Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nowe strony i fora Marmy


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 13 paź 2009, o 21:59
 Re: Nowa strona Stali
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Sorry, nie mogłem się powstrzymać, ale to jest zajebiste :D. Przyznać mi tu się, kto to napisał :D?

newbie napisal z nowego forum napisał napisał(a):
ja też jestem kibicem marmy i mam 13 lat i też jestem z kańczugi i mam nadzieje że to będzie fajne forum i przebijemy nieoficjalne forum i będziemy lepsi od nich. Mam nadzieje że tu nie będzie banowania za napisania posta pod postem i zacytowanie postów


:hahaha: :hahaha: :hahaha:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 paź 2009, o 22:12
 Re: Nowa strona Stali
Junior
Junior

Dołączył: 9 lip 2008, o 22:10
Posty: 237

Zobacz profil 
Dude napisał(a):
Przyznać mi tu się, kto to napisał :D?

Robi??... Brzycho??.... :wariat:
Sorry, nie mogłem się powstrzymać, ale to jest zajebiste :D. :hahaha: :hahaha: :hahaha:

_________________
http://patrz.pl/mp3/frustrat-song-2
..."To Tata Trey'a facet z jajami, który ma w du..pie i łupie prawdą,szyderę wali z nich ile wlezie, szkoda ze bardziej po nich nie jedzie"...


           
Post 13 paź 2009, o 22:55
 Re: Nowa strona Stali
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 wrz 2008, o 13:37
Posty: 39

Zobacz profil 
Może by tak cykory ze strony głównej zaczęły podpisywać się pod swoimi tekstami, chyba, że się wsydzą...


           
Post 13 paź 2009, o 23:42
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Ruszyło nowe oficjalne ... czyli pobłogosławione przez M.P forum 8-)

Napisał mateusz
"ja też jestem kibicem marmy i mam 13 lat i też jestem z kańczugi i mam nadzieje że to będzie fajne forum i przebijemy nieoficjalne forum i będziemy lepsi od nich. Mam nadzieje że tu nie będzie banowania za napisania posta pod postem i zacytowanie postów"


Napisał kamilek
"witam kibicow marmy hadykowki mam 12 lat ale jestem sasiadem mateusza chce abysmy przebili tamto nieoficjalne forum. oby nie bylo banowania za post pod postem"


Widać, że cele są ambitne :mrgreen:


           
Post 14 paź 2009, o 02:20
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Czy za nick Damon dostane z gory dozywotniego bana z polecenia M.P. jak sie tam zarejestruje? :D

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 14 paź 2009, o 07:14
 Re: Sprawy klubowe
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
genialne posuniecie :-) wlasnie tak niszczy sie "politycznych" przenikow :bat:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 14 paź 2009, o 08:35
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Ja tam się wolałem zarejestrować, przynajmniej nikt się później podszywać nie będzie. Ciekawe, pod jakim nickiem JM będzie się tam udzielał? 8-)

Nowe forum na pewno będzie popularne, bo wypełnia niszę na rynku. Jak dotąd kibice Marmy Hadykówki nie mieli swojego forum, więc teraz będą mieli gdzie się udzielać. Choć nie sądzę, by popularnością przebiło nasze forum. A już na pewno poziomem wiedzy żużlowej użytkowników. Daleka droga przed nimi.

Niestety Marma staje się dla młodych stażem kibiców czymś jak Falubaz dla Zielonej Góry czy Apator dla Torunia. Na szczęście na razie jest to zalążek, ale cholera wie, co się z tego może wykluć w perspektywie kilku lat dalszej bytności marnej w Rzeszowie.


           
Post 14 paź 2009, o 09:40
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Szkoda tylko, że ciągle robią to z użyciem nazwy Stal Rzeszów.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 14 paź 2009, o 09:58
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2006, o 19:02
Skąd: >WROCŁAW / RZESZÓW<
Posty: 558

Zobacz profil 
Czytając posty z nowego "forum" odnoszę wrażenie, że jest ono dozwolone do 15 roku życia...

"a ja myśle że nicki pedersen wruci do nas"

...wiele nauki przed nimi. :osama:

_________________
TYPER CHAMPION 2007 :)


           
Post 14 paź 2009, o 10:21
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Ja tam nie płacze ;P Już tam widziałem post bromaza więc może zniknie on z tego forum i da nam spokój ;) A niech sobie mają forum, przynajmniej jeśli wejdą na to forum normalni ludzie to zobaczą różnice między marmowcami i Stalowcami ;) Lece się tam zarejestrować, popisze sobie posty jeden pod drugim i będę cytował całe posty które są nad moim, ale oni mają zajebiście :mrgreen:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 14 paź 2009, o 10:34
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2006, o 16:55
Skąd: 7km od cywilizacji
Posty: 744

Zobacz profil 
Oj mozna sie posmiac czytając tamto forum! :D Naprawde polecam ;]

P.S. Nie wiedziałem ze tyle ludzi z Kanczugi ma internet :wysmiewacz: :maryska:

_________________
http://i44.tinypic.com/2ic2nwx.jpg http://i48.tinypic.com/168cyhd.jpg


           
Post 14 paź 2009, o 10:41
 Re: Sprawy klubowe
Junior
Junior

Dołączył: 12 kwi 2008, o 16:59
Posty: 161

Zobacz profil 
"wszystko dzięki pieniążkom pani marty!" :lol:


           
Post 14 paź 2009, o 11:03
 Re: Sprawy klubowe
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Cytuj:
Peter Karllson, Piotr Świderski, Lee Richardson,Maksim Bogdanow,Matej Zagar. Jednak co z tego wyjdzie nie wie nawet sama pani prezes. Nie ukrywa iż są duże szanse na to aby te właśnie nazwiska zasiliły kadrę drużyny w sezonie 2010, jednak odpowiedż poznamy dopiero pod koniec tego roku.

Ja tez musialem wkelic tutaj kawalek ktory wedlug mnie moze byc klasykiem tamtego forum. Kurcze a widzicie ile czlowiek moze sie dowiedziec ze nawet sama pani prezes nie wie co bedzie. I teraz na koniec haslo ze odpowiedz poznamy pod koniec roku ehh wczesniej bylo fajniej bo wszystko wyjasnialo sie pod koniec tygodnia.

Ogulnie nie wiem co prezeska chce osiagnac stwarzajac "konkurecje" dla nieoficjalnego forum Stali Rzeszow? Moze po prostu lubi czytac fora i chce miec wlasne gdzie kazdy bedzie ja wychwalal. No i dla czego to forum nie jest oficjalnym forum Marmy-Hadykowki bo jak dobrze wiem to Stal Rzeszow nie wystawiala druzyny do startu w 1 lidze w 2010.


           
Post 14 paź 2009, o 11:13
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Giene ja Cię proszę, wyluzuj bo ze śmiechu mnie brzuch już boli :hahaha:

Giene napisał(a):
I teraz na koniec haslo ze odpowiedz poznamy pod koniec roku ehh wczesniej bylo fajniej bo wszystko wyjasnialo sie pod koniec tygodnia.


:piwo:

Pewnie dostanę ostrzeżenie za cytowanie, ale panowie, nie mogłem się powstrzymać :D


           
Post 14 paź 2009, o 11:57
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Trick :arrow:
Tak Kolego zarejestrowałem się też na nowym forum.
Nasz regulamin tego nie zabrania. Nie działam tym na szkodę naszego forum. Nikogo nie oczerniam i nikomu nie ubliżam.
Jak widzisz zarejestrowałem się pod tym samym nickiem. Robię to honorowo /w przeciwieństwie do innych, którzy rejestrują się pod innymi nickami/. Sam piszesz Kolego, że się też tam zarejestrujesz, tak
jak i inni nasi forumowcy.
Byłem, jestem i będę ciągle kibicem naszej Stali. Dla mnie nie jest to takie ważne kto sponsoruje drużynę i jak ona się nazywa. Każdy sponsor, który wykłada pieniądze, ma do tego prawo.
Czytanie wiadomości na innym forum to nie jest przestępstwo i nie zabrania tego nasz regulamin.


           
Post 14 paź 2009, o 12:11
 Re: Nowa strona Stali
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2008, o 15:02
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Anioł 2008 ... w czym masz problem? Co da Ci nazwisko autora? Wiadomo kto i gdzie pisze artykuły. Jeśli chcesz się wypowiedzieć napisz: redakcja@stal.rzeszow.pl. Jeśli poprawić "jakość" tekstów, newsów etc. zgłoś się do zespołu redakcyjnego, o ile 2 osoby można nazwać takim zespołem, bo nikt nie jest chętny.
Najłatwiej jest krytykować i nie robić nic i mówić Marta to, Marta tamto ...


           
Post 14 paź 2009, o 12:12
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
Oj drogi kolego Bromaz ja Ci nic nie zabraniam ani nie zarzucam :) Wyraziłem jedynie nadzieje iż znikniesz z tego forum, więc czytaj ze zrozumieniem a następnie pisz ;) Żeby nie było offa to powiem że w naszym klubie powoli marta zaczyna robić podwaliny pod społeczność marmy rzeszów. Ma pewnie zamiar zrobić coś na wzór apatora czy atlasa gdzie tylko grupka jeszcze pamięta o historii ;) Ale spokojnie, mnie zaczyna to nie interesować więc patrze na to z politowaniem ;) Kupiłem dzisiaj samochód, więc do Tarnowa na ekstra sobie będę jeździł i luzik ;) Pięknie jest :biggrin:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 14 paź 2009, o 13:15
 Re: Nowa strona Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
a czy tam (w tym zespole) panuje wolność słowa i wypowiedzi??


           
Post 14 paź 2009, o 13:40
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lut 2004, o 21:46
Skąd: Estadio de Santa Marta
Posty: 1314

Zobacz profil 
:arrow: Giene

Mi sie bardziej podoba ten fragment.

Aby było jasne na sezon 2010 zostanie zakontraktowanych 5 nowych zawodników z czego 1 młodzieżowiec. Nazwiska są dobrze znane wszystkim fanom speedwaya. Natomiast to czy będą oni reprezentować barwy Stali jeest sprawą otwartą, może się bowiem zdarzyć iż otrzymają bardziej lukratywne propozycje z innych klubów.

Pierwszy fragment pogrubiony plus dalsza tresc posta sugeruja, ze podpisane kontrakty z nimi zostana, oczywiscie tez ich wszyscy znamy*, natomiast kawalek pozniej, doslownie kolejne zdanie,napisane juz jest, ze w sumie ni chuchu nie wiadomo. Czyli, ze co?


*szkoda, ze na forum nie ma Wojtka Blazejewskiego, ten to zawsze wie jaki bedzie sklad, nawet po tym jak zawodnicy gdzie indziej podpisuja kontrakty, on dalej twierdzi, ze wie, ze beda jezdzili u nas. Nigdy nie zapomne jak w ubieglym roku mielismy juz podpisanego Zagara, Dobruckiego i jeszcze jednego zawodnika z pierwzej 5 EL :D.

_________________
MPF - Marma Psycho Fans


           
Post 14 paź 2009, o 13:45
 Re: Sprawy klubowe
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Ale poprawiliście Mi humor, dzieki tamtemu forum marmoludków zima będzie wesoła :lol:

PS. kamilek napisał:
chcialbym zeby nicki petersen doszedl do marmy

Można by założyc osobny wątek w dziale "poza torem" i tam klejac taki kwiatki z marmowego forum, to było by lepsze niż temat o kawałach :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi