis 2009, o 21:19
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
To może ja odpowiem.

Nie dotyczyło to tylko postów o Ziółkowskim. Nie dotyczyło to również obraźliwych, wykropkowanych wyrazów w temacie polityki.

Po prostu całokształt i brak widoków na jakąkolwiek poprawę.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 18 lis 2009, o 23:57
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Panie Grisza. Mam rozumieć, że wyczaiłeś pan nową funkcję na forum i teraz rozdajesz ją na lewo i prawo? Ja rozumiem, że bycie moderatorem jest fajne, ale jakiś umiar też trzeba mieć. Jeśli Ty chcesz rozdawać wszystkim dookoła akceptacje postów, to najlepiej wykasuj wszystkich z bazy danych i rozmawiaj sam ze sobą. Dawno nie widziałem głupszej decyzji żadnego z moderatorów, a powiem, że paru forach się już zdążyłem poudzielać.

No ale ok. Chciałbym więc zapytać pana moderatora, o podpunkt w regulaminie, który mówi, że jakikolwiek moderator może podjąć tak idiotyczną decyzję. Wg mnie opiekun forum powinien mieć regulamin w małym paluszku, a po tej decyzji jak dla mnie to ty go masz gdzie indziej i próbujesz tu przeforsować jakieś swoje nowe zasady. Wyluzuj ziomuś. To, że ma się władzę, to nie znaczy, że lud będzie siedział cicho, gdy ktoś na górze myśli czymś innym niż głową.

_________________
Obrazek


           
Post 19 lis 2009, o 00:23
 Re: wolność słowa na FORUM?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2005, o 23:24
Posty: 544

Zobacz profil 
Ile lat to forum funkcjonuje? Bo od 5 lat odkąd jestem na tym forum to głupszej decyzji nie widziałem, jaki sens ma ta akceptacja postów? bo nie bardzo rozumiem? Jak coś to ban na jakiś czas a nie jakieś akceptację. Co to komuna? że co nie pomyśli władzy to cenzurowane? bez przesady panowie. Myślałem, że to forum Stali Rzeszów ale jednak widzę, że sposoby działania marmy zaczynają udzielać się każdemu...


           
Post 19 lis 2009, o 09:52
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Użytkowniku brzycho, otóż:
Cytuj:
4.4. W przypadku nie dostosowania się do uwag administracji forum, może ona wprowadzić opcję akceptacji postów.


Kolego masz już kilka ostrzeżeń, więc doszliśmy do wniosku, że jako długoletniemu użytkownikowi tego forum damy Ci możliwość pokazania, że umiesz pisać mądre posty, a nie obrażające innych użytkowników czy też zawierające nieodpowiednie słownictwo. Na bana zawsze masz czas.

Poza tym
Cytuj:
-= 5. ADMINISTRATORZY =-

5.1. Administrator ma zawsze rację.
5.2. Jeżeli administrator nie ma racji - patrz punkt wyżej.
5.3. Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu, należy do administracji forum.


i myślę, że tyle w tym temacie.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 19 lis 2009, o 09:59
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Zasadniczo uwazam, ze dobrze, ze taka funkcja jest... Niektorym krewkim forumowiczom sie to przyda. Osobiscie uzywam innego forum (nie zwiazanego z zuzlem), gdzie taka funkcja jest stosowana regularnie dla wszystkich uzytkownikow. Jest tylko jedno ale - ogromna liczba postow na tym forum uniemozliwi kontrole i forum umrze, jesli wiekszosc bedzie to miala.

Natomiast ja kwestionuje podwojne dzialanie (forum + mod) w stosunku do uzycia przeklenstwa przez Kamila w temacie o polityce. Wspomniane przeklenstwo jesli sie nie myle, to bylo ku*wa i bylo juz ocenzurowane. Nastepnie Grisza (rozumiem, ze to on zadzialal) i tak usunal ocenzurowany juz post, a tlumaczy to tym, ze post zawieral niecenzuralne wyrazy. Troche to bez sensu dla mnie. Chyba, ze cos przegapilem i bylo cos tam wiecej niz tylko to jedno slowo.

Skoro mowimy o filtrze - czy ktos moglby zdjac go ze slowa "Jooozek" (przez jedno o). Chcialem kiedys napisac Jooozek (znow przez jedno o) Screen i wyszedl mi z tego Rzeszowiak Screen. Czasy masowych nalotow Tarnowa na forum juz minely i chyba nie ma takiej potrzeby.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 lis 2009, o 11:28
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
damy Ci możliwość pokazania, że umiesz pisać mądre posty, a nie obrażające innych użytkowników czy też zawierające nieodpowiednie słownictwo.

W takim razie chciałbym zapytać, gdzie ja w ostatnim czasie kogoś obraziłem (żebym używał nieodpowiedniego słownictwa w ostatnim czasie też sobie nie przypominam). No chyba, że obrazą wg Ciebie jest napisanie Redaktorowi, żeby mnie zacytował, w którym momencie napisałem, że Pedersen mając identyczny sprzęt jak Kuciapa, Miesiąc itp. jest zawodnikiem porównywalnym. Zresztą, gdyby Olsen nie użył wtedy mojego nicka nawet bym mu nie odpisał. Ten co używał tu 2 nicków chciał mnie wyszydzić. Poprosiłem tylko o cytat, gdzie takie słowa napisałem. To jest karalne?
A może za obraźliwego posta odebrałeś tego, w którym pytam Robiego co z naszym zakładem (którego niestety nie zawarliśmy)?
Coraz mniej już się tu produkuje na forum. Bardziej udzielam się tylko w HP. Mimo to i tak na 20 napisanych postów skasowałeś mi z 19. Jednak jakieś akceptacje postów to już jednak przesada.

Cytuj:
-= 5. ADMINISTRATORZY =-

5.1. Administrator ma zawsze rację.
5.2. Jeżeli administrator nie ma racji - patrz punkt wyżej.
5.3. Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu, należy do administracji forum.


i myślę, że tyle w tym temacie.[/quote]
Myślę, że Ty jesteś moderatorem, a nie administratorem?

_________________
Obrazek


           
Post 19 lis 2009, o 13:52
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Chyba, ze cos przegapilem i bylo cos tam wiecej niz tylko to jedno slowo.

W tym samym czasie Kamil też takiego posta:
Cytuj:
Nie mam powodów by nie wierzyć Vedze(dobrze odmieniam?:D) i Damonowi i utwierdzam się w przekonaniu, że to jak ktoś określił go, mianowicie "Lubelski chu*j w sandałach" pasuje do niego jak ulał. Osobiście zgłaszam do Admina taką propozycję, by w ustawieniach forum ustawić, że słowo "Ziółkowski" będzie zastępowane "Lubelski chu*j w sandałach".

Dlatego ja zgadzam się z tą decyzją dotyczącą Kamila. Dodam, że ta opcja nie jest dożywotnia. Jak tego typu posty nie będę występować to te ograniczenie zostanie zdjęte. I proszę tego nie odbierać jako cenzurę, ponieważ żaden post w którym regulamin nie będzie złamany to naturalnie będzie akceptowany.

P.S. Józki usunięte :D Mam nadzieje, że koledzy z Tarnowa tego nie wykorzystają do jakieś masówki, ale wtedy to już skończy się w wiadomy sposób ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 lis 2009, o 14:15
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Brzycho nie przesadzaj i nie pisz, że kasuję Ci 99 % postów. W ostatnim czasie poleciały bodajże Twoje osobiste polemiki z Robim i Redaktorem.

Odnośnie tego punktu z administratorem to napisałem go, bo taka jest prawda :wink:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 19 lis 2009, o 14:20
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Po prostu całokształt i brak widoków na jakąkolwiek poprawę.


o czym ty do mnie rozmawiasz? Jaki całokształt? Proszę udowodnij mi, że używałem częsciej wulgaryzmów czy obrażałem innych użytkowników w swoich postach niż reszta szarych użytkowników. Proszę weź ostatnich 100 postów i pokaż, skoro odważyłeś się mnie publicznie obrazić to teraz albo udowodnij albo przeproś.
I nie bierz pod uwagę dwóch postów o Ziółkowskim bo to była szydera, ktoś mi powiedział to hasło i mnie niezwykle rozbawiło i postanowiłem sobie to napisać. Posty poleciały jeśli to mało to dawać bana tymczasowego i to wszystko(bo chyba to na bana stałe to nie zasługuje?), a nie oczerniać mnie i dyskredytować moją osobą pisząc o jakimś całkoształcie. Tak więc powtarzam udowodnij albo przeproś.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 lis 2009, o 20:32
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
W ostatnim czasie poleciały bodajże Twoje osobiste polemiki z Robim i Redaktorem.

Do polemiki z Redaktorem zostałem sprowokowany.
Do Robiego napisałem tylko o wynik zakładu, który notabene (prawie) zawarliśmy w temacie o GP.

Dlatego ot tak chciałbym się dowiedzieć za którą z powyższych dyskusji postanowiłeś mi dać tą kretyńską akceptację postów?

I jeszcze jedno luźne pytanie. Prywatne wiadomości też trzeba mi akceptować? :spiew:

_________________
Obrazek


           
Post 19 lis 2009, o 21:26
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Dlatego ja zgadzam się z tą decyzją dotyczącą Kamila.


K2 - czasowego ograniczenia pisania postow bez akceptacji nie kwestionuje... Ten post o sandalach tez widzialem.

Odnosilem sie jedynie do postu z dzialu Polityka - moim zdaniem usunietego niefortunnie, jako ze przeklenstwo i tak zostalo ocenzurowane przez system.

P. S. Jozki. Test

P. S. 2. Dzieki K2, dziala.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 lis 2009, o 22:09
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Panowie z mojej strony nie będzie więcej tłumaczenia dlaczego, więc uważam dyskusję na temat akceptacji Waszych postów za zakończoną.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 19 lis 2009, o 23:07
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Zostałem obrażony, zasugerowano, że moja osoba jest jakoś całokształtowo zła. W takim razie proszę to udowodnić. Nie pozwolę sobie, żeby ktoś bezpodstawnie publicznie wydawała takie sondy na mój temat. Proszę to udowodnić albo przeprosić. Ja jestem w stanie w ciągu paru minut udowodnić, że Ty zamiast na lekcje polskie szłeś na wagary, skoro ty odważyłeś się użyć w stosunku do mnie takiego stwierdzenia to teraz to udowodnij.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 lis 2009, o 23:33
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Nie rozumiem. Chyba mam prawo do otrzymania wyjaśnień za co wlepiono mi akceptację postów? To należy do obowiązków administratora tfu! moderatora, aby poinformować za co daje ostrzeżenie, bana tudzież jakieś akceptacje postów.

Wkleiłeś tu:
Cytuj:
4.4. W przypadku nie dostosowania się do uwag administracji forum, może ona wprowadzić opcję akceptacji postów.

Dlatego pytam, do jakich uwag się nie dostosowałem?

Że klepałem prywatną polemikę? W takim razie zapytam, czy Redaktor, który tę polemikę rozpoczął także jest zdany na łaskę komunistycznych zapędów moderatora jeśli chodzi o akceptację postów? Ba! On nawet mi jeszcze odpisał na mojego posta wtedy.

Czy może za to, że spytałem Robiego o nasz niedoszły zakład w temacie o GP? Tyle, że tam przy okazji opisałem przewagę jaką osiągnął Emil nad Pedersenem. Więc nawet tam na temat napisałem.

Ja rozumiem, że mnie i Kamila nie lubisz, ale mimo wszystko uważam, że Twoje komunistyczne zapędy są trochę z dupci. Wiem, że niektórym władza może uderzyć do głowy, ale żeby aż w takim stopniu? Listy też nam będziesz przeglądał? :tuptup:
Może powinienem zmienić numer telefonu?

_________________
Obrazek


           
Post 20 lis 2009, o 00:23
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Do polemiki z Redaktorem zostałem sprowokowany.


Widze, ze to forum coraz bardziej nerwowe. Wystarczy, ze odniose sie do czyichs pogladow w sposob normalny, stonowany i nie uszczypilwy i juz jest prowokacja. :lol:

Brzycho Twoje teksty i kilku innych Kolegów, to dopiero prowokacje w strone uzytkownikow, ktorzy sa na drugim bigunie Twoich sympati i antypati. Wczesniej inny uzytkownik nerwowo zareagowal,gdy porownalem jego antypostawe do znanej sylwetki. Odebral, ze go z tenże osoba porównuje. Trza uwazac. Zadymiarz ze mnie piekny. :)

Cytuj:
No chyba, że obrazą wg Ciebie jest napisanie Redaktorowi, żeby mnie zacytował, w którym momencie napisałem, że Pedersen mając identyczny sprzęt jak Kuciapa, Miesiąc itp. jest zawodnikiem porównywalnym.


Twje logiczne kretactwo jest godne podziwu. Skoro siejesz tutaj pernamentna propagande, ze wyniki osiagane przez niejakiego Nickiego Pedersena sa zasuga niemalze wylacznie jego motocykli, to chcialem Szanownemu Brzychowi zadac pytanie, czy gdyby dac pd szlachetne miejsce fury Dunczyka takim zawodnikom (w koncu nie najgorszym ) jak Kuciapa, Miesiac, czy Lampart, wyniki przynajmniej bylby podobne. Niestety Brzycho jak zawsze zaczal labirynt swoich przemyslanych ripost. Ja Cie nie chcialem osmieszyc, tylko zadac pytanie co sadzisz, co by bylo gdyby dac fury Pedersna komus innemu. A w gdybaniu jak wszyscy wiemy jestes dobry. Wrecz swietny. Ty tymczasem zaczales wypisywac jakies brednie o tym, ze bedzie sie ze mnie całe forum dozgonnie smialo itd itp. No cóz.


Cytuj:
Ten co używał tu 2 nicków chciał mnie wyszydzić


Brzych z racji krotkiego stazu na forum, a przede wszystkim pamieci (wszak pisalismy o tym do siebie prywatnie) przypominam - ósmiu. Osmiu Drogi Kolego.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 20 lis 2009, o 08:01
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):
Wystarczy, ze odniose sie do czyichs pogladow w sposob normalny, stonowany i nie uszczypilwy i juz jest prowokacja. :lol:

Wg mnie nie odniosłeś się w sposób normalny, nie uszczypliwy. 8-)

Redaktor napisał(a):
Skoro siejesz tutaj pernamentna propagande, ze wyniki osiagane przez niejakiego Nickiego Pedersena sa zasuga niemalze wylacznie jego motocykli, to chcialem Szanownemu Brzychowi zadac pytanie, czy gdyby dac pd szlachetne miejsce fury Dunczyka takim zawodnikom (w koncu nie najgorszym ) jak Kuciapa, Miesiac, czy Lampart, wyniki przynajmniej bylby podobne.

Pisząc, że wyniki Pedersena są zasługą sprzętu robiłem to w temacie o GP. Pisałem tam też, że bez tych rakiet pod pupcią nigdy w życiu nie byłby mistrzem świata. Jeśli dobrze pamiętam to gdzieś tam pisałem, że biorąc pod uwagę technikę, albo nawet i to, kto co potrafi zrobić na motorku to Pedersen przy Gollobie jest nikim. jak więc widzisz porównywałem go ze światową czołówką, a nie pionkami pokroju Kuciapa, Lampart itp. Nigdy w życiu nie użyłem słów, ani nawet nie dałem do zrozumienia, że Pedersen na silnikach takiego Kuciapy zacząłby robić same zera.. Aż takiej nienawiści do Pedersena nie czuję.^^

No i znowu rozmywam temat. Najśmieszniejsze jest jednak to, że jak zwykle to tylko ja chycę ostrzeżenie, bana, tudzież jakąś idiotyczną akceptację postów. :roll:

Swoją drogą. Wczoraj napisałem posta. Do dziś jeszcze się nie ukazał. Skąd mam więc wiedzieć, czy pan moderator go nie zaakceptował? Co będzie jeśli Grisza pojedzie na wakacje? Ja będę musiał jechać z nim?

_________________
Obrazek


           
Post 20 lis 2009, o 08:55
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Akceptacji postów może dokonywać każdy z adminów i modów. Nie ma co się pieklić, tylko poczekać na akceptacje. W przypadku, gdy post zostanie zaakceptowany lub odrzucony zawsze przychodzi o tym wiadomość. Więc nic nie zaginie ;)

Swoją drogą, to wcześniejszego posta napisałeś o godzinie 22:33, a teraz mamy 7:54, więc sorry brzycho, ale kto jak nie Ty powinien się po prostu domyśleć, że w tym czasie żadnego z modów czy adminów nie było forum ;) Co innego jakbyś napisał o 10:33, a 19:54 jeszcze nie był zaakceptowany ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi