Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Info o forum.


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 2 lut 2007, o 08:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Ja powiem tylko tyle, za Krasickim:

"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 2 lut 2007, o 09:43
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No, ale ja juz mikas napisalem.

Nie buduje sie wizerunku klubu przez mase chamskich postow, pomowien, docinek. Dlatego forum nie jest juz oficjalne. I zostalo to ustalone z ludzmi pracujacymi w klubie.

A Ty Gzesiu nie rozsmieszaj mnie, bo jestes bez pojecia w tej sprawie. Strona jest wlasnoscia klubu i oficjalna bedzie zawsze <lol>, moga sie jedynie ludzie prowadzacy ja zmieniac. <lol>


           
Post 2 lut 2007, o 10:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
popieram kezmana. niech ktorys z was zalozy firme odpali tam forum i ciekawe czy na wlasnej oficjalnej stronie pozwoli jechac po sobie jak po dzikiej swini.
krytyka jest wskazana ale taka co ma rece i nogi. mase informacji zostalo tutaj napisanych ktore nie sa potwierdzone a tylko przekazywne z ust do ust.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 2 lut 2007, o 10:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jak buduje się wizerunek klubu / firmy? Poprzez racjonalne działania. Na przykład racjonalne powoływanie zawodników na mecze, szacunek dla kibiców et cetera (nie dorośli do ekstraligi). Tylko, że na to pracuje się długo, regularnie. A u nas sami hedoniści. Najlepiej postąpić tak, jak najszybciej i najłatwiej. Czyli zamknąć ludziom gęby.

Dupman. Czy zakładając firmę nie dbałbyś o to, by Twoi klienci nie mieli powodów by jechać po Tobie jak po dzikiej świni? Czy jeśli zaczęli by coś mówić, że jesteś taki, siaki i owaki, zamknąłbyś forum i udałbyś, że tego nie ma? Problemy rozwiązuje się inaczej. Zmienią się władze klubu - co nastąpi pewnie za rok, to i status forum się zmieni. Ale widać, że niektórzy naprawdę nie dorośli do wymogów ekstraligi. Przede wszystkim, ekstraligi moralnej.


           
Post 2 lut 2007, o 11:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
ciesze sie ze masz tyle do powiedzenia, wnioskuje wiec ze bedziesz za rok kandydowal do fotelu prezesa :) a przy okazji zasilisz klub potezna iloscia "siana" :D

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 2 lut 2007, o 12:06
 
Zabetonowany

Dołączył: 29 cze 2006, o 11:05
Skąd: od Kuciapy z kompa
Posty: 65

Zobacz profil 
Witam

Przepraszam bardzo, ale od kiedy od kandydata na prezesa jakiejkolwiek sekcji sportowej wymaga się wzniesiena kapitału pieniężnego wraz z jego nominacją na to stanoiwsko? Pierwsze raz słyszę taką bzdurę.


           
Post 2 lut 2007, o 12:33
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
jesli strona chce zatrzymac status oficjalnej a ludzie udzielajacy sie na str chca miec przyznane akredytacje na przyszly sezon wiec forum zniklo z Oficjalnej Strony

:shock: Zacznij jakies bajki pisac, bo fantazjowac naprawde potrafisz... Grzesiek otrzezwiej ;)

Strona bedzie oficjalna i to nie ma tu nic do rzeczy. Jezeli chodzi o forum, to jest tylko jeden powod zmiany z oficjalnego na nieoficjalne - wpisy niektorych uzytkownikow na temat zawodnikow i dzialaczy. W wielu byla cala masa pomowien, klamstw, oszczerstw i obrazliwych tekstow. I tyle w tym temacie.

A jezeli ktos ma watpliwosci, to niech 100 razy przeczyta to co napisal pablo: "krytyka jest wskazana ale taka co ma rece i nogi", pozniej rozgladnie sie po wpisach na forum i mysle, ze wtedy juz wszystko bedzie jasne. Uzytkownicy tego forum sami sobie "zapracowali" na taki stan rzeczy jaki mamy obecnie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


Ostatnio edytowano 2 lut 2007, o 13:22 przez K 2, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 2 lut 2007, o 13:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
No, ale ja juz mikas napisalem.

Nie buduje sie wizerunku klubu przez mase chamskich postow, pomowien, docinek. Dlatego forum nie jest juz oficjalne. I zostalo to ustalone z ludzmi pracujacymi w klubie.



No ale dopiero teraz przyznałeś,że jednak ludzie z klubu maczali w tym palce i nie była to tylko i wyłącznie Wasza autonomiczna decyzja. Nie można było przyznać tego od razu :?:

Cytuj:
krytyka jest wskazana ale taka co ma rece i nogi. mase informacji zostalo tutaj napisanych ktore nie sa potwierdzone a tylko przekazywne z ust do ust.

Ale do tej pory ta krytyka administratorom i moderatorom nie przeszkadzała, skoro nie usuwali takich postów, dobrze że juz wiadomo że na decyzje o zmianie statusu strony mieli wpływ ludzie z klubu i tylko o takie postawienie jasno sprawy chodziło a nie o ściemnienie że klub ani pani Marta nie mieli z tym nic wspólnego. Teraz przynajmniej każdy może sobie sam ocenić postępowanie niektórych ludzi (co wiecej nawet wyrazić swoje zdanie publicznie, bo forum juz oficjalnym nie jest ;) ).
Wystarczyło od początku napisac prawdę i podać powody takich a nie innych decyzji i nie ściemniać że to decyzja tylko i wyłącznie administratorów strony a tej całej dyskusji w takim tonie pewnie by nie było, no ale oczywiście znów chciano uniknąc krytyki pani Marty ;)

Dobra juz sie nie wtrącam, swoje zdanie mam i mam też nadzieję,że dziennikarze zapytają panią Martę o oficjalne powody takich decyzji a jak będzie sie wymigiwac od odpowiedzi to ją przycisną ;)

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 2 lut 2007, o 13:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mikas, ale Ty mylisz pojecia. Nikt nie napisal przeciez, ze klub nie bral w tym udzialu :| napisalem jedynie na samym poczatku (odpowiadajac chyba na post micsona), ze p. Marta nie brala w tym udzialu, bo to jest fakt. Jesli ktos nie wierzy, to mnie to juz jebie. A to chyba roznica?

Cytuj:
Grzesiek otrzezwiej :wink:


ew. zmadrzej. :lol:


           
Post 2 lut 2007, o 13:49
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Mnie to troche przyznam bawi, ale dlaczego to pozostawie dla siebie... :D

Mam tylko pytanie do adminow i bylych adminow dlaczego skoro na forum oficjalnym pojawialy sie klamstwa, oszczerstwa, chamsie posty, pomowienia to nie reagowali usuwaniem postow, karaniem banami itp itd? Nie dali pewnych polecen moderatorom?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 2 lut 2007, o 13:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
Ok niech będzie ;) W każdym razie nie byłoby pewnie az takich pretensji gdybyście na początku wyraźnie zaznaczyli że to nie tylko Wasza decyzja jak próbowałeś /liście to na początku przedstawiać ( i jak sie domyślam też nie Wy wyszliscie z inicjatywą) a i ludzi z klubu. A tak wyszło niepotrzebnie wrażenie że jakieś fakty próbujecie ukrywać.
EOT

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 2 lut 2007, o 13:53
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Mam tylko pytanie do adminow i bylych adminow dlaczego skoro na forum oficjalnym pojawialy sie klamstwa, oszczerstwa, chamsie posty, pomowienia to nie reagowali usuwaniem postow, karaniem banami itp itd? Nie dali pewnych polecen moderatorom?

Raz, ze nie chcielismy wprowadzac cenzury na pelnej, a dwa, ze to i tak nic by nie dalo. Jak usuniemy posta, to w 90% taka osoba pisze nastepne - coraz ostrzejsze. A bana obecnie prawie kazdy potrafi obejsc, takze i ten sposob slabo by dzialal.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 lut 2007, o 13:54
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Bo to Damon jest syzyfowa praca. IP sie zmienia i jesli ktos bedzie tylko chcial, to po bardzo krotkim czasie bedzie dalej sial zament. Przykladem jest SHARK, ew. Samurai, Marchewa itp. Da sie? Da.

A nawet jakbysmy masowo usuwali, banowali itp. to byloby, ze cenzura na pelnej. I znowu zle.


Ostatnio edytowano 2 lut 2007, o 13:55 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 2 lut 2007, o 13:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 lut 2007, o 13:39
Skąd: Marma - Stal Rzeszów S.A.
Posty: 35

Zobacz profil 
Witam,
Nazywam się Janusz Karp, jestem pracownikiem Marma – Stal Rzeszów S.A..
Krótko w sprawie przeniesienia Forum z oficjalnej strony naszej sekcji…
Cóż, nie znam firmy ani klubu sportowego, które na swojej oficjalnej stronie tolerują obraźliwe teksty i banery, wulgarne avatary itp. Jeśli taka firma istnieje to świadczy to tylko o niej samej.
Wszyscy : zawodnicy, pracownicy i Kibice pracujemy na dobre imię Klubu, na uczynienie z niego marki, z którą będziemy chcieli się utożsamiać i, co w dzisiejszych czasach niezwykle ważne, będą chcieli utożsamiać się obecni i przyszli sponsorzy.
Poziom wpisów na Forum jest odzwierciedleniem poziomu społeczeństwa – są wpisy mądre, rzeczowe, są też głupie, złośliwe i wulgarne.
Nikt nie zamierza zatykać Kibicom ust, jak widać istnieje nadal Forum, w którym swoją opinię może wyrazić każdy. Można na nim pisać i umieszczać wszystko co zaakceptują osoby administrujące stroną. Tytułem wyjaśnienia - nikt z Klubu, sekcji, Marmy administrowaniem się nie zajmuje.
To ja poprosiłem Administratorów o przeniesienie Forum z oficjalnej strony naszej sekcji. I zapewniam że nie zrobiłem tego na polecenie Zarządu sekcji. Nie dostałem też za to premii, biletu na GP, rolki folii dachowej ani pochwały. Nie wstydzę się tej decyzji i, jak można zauważyć, nie boję się podpisać się pod tym tekstem imieniem i nazwiskiem.
Jeśli ktoś chciałby ten temat omówić ze mną to zapraszam do biura sekcji, pracuję od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00.
Przy okazji chcę podziękować wszystkim osobom, które poświęcają swój wolny czas i pracują społecznie przy tworzeniu oficjalnej strony sekcji żużlowej. Podziwiam ich upór tym bardziej że za swoją pracę otrzymują od części użytkowników tego Forum „nagrodę” w postaci… podejrzeń o kolaborację. Teoria Spiskowa Dziejów – to taka nasza polska specjalność.
Janusz Karp


           
Post 2 lut 2007, o 13:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Raz, ze nie chcielismy wprowadzac cenzury na pelnej

A teraz czym to pachnie? 8-)

Nie podwazam tego co piszesz Ty czy kezman, ale takie to sprawia wrazenie...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 2 lut 2007, o 13:56
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No czym Damon pachnie? Forum jest? Jest. Wszystkie posty sa? Sa. Forum dalej bedzie funkcjonowac? Bedzie. Baner obrazajacy firme Marma Polskie Folie w Twoim podpisie jest? Jest. To jest cenzura? Bo nie jest oficjalnym forum? Bój sie Boga.


           
Post 2 lut 2007, o 15:01
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
W pelni popieram decyzje o przerobieniu forum na nieoficjalne i odlaczeniu od strony. Bardzo madra decyzja. Kibicom to nie zaszkodzi - beda sobie dyskutowac dalej. Strona zas nie bedzie polaczona z forum. Strona bowiem ma byc wizytowka klubu, a nie ze ktos tam pisze o teoriach typu 'co Marta ma do Macka' albo 'dlaczego z klubu usunieto Rempale' albo tez 'Gdzie Baran zgubil silnik i ile probuje wyludzic od klubu'. O wrogich zarzadowi czy zawodnikom bannerach nie wspomne. Dlatego decyzja podobna jak swego czasu w Tarnowie, gdzie Maryjan stworzyl forum nieoficjalne i mozna pisac, co sie chce. Popieram Janusza Karpa i uwazam to za swietna decyzje. Nikomu krzywda sie nie stanie, zwlaszcza ze adres starego forum jest znany, a pod starym adresem jest link do nowego forum.

Zawsze mowilem, ze kibice nie znaja sie na zuzlu i tworza tysiace roznych teorii na podstawie zwykle malo wiarygodnych zrodel. Wolnosc slowa nie zostala w ten sposob ograniczona. Poza tym, mam wrazenie, ze niektorzy owa wolnosc slowa zle rozumieja - to nie polega na tym, ze mozesz sobie jechac po kim, jak ci sie zywnie podoba. Na zadnym forum sie tego nie toleruje. Wolnosc slowa pozwala ci wypowiadac swoje poglady, ale nie lamiac pewnych zasad i nie przekraczajac pewnych granic. Te zas na forum zostaly dawno juz zlamane i przekroczone.

I mowie to jako osoba, ktora wielu dzialan Marty nie popiera - Rempaly, slabego skladu czy slabych inwestycji w rozwoj mlodych. Ale nawet to nie zmienia faktu, ze kobiecie jak i innym dzialaczom, jak tez i zuzlowcom (obojetnie czy nazywaja sie Pedersen, Kuciapa, Baran czy Les) nalezy sie troche szacunku. A komentarze typu 'Marcin Les ma glos jak...' nadaja sie do rynsztoka, a nie na forum.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 3 lut 2007, o 00:20
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Grzyniu napisał(a):
p.s jestem prawie pewien ze moj post zostanie zmieniony lub calkowicie usuniety ale coz...


Zniknal?

Zniknac natomiast z duza pewnoscia powinien Twoj niesmaczny avatar. Jak nie zrobisz tego sam, to niech uczynia to admini.

Mi tez szkoda, ze forum stracilo tytul oficjalnego, przez co - jak zauwazyl micson - spadnie na pewno jego poziom (a kiedys to naprawde milo sie tu zagladalo), ale tez trudno bylo oczekiwac, ze ciagle narzekanie na klub i glownego sponsora, liczne pomowienia i niedomowienia skoncza sie inaczej.


           
Post 3 lut 2007, o 21:51
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
Grzesiek otrzezwiej :wink:


ew. zmadrzej. :lol:

ew.i jedno i drugie :lol: tylko czy to niezawiele jak na jeden raz :wink: a wracajac do tematu to czy nielepiej bylo odrazu napisac ze forum stracilo status oficjalnego na prosbe p.Karpia i strescic(w doslownie 2 zdaniach) poco i dlaczego :?: wedlug mnie wygladalo by to o wiele estetyczniej czyz nie :?: a na pozniejsze ew. pytania poprostu ignorowac (bo jesli ktos niepotrafi czytac ze zrozumieniem to juz nie Wasza wina) :P
Z najlepszymi noworoczznymi pozdrowieniami Grzesiek :D

_________________
NA UKŁADY NIEMA RADY !!!


           
Post 5 lut 2007, o 22:50
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
no miejmy nadzieje ze poziom tego forum niespadnie na lep na szyje,wkoncu nikt nielubi chamstwa, a w wypowiedziach nikt niecenzuruje czegos co jest przyzwoite, to niesa czasy PRL gdzie cenzurowano kazda wypowiedz, owszem jest wolnosc slowa, ale mozna jedna teze wyrazic na wiele sposobow, mozna spokojnie podejsc do tematu, wyjasnic, opisac bez uzywania wulgarnych stwierdzen, no ale oczywiscie mozna poleciec z grubej rury, zjechac wszystkich i wszystko, a potem sie dziwic ze moj post zostal sciagniety.....

Pare lat temu w Polsce walczono o wolnosc slowa, i owszem niewyobrazam sobie jak by to bylo gdyby cenzura w takim stopniu istniala, ale niektorzy jeszcze chyba mysla ze to co napisze i tak zostanie zmienione wiec moge mowic jak chce

Chcac wszystko i wszystkich zmieniac zacznij od siebie, gdy ktos chce zemna podysutowac, chetenie zaglebie sie z nim w dialog, ale w dialog na poziomie, niechce tracic czasu na obrazanie sie nawzajem.

:wink:

_________________
Obrazek
Pij Tanie Wino Pij Tani Los
Wszystko Zrobili Jak By Tobie Na Złoś
Idź Na Ulicę Zakrzyknij Na Głos
Niech Słyszą Wuje Jak Gromy Lecą
_____________________KSU- Wuje, Wuje
>Staram się być obiektywny, ale swoje poglądy posiadam<


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi