Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nowe strony i fora Marmy


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 14 paź 2009, o 13:54
 Re: Sprawy klubowe
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
a co będzie jeśli Marmie po nieudanym sezonie 2010 znudzi się już zabawa w żużel i odejdzie wreszcie na amen? Forum (tamto) zostanie, czy może umrze wraz z odejściem Hrabiny?


           
Post 14 paź 2009, o 14:09
 Re: Sprawy klubowe
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
MiK napisał(a):
Aby było jasne na sezon 2010 zostanie zakontraktowanych 5 nowych zawodników
Turbodymoman zawstydzi Martę Półtorak i zatrudni 7,5 zawodnika :lol:

Cytuj:
Forum (tamto) zostanie, czy może umrze wraz z odejściem Hrabiny?
Forum do końca roku nie wytrzyma, a co dopiero mówić o dłuższym okresie czasu


           
Post 14 paź 2009, o 14:10
 Re: Nowa strona Stali
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2008, o 15:02
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Vega1 a jaką chcesz mieć wolność słowa? Fakty sportowe (aktualności) są takie same jak wszędzie. Nazwy drużyny i tak nie zmienisz więc nie wiem w czym chcesz mieć wolność słowa .... w informacjach o stadionie? W galeriach fotografii?
Jeśli uważasz, że na tym forum (stalrzeszow.com) jest wolność słowa to z całym szacunkiem ale tu nie ma żadnego szacunku i wcale nie mam na myśli tylko MP....


           
Post 14 paź 2009, o 14:37
 Re: Sprawy klubowe
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2006, o 16:55
Skąd: 7km od cywilizacji
Posty: 744

Zobacz profil 
Cytuj:
W końcu jest długo oczekiwane forum dla wszystkich którzy kochają speedway, a wielkim plusem jest to iż jest ono nasze Rzeszowskie, zwłaszcza w martwym okresie pomiędzy sezonami każdy może zapytać lud udzielić odpowiedzi, i to jest najważniejsze. Pozdrawiam wszystkich i tych młodszych a także doświadczonych starszych kibiców. Okres Jesienno -zimowy jak wiadomo to przedewszystkim domysły co do wzmocnień drużyn orazspekulacji na ten temat. Dajmy wyraz wdzięczności prezes Marcie Półtorak , podpowiadając jak wspólnie z kibicami wynieść znów na wyżyny naszą kochaną drużynę w sezonie 2010. Pozdrowienia dla Pani Prezes i zaprzaszamy do czynnej dyskusji na tymże forum. Przy odrobinie szczęścia i dobrych chęci w nadchodzącym sezonie E-liga znów będzie nasza. Pozdrawiam wszystkich gorąco


Nie sadzilem ze w Rzeszowie są tacy debile... :shock:

Pozdrowienia zza folii.

_________________
http://i44.tinypic.com/2ic2nwx.jpg http://i48.tinypic.com/168cyhd.jpg


           
Post 14 paź 2009, o 14:50
 Re: Nowa strona Stali
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Nazwy drużyny i tak nie zmienisz

Ale zawsze można to sprytnie obejść. Gdy pisałem na stronie, to prawie przez rok, ani raz nie użyłem słowa Marma itp. Po tym jak p. Marta odeszła z rzeszowskiego żużla z wielką radością używałem nazwy Stal. Później wróciła, ale ja sprytnie to omijałem i przez prawie rok pisałem zamienniki typu "rzeszowska drużyna", "Żurawie" itp. Da się? Da. Krzywda mi się przez to nie stała.

Tak przy okazji - jak patrzę na stronę, o nowym forum nie wspominając, to żal mi się robi. Strona Stali miała ogromny potencjał i najwięcej odwiedzin ze wszystkich stron klubowych. Trochę chwil na nią poświęciłem, a od dłuższego czasu jest to regularnie roztrwaniane. Nie mam oczywiście żalu do chłopaków, którzy się tym teraz zajmują, bo to w sumie nie ich wina... Jaki pan, taki kram.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 paź 2009, o 15:00
 Nowa strona Stali
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
slawko a kto mówi o zmianie drużyny. Niepotrzebnie się ciskasz. Byłem ciekaw jedynie jak to tam wygląda. Ja i tak nie mam "pióra" więc nie umiałbym się wykazać. Byłem jedynie ciekaw, czy strona jest redagowana niezależnie przez owy zespół, czy wszystko jest naciągane pod publikę.

Na ten przykład weźmy liczbę kibiców na meczach, podawane na stronie Klubu, które często znacznie się różniły od faktycznej ilości.
Ot zwykłe informacje. Mam nadzieje że zrozumiałeś. Tylko proszę Cię, nie pisz mi zaraz, że skoro nie chodziłem na Hetmańską w tym roku, to nie mogę wiedzieć jak to bywało naprawdę :wink:

Broży
gdzieś Ty znalazł taki tekst?? :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala: :kielb_pala:


           
Post 14 paź 2009, o 15:32
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 lis 2008, o 15:02
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Vega1 ja po prostu jestem wykonawcą tej strony oraz systemu zarządzania treścią. Zgłosiłem taką gotowość w momencie kiedy zniknęła. Zapewniam też hosting i wsparcie techniczne. Kocham Stal i ten sport.
Chciałbym aby czasem ktoś to docenił np. z Waszej strony ....

do K2:

Co miałeś na myśli pisząc:
"Tak przy okazji - jak patrzę na stronę, o nowym forum nie wspominając, to żal mi się robi. Strona Stali miała ogromny potencjał i najwięcej odwiedzin ze wszystkich stron klubowych. Trochę chwil na nią poświęciłem, a od dłuższego czasu jest to regularnie roztrwaniane. Nie mam oczywiście żalu do chłopaków, którzy się tym teraz zajmują, bo to w sumie nie ich wina"

Co masz na myśli? Grafikę? Układ? Za treść merytoryczną moja agencja nie odpowiada.
Średnia dobowa ilość wejść na stal.rzeszow.pl w miesiącu październiku to 1924 więc nie jest tak źle.

Pozdrawiam
S.


           
Post 14 paź 2009, o 15:51
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2008, o 00:53
Posty: 174

Zobacz profil 
W dziale multimedia jest wrzuta z video rzeszow-gniezno (beda kolejne 2 niebawem - wczesniejsza z Daugavpils i ostatnie zawody Mem.Nazimka).

_________________
Wczoraj sie nie urodzilem, jutro nie mam zamiaru umierac.


           
Post 14 paź 2009, o 16:01
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2006, o 16:55
Skąd: 7km od cywilizacji
Posty: 744

Zobacz profil 
Vega :arrow: http://www.forum.stal.rzeszow.pl/showth ... =89#post89

Jest duzo postów z ktorych mozna sie posmiac ale te, wychwalajace prezeske to zenada jest...

_________________
http://i44.tinypic.com/2ic2nwx.jpg http://i48.tinypic.com/168cyhd.jpg


           
Post 14 paź 2009, o 16:15
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2008, o 00:53
Posty: 174

Zobacz profil 
Rajdowiec, ja sie nie chwale, to poprostu info dla tych ktorzy beda zainteresowani zobaczyc material - ktos chce to ogladnie, nie to nie. Nagralem material i go udostepniam - to wszystko.
Coz amatorskie nagranie, nie inaczej.

_________________
Wczoraj sie nie urodzilem, jutro nie mam zamiaru umierac.


           
Post 14 paź 2009, o 16:20
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 maja 2007, o 09:13
Skąd: Rzeszów, centrum
Posty: 743

Zobacz profil 
Moim zdaniem te posty, w ktorych wychwalana jest prezeska to piszą "nasi flustraci" z tego forum :wink:
P.s. ze znanych, którzy używają nick'a z tego forum - bromaz już jest :peace:

_________________
Prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną bez względu na... prezesa:)


           
Post 14 paź 2009, o 16:28
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2006, o 16:55
Skąd: 7km od cywilizacji
Posty: 744

Zobacz profil 
crusader napisał(a):
Moim zdaniem te posty, w ktorych wychwalana jest prezeska to piszą "nasi flustraci" z tego forum


No racja, wiekszosc tych postów jest od nas ale niektore nie... i jak czyta sie takie wpisy to noz w kieszeni sie otwiera.

_________________
http://i44.tinypic.com/2ic2nwx.jpg http://i48.tinypic.com/168cyhd.jpg


           
Post 14 paź 2009, o 16:59
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
slawko - no właśnie przede wszystkim treść merytoryczną mam na myśli. Skoro Ty za to nie odpowiadasz, to zwracam honor ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 paź 2009, o 20:53
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Broży napisał(a):

No racja, większość tych postów jest od nas ale niektore nie... i jak czyta sie takie wpisy to noz w kieszeni sie otwiera.

Sorry, ale jednak wolność słowa... Tutaj możemy pisać anty na Marme, ale znowu na tamtym forum oni mogą ją wychwalać pod niebiosa - ich prawo, i tego im nie zabronimy.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 14 paź 2009, o 21:32
 Re: Nowa strona Stali
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 wrz 2008, o 13:37
Posty: 39

Zobacz profil 
slawko napisał(a):
Anioł 2008 ... w czym masz problem?

W niczym. Co zauważyłem to napisałem
slawko napisał(a):
Co da Ci nazwisko autora?

Mi nic ale jemu może dać wiele: sławe, rozgłos, rozpoznawalność, doświadczenie w cv lub może sie skompromitować jeśli walnie jakiegoć babola. Chyba ze wstydzi sie pisac pod własnym nazwieskiem(nickiem)
slawko napisał(a):
Wiadomo kto i gdzie pisze artykuły.

Ja nie wiem
slawko napisał(a):
Jeśli chcesz się wypowiedzieć napisz: redakcja@stal.rzeszow.pl. Jeśli poprawić "jakość" tekstów, newsów etc. zgłoś się do zespołu redakcyjnego, o ile 2 osoby można nazwać takim zespołem, bo nikt nie jest chętny.

Pisałem. Nawet w tym temacie że obrazki z zadownikami (na górze strony) w konwencji czarno-białej to fatalny pomysł bo wyglądają jak klepsydry po zmarłych zawodnikach. Zreszta to nie tylko moje zdanie/moje widzimisie. I co? Nic, nawet zero odpowiedzi. Apropo tego że nikt inny nie jest chętny: może zamiast nażekać że mało chętnych pora sie zastanowić dlaczego tak jest? Zapewniam że nic nie dzieje się bez przyczyny
slawko napisał(a):
Najłatwiej jest krytykować i nie robić nic i mówić Marta to, Marta tamto ...

A co ma do tego Pani Prezes? nawet słowa o Niej nie wspomniałem, prosze mi takich rzeczy nie przypisywać

Po prostu jeśli chcecie żeby serwis był tarktowany poważnie (a do takiego jak mi sie WYDAWAŁo aspirował) to takie rzeczy trzeba naprawić


           
Post 14 paź 2009, o 21:35
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
slawko napisał(a):
Jeśli uważasz, że na tym forum (stalrzeszow.com) jest wolność słowa to z całym szacunkiem ale tu nie ma żadnego szacunku i wcale nie mam na myśli tylko MP....
Skorzystam z okazji i zapytam czy na waszym forum jest wolność słowa? Zarejestruję się i będę chciał porozmawiać o np. niejasnych regułach ustalania składu, konfliktach Marty Półtorak z zawodnkami, czy stosunku tamtejszych użytkowików do tego forum. Będzie to możliwe?

Cytuj:
Co masz na myśli? Grafikę? Układ? Za treść merytoryczną moja agencja nie odpowiada.
Tu też wtrące swoje 3 ruble. Ze wszystkim jest problem. Wiele osób pisało tutaj, że strona wygląda jak nagrobek i jest mało czytelna. Poza tym często nie wchodzi kodowanie polskich znaków pod ff.
Pod względem newsów i merytoryki już od dawna (od początku istnienia nowej wersji) jest na poziomie piwnicznym. Jednym słowem spieprzone zostało wszystko, co przez kilka ładnych lat ciężko wypracował poprzedni zespół. To bardzo szybka równia pochyła. Nie twoja działka, spoko. Może ktoś, kto jest za to odpowiedzialny to przeczyta.

Cytuj:
Średnia dobowa ilość wejść na stal.rzeszow.pl w miesiącu październiku to 1924 więc nie jest tak źle.
Obecne odwiedziny teraźniejsza www zawdzięcza wyłącznie renomie poprzedniej strony. Bardziej liczy się co te 1924 osoby na dobę mogą na stronie zastać.

_________________
Obrazek


           
Post 14 paź 2009, o 21:57
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Kilka lat temu w Tarnowie powstaly rowniez dwa fora. Jedno bylo oficjalne (antyfani klanu Wardzaly), drugie bylo nieoficjalne (fani klanu Wardzaly). Jaki byl efekt? Po pewnym czasie oba upadly...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 14 paź 2009, o 22:30
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
a ktoś tu mnie zapewniał, że na stronie oficjalnej forum nie bedzie tylko interface taki hy hy hy Marta by sobie nie podarowała

_________________
K&P


           
Post 14 paź 2009, o 22:52
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Strona do bani, a forum jeszcze gorsze. Atmosfera żużlowa w Rzeszowie umarła :płacz: Żal dupe ściska co ona zrobiła. Nie róbcie liczby na tamtym prywatnym infantylnym niby forum :młotek:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 15 paź 2009, o 08:17
 Re: Nowa strona i forum Marmy
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
*szkoda, ze na forum nie ma Wojtka Blazejewskiego, ten to zawsze wie jaki bedzie sklad, nawet po tym jak zawodnicy gdzie indziej podpisuja kontrakty, on dalej twierdzi, ze wie, ze beda jezdzili u nas. Nigdy nie zapomne jak w ubieglym roku mielismy juz podpisanego Zagara, Dobruckiego i jeszcze jednego zawodnika z pierwzej 5 EL


Oj słyszałem to Panie Michale osobiście na obydwa swoje uszy :)

A może pan Wojtek miałby coś do powiedzenia na temat planowanego zamachu na Scotta Nichollsa w drodze do Tarnowa?

:hahaha:

_________________
www.facebook.com/004band


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi