Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Nowa strona Stali


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 25 wrz 2005, o 06:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
no forum odjazd tylko jeszcze nie wiem co oznaczaja te wszystkie znaczkii procenty... :mrgreen:

mam tez problem z dodaniem avatara. Probuje wszystkicj mozliwych opcji i za kazdym razem otrzymuje info
Cytuj:
Twoja lokalizacja zawiera za dużo znaków


albo ze obrazek moze zawierac max 12KB.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 25 wrz 2005, o 08:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
A ja mam taki problem ze jak chce zmienic profil to pisze mi ze moja lokalizacja zawiera za duzo znakow.... :| I nic nie moge zmienic.. nawet nie moge zaznaczyc plci... Po prostu nic...
Prosze o pomoc... Co musze zmienic??
No teraz przeczytalem posta wyzej i widze ze nie tlyko ja mam taki problem... Tylko u mine to sie poajwia przy kazdej czynnoosci w profilu...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 25 wrz 2005, o 08:52
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
zapomnialem napisac bardzo fajnie ze zmieniono te buzki(chociaz nie byly takie zle ale troche denerwowaly) na zurawie :wink: ja sie nie czepiam pierdolek i uwazam ze mamy jedna z lepszych(jak nie najlepszych) stron klubowych w srodowisku zuzlowym


           
Post 25 wrz 2005, o 08:56
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
Niestety przez przypadek uzylem nowej opcji "ignoruj" i to niebyle kogo bo "K2" :( Chcialem zacytowac wypowiedz z przyzwyczajenia kliknolem w ikone ... a tutaj taki klops :| Jak to cofnac?

ja bym Ci z checia napisal, ale skoro masz mnie na liscie "ignore" to i tak tego nie przeczytasz :D:D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 wrz 2005, o 10:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
CzarnyOlek napisał(a):
Niestety przez przypadek uzylem nowej opcji "ignoruj" i to niebyle kogo bo "K2" :( Chcialem zacytowac wypowiedz z przyzwyczajenia kliknolem w ikone ... a tutaj taki klops :| Jak to cofnac?

ja bym Ci z checia napisal, ale skoro masz mnie na liscie "ignore" to i tak tego nie przeczytasz :D:D

K2, możesz napisać, może ktoś cię zacytuje specjalnie dla Olka, bo wtedy będzie mógł poczytać. :D Przynajmniej tak mi się wydaje :wink:
Ale dziwna sprawa z tymi znikającymi postami. A ja narzekałem, że zniknęło mi ich jakieś 20 :P


           
Post 25 wrz 2005, o 10:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Jak dla nmie stronka luzik, ale troszke za dużo niebieskiego na forum :>. Jedyne co mnie denerwuje to te pierdoły na samym dole po co to ?? Tak sie wkur..cie że ktoś nabija posty, a tu zobaczy ktoś że mu brakuje 2-3 posty do następnego lvl (buehehhe) to będzie wypisywał głupoty gdziekolwiek. Ktos kto to wymyślił troszke za dużo spędza czasu na grach tego typu, no chyba że są nagrody za osiągniety lvl np. literka Finlandii to ja się na to pisze. Totalnie zbyteczna rzecz, ale to jest moje zdanie.
Pozdrawiam.


           
Post 25 wrz 2005, o 11:04
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
ufff sytuacja opanowana :) Jednak widze posty k2 ...


           
Post 25 wrz 2005, o 13:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Szkoda tylko, że taki łatw dostęp do naszego forum mają nasze kochane buczoki. Nie mówię tu o Tarnowianach, którzy w większości są cywilizowani, ale o tym procencie, który im psuje opinię.
Nie dałoby się zmienić tak, aby tematy mogli zakładać tylko użytkownicy o ilości postów powyżej np. 100? I szybko zablokować tych tarnofianuf, bo nam całkiem zaspamują forum! A lepiej blokować IP


           
Post 25 wrz 2005, o 13:33
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 cze 2004, o 23:31
Skąd: rz-ów
Posty: 67

Zobacz profil 
A nie dałoby się zrobić przynajmniej jakiegoś filtra na niektóre słowa? Bo to trochę dziwnie wygląda, jak na głownej stronie pojawiają się teksty typu "stal skur***" itp. szczególnie dzisiaj, jak tyle osób odwiedza strone. Wszyscy admini pewnie juz na meczu, a to tak będzie wisieć do wieczora zanim ktoś tego nie usunie... w php chyba niewielki problem coś takiego zrobić?
to taka tylko propozycja, bo ja tez już się na stadion udaję :)


           
Post 25 wrz 2005, o 21:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
error napisał(a):
no forum odjazd tylko jeszcze nie wiem co oznaczaja te wszystkie znaczkii procenty... :mrgreen:

mam tez problem z dodaniem avatara. Probuje wszystkicj mozliwych opcji i za kazdym razem otrzymuje info
Cytuj:
Twoja lokalizacja zawiera za dużo znaków


albo ze obrazek moze zawierac max 12KB.

i co dalo by sie cos zrobic z gtym naszym problemem??
Bo teraz po\kazal mi sie nastepny :| Nie amm mojeggo avatara.. :roll: :?:
Co jest??

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 25 wrz 2005, o 23:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Dobry pomysl z tym limitem zakladania tematow jesli oczywiscie da sie cos takiego zrobic. Dzisiaj buraki pastewne zaatakowali forum i az mnie krew zalewala ze nie da sie z tym nic zrobic gdy moderatorzy siedzieli na meczu. A limit 100 postow i mozliwosc otwierania nowego tematu skutecznie chronil by forum przed psycholami i dzieciakami bawiacymi sie klawiatura.
Aha i jeszcze zajmijcie sie sprawa tych avatarow na forum. Nie moge dodac avatara, mysle ze cos jest nie tak. Przy kazdej zmianie w profilu otrymuje informacje " zawiera za duzo znakow" Jak juz sie uspokoi i znajdziecie troche czasu bylbym wdzieczny. Pozdro.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 26 wrz 2005, o 09:16
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Hmm a czemu nie widac tematow ktore sa zamkniete? Np. temat o tym kto powinien przyjsc - kilkadziesiat stron czytania. Temat nadal jest bo widze go wchodząc z profilu i własnych postów, ale na forum go nie widac bo jest zamkniety, to troszke bez sensu.


           
Post 26 wrz 2005, o 09:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Hmm a czemu nie widac tematow ktore sa zamkniete? Np. temat o tym kto powinien przyjsc - kilkadziesiat stron czytania. Temat nadal jest bo widze go wchodząc z profilu i własnych postów, ale na forum go nie widac bo jest zamkniety, to troszke bez sensu.

Z tego co zauważyłem to tematy zamkniete nie wiem czemu od razu "spadają" na końcowe strony :roll:


           
Post 26 wrz 2005, o 11:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Znalazlem jeszcze jeden blad na stronie....
Jak w archiwum newsow chce dac czytaj dalej to sie nie da :roll: (nie wiem czy to tlyko mi)
ale normalnie na stronie moge przeczytac dalej ale w archiwum nie... sprawdzcie czy to tlyko u mnie!!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 26 wrz 2005, o 14:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Te dziwne wykresy wywalone.

Cytuj:
Znalazlem jeszcze jeden blad na stronie....
Jak w archiwum newsow chce dac czytaj dalej to sie nie da (nie wiem czy to tlyko mi)
ale normalnie na stronie moge przeczytac dalej ale w archiwum nie... sprawdzcie czy to tlyko u mnie!!


Wkrótce się tym zajmiemy.


           
Post 26 wrz 2005, o 16:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Juz ktos o tym pisal,ale faktycznie dobrze byloby to zmienic,zeby na forum zamykany temat nie uciekal na ostatnie strony...

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 26 wrz 2005, o 17:04
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Barty napisał(a):
Juz ktos o tym pisal,ale faktycznie dobrze byloby to zmienic,zeby na forum zamykany temat nie uciekal na ostatnie strony...


Gotowe.


           
Post 26 wrz 2005, o 20:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Teraz dopiero wpadło mi w oczy ... Na stronie głównej, w ankiecie, jak do wyboru jest jedna opcja z trzech, to nie wstawiajcie pól typu checkbox, tylko tzw. "radio button" (takie z kółeczkiem i kropeczką w środku). Bo checkboxy umożliwiają jednoczesne zaznaczenie wszystkich trzech odpowiedzi naraz, podczas gdy "radio button'y" zgrupowane w jedną sekcję pozwalają na zaznaczenie tylko jednej ....

_________________
Obrazek


           
Post 26 wrz 2005, o 23:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Jeszcze takie pytanko. Wczesniejsza strona byla bogata w roznorodne informacje-wywiady z wielu sezonow wstecz,relacje(teraz ich nie ma),w dziale kadra byly zdjecia i osiagniecia zawodnikow,archiwum newsow bylo bogate...itp....mowiac krotko bardzo rozbudowane byly dzialy na stronie.
Czy te "dawne" informacje beda umieszczone na stronie,tylko na to trzeba czasu,czy nie beda juz wprowadzane ponownie na nowa strone?

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 26 wrz 2005, o 23:09
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Galerie będą.
Relacje nie, gdyż były na starej stronie jako newsy. To samo wywiady.
Co do archiwum to przeniosłem wszystkie jakie były na starej, a że na starej po włamaniu była ich garstka to już inna sprawa.
Sylwetki zawodników będą, z czasem jak będzię się krystalizował skład na sezon 2006.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi