Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 77  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Informacje na temat forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 14 wrz 2004, o 10:05
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Dziś miałem wenę i naprawiłem kilka denerwujących błędów na stronie.
-linki w dziale Multimedia już działają bez zarzutu. Szkoda, ze mamy tak mało materiałów, ale moja prośba z dość dawna o przysyłanie nam tapet własnej roboty przeszła niemal bez echa...
-menu naprawione. W momencie czytania pełnego newsa linki w menu nie działaly poprawnie. Teraz jest OK
-dodałem spis wszystkich galerii które się u nas pojawiły. Do tej pory były widoczne tylko 4 ostatnio dodane a reszty trzeba było szukać w archiwum. Teraz jest wszystko zebrane do kupy. Link do tej stronki tuż pod "Ostatnio dodanymi galeriami" na stronie głównej
-dodałem baner na stronie głównej - reklama meczu TŻ-Stal, dzięki współpracy z redakcją tzlublin.com :D


           
Post 29 wrz 2004, o 10:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Zauwazylem ostatnio troche dziwne rzeczy na stronie i forum...
- zniknal topic "Moj ulubiony zuzlowiec" - bez zadnego wyjasnienia,nie wiem dlaczego (?)
- na glownej stronce w dziale "sonda" nie ma 2 poprzednich wynikow glosowan : kto najbardziej zawiodl w Lublinie i najlepszy zawodnik roku... (tez nie wiem dlaczego)
- w dziale Galeria - nie ma jeszcze linku do ostatniej dodanej sesji zdjeciowej z meczu w Lublinie i trzeba ja szukac w archiwum...
- po raz kolejny to napisze - totalny brak uaktualnien w dziale Wokoł żużla na stronie...

Sezon dla Stali juz sie skonczyl, dla Adminow takze ?

Pozdrawiam !
:D

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 29 wrz 2004, o 10:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
na glownej stronce w dziale "sonda" nie ma 2 poprzednich wynikow glosowan : kto najbardziej zawiodl w Lublinie i najlepszy zawodnik roku... (tez nie wiem dlaczego)


Jezus Maria sami nie wiemy czemu nie ma...przecież nie wyrzuciliśmy sobie ot tak głosowań :/ znacie w ogóle takie pojęcie jak awaria czegoś?

Cytuj:
w dziale Galeria - nie ma jeszcze linku do ostatniej dodanej sesji zdjeciowej z meczu w Lublinie i trzeba ja szukac w archiwum...


A co to za problem poszukać w archiwum? Może mamy ważniejsze sprawy na głowie niż dodanie galerii, którą można w łatwy sposób znaleźć? Przyjdzie na to odpowiedni czas to się doda.

Cytuj:
- po raz kolejny to napisze - totalny brak uaktualnien w dziale Wokoł żużla na stronie...


Działu tego wkrótce w ogóle nie bedzie.

Cytuj:
Sezon dla Stali juz sie skonczyl, dla Adminow takze ?


A może nie zasłużyli sobie na to?

P.S Wszystko byście chcieli mieć na raz! Newsy, najlepiej kilka dziennie i oczywiście wszystkie mają być "pozytywne", to tamto sramto. Zrozumcie trochę nas! Też jesteśmy ludźmi i wszystkiego od razu nie możemy zrobić! To nie jest nasza praca, robimy to za free, a jednak najgorzej nie jest.


           
Post 29 wrz 2004, o 10:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Napisze tylko tyle : strona WWW i zarzadzanie nia to cos innego niz zuzel... tutaj "sezon" nigdy sie nie konczy...jezeli oczywiscie chce sie miec duza "ogladalnosc"...

Cytuj:
Cytat:
w dziale Galeria - nie ma jeszcze linku do ostatniej dodanej sesji zdjeciowej z meczu w Lublinie i trzeba ja szukac w archiwum...


A co to za problem poszukać w archiwum? Może mamy ważniejsze sprawy na głowie niż dodanie galerii, którą można w łatwy sposób znaleźć? Przyjdzie na to odpowiedni czas to się doda.


To nie problem poszukac w archiwum,ale od tego jest internet,a nie gazeta,zeby jednym kliknieciem myszki znalezc to,czego sie szuka.
Rozumiem.ze macie wazniejsze sprawy...ale jesli tak to trzeba sie zastanowic nad obowiazkiem zarzadzania www.

Cytuj:
Cytat:
- po raz kolejny to napisze - totalny brak uaktualnien w dziale Wokoł żużla na stronie...


Działu tego wkrótce w ogóle nie bedzie.


I wreszcie bedzie z tym porzadek...


Cytuj:
Cytat:
na glownej stronce w dziale "sonda" nie ma 2 poprzednich wynikow glosowan : kto najbardziej zawiodl w Lublinie i najlepszy zawodnik roku... (tez nie wiem dlaczego)


Jezus Maria sami nie wiemy czemu nie ma...przecież nie wyrzuciliśmy sobie ot tak głosowań :/ znacie w ogóle takie pojęcie jak awaria czegoś?


Ok,awaria... Juz myslalem,ze wyniki byly za bardzo wstydliwe,ze kibice wybrali Fierleja na najlepszego w roku :D

Cytuj:
Cytat:
Sezon dla Stali juz sie skonczyl, dla Adminow takze ?


A może nie zasłużyli sobie na to?


Pewnie,ze zasluzyli :D . Brawa za super strone :!:
Pozdrawiam !

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 29 wrz 2004, o 14:35
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Barty przesadzasz! Jakby nie Kezman i Raven to tej strony w ogole by nie bylo! Kezman i Raven maja szkole, maja obowiazki! Strona to tylko cos czym sie zajmuja w wolnych chwila nie majac z tego nawet 1 zlotowki...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 29 wrz 2004, o 14:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Barty przesadzasz! Jakby nie Kezman i Raven to tej strony w ogole by nie bylo! Kezman i Raven maja szkole, maja obowiazki! Strona to tylko cos czym sie zajmuja w wolnych chwila nie majac z tego nawet 1 zlotowki...


...a mimo to odwalają kawał świetnej roboty! Strona Stali Rzeszów jest jedną z lepszych stron klubowych, w ocenie większości żużlowego społeczeństwa! Często aktualizowana, ładna i przejrzysta! Oby tak dalej!


           
Post 29 wrz 2004, o 14:59
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Cytuj:
Barty przesadzasz! Jakby nie Kezman i Raven to tej strony w ogole by nie bylo! Kezman i Raven maja szkole, maja obowiazki! Strona to tylko cos czym sie zajmuja w wolnych chwila nie majac z tego nawet 1 zlotowki...


...a mimo to odwalają kawał świetnej roboty! Strona Stali Rzeszów jest jedną z lepszych stron klubowych, w ocenie większości żużlowego społeczeństwa! Często aktualizowana, ładna i przejrzysta! Oby tak dalej!

Wlasnie o to mi chodzi! Dlatego krytyka jest troche nie na miejscu!

Krytykowac kazdy potrafi, ale zrobic cos od siebie, zrobic cos samemu to juz nie wielu...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 29 wrz 2004, o 15:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Nie mialem na celu swoja wypowiedzia krytykowac i obwiniac redaktorow strony...Jezeli tak to odebrali to serdecznie przepraszam... Chcialem tylko wskazac na rzeczy, na ktore powinni zwrocic uwage podczas prowadzenia strony. Napisalem przeciez,ze strona bardzo mi sie podoba. Biorac pod uwage,ze jak sie dowiedzialem, robia to za free i jest to wylacznie ich hobby, a nie praca to zgadzam sie z Wami. Z drugiej jednak strony biorac na siebie odpowiedzialnosc prowadzenia strony i forum (a forum jest wlasnie do wyrazania swoich opinii) trzeba robic wszystko,aby zaskarbic sobie jak najwieksza liczbe gosci (bo przeciez robicie to dla nich-kibicow)... wiec tak trzymac !!! Powtorze to raz jeszcze - strona jest bardzo cennym zbiorem newsow dla kazdego kibica speedwaya (przeciez sam ja reklamuje bannerem)! Oby tak dalej...

Pozdrawiam ! :D

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 29 wrz 2004, o 17:04
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o dział WŻ to porwaliśmy się z motyką na słońce. Chcieliśmy żeby dział był codziennie aktualizowany o najciekawsze informacje ze świata żużla, jednak to nie ma żadnego sensu. Jak ktoś chce poczytac o żużlu to wchodzi na Sportowe Fakty, PŻ czy też inny portal. Trzeba się skupić na dostarczaniu informacji o naszym klubie bo to nam wychodzi najlepiej.

Sondy - nie wiem, raz na jakiś czas 1-2 ulegają autodestrukcji :lol: Czemu się tak dzieje nie wiem :cry:

Temat o ulubionym żużlowcu - pierwsze słyszę...


           
Post 29 wrz 2004, o 19:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Dokładnie nikt nie czyta wiadomości ze świata żuzla na naszej stroni które niedotyczą naszego klubu. Tu popieram trzeba skupić się na naszym żużlu.Pozaty inny żużel niz Rzeszowski jest nieciekawy chyba że mają mecz z nami :lol: :lol: :lol: .
STAL RZESZÓW DMP 2006

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 7 paź 2004, o 20:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Ja mam takie pytanie skoro nie ma już "komentarzy" pod wiadomością na stronie głównej i zamieniono to na "skomentuj to na forum" jak wchodzi się w "to", a tu tylko wyświetlane są działy jakie dysponuje forum. I pytanko można tak zrobić żeby automatycznie przechodziło do tematu związanego z daną wiadomością ?? (to jest w sumie kwestia o 2 "kliki" mniej myszką :P , ale wygody nie zaszkodzi :P )

Pozdrawiam.


           
Post 7 paź 2004, o 22:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Wydaje mi sie, ze to dobry pomysl Miska :D Bo na forum mozna wejsc klikajac link z bocznego menu, a tak od razu z newsa przenosiloby sie do danego tematu...

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 7 paź 2004, o 22:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
zeby wam wchodziło 2 sek, wczesniej ktos bedzie musiał nad tym siedziec, na bank wiecej czasu...nie przesadzajcie :!:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 paź 2004, o 22:23
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
-Misiek- napisał(a):
Ja mam takie pytanie skoro nie ma już "komentarzy" pod wiadomością na stronie głównej i zamieniono to na "skomentuj to na forum" jak wchodzi się w "to", a tu tylko wyświetlane są działy jakie dysponuje forum. I pytanko można tak zrobić żeby automatycznie przechodziło do tematu związanego z daną wiadomością ?? (to jest w sumie kwestia o 2 "kliki" mniej myszką :P , ale wygody nie zaszkodzi :P )

Pozdrawiam.


Nie da się zrobić tak, aby automatycznie przenosiło do odpowiedniego tematu...musiałbym w każdym newsie dawać odpowiedni link, a niestety nie mam na takie zabawy czasu. Myślę, że nie problem jest wejść w odpowiedni dział i kliknąć w odpowiedni temat.


           
Post 8 paź 2004, o 13:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
-Misiek- napisał(a):
Ja mam takie pytanie skoro nie ma już "komentarzy" pod wiadomością na stronie głównej i zamieniono to na "skomentuj to na forum" jak wchodzi się w "to", a tu tylko wyświetlane są działy jakie dysponuje forum. I pytanko można tak zrobić żeby automatycznie przechodziło do tematu związanego z daną wiadomością ?? (to jest w sumie kwestia o 2 "kliki" mniej myszką :P , ale wygody nie zaszkodzi :P )

Pozdrawiam.


Nie da się zrobić tak, aby automatycznie przenosiło do odpowiedniego tematu...musiałbym w każdym newsie dawać odpowiedni link, a niestety nie mam na takie zabawy czasu. Myślę, że nie problem jest wejść w odpowiedni dział i kliknąć w odpowiedni temat.

Pośrednim rozwiązaniem byłoby umieszczanie linku do działu Stal Rzeszów (zamiast do strony gł. forum ), bo newsy umieszczane na stronie dotyczą właśnie Stali.
Nie zajmie to więcej czasu niż wstawienie linku do głónej strony forum, a leniwi będą mieli jedno kliknięcie mniej :P

_________________
Obrazek


           
Post 13 paź 2004, o 21:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Ja mam taką małą sugestie dotyczącą opcji "skomentuj na forum" żeby zamiast wchodzić na strone główna naszego forum tylko odrazu do danego tematu oczywiście jeśli jest to możliwe. Chodzi mi tu o urzytkowników któży na codzień nie kożystają z forum tylko komentują aktualności ze stronu głównej. Dal mnie nie stanowi to problemu ale inni użytkownicy mają z typ pewnie niewielki problemy.

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 14 paź 2004, o 00:07
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
KubaBaku napisał(a):
Ja mam taką małą sugestie dotyczącą opcji "skomentuj na forum" żeby zamiast wchodzić na strone główna naszego forum tylko odrazu do danego tematu oczywiście jeśli jest to możliwe. Chodzi mi tu o urzytkowników któży na codzień nie kożystają z forum tylko komentują aktualności ze stronu głównej. Dal mnie nie stanowi to problemu ale inni użytkownicy mają z typ pewnie niewielki problemy.

Oj Kielbun, ale Ty jestes łos! Kilka postow wyzej masz odpowiedz na swoje pytanie... Mozna zrobic cos takiego, ale to jest pracochlonne i jak ktos dodaje news na strone glowna to nie bedzie tracil czasu na to, aby szukac, pozniej wstawiac odpowiedniego linku! Jak komus sie nie chce kliknac 2 razy to ma pecha...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 18 paź 2004, o 15:28
 
Senior
Senior

Dołączył: 19 maja 2004, o 14:28
Posty: 341

Zobacz profil 
YYY a ten dlaczego forum niedziałało ???


           
Post 18 paź 2004, o 15:35
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
dudus89 napisał(a):
YYY a ten dlaczego forum niedziałało ???


Bo się zepsuło... :lol:


           
Post 18 paź 2004, o 18:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
dudus89 napisał(a):
YYY a ten dlaczego forum niedziałało ???


Może by tak pomyśleć zanim się coś takiego napisze?? podziwiam np. Kezmana który odpowiada na takie wpisy. Użyjcie czasem szarych komórek (oczywiście niektórzy !!!)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1532 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi