Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Strona i forum (chwilowo NIE) umierają


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 19 kwi 2003, o 14:19
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 14:57
Skąd: ZKS Stal Rzeszów
Posty: 55

Zobacz profil 
Kaśka napisał(a):
Ja bym stronie Stali odradzała współpracę ze speedwaypl.com. Jasne, oczywiście, czepiam się... Ale widocznie mam taką naturę. Jakkolwiek jednak uważam, że stal.rzeszow.pl jest o wiele bardziej profesjonalnym serwisem... Szkoda tylko, że nie ma takich nakładów finansowych na tę witrynę jak na speedwaypl...
Ja rozumiem, że serwis jest nowy, a właśnie teraz znajduje się w przebudowie, ale takie kardynalne błędy jak w środowej relacji z meczu nie przystoją... Nie pisałabym tutaj nic, ale wczoraj zwracałam na to uwagę autorowi i jak dotąd nie widzę zmian, więc uważam że mało poważnie traktujecie nas- kibiców.
Dobra, czepiam się. Można nawet napisać, że celowo przyczepiłam się tego serwisu, ale to nieprawda. Per Ola Klakson wszak nie stamtąd się wywodzi ;).

Te słowa piszę już dwie godziny później, mając za sobą rozmowę z autorem tej relacji. Autor rzeczywiście blędy poprawił zaraz po mojej uwadze, niestety nie ukazał się poprawiony tekst na stronie. Nie mam więc do niego żadnego 'ale'. Reszty wypowiedzi nie prostuję.

Tak na marginesie, to relacja meczu Stal-Kolejarz na http://www.stal.rzeszow.pl nie była też najlepiej napisana, a zdanie, że spotkanie to było emocjonujące po prostu mnie powaliło :twisted:
No, ale tematem jest agonia strony stali, więc myślę, że ogroooomną stratą byłoby jej zamknięcie i choć ja nic właściwie w tej sprawie nie mogę zrobić, to może chociaż moje słowa uznania dla tejże i życzenia rychłego pozbycia się problemu będą jakąś tam minimalną otuchą :wink: Musicie dać radę :|

_________________
z wyrazami szacunku : MechaniK :luzak:


           
Post 20 kwi 2003, o 00:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
zamiast biadolić - ruszcie dupy

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 20 kwi 2003, o 10:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Prosze o kontakt Karolcie albo Jowite na gadu-gadu. Mam jedno pytanie.

Michał

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 20 kwi 2003, o 13:47
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
Witam, jeżeli klub nie chce pomóc to może sponsorzy żużla by pomogli, przedstawiciele np Faraona zaglądają na tą stronkę, ostatnio się też pan Haehne pojawił, wiec moze oni by pomogli, w końcu 50 zl miesiecznie (tak ktos napisal) to nie jest olbrzymia kasa, a i reklamę na stronce by mieli calkiem niezla przy takiej liczbie odwiedzin


           
Post 20 kwi 2003, o 14:55
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
A reklama Vidoku to za friko się wyświetla czy co?

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 20 kwi 2003, o 15:05
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Reklama Vidoku była swego rodzaju testem. Chcieliśmy się dowiedzieć ile osób w to klika. Wypadło to katastrofalnie, mimo, iż prosiliśmy o klikanie :).

Niektórzy piszą ruszcie dupy, szukajcie firm - były takie próby - ale niestety mamy takiego pecha, że po pierwsze żyjemy w bardzo ubogim kraju, a po drugie reklama przez internet jest w naszym regionie bardzo mało atrakcyjną formą reklamy. A fakty są takie, że za bardzo małą kasę można mieć baner na stronie o oglądalności około 1000 osób dziennie (wiele osób wchodzi wielokrotnie, ale suche liczby robią wrażenie).

Współpraca ze speedwaypl.com jest raczej niemożliwa - nam nie chodzi o miejsce na serwerze (jak ktoś wspomniał) tylko o opłacenie już istniejącego. Jest on bardzo dobry i szybki - macie jakieś problemy z działaniem strony? Bo ja nigdy.


           
Post 20 kwi 2003, o 15:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No czasem mialem problemy z wejsciem na forum ale to bylo kilka razy i od pewnego czasu juz sie nie zdarza. Strona napewno nie padnie bo koszty nie sa wysokie. Mysle ze w najblizszym czasie znajdzie sie sponsor a nawet jestem tego pewny. :)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 kwi 2003, o 01:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
fajny test, nie powiem. skoro trzeba klikać, to może ktoś by napisał - klikajcie. bo na razie to tylko wszyscy oglądają.
pozdrawiam :-)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 22 kwi 2003, o 22:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Skoro działacze nie chcą z klubowej kasy wyłożyć pieniędzy na utrzymanie strony to przynajmniej mogli by pomóc z zbiórce tych pieniędzi i z tym związany jest mój pomysł mianowicie: W takim meczu jak np. Jasol - Dark Dog, czy Jasol -RKM czy Jasol-Tarnów frekwencja będzie wysoka dajmy na to pesymistyczną wersję 5000. I tak normalnie bilety w cenie 15 i 7 lub 8 zł :!: Ale gdyby wcześniej ustalić że w jednym jedynym meczu w sezonie ( najlepiej jakimś szlagierowym spotkaniu) bilety będą droższę dajmy na to o 0,50 zł ( 50 gr. ) czyli 15,5 i 7,5 czt nawet te 8,5 to z prostych wyliczeń wynika że byłaby to kwota w pełni wystarczająca na utrzymanie serwisu :mrgreen: . Wystarczyłoby np. w prasie w artukułach przedmeczowych zamieścic dod. informacje ( raptem 1-2 zdania) że bilet będzie 50 gr droższy i na co pójdą te pieniądze i można by jeszcze na bilecie zaznaczyć ( np. 7zł + 50 gr na...) na co idzie te 50 gr. żeby nie było że działacze oszukują kibiców. Może ma ktoś lepszy kontakt z menedżerem bądź działaczmi aby to z nimi przedyskutować. Myślę, że dopłata do biletu nie musiała by nawet wynosić 50 gr. Myślę że gdyby sprawa była postawiona w ten sposób kibice zapłacili by te raptem 50 gr. więcej :mrgreen: i wilk byłby syty i owca cała :P

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2003, o 22:48
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
No i jak wygląda obecnie sytuacja??? Czy nadal są takie kłopoty, o jakich było wcześniej??

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 maja 2003, o 09:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Skoro działacze nie chcą z klubowej kasy wyłożyć pieniędzy na utrzymanie strony to przynajmniej mogli by pomóc z zbiórce tych pieniędzi i z tym związany jest mój pomysł mianowicie: W takim meczu jak np. Jasol - Dark Dog, czy Jasol -RKM czy Jasol-Tarnów frekwencja będzie wysoka dajmy na to pesymistyczną wersję 5000. I tak normalnie bilety w cenie 15 i 7 lub 8 zł :!: Ale gdyby wcześniej ustalić że w jednym jedynym meczu w sezonie ( najlepiej jakimś szlagierowym spotkaniu) bilety będą droższę dajmy na to o 0,50 zł ( 50 gr. ) czyli 15,5 i 7,5 czt nawet te 8,5 to z prostych wyliczeń wynika że byłaby to kwota w pełni wystarczająca na utrzymanie serwisu :mrgreen: . Wystarczyłoby np. w prasie w artukułach przedmeczowych zamieścic dod. informacje ( raptem 1-2 zdania) że bilet będzie 50 gr droższy i na co pójdą te pieniądze i można by jeszcze na bilecie zaznaczyć ( np. 7zł + 50 gr na...) na co idzie te 50 gr. żeby nie było że działacze oszukują kibiców. Może ma ktoś lepszy kontakt z menedżerem bądź działaczmi aby to z nimi przedyskutować. Myślę, że dopłata do biletu nie musiała by nawet wynosić 50 gr. Myślę że gdyby sprawa była postawiona w ten sposób kibice zapłacili by te raptem 50 gr. więcej :mrgreen: i wilk byłby syty i owca cała :P


Strona www jest (przynajmniej powinna być) elementem reklamowym i informacyjnym, przydatnym przy promocji klubu. To klub powinien ją utrzymywać. Poza tym rozejrzyj się dookoła na meczu, duża część kibiców nie korzysta z netu (to widać :)). Jakim prawem skazywać ich na utrzymanie strony internetowej? My, którzy zaglądamy tu codziennie, to jeszcze możemy zapłacić i 2 zł więcej (choć 9 zł za bilet w I lidze? Jakoś mi się to nie kalkukuje ;)) No i na dodatek podniosłaby się wrzawa różnych bardziej ograniczonych elementów "pierdzących" w stylu: zamiast wydawać kasę na stronę lepiej by kupić kask jakiemuś młodzikowi... Ja miałbym inne rozwiązanie, aby klub przy jakimś szlagierowym spotkaniu, podniósł ceny biletów o złotówkę - bez żadnego tłumaczenia się - po prostu jak szlagier to szlagier. Z tego dodatkowego zysku 2000 zł dał na stronę... Tak, wtedy naprawdę Wilk byłby syty i owca cała :)
Jestem przekonany, że gdyby ten temat pojawił się w prasie (GW, Nowiny, Super Nowości) klub natychmiast przypomniałby sobie o internecie...


           
Post 24 maja 2003, o 20:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Dalej sa klopoty czy juz wszystko gra ???

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 27 maja 2003, o 19:51
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
panowie glowa do gory damy rade na meczu mozna zrobic zrzutke po 1 czy 2 zl a tak wogole to o jakich kwotach my wogole mowimy ile kosztuje miesieczne utrzymanie strony :?:

_________________
ALC


           
Post 28 maja 2003, o 08:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 lis 2002, o 15:52
Posty: 29

Zobacz profil 
hotszitniga napisał(a):
panowie glowa do gory damy rade na meczu mozna zrobic zrzutke po 1 czy 2 zl a tak wogole to o jakich kwotach my wogole mowimy ile kosztuje miesieczne utrzymanie strony :?:


aktualnie sam transfer dojdzie do 7 GB miesięcznie
do tego emaile, baza danch (np. z forum ..)

czyli łącznie obciązenie dojdzie do 10 GB miesięcznie.

zakładając że kupuje transfer po kosztach jest to około 10 zł za jeden gigabajt
czyli dojdzie do 100 zł miesięcznie.

przepraszam lecz zastanowie się czy zapłacę za Was za maj.

(otrzymałem oferte hostingu na jakimś serwerze .. lecz to nie było wiarygodne - nie chce nieleganie utrzymywać serwisu na innym serwerze)

prosze - poszukajcie sponsora.


           
Post 5 cze 2003, o 06:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Mysle ze niektore tematy na forum mozna wywalic zeby nie zajmowaly niepotrzbnie miejsca. Prosba do moderatorow :idea: zeby zadecydowali i usuneli niczego nie wnoszace i nieaktualne tematy z postami. Pozdrawiam

_________________
Leave Me Alone


           
Post 5 cze 2003, o 08:51
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Error ale przecież stare tematy w żaden sposób nie wpływają na transferki :!: One zajmują jedynie bardzo niewiele miejsca w bazie danych. Zresztą raz forum było czyszczone, wyleciało 3000 postów, a mimo to baza danych nie zmniejszyła się nawet o bajt. Wiem, że to dziwne ale wg statystyk w panelu admina tak właśnie jest. Więc moim zdaniem usuwanie starych wątków jest bezcelowe. Nie spotkałem się jeszcze z forum na którym kasowano stare tematy. One sobie spokojnie "leżą" na dalszych stronach. Kto chce może sobie zajrzeć i powspominać :D.


           
Post 6 cze 2003, o 02:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ja myslalem ze to jednak zajmuje troche niepotrzebnego miejsca skoro kilka tygodni temu nastapilo czyszczenie forum :( Ale skoro tak to nie ma sprawy. :ninja:

ps widze ze popracowales nad avatarkiem :shock:

Pozdrawiam!

_________________
Leave Me Alone


           
Post 12 cze 2003, o 22:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
No i jak tam ze stronka, wszystko gra ???

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 13 cze 2003, o 21:33
 sponsor ERROR
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 lis 2002, o 15:52
Posty: 29

Zobacz profil 
Witam

podziękowania dla ERRORA

zasponsorował 80$
czyli koszt utrzymania strony na 3 miesiące (o ile odwiedzalnośc jeszcze nie będzie rosła)


           
Post 15 cze 2003, o 23:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Mam pytanie do ZIO, czemu nicn ie ma na stronie Stali o jutrzejszym spotkaniu Stali z Startem. Coś tu dyskutujecie na temat umierania strony, pewnie że umrze jeżeli na oficjalnej stronie Stali nic nie można sie dowiedzieć na temat zawodów to SKANDAL. Nie ma nad czym dyskutować strona umiera śmiercią zaniedbania :cry:

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi