Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Strona i forum (chwilowo NIE) umierają


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 19 cze 2003, o 20:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
na mecz wyjazdowy z DARG DOGIEM tez bardzo pozno byla napisana zapowiedz. co sie dzieje czego to tak pozno. nie maja czasu pisac czy co ?

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 20 cze 2003, o 09:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Ja osobiscie nie wiem o co tutaj chodzi. Ramelow jest od pisania newsow na stronie glownej, ja natomiast zajmuje sie dzialem wokol zuzla. Juz dwa razy musialem wyreczac ramelowa z pisania zapowiedzi (przed wczorajszym meczem i przed derbami). Jesli sie jest redaktorem to powinno sie powaznie podchodzic do sprawy i jesli nie jest sie w stanie napisac newsa powinno sie kogos powiadomic, wczesniej pisalem zapowiedzi poniewaz prosil mnie o to drugi Michal a zalezy mi troche na stronie, zadnego odzewu ze strony ramelowa nie bylo, zadnego "dzieki". Mam nadzieje, ze w przyszlosci (tej bliskiej) sytuacja sie zmieni i ramelow zacznie pisac na czas...

_________________
Obrazek


           
Post 21 cze 2003, o 00:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Zatem Iskier REDAKTORZE podchodź poważnie do sprawy. Gwarantuję Ci, że i Tobie z czasem znudzi się pisanie zapowiedzi, relacji, tudzież innych tekstów.

Gwoli ścisłości zaznaczę, że wolę mieć mało dobrej jakości tekstów, niż wiele ... powiedzmy sobie szczerze, marnych ( ot choćby ostatnia zapowiedź... )

Krytykować potrafi każdy, jednak niech ktoś zdobędzie się na napisanie jakiegoś newsa - sensownego.
Pozdrawiam


           
Post 21 cze 2003, o 00:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Um szkoda ze nie mam takich obowiazko...ma je za to ramelow i sie z nich nie wywiazuje. Jesli mu sie to wszystko znudzilo i woli sobie pospiewac na stadionie to niech powie zio ze rezygnuje z pracy redaktora. Ja nie jestem odpowiedzialny za pisanie zapowiedzi i relacji, myslisz ze dlaczego moja zapowiedz jest taka a nie inna? 1. Nigdy nie pisalem zapowiedzi, ramelow robi to 3 lata wiec jest roznica miedzy jego zapowiedziami a moimi. 2. Robilem to na "chypcika" w nocy bo Michal mnie o to prosil czy to tez tak trudno zrozumiec? I jeszcze mi mowisz, ze nie powinienem krytykowac ramelowa? Przeciez to co on odstawia co jakis cyrk jest, mowisz ze wolalbys zeby juz nic nie bylo niz jakies farmazony? Tutaj ludzie akurat domagaja sie zapowiedzi przed meczem tylko nie ma jej kto napisac i na gwalt musze ja to robic. Ramelow nic nie pisze - jest swiety, ja napisze za niego - jest zle.

_________________
Obrazek


           
Post 21 cze 2003, o 09:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Ojej... wielce poszkodowany. Zupełnie, jakby kilka linijek tekstu przeciążało Ci aż do bólu umysł. Piszesz tak, jakobyś chciał aby wszyscy chwalili Cię za te dwa(?) bezsensowne teksty. A przecież nie raz dużo lepsze FARMAZONY znaleźć można na forum.
Twoje zachowanie jest... co najmniej śmieszne...
Proszę Cię więc nie szczyć się tym, co zrobiłeś do tej pory... nie jedna gwiazda zrobiłaby to lepiej...
Pozdrawiam


           
Post 21 cze 2003, o 11:06
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Muszę przyznac, ze w tym sporze akurat rację ma Iskier. Tu nie chodzi o szczycenie się czy jakośc tekstu. Fakt jest faktem, ze robić musi cos spoza swoich obowiazków (tak wnioskuję z postów), a Ramelow nie wypełnia swoich. Mam troche doświadczenia z pisania dla gazety (dwa lata jako kierownik działu) i wiem, zę nikt nie pyta czy ktoś ma czas itd. Jak mawiali ludzie, którzy uczyli mnie tego czasu kazdy ma tyle samo, 24h/dobe, wszystko zalezy od jego rozplanowania. Ramelow jesli się nie wyrabia powinien to sobie i szefom uczciwie powiedzieć i zrezygnowac albo zawiesić pisanie. Co do tekstów Iskiera, mówi, ze to jego pierwsze zapowiedzi, nikt na początku nie pisze jak Godlewski, Hurkowski czy Stec (Rafał, ten z Wyborczej, nie sugerowac się nazwiskiem). Ja się nie wtrącam bo to nie moja sprawa, ja nie jestem w skladzie redakcji, ale popieram Iskiera i myślę, ze powinniscie przeprowadzic między soba powazna rozmowę na temat kto co robi i czy robi jeszcze w ogóle. I najwazniejsze, rozmowy tej nie przeprowadzajcie na forum.
Pozdrawiam.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 21 cze 2003, o 14:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ojjj przykro sie to czyta... szkoda, ze przez dwie zapowiedzi upadaja ponad 2 lata pisania... mysle, ze z 200 newsow jak nie wiecej... Przykro mi... nie mam wiecej slow.

Jesli tego chcecie zrezygnuje tylko nie wiem czy to bedzie dla mnie latwe... Ja na meczach kibicuje, pisze dla sportowych faktow... jest ciezko... koniec jak chcecie

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 22 cze 2003, o 16:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
ramelow nie martw sie ja jestem z toba, tych newsow i tak nic nie czyta wiec nic sie nie dzieje, iskier ty sie odczep od ramelowa chopie ze se spiewa z innymi myszami, ty se siedzisz bo tak lubisz( ja zreszta tez) a on woli pospiewac, co w tym zlego?
aha, jeszcze jedno do iskiera: teraz zauwazylem watek gdzie zrobiles w obrazku napis "zks to pies" neistety juz jest zamkniety, wiec mnie posluchaj. za takie cos lepiej sie modl zebym cie nie dopadl bo zachowales sie gorzj jak zyd, jestes gorzej jak konfident i dla mnie jestes typowym smieciem, lepiej zeby mi chlopaki cie nie pokazali ty pozerze maslany falszywy zaglerze i myszo na 5 ogonkach,
nie pisz lepiej nic wiecej na tej stronie bo dla mnie jestes przegraym w dniu kiedy sie urodziles, wczesniej wiedzialem ze cos ci bije czytajac twe posty ale doczekalem sie tego momentu gdy ukazales swa prawdziwa naure, nienazywaj sie wiecej kibicem stali, przynosisz nam wszystkim wstyd

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 22 cze 2003, o 17:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Heh fajnie - Michal usun moj profil z forum jesli mozesz, bede Ci wdzieczny. Do tego wszystkiego mam tylko jeden komentarz - pathetic.

Koroner napisał(a):
lepiej zeby mi chlopaki cie nie pokazali ty pozerze maslany falszywy zaglerze i myszo na 5 ogonkach


Moge Ci sam pokazac jak wygladam, popatrz na avatar.

_________________
Obrazek


           
Post 22 cze 2003, o 18:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Nie przejmuj sie Iskier. Debili nie brakuje. :evil:

_________________
Leave Me Alone


           
Post 23 cze 2003, o 17:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
dlaczego moj post zostal usuniety? to jest dyskryminacja, koles mnie obraza i jest luz a jak tresc mojego posta wygladala " i za granica tez" to zostal usuniety. pomyslcie, jak rownosc to rownosc do jasnej ciasnej

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 23 cze 2003, o 17:32
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Przestań się ośmieszać Koroner. W którym miejscu posta on Cię obraża?? Natomiast ty w swoim poście obrażasz Errora. Hasło, że za granicą też debili nie brakuje na pewno odnosiło się właśnie do Errora. Więc daruj sobie te awantury!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi