Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

wolność słowa na FORUM?


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 18 paź 2009, o 21:37
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Naprawdę spójrz drogi adminku w kalendarz dzisiaj nie jest 1 Kwietnia. Nie rób sobie żartów. Jesteś ostatnią osobą która powinna kogokolwiek uczyć poprawnej dyskusji(Zaraz pewnie mi odpiszesz, że to niby znowu prywatna wycieczka, ale twoje stwierdzenia nią pewnie nie jest :lol:). Tak więc zajmij się w końcu sobą i swoimi wpisami. Nie przekraczam żadnej granicy której byś ty nie przekroczył, więc jeśli moje posty lecą to proponuje Ci wywalić swoich ostatnich 6793 :wink: (Ups to znowu prywatna wycieczka? :hahaha: )

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 paź 2009, o 22:59
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Zmienianie swiata zacznijmy od samych siebie i tyczy sie to WSZYSTKICH uzytkownikow.

Ps. Skonczmy wreszcie te wszystkie glupie klotnie na tym forum!
Ten sie nie moze wysr***, tamten jest najwieksza piz***, ktos znowu jest marmoludkiem a inny dzieckiem neo, nie nudzi Was to? Czy my naprawde nie potrafimy dyskutowac na poziomie? Rozumiem ze mozna kogos nie lubic, ale sa granice.
Mam nadzieje ze koniec tematu - nie odpisujcie ;)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 18 paź 2009, o 23:06
 Re: wolność słowa na FORUM?
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
(...)
Polan: Prosiłem o nieodpisywanie przeciez ;) :peace:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 29 paź 2009, o 20:37
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Dlaczego ja nie moge wypowiadac sie na temat Szanownego Kolegi vegi1, a on moze? To pytanie do szefostwa, ktore usunelo moj post, a takze do samego zainteresowanego, ktory w wyrazny sposób mi ublizył. Wnioskuje o przynajmniej tymczasowego bana.

Ponadto chciałbym sie dowiedziec co w moim usunietym poscie bylo niewłasciwe/obrazliwe badz niezgodne z regulaminem?

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 29 paź 2009, o 21:07
 Re: wolność słowa na FORUM?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
heehe dobre :D
Redaktor zaczyna do mnie "podjazd" a potem się żali, że jest szykanowany :wysmiewacz: :wysmiewacz:

Jeśli z ręką na sercu mi przyznasz że Twój post nie był prowokacją w moją stronę, to sam zawnioskuje o bana dla siebie :peace: (i oczywiście dla ciebie)

Pozdrawiam gorąco :jezor:


           
Post 29 paź 2009, o 21:14
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Jaki podjazd? Obrazilem Cie, wyszydzilem, smieje sie, ponizam? Normlanie napisalem, ze jak widac antymarmowcy musza szukac kogos innego na delegta, bo Ty sie do tej roli nie poczuwasz. Jazdy momentalnie zaczynasz Ty i kazdy głupi to widzi. Skoro ktos mnie w prymitywny sposb obraza nie pozostawie tego obojetnie.


Cytuj:
Jeśli z ręką na sercu mi przyznasz że Twój post nie był prowokacją w moją stronę, to sam zawnioskuje o bana dla siebie (i oczywiście dla ciebie)


Nie był. Był raczej potwierdzeniem tego o czym mysle, ale sie nie czepiam. Ze Ty nie chcesz byc zadnym dzialaczem/rewolucjonista i narzekanie na forum w wolnych chwilach, to cale Twoje zaangazowanie. Nie potepiam tego, bo i dlaczego miałbym czegos innego wymagac. Stwierdzam tylko fakt.

Mnie bana? A za co? Ty chyba raczysz zartowac. Rownie dobrze moge wnioskowac bana dla Ciebie o Twoj wczorajszy wpis, ze moge sobie na kompie NBA ogladac, a nie w tv. Moze to byla prowokacja i podjazd? Moze. Ale ja tego tak nie odebralem w najmniejszym stopniu, lecz jako dobra rade.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


Ostatnio edytowano 29 paź 2009, o 21:19 przez Redaktor, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 29 paź 2009, o 21:18
 Re: wolność słowa na FORUM?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Dajcie sobie na luz, mkay? Wyjaśnijcie sobie spór na privach, a nie w tym temacie...

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 29 paź 2009, o 21:18
 Re: wolność słowa na FORUM?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
oczywiście, porównanie mnie do rewolucjonisty argentyńskiego, który był główną postacią rewolucji kubańskiej nie było obrazą w stosunku do mnie...


           
Post 29 paź 2009, o 21:19
 Re: wolność słowa na FORUM?
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):
Wnioskuje o przynajmniej tymczasowego bana.
Dla siebie, dla niego, czy dla obydwu? :mrgreen:

Tych postów akurat ja nie usuwałem, ale zdarzyło mi się dobre parę razy kasować wasze wcześniejsze kłótnie. I takie wycieczki personalne między sobą z Waszym udziałem będą kasowane w tempie ekspresowym, bo zawsze udowadnialiście że rodzą konkretny dym i zamieszanie (wręcz zamieszki i forumowe rękoczyny :D).

_________________
Obrazek


           
Post 29 paź 2009, o 21:22
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Chodziło o słowo REWOLUCJONISTA. Trudno lepiej adekwatnie spersonalizowac ten termin.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 29 paź 2009, o 21:25
 Re: wolność słowa na FORUM?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
ja napiszę krótko. Redaktor, po prostu się do mnie nie odnoś. Ja już od jakiegoś czasu tego nie robię, co by nie robić dymu na forum. Mamy skrajnie różne poglądy. Był już spokój, ale widzę że już ci się znudziło i musiałeś sobie ulżyć. Po co? Masz coś do mnie? WIesz gdzie mnie znaleźć. Miałem nadziej że spotkam Cię na spotkaniu z kibicami, jednak ciebie nie było. Tak czy owak, spotkanie nieuniknione. Jednak na forum, sobie daruj, a jak coś pisz na pv. Tyle ode mnie.


           
Post 29 paź 2009, o 21:35
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
Redaktor, po prostu się do mnie nie odnoś. Ja już od jakiegoś czasu tego nie robię


Chyba jakies rozdwojenie jaźni. To Ty wczoraj bezposrednio sie do mnie odniosles. Rozumiem, ze dla Ciebie pojecie: "jakis czas", to jedna doba. OK. :D Ja dzis nie odnioslem sie bezposrednio do Ciebie. Wybacz, ale jak bede chcial o kims napisac opinie, to to zrobie. I dzis napisalem, ze z Twoich postow wynika, ze rewolucjonista w rzeszowskim zuzlu nie chcesz byc.

Cytuj:
Masz coś do mnie? WIesz gdzie mnie znaleźć.



Ba. Zadzwonilem po wymianie zdan na forum w lipcu, to odpowiedziales: i po co dzwonisz?

Wiec skoro nie chcesz ze mna rozmawiac prze telefon, to chcesz na zywo? Chyba ze na zywo, to chcesz mnie tylko pobic jak to z Twoich slow wynikalo i poniekad z ponizszego cytatu tez.

Cytuj:
Miałem nadziej że spotkam Cię na spotkaniu z kibicami, jednak ciebie nie było. Tak czy owak, spotkanie nieuniknione.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


Ostatnio edytowano 29 paź 2009, o 21:39 przez Redaktor, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 29 paź 2009, o 21:35
 Re: wolność słowa na FORUM?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
proszę o przykład gdzie się odniosłem.


           
Post 29 paź 2009, o 21:40
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Kup sobie okulary. Albo cos na pamiec.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 29 paź 2009, o 21:47
 Re: wolność słowa na FORUM?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
ależ drogi Redaktorze, nie daj się prosić. Ja pamięć mam dobrą, ale celowo proszę abyś tu przytoczył przykład gdzie i jak się do Ciebie odniosłem.


           
Post 29 paź 2009, o 21:56
 Re: wolność słowa na FORUM?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Time out. Koniec kolejnej rundy walki stulecia w wadze ciezkiej. Sedziowie pogubili notatki i ni ch... olery kto prowadzi na punkty, a kto nie. ;)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 29 paź 2009, o 22:08
 Re: wolność słowa na FORUM?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
i oby więcej nie było. Ja naprawdę mam teraz inne sprawy niż toczyć z kimś boje na forum. Nie prowokuj, ja też nie będę i będzie spokój.

Redaktor napisał(a):
Chyba ze na zywo, to chcesz mnie tylko pobic jak to z Twoich slow wynikalo i poniekad z ponizszego cytatu tez.

pobić? Za forum?? Bez jaj... :uklony:

Myślę że temat można zakończyć. Jak mawiał Stanisław Anioł: dalszą dyskusję uważam za bezprzedmiotową. I właśnie dla rozluźnienia ide sobię zapuścić Alternatywy 4 :D


           
Post 5 lis 2009, o 18:24
 Re: wolność słowa na FORUM?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2005, o 18:08
Posty: 585

Zobacz profil 
I moje posty poszły. Pan K2 przyszedł, przeczytał, nawrzucał obelg, sprawę wyjaśniłem. do błędu nie przyznał się i po sprawie. jak zawsze zresztą. Sprawa jak najbardziej dotyczy kibiców Marmy - bo nowa ustawa o imprezach pokazała na przykładzie Legii - jak można się obchodzić z kibicami. no ale ok. jak admiralicja uznała ze do kosza, to do kosza - tak tylko chciałem co nieco wyjaśnic

z Bogiem


           
Post 5 lis 2009, o 20:06
 Re: wolność słowa na FORUM?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
Wywaliłem ja, a nie K2. Tematu się nie tyczyło, zaczęła się kolejna bezsensowna wymiana zdań (tutaj akurat mi nie chodzi o Ciebie), a jakby ten post został to by zaraz inni zaczęli na niego odpisywać.

_________________
MPF - Marma Psycho Fans


           
Post 13 lis 2009, o 08:57
 Re: wolność słowa na FORUM?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
I moje posty poszły. Pan K2 przyszedł, przeczytał, nawrzucał obelg, sprawę wyjaśniłem. do błędu nie przyznał się i po sprawie. jak zawsze zresztą.

Jeden z Twoich partyjnych kolegów już skończył przygodę z forum za podobną sprawę. Radzę więc następnym razem uważać z takimi oskarżeniami. Już nie wspomnę, ze pasowałoby przeprosić za to co wyżej, ale w sumie od kogo ja to wymagam? :roll:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi