Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie: Co się stało z Jaśkiem??


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 4 sie 2008, o 23:38
 Ktokolwiek widział ktokolwiek wie: Co się stało z Jaśkiem??
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 lis 2006, o 13:29
Posty: 145

Zobacz profil 
Witam,
od pewnego czasu jak przeglądam forum - widzę, że nie zabiera głosu Nasz słynny Jan. Niektórzy się pewnie cieszą inni płaczą, ale wiadome jest, że od momentu kiedy od Nas odszedł Stal nie wygrała ani jednego meczu!! Chyba nie myślicie, że to tylko zbieg okoliczności. Zobaczcie dalej.

Oto post Jana z Poza torem/Rocznice, jubileusze, urodziny, imieniny, itp. itd.

Wielki Jan napisał(a):
13 stycznia 2004 - przyjazd do Australii
13 lipca 2004 - pierwsza stala praca w Australii (wczesniej tylko dorywcze) - w supermarkecie :P
13 kwietnia 2006 - zaaplikowanie o staly pobyt w Australii (wczesniej wiza studencka)
13 grudnia 2006 - slub :)
13 kwietnia 2007 - agencja rekrutacyjna znalazla mi moja obecna prace

13 to niewatpliwie moja szczesliwa liczba. :)


zobaczcie kiedy ostatni raz był na forum - 13 czerwiec 2008 - czy to jest przypadek??

Mało Wam? Temat pod tytułem Ban dla Jaśka powstał 13 czerwca 2008 i tego samego dnia czyli 13-ego został zablokowany. czy to jest przypadek ?

Jeżeli macie jakiś kontakt z Janem, jeżeli ktoś z Was lub Waszych znajomych wie gdzie on jest - napiszcie proszę. Jan prawdopodobnie załamał się i potrzebna jest mu pomoc!!!

JAŚKU WRÓĆ DO NAS !!!


p.s. a może go kangury zjadły ...


           
Post 5 sie 2008, o 08:11
 Re: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie: Co się stało z Jaśkiem??
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 21:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
:lol: płaczemy podobnie jak Ty. Zobacz sobie ankietę w temacie o jego zbanowaniu. Może chłopak zrozumiał kilka spraw i nie pcha się tam gdzie go nie chcą nie? Na SB też widzę opinię miał mówiąc oględnie niezbyt dobrą. Od razu więcej spokoju i mniej trollowania na forum...nikt nikogo nie prowokuje, nie podburza, nie obraża uczuć narodowych czy religijnych, nie sili się na mędrkowanie i pseudofilozofię, nie szydzi z ludzi biednych, nie gloryfikuje zbrodniarzy i nie powtarza kłamstw władzy ludowej (np odnośnie żołnierzy AK - sic!) itd. Jakże tego brakuje prawda? Jak do dobrze przeczytać jak ktoś sra mi na Polskę i na Polaków...jak to dobrze wytarzać się w obelgach pod adresem kraju i rodaków!!! Tak..wracaj jasiu...(sić! sic! sic!).

W ogóle po co jest ten temat? Wszyscy widzą, że go nie ma i jakoś nikt z tego powodu włosów sobie z głowy nie wyrywa.

I nie pisz w imieniu FORUM, a w SWOIM!!! napisz sobie "jaśku wróc do mnie" :lol: :lol: :lol: od kiedy to reprezentujesz to forum???

Cytuj:
Jeżeli macie jakiś kontakt z Janem, jeżeli ktoś z Was lub Waszych znajomych wie gdzie on jest - napiszcie proszę. Jan prawdopodobnie załamał się i potrzebna jest mu pomoc!!!

:lol: :lol: :lol: Ty tu szydzisz czy serio piszesz??? hahaahahha....jest w norze wombata. Może się wybierzesz i pogłaskasz po główce? :wink:

EDIT:

Do kolegi poniżej jego własne słowa:

Cytuj:
Bo ani nie jestem gorszym, ani lepszym Polakiem od Ciebie. Jednego Orzełka mam w sercu.

Takie zestawienie mi uwłacza...w dodatku zdecyduj się na jedna opcję...masz Orzełka w sercu? a piszesz OBY wrócił koleś, który na tego Orzełka od kilku lat szcza...zauważasz jakis dysonans????? :shock:
Cytuj:
Nie potrzebuję zachwycać się filmikami z youtube by kochać i szanować swój kraj i ludzi go zamieszkujących.

dlaczego mam nieodparte wrażenie, że to poniższe OBY i ten powyższy cytat...no ni chu chu do siebie nie pasują? :shock: mniemam, że obłuda to jednak ten powyższy cytat.

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano 5 sie 2008, o 08:49 przez garet, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 5 sie 2008, o 08:40
 Re: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie: Co się stało z Jaśkiem??
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 19:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
A nuż, może widelec, kiedyś wróci, oby. Taki wodzirej na forum :D.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 5 sie 2008, o 15:54
 Re: Ktokolwiek widział ktokolwiek wie: Co się stało z Jaśkiem??
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 18:58
Skąd: H69
Posty: 2324

Zobacz profil 
Był Jasiek - źle, nie ma Jaśka - jeszcze gorzej, bo z tęsknoty tematy mu się tworzy. :shock:
Jako że Jaśka na forum nie ma, dyskusja o nim też jest zbędna. Zamykam.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi