Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Opinie i uwagi dotyczące adminów i moderatorów


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 17 maja 2007, o 01:14
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
No coz, nie bede sie z K2 na sile przepychal, bo ma przewage. :P Aczkolwiek, poza tematem o Adamsie chyba zaden inny sie nie pojawil. Pozwolilem wiec sobie wrzucic dyskusje o Adamsie do starego tematu o Anglosasach.

Aczkolwiek nie ukrywam, ze sprawa jestem zbulwersowany. :D To przyslowiowy wstyd, srom i hanba. :twisted: :wink: :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 25 maja 2007, o 12:59
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
apeluje do wszystkich, którym los tego forum nie jest obojetny....
Niby to tylko zwykłe forum, internet dupere i te sprawy, ale tak naprawde kazdy z nas wie, ze gdy tylko odpalamy kompa, to wchodzimy na nie i zaciekawieniem czytam, ze jest czescia naszego zycia :wink:
a przez jednego typa, wiele osob przestało tutaj pisc, któy pisali niezwykle rzetelnie i ciekawie...
Wystarczy, ze sie na niego najedzie juz szuka haka zeby wywalic kogos z forum....ja wiem ze w tym krau ma przykład z ludzi którzy rzadza , a których on krytykuje (cóz za HIPOKRYZJA) stosujac te same metody co oni...
Nie znosi krytyki równie mocno jak oni, potrafi tylko odpisywac zrobcie sobie sami lepiej....

przykład jego postepowania....

jak wiadomo nie pałam do niego sympatia, to tez zaczyna sie przywalac do moich postów i szukac haczyków...najpierw na cytowanie postu pod postem(a co komu to przeszkadza!??) a teraz na nie wiem? to ze zacytowałem post kogos z cytatem.... i nie było by w tym nic dziwnego, ze wszyscy tak robia a ów typek przyczepił sie tylko do mnie :roll:

http://i8.tinypic.com/62fd6hh.jpg

a tutaj przykład ze na uzytkoników którzy mu nie wadza, nie zwraca uwagi i nie jest tak rzetelny w reagowaniu na regulamin

http://i15.tinypic.com/6h3gvap.jpg

i najlepsze jest to, ze za takie przewinienia grozi mi wyrzuceniem z tegoz forum...
Moga sie komus moje posty nie podobac ok, szanuje to...ale jakies zasady konstruktywnej dysputy powinnybyc tutaj przestrzegane... :roll:

Maja racje Ci którz mówia ze demokracja w Polsce jest zagrozona... i najgorsze jest to, ze jak widac pokolenie uczy sie od PISU zasad jak postepowac z ludzim którzy ich krytykuja...jak sie nie zgadzam z Jaskiem tak teraz wypada sie z nim zgodzic...Oto Polska własnie... :? :roll:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 25 maja 2007, o 13:55
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Oto Polska wlasnie? No tak - ludzie czytaja coraz mniej i stad maja takie problemu jak ty.
Cytuj:
Wystarczy, ze sie na niego najedzie juz szuka haka zeby wywalic kogos z forum

Nie szukam haka. Ten punkt w regulaminie jest od dawna. Przeczytaj go, wtedy dyskutuj.
Cytuj:
to ze zacytowałem post kogos z cytatem.... i nie było by w tym nic dziwnego, ze wszyscy tak robia a ów typek przyczepił sie tylko do mnie

I kolejny raz wychodzi, ze malo uwaznie sledzisz to forum, a podobno taka czescia twojego zycia jest :D Od dluzszego czasu w wielu postach takie uwagi sie pojawiaja. Ale skoro ty tego nie widzisz to masz problem.
Cytuj:
a tutaj przykład ze na uzytkoników którzy mu nie wadza, nie zwraca uwagi i nie jest tak rzetelny w reagowaniu na regulamin

http://i15.tinypic.com/6h3gvap.jpg

Nie siedze na forum 24h. Ani nie czytam kazdego wpisu. Dziekuje za pomoc :) Za chwile uzytkownik takze dostanie ostrzezenie.
Cytuj:
i najlepsze jest to, ze za takie przewinienia grozi mi wyrzuceniem z tegoz forum...

Regulamin to regulamin. Przy rejestracji kazdy go akceptuje. Jezeli ktos pozniej go lamie, to przykro mi. Nie ma rownych i rowniejszych.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 maja 2007, o 14:09
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 2 sty 2007, o 14:58
Skąd: RZ
Posty: 86

Zobacz profil 
Ale karać wyrzuceniem z forum za zacytowanie posta? Przecież to chore. Wiem, ze regulamin itd. , ale radze podchodzić do userów jak do ludzi, z którymi można na poziomie wymienić poglądy, a nie jak do intruzów :roll: Ot taka mała uwaga od forumowego szaraka ;)

PS Można wiedzieć czemu szkodzi zacytowanie całej wypowiedzi? Baza danych nie wytrzymuje? :lol:

_________________
Hominis est errare, insipientis in errore perseverare


           
Post 25 maja 2007, o 14:13
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Oczywiscie, ze jezeli ktos raz czy dwa zlamie regulamin to bana nie dostanie. Ale jezeli ktos robi to ciagle to wyjscia nie ma. Dlatego ja i inni admini i modzi, piszemy te wszystkie uwagi w postach. Jezeli ktos je czyta i zaczyna sie stosowac to zapominamy o starych przewinieniach. Ale jezeli ktos nagminnie sie do nich nie stosuje to przykro mi. W przypadku Kamila cytuacja wygladala, ze wszedlem na forum, dwa jego posty i w obu to samo przewinienie. Aby w koncu przestrzegal regulamin postraszyl go banem. Skoro normalne uwagi nie wystarczaja to trzeba czasami podzialac mocniej.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 maja 2007, o 14:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Kamil zdecydowanie przesadzasz. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale akurat ja jestem chyba najbardziej wyczulonym z modów jeżeli chodzi o sprawę cytowania postów znajdujących się bezpośrednio nad pisanym. NIe raz ludzie mieli o to pretensje, ale są one naprawde niczym nie podparte. Punkt w regulaminie jest wyraźny i ja uważam go za słuszny. Cytowanie postów, w których cytowany jest post, gdzie cytowany jest post... i w nim też cytowany jest post, jest również zbędne i niepotrzebne w forumowej dyskusji i to nie tylko na tym forum, ale na wszystkich szanujących się.

Podsumowując proponuje już przestać robić wielki szum koło K2, a jak już to robić go koło wszystkich, którzy stosują podobne prawa. A żeby sprawa była jasna, to nie raz edytowałem posty m.in. WilmeNa, czy Ramelowa i w ich postach również pojawił się tekst o złamaniu regulaminu. Jakoś większość potrafi na przyszłość to sobie zapamiętać i robi się względny porządek, a Ty akurat potrzebujesz jeszcze skargi do nie wiadomo kogo, chyba do pana Boga...

denovo napisał(a):
Baza danych nie wytrzymuje? :lol:


Naprawdę tego nie zauważyłeś, czy po prostu się zgrywasz? ;)

_________________
Obrazek


           
Post 25 maja 2007, o 14:18
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
denovo napisał(a):
PS Można wiedzieć czemu szkodzi zacytowanie całej wypowiedzi? Baza danych nie wytrzymuje? :lol:

Przeszkadza to sporej ilosci uzytkownikow tego forum, ktorzy juz nie raz mieli uwagi, ze "scroll" im sie pali od przewijania tego forum. Poza tym czesto ktos cytujac posta odnosi sie tylko do jego czesci, ale cytuje caly. Po co? Tlumaczyc dlaczego nie cytujemu postow znajdujacych sie tuz na dokonywanym wpisem tlumaczyc chyba nie musze.

Dodam, ze takie zasady z cytowaniem postow sa ogolno przyjete w "swiecie internetu", podobnie jak zakaz pisania z Capsem itd.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 maja 2007, o 00:54
 


A mi sie wydaje ze niektórym, świat internetu myli sie z rzeczywistoscią i zbyt "poważnie" podchodzą do pewnych spraw.

Bez odbioru!


           
Post 26 maja 2007, o 14:44
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Mam wrazenie, ze narasta problem adminow. Nadgorliwosc panowie jest ponoc gorsza od faszyzmu. :wink: Obrazki pokazane przez Kamila bardzo ladnie pokazuja problem...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 maja 2007, o 16:06
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Widze, ze dalej siejecie propagande :) Odniose sie tylko do nadgorliwosci - po to tu jestem, aby pilnowac porzadku. Gdybym tego nie robil to byscie sie pluli, ze jest burdel. Zreszta - co bym nie zrobil to natychmiast pojawia sie 2-3 (tych samych) uzytkownikow, ktorzy probuja cos na mnie wynalezc, tylko, ze na razie kompletnie to nie wychodzi :) Ale skoro sie Wam az tak nudzi to powodzenia ;)

Przy okazji wspomne, ze Ty Jasiek juz kilka razy zlamales regulamin, wiec proponuje Ci naprawe tego forum zaczac od siebie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 26 maja 2007, o 21:10
 


Pewnie mnie zaraz zbanujecie ale sie chce coś zapytać:
Jak zrobić żeby pod moim nickiem nie pisalo np. ligowy debiutant tylko od razu UNIA TARNÓW bo u niektorzy na forach takl maja


           
Post 26 maja 2007, o 21:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Zagar
Rangi ustalają tylko administratorzy. Użytkownicy nie mogą ich ustawiać według własnego widzimisię.
I przy okazji - to jest forum Stali Rzeszów - tutaj nie banuje się ludzi ze względu na pochodzenie.


           
Post 26 maja 2007, o 22:20
 


Lirasz napisał(a):
I przy okazji - to jest forum Stali Rzeszów - tutaj nie banuje się ludzi ze względu na pochodzenie.

Już sie nie banuje.


           
Post 26 maja 2007, o 23:27
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Przy okazji wspomne, ze Ty Jasiek juz kilka razy zlamales regulamin, wiec proponuje Ci naprawe tego forum zaczac od siebie.


Na przyklad zakladajac temat o Leigh Adamsie? :lol: Albo piszac, ze dzieci sie pobily o kawalek materialu? :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 maja 2007, o 23:55
 


Jasiek napisał(a):
Albo piszac, ze dzieci sie pobily o kawalek materialu? :lol:

Ale to nie był zwykły kawałek materiału.

Bez odbioru i przepraszam szefa za rozmycie tematu Obrazek


           
Post 26 maja 2007, o 23:55
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Na przyklad zakladajac temat o Leigh Adamsie? :lol: Albo piszac, ze dzieci sie pobily o kawalek materialu? :lol:


Ty na powaznie, czy tylko udajesz takiego? :roll:

Przeczytaj pkt 2.13 regulaminu, pozniej przypomnij sobie jak czesto go lamiesz i zacznij dyskutowac.


seba1944 napisał(a):
Ale to nie był zwykły kawałek materiału.

Jemu nie masz co o tym mowic. Sytuacja sprzed 4 lat mowi o nim wszystko na ten temat.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 maja 2007, o 00:06
 


Cytuj:
2.13 Nie cytujemy całych postów, ani tych, które są tuż nad pisanym postem


O żesz morde jeża, K2 złamałeś regulamin! NAleży sie strzeżenie dla Ciebie! no i dla mnie :lol:

K2: Ok :D Po jednym ostrzezeniu dla nas ;)


Ostatnio edytowano 27 maja 2007, o 00:07 przez stary jeż trej, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 27 maja 2007, o 00:06
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Cytuj:
Przeczytaj pkt 2.13 regulaminu, pozniej przypomnij sobie jak czesto go lamiesz i zacznij dyskutowac.


Ciekawe, pamietam ze raz Cvieq zwrocil mi na to uwage. A dyskutanci wrecz zarzucaja mi, ze odpowiadam na wybrane cytaty, a nie na wszystko. :lol:

A flaga jest chyba z materialu zrobiona - prawda? :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 maja 2007, o 00:08
 


Jasiek napisał(a):
A flaga jest chyba z materialu zrobiona - prawda? :D

No naprzykłąd z materiału, bo jest jeszcze u nas jedna z ceraty 8-)


           
Post 27 maja 2007, o 00:17
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Aaaa no to zwracam honor. :lol:

P.S. Znow ostrzezenie, bo cytujesz posty z wypowiedzi nad toba. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi