Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Znikające tematy


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 11 paź 2005, o 21:25
 Znikające tematy
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Z góry przepraszam modów za ten temat ale nurtuje mnie jedna sprawa. Od kiedy modyfikacji uległo forum (razem ze stroną) przestały istnieć niektóre tematy. Przykładem "zaginionych" tematów są chociażby Dawid Stachyra coraz lepiej jeżdżący zawodnik, Rozmowa o niczym czyli Don Kichot kontra wiatraki (ten temat akurat był zbędny) czy zabawa Opisz poprzednią osobę. Najbardziej "zasmuciło" mnie że niedawno zniknął temat Menadżer żużlowy, bo jestem fanem tej gierki. Chciałem więc uzyskać odpowiedź czy to usuwanie tematów jest celowe czy to niepożądane działanie i czy jest możliwość ich odtworzenia (oczywiście nie wszystkich).

_________________
Obrazek


           
Post 11 paź 2005, o 21:27
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Temat o Dawidzie jest, wyatrczy lepiej poszukać.

P.S Mogłeś o to zapytać w temacie o stronie i forum.


           
Post 12 paź 2005, o 20:05
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 kwi 2005, o 17:59
Skąd: rzeszów
Posty: 101

Zobacz profil 
ja chce sie dowiedziec jak sie zaklada nowe tematy!!!!!!!wczesniej kolo odpowiedzi bylo nowy tematr teraz zniknal gdzie sie zaklada bo mam fajny taki jeden do zalozenia!!

_________________
pucek


           
Post 12 paź 2005, o 20:26
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
puclaw napisał(a):
ja chce sie dowiedziec jak sie zaklada nowe tematy!!!!!!!wczesniej kolo odpowiedzi bylo nowy tematr teraz zniknal gdzie sie zaklada bo mam fajny taki jeden do zalozenia!!

moze lepiej napisz jaki chces zalozyc temat, moze akurat juz taki istnieje na forum?jesli sprawdzisz w wyszukiwarce i okaze sie, ze podobny temat nie istnieje to wchodzisz w dzial: Stal Rzeszów, Wokoł Zuzla badz Poza Torem i tam masz odsylacz do zalozenia nowego tematu :wink:


           
Post 13 paź 2005, o 12:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lip 2005, o 13:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 9

Zobacz profil 
chcialem tylko powiedziec ze zawzylem ze ta strona wogle od jakiegos czasu nie zyje. niewiem czy ludzie niamaja czasu jej uaktualniac ale jakos tak ostatnio tak strasznie nudo co wejde to nic nowego od jaiegos czasu. napewno jest cos ciekawego do napisania niesiedze w tym po uszy ale chyba cos by sie znalazlo :) pozdrawiam


           
Post 13 paź 2005, o 12:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
wojtas_8 napisał(a):
chcialem tylko powiedziec ze zawzylem ze ta strona wogle od jakiegos czasu nie zyje. niewiem czy ludzie niamaja czasu jej uaktualniac ale jakos tak ostatnio tak strasznie nudo co wejde to nic nowego od jaiegos czasu. napewno jest cos ciekawego do napisania niesiedze w tym po uszy ale chyba cos by sie znalazlo :) pozdrawiam


Pewnie nie zauważyłeś, że sezon się skończył...pisanie byle czego tylko dla pisania nie ma sensu.


           
Post 13 paź 2005, o 12:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lip 2005, o 13:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 9

Zobacz profil 
no tak ale np ze darek i maciek startuja we wroclawiu. A teraz pytanie. czy widomo cos wiecej o rozbudowie stadionu na hetmanskiej??


           
Post 13 paź 2005, o 12:26
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
wojtas_8 napisał(a):
no tak ale np ze darek i maciek startuja we wroclawiu. A teraz pytanie. czy widomo cos wiecej o rozbudowie stadionu na hetmanskiej??


Ale ja nie wiem jeszcze czy Maciek i Darek potwierdzili start we Wrocławiu i na będę pisał na oficjalnej stronie klubu informacji, na podstawie jakiegoś portalu. Porozmawiam z Darkiem, z Maćkiem, upewnie się czy na pewno jadą i wtedy napiszę. Zresztą dziś jest dopiero czwartek.

Jeśli byłoby coś wiadomo o rozbudowie stadionu to na pewno info byś przeczytał na stronie. Skoro nic nie ma, to nie najwyraźniej jeszcze nie wiadomo.


           
Post 13 paź 2005, o 13:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Tak tak, to nie jest gazeta, tym bardziej "brukowiec", tylko oficjalna strona klubu sportowego! I należy o tym pamiętać!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 13 paź 2005, o 13:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lip 2005, o 13:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 9

Zobacz profil 
tak jest!! wszystko rozumiem :) i wpelni akceptuje


           
Post 13 paź 2005, o 14:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Kolejne pytania proszę zadawać w już istniejącym temacie - "informacje na temat strony".


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi