Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Nowa strona Stali


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 23 wrz 2005, o 20:01
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Z tego co sie orientuje to w tym zmodyfikowanym phpbb mozna wyłączyc niektóre funkcje. Osobiscie dla mnie (zaznaczam dla mnie!) te levele są kompletnie bez sensu ale to juz admini zadecyduja. Równiez shoutbox na głównej jest bezsensowny, znacznie spowalnia załadowanie głównej stronki :>

Najwieksze zalety to ignorowanie uzytkownikow (nareszcie :D) i całych tematów

Aha no i dajcie żurawiki zamiast tych niebieskich mordziaszek :D

Ale ± (:P) jest OK

PS. Nie dzialaja te style w postach - glow, cieniowanie itp. Przynajmniej na firefoxie


Ostatnio edytowano 23 wrz 2005, o 20:05 przez micson, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 23 wrz 2005, o 20:01
 


sorry, ale mi sie nowy deisgn nie podoba ;/

Najwieksza wada ? Czuje po prostu, ze juz gdzies widzialem ten lay (i o dziwo w lepszej wersji) i doskonale wiem gdzie...Niestety, w Kozim Grodzie...

ZA forum jak najbardziej brawa, ale strona niestety do gustu mi nie przepadla. Ale to normalne, wszak kazdemu dogodzic nie mozna ;)

ps micosna ranga rzadzi :P


           
Post 23 wrz 2005, o 20:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Na temat strony wypowiadal sie nie bede, bo juz dwie osoby daly mi do zrozumienia zebym sie nie wypowiadal i sam moglem zrobic lepsza... ;)

Co do forum to wreszcie idziemy z technika... ;) Tylko tesknie za stara "skórka"

Wie ktos oco chodzi z tym w podpisie: "Poziom: 48 HP 82% 6951/8477 MP 0% 0/4047 EXP 95% 234/245"?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 23 wrz 2005, o 20:29
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lip 2005, o 08:57
Posty: 47

Zobacz profil 
Nowa stronka Stali bardzo mi się podoba. Forum też moim zdaniem lepsze od tamtego. :D


           
Post 23 wrz 2005, o 20:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Teraz troszeczke bardziej merytorycznie. Newsy na pierwszej stronie - pasowałoby jakoś je odseparować od tła (ramka, inny odcień tła). Dwa to formatowanie tekstu w dziale historia, mozna to troszeczke bardziej estetycznie poukładać (akapity, wcięcia itp). to tyle jeżeli chodzi o "technikalia", a layout mimo że przypomina lubelski jest fajny.

P.s. Wszystko wraca do normy - Mateusz Mati zdążył już nowy temat założyć :D :D :D

_________________
Obrazek


           
Post 23 wrz 2005, o 20:48
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Wielkie słowa uznania dla wszystkich pracujących nad nowym wyglądem stroną i forum. Trudno sie przyzwyczaic. Draznia mnie tylko glowki zamiast zurawi, oraz te jakies HP i inne takie, nie wiem wogole o co z nimi chodzi. Ale łatwo krytykowac... naprawde należą się Wam słowa uznania !

_________________
Obrazek


           
Post 23 wrz 2005, o 21:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Póki co forum jak najbardziej na plus, ale nowa odsłona graficzna jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła.. ktoś pisał, że większych zmian nie będzie.. rzeczywiście nie ma, ale można było się jeszcze troszkę bardziej postarać o urozmaicony wygląd. Mimo wszystko mam przeczucie, że jeszcze coniektórzy nad tym popracują i za jakiś miesiąc już mi się wszystko będzie podobać :)

fajny serwer, bo szybki :)
chyba, że to tak chwilowo:P sesese

pozdrawiam

EDIT: to znowu ja.. właśnie próbowalem odpisać na pewien post i w tym samym czasie, gdy ja odpisywalem temat został skasowany.. przy wcisnieciu opcji Wyślij (oczywiscie chodzi o dodanie postu) moim oczom ukazał się mało zrozumiały komunikat: "Tylko mogą odpowiadać na posty na tym forum" :) w wolnych chwilach zerknijcie na to :)

_________________
Obrazek


           
Post 23 wrz 2005, o 22:00
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
Jednym słowem - Kawał dobrej roboty!

PS: Tylko jedno "ale". Te "buźki zamiast "żurawików" na forum...


           
Post 23 wrz 2005, o 22:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Na początek jedna uwaga - chyba dość ważna! Na stronie głównej - Rafineria Jasło!!! - Nie "Jarosło"!!!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 23 wrz 2005, o 23:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 wrz 2005, o 22:56
Posty: 47

Zobacz profil 
Jenda wada i to bardzo powazna za duze logo (waga pow 100 kb)(nie chodzi o rozmiary) jest na stronie, radzilby je jakos zmniejszyc bo to starsznie obiciazy serwer

_________________
Obrazek


           
Post 23 wrz 2005, o 23:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
a więc stało sie ;)

jesli chodzi o forum, zmiana zdecydowanie na +, duzy +, funckja ignore ;), selektywne cytowanie, nowa ładna skórka - może rzeczywiście zurawie byly lepsze od buziek ale dla mnie to nie ma wiekszego znaczenia, bardzo bardzo fajnie sie to prezentuje. Do wylaczenia jest Shoutbox bo chyba jest zbedny (samemu se mozna ukryć ;)) jak i te statystyki po postami ale to tak na marginesie. Ogólnie super!

A i są ostrzeżenia, git! :P

Co do strony, tak jak pisalem wczesniej wazniejsza jest czesta aktualizacja niz sam jej wyglad. Jedyne co mi nie pasuje wizualnie to głowny banner - kolorystycznie gryzie sie z kolorem calego sajtu, ten niebieski ma inny odcien, obramowka napisu Stal Rzeszow tez powinna byc w innym odcieniu, poza tym sam banner ma tlo chropowate a nie gładkie jak cala strona stąd jakoś to nie komponuje sie to wszystko wspolnie razem. Jesli ktos napisze, "latwo krytykować zrób lepszy" - nie ma sprawy, podajecie tylko wymiary :P

Poza tym nagłowki newsów troche bym wyróznił - może kolorem, moze wiekszą czcionką lub tez jakimś innym tłem pod tekst zeby był bardziej widoczny. to tyle!

dobra robota chłopaki :D


Ostatnio edytowano 23 wrz 2005, o 23:36 przez WiHuRa, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 23 wrz 2005, o 23:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2005, o 21:22
Skąd: Rzeszow
Posty: 45

Zobacz profil 
Strona SUPER!!
Wprowadzilbym kilka malych poprawek :) jakos pasuje oddzielic newsy od reszty tla i banery znajdujace sie pod menu.


           
Post 23 wrz 2005, o 23:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Jak kogos ignorowalem na probe to jak go teraz "odignorwowac" ? :lol:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 wrz 2005, o 00:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Jak kogos ignorowalem na probe to jak go teraz "odignorwowac" ? :lol:


http://stal.rzeszow.pl/phpbb/ignore.php ;)


           
Post 24 wrz 2005, o 00:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 wrz 2005, o 22:56
Posty: 47

Zobacz profil 
to tez gdzie powinno byc na forum, ogolnie bardziej stara mi sie stronka podobala ale jest oki :D


           
Post 24 wrz 2005, o 09:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Ja ponawiam pytanie i prośbę innych:
O co chodzi z tymi levelami, hp i resztą? I od czego to zależy? I jakie bonusy i umiejętności dodają się po osiągnięciu danego levelu? :D

a ogólnie to stronka zmieniła sie na lepsze, ale martwiłem się, bo w czwartek jak wchodziłem na stronę to pojawiało się okienko "połącz z http://www.stal.rzeszow.pl" i w nim napis: <denerwowac sie to mscic sie na zdrowiu> czy jakoś tak. Myślałem, że jakiś nowy atak hakerski!


           
Post 24 wrz 2005, o 09:24
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Na wstępie chciałem podziękować Pablowie :) (firma Forward) za to, iż przejął hosting nad stroną (nie ma z tego żadnych korzyści). Jak widać strona i forum działają bardzo szybko :) Podziękowania dla Radzika, który poświęcił mnóstwo swojego czasu i Murasia, który również służył pomocą.

Bardzo chcieliśmy dać stronę przed meczem finałowym. Doskonale wiemy, że jest sporo jeszcze do zrobienia i z czasem się tym będzie zajmować. Dotyczy to strony jak o forum.

Co do żurawików zamiast tych mordek, to oczywiście, że będą. Kwestia czasu. :wink:

Tytuł newsa od treści już został oddzielony :wink: także jest już chyba lepiej? :)

Także tak jak mówiłem, z czasem będzie usuwać wszystkie niedociągnięcia. Wkrótce pojawi się na stronie galeria.

Oczywiście wszystkie pomysły i wskazówki mile widziane. To kilkadziesiąt głów to nie 3 :P

pozdr.


           
Post 24 wrz 2005, o 09:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
Level: poziom usera jest oparty na ilosci postow przez niego napisanych.

HP: reprezentuje aktywnosc usera. max hp oparte jest na levelu,
obecne ho oparte jest na tym jak czesto user postuje.

MP: pokazuje jak szybko user postuje. Max mp jest oparte na levelu,
kazdy post kosztuje mp, z mp czasem mp regeneruje sie

Exp: pokazuje ile user musi napisac postow aby osiagnac nastepny level.

:mrgreen: :lol: 8-)

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 24 wrz 2005, o 09:55
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
No i w koncu wszystko dziala ;) forum troche zakrecone, ale bardzo zblizone opcjami do TZ-u Lublin, wiec w zasadzie lapie o co chodzi :D bardzo sie ciesze, ze w koncu powrocila opcja "szybka odpowiedz", a takze ze jest "ignore" :twisted: od razu dwoch moich "ulubionych" uzytkownikow dodalem :twisted:

a jeszcze jakis czas temu Keziu mi mowil, ze nie bedzie "ignore" itp. bo za duzo roboty :P:P

wracajac do forum, to ludzie opanujcie sie! na "dzien dobry" musialem usunac z 5 bezsensownych tematow... :roll:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 wrz 2005, o 09:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Stronka rzeczywiście jest fajna, lepsza od poprzedniej. Forum się troszkę różni ale da rade to obczaić :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi