Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Nowa strona Stali


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 24 wrz 2005, o 11:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2005, o 09:50
Skąd: Tylko Rzeszów
Posty: 70

Zobacz profil 
Bardzo ładnie to wygląda :)
Stronka naprawdę fajna, różni się trochę ale na plus.
Poza tym, że cały piątek nie mogłem się połączyć ze stroną :wink: to wszystko mi się podoba :)
No ale rozumiem tą sytuację i wybaczam.
I jeszcze raz mówie że chłopaki odwalili kawał dobrej roboty!


           
Post 24 wrz 2005, o 11:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Zmiany jak najbardziej na plus. Choć stara stronka wcale nie była najgorsza to myśle, że troszke sie już znudziła :P i zmiana wyjdzie na dobre, a i forum zyskało parę nowych bajerków.
Takie małe pytanko czy nie da się zmienić tego landrynkowatego koloru moderatorów np. na niebieski :P


           
Post 24 wrz 2005, o 12:03
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
Witam, strona bardzo ładna, w sumie fajniejsza od poprzedniej, która też była super. Heh widać podobieństwo do strony Lublina, ale to nie ma znaczenia. Jedno co mnie zaskoczyło in minus to brak klawisza powrotu w newsach na stronie głównej. Klika sobie ktoś czytaj dalej, czyta sobie dalej i... jakos klawisza powrotu nie zauważyłem, wiem, że w menu jest klawisz strona główna albo też klawisz wstecz w przeglądarce, ale webmasterzy mogli by dodać przycisk powrotu w każdmym rozwinięciu newsa na dole strony, dużo ich to nie będzie kosztowało a funkcjonalność się podniesie :D Oprócz tego malutkiego błędu reszta moim zdaniem bdb 8-)


           
Post 24 wrz 2005, o 12:32
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
zdecydowanie forum na + co do stronki... wczesniejsza podobala mi sie bardziej, byla standardowa i to ja wyroznialo... mozna tez zaktualizowac linki bo nie wszystkie dzialaja tyle

_________________
"I UJRZAŁEM RZEKĘ KONGO POPRZEZ CZARNĄ CZERŃ PEŁZNĄCĄ ZŁOTYM TRAKTEM GĘSTĄ DŻUNGLĘ NA POŁOWY TNĄCĄ"


           
Post 24 wrz 2005, o 19:28
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 11:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 105

Zobacz profil 
Wszysto fajnie stronka mi się podoba, lifting forum też, ale zróbcie coś z tym czasem :? (spieszy o godzinę). Jeszcze co do czasu, to jak się zaloguję na swój profil, nie widać czasu napisania postów, co ciekawe problem nie występuje jak jestem zalogowany jako gość, nie wiem czy to tylko mój problem czy reszta też tak ma :?:

Tak poza tym to loozik :wink: , gratylacje dla "Ekipy" pracyjącej nad stronką, keep up good work :)


           
Post 24 wrz 2005, o 19:37
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Forum to rewelacja :)

Niestety przez przypadek uzylem nowej opcji "ignoruj" i to niebyle kogo bo "K2" :( Chcialem zacytowac wypowiedz z przyzwyczajenia kliknolem w ikone ... a tutaj taki klops :| Jak to cofnac?

Co do strony to raczej tamta bardziej mi sie podobala. Rozumiem jednak ze nic innego nie da rady zrobic bo bazujemy na niebieskich barwach Stali :D Juz chyba tylko fleshem mozna sie pobawic.


           
Post 24 wrz 2005, o 19:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
kibic4ever2 napisał(a):
Wszysto fajnie stronka mi się podoba, lifting forum też, ale zróbcie coś z tym czasem :? (spieszy o godzinę). Jeszcze co do czasu, to jak się zaloguję na swój profil, nie widać czasu napisania postów, co ciekawe problem nie występuje jak jestem zalogowany jako gość, nie wiem czy to tylko mój problem czy reszta też tak ma :?:

Tak poza tym to loozik :wink: , gratylacje dla "Ekipy" pracyjącej nad stronką, keep up good work :)

Wystarczy ze w profilu pozmieniasz odpowiednie rzeczy i wszystko bedzie dzialac jak nalezy :)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 24 wrz 2005, o 20:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
POLAN napisał(a):
kibic4ever2 napisał(a):
Wszysto fajnie stronka mi się podoba, lifting forum też, ale zróbcie coś z tym czasem :? (spieszy o godzinę). Jeszcze co do czasu, to jak się zaloguję na swój profil, nie widać czasu napisania postów, co ciekawe problem nie występuje jak jestem zalogowany jako gość, nie wiem czy to tylko mój problem czy reszta też tak ma :?:

Tak poza tym to loozik :wink: , gratylacje dla "Ekipy" pracyjącej nad stronką, keep up good work :)

Wystarczy ze w profilu pozmieniasz odpowiednie rzeczy i wszystko bedzie dzialac jak nalezy :)


A dokładnie ustawić:

(CET +1:00 hours) Berlin, Bruksela, Paryż, Rzym.

I powinno być wszystko okey. 8-)


           
Post 24 wrz 2005, o 20:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
A ja mam pytanko, gdzie moge znalezc (recznie) liste ludzi ktorych ignorowalem?
Szukam i szukam i znalezc nie moge, ktos podal tutaj link do tego ale ja chce recznie sobie znalezc...

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 24 wrz 2005, o 20:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 cze 2003, o 19:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 68

Zobacz profil 
Ja też mam problem z czasem! Wczoraj śpieszył Mi o godzine, więc dzisiaj ustawiłam w profilu to co mówił Kezman i czas Mi się wcale nie pojawia ani jak jestem zalogowana, ani jak nie jestem zalogowana! Czy Wam sie pojawia czas?


           
Post 24 wrz 2005, o 20:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Wiktoria napisał(a):
Ja też mam problem z czasem! Wczoraj śpieszył Mi o godzine, więc dzisiaj ustawiłam w profilu to co mówił Kezman i czas Mi się wcale nie pojawia ani jak jestem zalogowana, ani jak nie jestem zalogowana! Czy Wam sie pojawia czas?

Profil-->tam znajdujesz dzial preferencje a w nim format daty i tam sobie ustawiasz tak zeby byla godzina :)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 24 wrz 2005, o 21:07
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ustawiłem odgórnie, że godzina będzie się pojawiała. Powinno być już ok.


           
Post 24 wrz 2005, o 21:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Wszystko jest piękne i nowe, ale dlaczego licznik postów mi się cofnął?


           
Post 24 wrz 2005, o 21:23
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Wszystko jest piękne i nowe, ale dlaczego licznik postów mi się cofnął?


Pewnie dlatego, że na starym forum kiedyś było robione czyszczenie postów, zostały one usnięte, ale liczniki pozostały bez zmian. Teraz przy przenoszeniu bazy to wyszło. Także każdemu poleciał licznik. :wink:


           
Post 24 wrz 2005, o 23:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 wrz 2005, o 22:56
Posty: 47

Zobacz profil 
a czego domena ciagle nie działa prawidłow, tak samo jest z pilka.stal.rzeszow.pl


           
Post 24 wrz 2005, o 23:30
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tez sie wkurzylem, ze nie ma godziny napisania postu, ale jednak jest :P wystarczy w profilu w polu "Format Daty:" wybrac taki z godzina i wszystko jest ok ;)

oprocz tego, ze polecial licznik postow stwierdzam, ze polecialy tez niektore tematy... przykladowo o siatkowce - dzis ktos zalozyl temat o wygranej Polek - chcialem go zamknac, poniewaz o siatce byl juz temat i jestem tego pewien! niestety nigdzie go nie znalazlem, czyli musial zostac usuniety... :roll:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 wrz 2005, o 23:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 21

Zobacz profil 
forum extra,
ale strona... :/ nie podoba mi się. Mam wrazenie jakby ktos na sile probowal zmienic cos co bylo bardzo dobre i efekt okazal sie niespecjalnie ciekawy.

po1: BANNER; wyglada jak kazdy inny o tematyce zuzlowej. Nie chce wybrzydzac ale gdybyscie poprosili na forum pewnie znalazloby sie paru chetnych ktorzy by zrobili go lepiej.

po2: pionowe paski z napisem STAL RZESZÓW; jak rozumiem mialo dac to coolowy efekt, ale niestety tylko rozprasza uwage podczas czytania strony.

po3: NEWSY; kompletmy miszmasz, ciezko sie to czyta bo brak roznicy miedzy tlem strony a tlem newsa. W chwili obecnej owy brak powoduje wizualny balagan na stronie. Rozwiazanie newsow ze starej strony bylo ok. Niebieski kolor tla i biale napisy bardzo zle sie czyta- proponuje jasniejsze tlo newsa i jednak czarna czcionke.

po4: Zupelnie nieestetyczne tlo dzialów po prawej stronie (wypunktowania przylegajace do brzegu w dziale FORUM to juz zupelny koszmar - minimalny margines mile widziany)

JEDNYM SLOWEM MOZNA DOSTAC OCZOPLASU, I JUZ ZACZYNAM TESKNIC ZA STARA STRONA.

Nie chce byc żle zrozumiany, szanuje cudza prace i nie chce nikogo urazic, ale odnosze wrazenie ze z profesjonalnej, estetycznej i CZYTELNEJ strony jaka byla do tej pory, zrobila sie strona jakby rodem spod reki niedoswiadczonego nastolatka.

Wstyd troche miec taka strone, zwlaszcza w kontekscie ewentualnego awansu do extraligi.


           
Post 25 wrz 2005, o 00:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Mi wcielo okolo 300 postow... strona OK, moze byc. Jakies zmiany sa zawsze wskazane.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 25 wrz 2005, o 00:19
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
error napisał(a):
Mi wcielo okolo 300 postow... strona OK, moze byc. Jakies zmiany sa zawsze wskazane.


Mi za to wcielo okolo 400 postow... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 wrz 2005, o 04:06
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Starsza wersja strony podobala mi sie duzo bardziej, ta obecna jest jakas taka naciupciana jedno na drugim, zlewa sie to wszystko i jest malo wyrazista. No ale dobra... jakos sie przyzwyczaimy. Na przyszlosc polecam robienie strony raczej na jasnym tle. Forum fajniej sie prezentuje. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi