Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Nowa strona Stali


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 2 wrz 2005, o 20:49
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Masakra.
Wszyscy się zapominają. Chciałem poczytać coś o nowej http, ale zamiast toczyć dyskusję w tonie nowej stronki Stali to zaczęliście wyjeżdżać z tym że na lewo i prawo powinno się sypać banami. Panowie! Są od tego odpowiednie tematy.

Odnośnie nowej stronki to chciałem spytać czy robi ją ten internetowy cwaniak Gawrzyk z Lublina który na wyjazdach pełni funkcję menedżera drużyny TŻ?

_________________
Obrazek


           
Post 2 wrz 2005, o 20:50
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie, strony nie robi Pawel Slupski vel Gawrzyk :D:D

Zajmuje sie nia Radek Skrzetuski, tworca strony Darka Sledzia ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 7 wrz 2005, o 14:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No i jest kilka dni po memoriale, a strony nie ma :/ :)

Dlatego nie chciałem rzucać terminami :P prace są kończone, zostało jeszcze kilka poprawek kosmetycznych. Najgorzej jest z fotorelacjami, bo na starej stronie były one jako newsy :/ dużo roboty. Zmieniane będą również serwery, także jeszcze chwilkę trzeba poczekać.

A co samego pomysłu, to nikt nie chciał zmieniać strony. Stara mimo, że ma już kilka lat prezentuje się ładnie. Niestety pod względem technicznym pada. Po ostatnim włamaniu newsy zaczeły się ponownie naliczać od numeru 1. Z biegiem czasu, wszystkie relacje, galerie itp. padną, bo numery newsów się pokryją. Dlatego powstaje nowa strona (to tak dla wyjaśnienia. )

pozdr.


           
Post 9 wrz 2005, o 21:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lip 2005, o 08:57
Posty: 47

Zobacz profil 
Ciekawe jak będzie wyglądała nowa stronka Stali :D


           
Post 11 wrz 2005, o 12:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 sie 2005, o 12:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Na pewno nie bedzie mozna narzekac jesli choc w najmniejszym stopniu bedzie podobna do starej!!! :D :D :D


           
Post 19 wrz 2005, o 19:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Co tam słychać w pracach nad nową stronką? Bo miała być już dawno temu, a tu cicho... Oby to była cisza przed burzą! :D
Mam nadzieję, że przez finałem z Ostrowem będzie. :wink:


           
Post 19 wrz 2005, o 19:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Co tam słychać w pracach nad nową stronką? Bo miała być już dawno temu, a tu cicho... Oby to była cisza przed burzą! :D
Mam nadzieję, że przez finałem z Ostrowem będzie. :wink:


Strona gotowa. Ale teraz dużo załtawiania papierkowego, bo będą zmieniane serwery, a chcemy by domena (http://www.stal.rzeszow.pl) została. Nawet nie wiedziałem, że to tyle załatwiania będzie :|

P.S Przed Ostrowem będzie! :)


           
Post 19 wrz 2005, o 19:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Strona gotowa. Ale teraz dużo załtawiania papierkowego, bo będą zmieniane serwery, a chcemy by domena (http://www.stal.rzeszow.pl) została. Nawet nie wiedziałem, że to tyle załatwiania będzie :|

P.S Przed Ostrowem będzie! :)


To może chociaż jakiś mały "PRINT-SCREEN" nowej strony ? Chyba że ma być totalna niespodzianka przed finałem, to OK :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 19 wrz 2005, o 23:24
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Uwierzcie mi na slowo - nowy wyglad stronki jest naprawde zaje*** :twisted: wprawdzie stary schemat zostal, poniewaz jest w porzadku, ale nieco sie kolorki zmienily :P

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 wrz 2005, o 23:50
 


ja jestem zdania, ze jesli zmieniac, to faktycznie zmieniac...Slysze jednak, ze 'przeobrazenie sie' strony ograniczy sie tylko do zamiany kolorow. IMHO to troche malo. Interenet obecnie idzie do przodu, powoli odchodzi sie od podzialu strony na 3 kolumny (to chyba bylo modne na przelomie wiekow :P), a nasz ukochany serwis wciaz wlasnie na takim schemacie sie opiera ;) Wiec jestem zdania, ze jesli ktos juz sie zdecydowal na zmiany to wartalo napisac witryne od poczatku. Na forum sa przeciez chyba osoby, ktorym projektowanie stronn www nie sprawia trudnosci (Ireneusz? ;) ), wiec mysle, ze przy ich pomocy mogloby cos ciekawego powstac :)

Sorry, ale takie moje zdanie ;)

pozdrawiam


           
Post 20 wrz 2005, o 22:18
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
moim zdaniem wazniejsze od wygladu sa informacje, ktore sie na niej znajduja. Mi tam osobiscie "trojpodzial" naszej strony nie przeszkadza i sadze, ze malo kogo to obchodzi :P wazne, zeby informacje byly jak najszybciej ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 wrz 2005, o 23:29
 


K 2 napisał(a):
moim zdaniem wazniejsze od wygladu sa informacje, ktore sie na niej znajduja. Mi tam osobiscie "trojpodzial" naszej strony nie przeszkadza i sadze, ze malo kogo to obchodzi :P wazne, zeby informacje byly jak najszybciej ;)


informacje sa - owszem - najwazniejsze, ale samymi nowinkami ludzi nie zatrzymasz...Mysle, ze nieco inaczej bys spogladal na sprawe, gdyby ow sajt nie byl monopolista ;) , gdyby pojawila sie inna, nie duzo gorsza merytorycznie witryna, a oferujaca za to duzo lepsza oprawe graficzna. Jestem niemal przekonany, ze wtedy calkiem duzo ludzi przerzuciloby sie na ta nowsza ;) Wiem, ze to gdybanie, ale rozwoj jest jak najbardziej wskazany...


           
Post 21 wrz 2005, o 23:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
moim zdaniem wazniejsze od wygladu sa informacje, ktore sie na niej znajduja.


zdecydowane sie zgodze. biorąc pod uwagę fakt że robicie to społecznie to tym bardziej. zrobienie od nowa sajtu i z bajerami i fajerwerkami (czyli to co jest na czasie ;)) wymaga troche czasu i pracy (wiem bo sam to robie). jeśli chodzi o tego typu strone jak najbardziej będzie mnie zadowalac bardziej częsta aktualizacja niz nowy interfejs ;)

"nie szata zdobi strone lecz jej treść" :P


           
Post 23 wrz 2005, o 19:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
No i mamy nowa stronke.... Wyglada bardzo fajnie ale jakos sie nie moge przyzwyczaic....
Fajnie ze jest nowe forum bo jest ona troche ulepszone.... Teraz pozostaje sie przyzwyczaic i miec nadzieje ze zadnych hakow nuie bedzie!!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 23 wrz 2005, o 19:53
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
wielkie brawa dla wszystkich ktorzy tworzyli i ktorzy pracowali nad ta stronka noi gratulacje bo stronka naprawde wyglada fajnie(stara tez byla luks) trzeba docenic tez tych ktorzy poswiecaja swoj cenny czas na to aby ta stronka wogole istniala i zebysmy mogli pisac na forum itd. jeszcze raz wielkie brawa :)


           
Post 23 wrz 2005, o 19:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Stronka jebcza! Forum jeszcze lepsze!
Normalnie gitara, tylko do forum trzeba bedzie sie jeszcze przyzwyczaic...niech ktos mi pojasni co to za wykresy sa pod postami? :roll:

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 23 wrz 2005, o 19:57
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Forum dobre :mrgreen: Mam 34 level HP (cokolwiek by to mialo znaczyc) czy juz moge uzywac swietlnego miecza czy dopiero od nastepnego levela? :D


           
Post 23 wrz 2005, o 19:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
A ja nie wnikając w aspekty techniczne nowej strony (po prostu jest extra, jak się bliżej przypatrzę to coś więcej napisze :wink: ) podziękuję z tego miejsca osobom wkładajacym swój wysiłek i czas w jej powstanie. Dzięki chłopaki :tak:

_________________
Obrazek


           
Post 23 wrz 2005, o 19:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
POLAN napisał(a):
Stronka jebcza! Forum jeszcze lepsze!
Normalnie gitara, tylko do forum trzeba bedzie sie jeszcze przyzwyczaic...niech ktos mi pojasni co to za wykresy sa pod postami? :roll:

No wlansie bo ja sie wogule polapac nie moge zczasami......
Forum jest urozmaicone ale czy nie za bardzo...
I teraz jeszcze tak stwierdzilem ze:
po 1: Za duzo nibieskiego,
po 2: Lepsze byly te zurafie jak ktos odpisal niz te otwarte gebki....
ALe i tak jest luks....

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 23 wrz 2005, o 19:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Forum dobre :mrgreen: Mam 34 level HP (cokolwiek by to mialo znaczyc) czy juz moge uzywac swietlnego miecza czy dopiero od nastepnego levela? :D


No to z czarów zatrzymanie czasu i przywoływanie żywiołaków możesz używać :D :D
Też nie kumam tych wykresów, w FAQ na ten temat nic ...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi