Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Strona i forum (chwilowo NIE) umierają


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 17 kwi 2003, o 20:07
 Strona i forum (chwilowo NIE) umierają
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jest źle proszę państwa. Strona jest bardzo popularna, co przekłada się na generowany przez nią ruch. Mamy około 1000 odwiedzin dziennie i niestety jest to za dużo. Brzmi paradoksalnie ale tak właśnie jest. Sponsora jak nie było tak nie ma, klub ma nas głęboko w dupie a Zio, który nieodpłatnie udostępnia serwer nie może robić tego w nieskończoność. Jakiś czas temu zniknął dział multimedia na stronie, być może znikną kolejne. Dziś forum przeszło drastyczne cięcia - wyleciało 3000 postów. Być może forum zniknie w ogóle i wrócimy do tego pierwotnego.
Piszę to po to, żebyście wiedzieli, że być może nadejdzie dzień, że po kliknięciu na http://www.stal.rzeszow.pl wyskoczy wam napis: Nie można wyświetlić strony....

Od dziś dostęp do forum mają tylko i wyłącznie zarejestrowani użytkownicy - to troszkę ograniczy transfer.


Ostatnio edytowano 23 cze 2003, o 18:32 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 17 kwi 2003, o 20:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
NIestety taka jest prawda. Szkoda, ze klub nie chce nam pomoc. Oni pewnie nawet w najmniejszym stopniu nie doceniaja tego, ze ktos tu sie stara. Strona pod wzgledem grafii od bardzo dawna jest jedna z najlepszych w Polsce i nie bedziemy tutaj skromnych udawac, bo wystarczy sobie z innymi porownac. Jesli kilka ladnych stronek i mysle, ze ta ktora wspoltworzymy do takiej nalezy. Inni aktualizuja dzialy, tabele i strone glowna.... Ja staram sie zeby jakos byc na bierzaco z newsami.... No i co ??? I moze sie okazac, ze nagle po ponad 3 latach wszystko stracimy.

Nie wiem jak mozna jakos stronie pomoc... potrzebna nam jest firma i tego nie ma co ukrywac, ktora bedzie mogla chociaz pokryc koszty serwera... Na pewno strona nie pozostanie dluzna... Na pewno administratorzy bede mogli sie odwdzieczyc reklama.

Nie jest latwo po 2 latach wszystko rzucic i powiedziec, ze sie nie ma ze strona nic wspolnego. Witryne odwiedza wielu fanow z Rzeszowa i nie tylko. Byc moze niejeden nie moze zrozumiec dlaczego nie ma firmy, ktora chcialby nam pomoc.

Moze znacie kogos kto bylby chetny... Kontaktujcie sie z ktoryms z nas (najlepiej z administratorami - Zio, Slawkiem). To bardzo wazne.

Michal Kluska

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 17 kwi 2003, o 20:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ta strona niemoze sie rozpasc i co bedzie potem ;( :wow: Nie ma leprzej strony Stali trzeba znalezc jakiegos sponsora albo cosik tak niemoze być !!! :wow:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 17 kwi 2003, o 22:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2002, o 21:22
Skąd: Rzeszów
Posty: 22

Zobacz profil 
na klub :!: nie ma co liczyc oni mają pełno swoich problemów i nie ma sie co im dziwic ze nie interesuja sie naszą stroną !!mozna by bylo oglosic jakąs zrzutke to moze by cos pomogło !!! chyba wszystkim nam zalezy zebty strona istniała wiec wrto spróbować !! :|


           
Post 17 kwi 2003, o 22:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:51
Skąd: Jasło
Posty: 58

Zobacz profil 
Bardzo mi przykro z tego powodu - mam jednak nadzieję że tak się nie stanie.


           
Post 17 kwi 2003, o 22:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mike napisal:

Cytuj:
na klub nie ma co liczyc oni mają pełno swoich problemów i nie ma sie co im dziwic ze nie interesuja sie naszą stroną !!mozna by bylo oglosic jakąs zrzutke to moze by cos pomogło !!! chyba wszystkim nam zalezy zebty strona istniała wiec wrto spróbować !!


Ale chyba to 50 zl miesiecznie ich nie zbawi...bez przesady, stronka jest oficjalna...dyrektorzy staraja sie, na bierzaca podaj wiadomosci zwiazane z nasz druzyna...to jest strona o nich, ma olbrzymia popularnosc, graficznie jest jedna z najlepszych w Polsce, wiec sadze ze klub powinien sie tym zainteresowac :!:
A co do tej zrzutki to mozna by takie cos zrobic...ja jestem jak najbardziej za...jesli klub nie pomoze to zrobmy to my kibice...nie mozemy dopuscic do upadku tej strony :!:


           
Post 17 kwi 2003, o 22:51
 ...i co ja mam powiedzieć?!
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 

:shock: Tak wspaniała strona nie może umrzeć :!:
Rozumiem, że generowany ruch pociąga za sobą wyskokie koszty jeśli chodzi o łącze i zajmowane zasoby na serwerze oraz jego obsługę. :?
Rzeczywiście trzeba będzie popracować nad jakimś kompromisem. Może forum i multimedia przenieść na inny serwer :roll: ... ech gdybym tylko miał lepsze znajomości wśród zarządzających naszą siecią metropolitalną... może jakiś człowiek znajomy z Politechniki - w końcu oni zarządzają szkieletem, popytam.
Dziwne, że Comp Rzeszów S. A. nie lubi żużlu.... :cry:


:idea: Proponuję przesłać po e-liściku do instytucji dysponujących odpowiednim łączem i sprzętem, które mogłyby wpłynąć na rozwój strony. Skoro generuje ona tak duży ruch, to reklama na łamach strony powinna być czymś niezwykle intratnym :) .
Ruszta ludzie głową :mrgreen: - wystarczy wykorzystać to co niby jest problemem - przedstawić odpowiednim firmom statystyki, przeprowadzić trochę strategicznych rozmów, zamieścić kilka reklam i strona powinna spokojnie zarabiać na utrzymanie swoje i jej opiekunów.
Trzymam kciuki i spróbuję się coś dowiedzieć.


A tak przy okazji nie ważcie się uśmiercać strony, ledwo się zapisałem wczoraj na forum a już robicie 'leczenie' jak nasi szpitalni lekarze - coś nie tak, słabe krążenie, niedokrwienie - amputacja :evil:
Łapska precz od skalpela :!: zaradzić przyczynie, a nie objawom - strona powinna się rozwijać. :peace:


           
Post 17 kwi 2003, o 22:58
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 00:09
Skąd: -ZMW-
Posty: 444

Zobacz profil 
Mike napisał(a):
mozna by bylo oglosic jakąs zrzutke to moze by cos pomogło !!! chyba wszystkim nam zalezy zebty strona istniała wiec wrto spróbować !! :|
bardzo dobry pomysł Mike'a jakby tylko kazdy z nas dorzucil pare zlotych od siebie to moze by to w jakims stopniu pokrylo koszty


           
Post 17 kwi 2003, o 23:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
LOlek strona ma juz swoje lata... Rozwijala sie, rozwijala, rozwijala i wszystko sie zatrzymuje. To nie jest tak, ze zaraz po rozpoczeciu dzialalnosci upadamy.

BTW. Bardzo fajnie sie czyta te Wasze posty. Moze nawet komus uda sie nam pomoc. Piszcie na forum. Kontaktucie sie z adminami...

Jak w piosence: "Damy rade"

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 17 kwi 2003, o 23:25
 nie mozemy...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Nie mozemy sie załamywac tak zle to moze nie bedzie nio bo jak by mogla upasc tak piekna strona, a poza tym kto by nas informowal o roznych ciekawych akcja.

Ja wirze ze ta strona juz bedzie zawsze!!!


           
Post 18 kwi 2003, o 00:15
 przetrwajmy - w końcu jesteśmy w tym mistrzami
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
LOlek strona ma juz swoje lata... Rozwijala sie, rozwijala, rozwijala i wszystko sie zatrzymuje. To nie jest tak, ze zaraz po rozpoczeciu dzialalnosci upadamy.


Doskonale to rozumiem, że strona była rozwijana dużym nakładem czasu... (pisalem tylko, że jestem tu jak i w żużlu żółtodziób :oops: , a witryna i forum są najwyższej kasy)
Tym bardziej szkoda zamykanych działów, domyślam się, że takie cięcia przychodzą twórcy strony z wielkim bólem. :|
Może to nieubłagalny "zegar wszechświata" :wink: i rzeczywiście trzeba się nieco ograniczyć i dopasować do warunków by uniknąć totalnej klęski :? (Odpukać w moją spustoszoną komputerami i ostatnio hormonami głowę :wink: )

Dziwnie się to splata w czasie ze świętami wielkanocnymi, mam nadzieję, że w najgorszym wypadku po 3 dniach strona zmartwychwstanie ;)

:idea: Mam jeszcze jeden (głupi :?: ) pomysł: strona http://www.speedwaypl.com - nie oszukujmy się, profesjonalizm jej wykonania jest co najmniej wątpliwy (ramki FrontPage + Pajączek), jednak sądząc po ilości filmów on-line i transferze to kuszącą byłaby współpraca z tąże stroną... resztę możecie dośpiewać sobie sami. :)
Prosiłbym o wypowiedź adminów oraz jeśli to możliwe właścicieli przedsięwzięcia medialnego Intermedia Group.


(BTW: Czy ja muszę za was myśleć? :wink: )

Mimo wszystko - Radosnych Świąt :!:


Ostatnio edytowano 18 kwi 2003, o 09:11 przez L0Lek, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 kwi 2003, o 09:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Stanowisko klubu w sprawie strony najlepiej obrazuje, jakich mamy działaczy - to są dinozaury! Ludzie minionej epoki.


           
Post 18 kwi 2003, o 09:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Dinozaury? Niee oni dobrze wiedzą do czego Internet służy. Strona nie zrobiła się oficjalna sama z siebie, a w programach też Ramelow ze Sławkiem sami adresu nie wpisują. Sama wiem, jak wykorzystują jej jej obecność. Przed ubiegłorocznym mem. Nazimka strona dostała dyspozycje, żeby umieśćić tłustym drukiem nazwy wszystkich firm, które sponsorowały te zawody. Jak trzeba, to sobie przypominają...

_________________
K&P


           
Post 18 kwi 2003, o 09:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Ta zrzutka to by byla najlepsza jakbysmy wszysty dali te kilka zl. na miesiac reszte z klubu no to by moze cos z tego bylo :x . Albo jakis sponsor, no nie wiem cos trzeba wymwyslec , bo tak nie mozebyć !!! :nie:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 18 kwi 2003, o 10:46
 pseudo szczodrość :]
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Nie sądzę, ale wiem, że składka na stronę to żałosny pomysł i oczywisty niewypał. :?
Proszę mi powiedzieć, która strona w internecie funkcjonuje na takich zasadach?!
Oczywiście autorzy mogą wprowadzić oplaty za korzystanie ze strony, co ją uśmierci.
Strona powinna zarabiać na siebie lub być wspomagana przez sponsora z serwerem i odpowiednio przepustowym łączem, a nie być na garnuszku jej użytkowników / sympatyków.
Finansowanie strony może być realizowane poprzez banery reklamowe.
Witryna internetowa to nie radio ks. Rydzyka.

Autorowi strony mogę postawić browar (jeśli lubi) na spotkaniu forumowiczów, bo strona to istny majstersztyk, jednak stałego finansowania strony nie mogę obiecać, bo (jak zapewne większość sympatyków witryny) nie mam stałego dochodu.

Radziłbym popatrzeć realistycznie - szczodrość kilku osób nie wystarczy by pokryć koszty. :(

A jeszcze poważne pytania do admina:
Jakie są obecnie miesięczne koszty eksploatacji łącza i utrzymania/rozwoju serwisu?
Na jakich zasadach do tej pory funkcjonowała witryna? (serwer i łącze zapewniał nieodpłatnie Zio?)
Spytam jeszcze wprost: Kto potrzebuje pieniędzy, za co i ile?

Na zakończenie serdecznie gratuluję, że strona stała się tak popularna - 1k odsłon / dzień to na prawdę coś! :skacze:


           
Post 18 kwi 2003, o 13:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 kwi 2003, o 12:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 8

Zobacz profil 
Witam wszystkich!Jestem ze strony http://www.speedwaypl.com. Obecnie przeżywamy małą modernizację strony, ale mimo to zapraszam do jej odwiedzenia. Mamy też nowo powstałe forum, również zapraszam. A jeśli chodzi o pomysł Lolka co do współpracy- możemy negocjować.


           
Post 18 kwi 2003, o 16:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No to panowie dyrektorzy negocjowac :mrgreen: nie ma nic do stracenia.


           
Post 18 kwi 2003, o 16:47
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Ja bym stronie Stali odradzała współpracę ze speedwaypl.com. Jasne, oczywiście, czepiam się... Ale widocznie mam taką naturę. Jakkolwiek jednak uważam, że stal.rzeszow.pl jest o wiele bardziej profesjonalnym serwisem... Szkoda tylko, że nie ma takich nakładów finansowych na tę witrynę jak na speedwaypl...
Ja rozumiem, że serwis jest nowy, a właśnie teraz znajduje się w przebudowie, ale takie kardynalne błędy jak w środowej relacji z meczu nie przystoją... Nie pisałabym tutaj nic, ale wczoraj zwracałam na to uwagę autorowi i jak dotąd nie widzę zmian, więc uważam że mało poważnie traktujecie nas- kibiców.
Dobra, czepiam się. Można nawet napisać, że celowo przyczepiłam się tego serwisu, ale to nieprawda. Per Ola Klakson wszak nie stamtąd się wywodzi ;).

Te słowa piszę już dwie godziny później, mając za sobą rozmowę z autorem tej relacji. Autor rzeczywiście blędy poprawił zaraz po mojej uwadze, niestety nie ukazał się poprawiony tekst na stronie. Nie mam więc do niego żadnego 'ale'. Reszty wypowiedzi nie prostuję.

_________________
K&P


           
Post 18 kwi 2003, o 19:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Kasiu, nie rozumiem o co Ci chodzi. Współpraca z http://www.speedwaypl.com polegać by miała tylko i wyłącznie na udostepnieniu miejsca na serwerze, tak myślę. Mozna zamieścić banery, reklamy innej postaci. Strona Stali jest jak najwyższej jakości, brakuje tylko miejsca na sewererze i stąd tak radykalne apele i cięcia.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 19 kwi 2003, o 13:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Dla mnie koniec strony Stali Rzeszów byłby końcem iformacjii o Naszej drużynie... :cry: Niestety, ja nie będę jeździł na wiele meczy, nawet do Rzeszowa... :cry:

P.S. Ktoś pisał, że na stronie jest za dużo gości dziennie. Myślę, że można by to jakoś wykorzystać, przecież 1000 gości dziennie to 1000 potencjalnych klientów jakiejś firmy. Możnaby stwożyć kilka banerów reklamowych. Ale problem tkwi nie w banerach, ale w firmach :!: Czy ktoś mógłby znaleźć jakiegoś sponsora, który miałby reklamę na całą polskę wśród fanów czarnego sportu :?:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi