Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 77  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Informacje na temat forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 20 kwi 2008, o 01:16
 Re: Informacje na temat forum


cvieQ napisał(a):
W takim wypadku swoje pytanie kieruj tylko i wyłącznie do niego.

myslałem e to była Wasza wspólna. mocno przemyslana decyzja. ale ok

Polan, zegarek chyba sam w profilu musisz przestawic
edit: chyba jednak nie :wink:


           
Post 20 kwi 2008, o 10:34
 Re: Informacje na temat forum
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 lis 2006, o 14:29
Posty: 145

Zobacz profil 
Czy nie można użyć innego koloru czcionki w cytatach? Często trzeba wytężać wzrok, żeby przeczytać czarne literki na granatowym tle. Proponuje zamienić je na białe wtedy będą widoczne, a do tego w Naszych barwach.
Obrazek


           
Post 28 kwi 2008, o 23:44
 Re: Informacje na temat forum
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Czy nie mozna by zrobic jakiegos zakazu odnosnie avatarow sygnaturek z herbami, zdjeciami jakis innych klubow? To jest do cholery forum STALI RZESZÓW, a nie Manchesteru, Lazio czy innych kopaczy :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 28 kwi 2008, o 23:51
 Re: Informacje na temat forum
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Trochę mnie tym pomysłem zaskoczyłeś, ponieważ nie spotkałem się z tym na żadnym forum. Przypuszczam, że taka decyzja wywołałaby potężny dym, dlatego ja takiej decyzji nie podejmę.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 29 kwi 2008, o 00:45
 Re: Informacje na temat forum
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Jak chcecie. Mnie to drazni od zawsze ale nie mialem odwagi nigdy tego napisac. 8-)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 29 kwi 2008, o 19:40
 Re: Informacje na temat forum
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Czy nie mozna by zrobic jakiegos zakazu odnosnie avatarow sygnaturek z herbami, zdjeciami jakis innych klubow? To jest do cholery forum STALI RZESZÓW, a nie Manchesteru, Lazio czy innych kopaczy :roll:

Ja sądzę, że jeżeli na naszym forum zarejestrowani są kibice innych klubów żużlowych to nie widzę przeszkód :peace: (np. Volter Apator), tymbardziej że z takimi użytkownikami można podyskutować na tematy stricte żużlowe :peace: No ale jeżeli mają tutaj być użytkownicy z avatarem przedstawiającym np. herb Barsy i w podpisie mają Barca-fan - to jestem jak najbardziej za zakazem 8-)

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 29 kwi 2008, o 23:09
 Re: Informacje na temat forum
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
A moim zdaniem powinniscie zostawic to tak jak jest. To chyba kazdego prywatna sprawa...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 29 kwi 2008, o 23:12
 Re: Informacje na temat forum


może wstawcie jaskowi w awatar godło Polski :mrgreen: :mrgreen:


           
Post 5 maja 2008, o 23:42
 Re: Informacje na temat forum
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 sty 2008, o 00:24
Posty: 3

Zobacz profil 
za co seba dostał bana???? :shock: :shock:

ps jestem jego bratem :lol:


           
Post 6 maja 2008, o 00:12
 Re: Informacje na temat forum
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Jako, że mam chwilę to odpiszę Ci za co dostałeś bana, mimo, że doskonale powinieneś to wiedzieć.

Zaczęło się wszystko po meczu w Zielonej w temacie o Kibicach. Wkleiłeś linka do aukcji z grą +18, pisałeś posty wnoszące tylko głupie zamieszanie. Posty zostały usunięty, a Ty wyskakujesz z tekstem "jaki pastuch i dlaczego usunął moje posty?". Dostałeś za to bana na dobę.

Dzisiaj natomiast w temacie polecamy/odradzamy wkleiłeś linki do muzyki don bena. Raz, ze był to post pod postem, a dwa, że sytuacja z don benem jest taka, że także dostał na kilka dni bana. Za co? Za to, że walił po kilka postów pod rząd ze swoją muzyką. Otrzymał ostrzeżenie (jest nadal w temacie o Muzyce, może poczytać), a mimo to znowu walnął linki do swojej muzyki. Nikt mu tego nie broni, ale były sytuacje, że wrzucał te same linki do trzech rożnych tematów! A teraz nagle Ty, obrońca ucieleśnionych, wrzucasz te linki, pisząc jednocześnie post pod postem. Usunąłem tego posta, po czym Ty dalej ponownie zrobiłeś to samo. I za to właśnie dostałeś bana. Tym razem na tydzień. Mimo, że powinieneś już dawno wylecieć z tego forum, to po upłynięciu tygodnia będzie już ostatnia szansa. Jedno małe wykroczenie i się żegnamy. Bo tylu ostrzeżeń co Ty na forum nie ma nikt. Tyle uwag ile poszło w Twoją stronę, także nie otrzymał nikt. Mam już dość zabawy i radzę przyjąć tą wiadomość i nie pisać z drugiego konta. Wtedy ten tygodnowy ban zostanie dożywotnio przedłużony.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 maja 2008, o 00:23
 Re: Informacje na temat forum
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 sty 2008, o 00:24
Posty: 3

Zobacz profil 
to nie pisze seba, mam na imie kuba i jestem jego bratem 8-) co mam CI skan legitymacji wysłąć zebyś uwierzył?

sprawe gry +18 pomińmy, bo swoje odcierpiał chłopak ;)

a co do don bena, seba mówi ze nigy nie odwiedział tego tematu o muzyce i nie miał pojęcia o tym, ze on juz wklejał te linki w tym temacie, a wyczaił tą piosneke w podpisie pod jakimś tam postem. owszem był post pod postem, ale różnica czasu miesiąc i temat postu całkiem inny niż tego co był wyżej, dlatego uznał ze moze napisac post pod postem, zresztą sam Ty tez nie raz tak robiłes, co sam zaobserwoawałem


           
Post 6 maja 2008, o 00:24
 Re: Informacje na temat forum
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
A świstak siedzi :) Żegnam.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 maja 2008, o 00:27
 Re: Informacje na temat forum
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
Raz, ze był to post pod postem


Wybacz, ze sie w te dyskusje wtracam, ale jesli sie nie myle, to pomiedzy jednym a drugim postem Seby byl okolo miesiac przerwy. Wydawalo mi sie, ze w takiej sytuacji nie powinno byc postrzegane negatywnie pisanie posta pod postem? Moze warto by bylo taka sytuacje opisac w regulaminie? Bo jesli ostatni post w temacie byl np. miesiac temu i ktos temat odswieza piszac nowy post pod swoim poprzednim postem spod miesiaca, to dlatego, ze gdyby edytowal poprzedni post, to nikt nie zwrocilby na to nawet uwagi (temat nie pojdzie do gory...).

P. S. Nie chodzi mi o podwazenie slusznosci bana ani twoich kompetencji, w to absolutnie nie wnikam. Mielismy juz nieco wczesniej podobna sytuacje ze mna piszacym post pod postem w temacie o gieldzie, a pomiedzy obydwoma postami bylo okolo 3 tygodnie przerwy. Dlatego pomyslalem, ze dobrze byloby to sprecyzowac.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 6 maja 2008, o 00:37
 Re: Informacje na temat forum
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Pisanie postu pod postem jest czasami uzasadnione, przy poprzedniej dyskusji już to wyjaśniałem. Generalnie chodzi o to, że jeżeli ten wpis jest ważny i wnosi wiele do tematu to nic się nie stanie i taki post zostanie. Jako przykład podam temat o spotkaniach Stowarzyszenia, gdzie informację o datach i miejscach pisane przez Leonidasa są ważne i mimo, że są to posty pod postami to mają swoje uzasadnienie.

W przypadku seby, nie dość, że taki post nic nie wnosił do tematu, bowiem już w temacie o muzyce od dawien dawna nikt nie reagował na kolejne linki don bena, to jeszcze w dodatku była opisana wyżej sytuacja z nim i miało to wpływ na bana.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 maja 2008, o 16:22
 Re: Informacje na temat forum
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Seba wstydź się!. Żeby dostać bana i to nie za Jaśka tylko jakies pierdoły :lol: ??? :?:

nie wiem jaka była sytuacja, ale w geście protestu przeciwko represjonowaniu Seby NIE POJADĘ na olimpiadę do Pekinu jak mój kofany premier Tusek :lol:

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 6 maja 2008, o 19:24
 Re: Informacje na temat forum
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
gdyby edytowal poprzedni post, to nikt nie zwrocilby na to nawet uwagi (temat nie pojdzie do gory...).

...chyba jednak pójdzie :wink:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 6 maja 2008, o 20:48
 Re: Informacje na temat forum
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Nie pojdzie, ale co to za problem wyedytowac posta, skopiowac tresc, usunac posta i napisac na nowo? Etedy jest wyedytowany post jako nowy

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 6 maja 2008, o 21:18
 Re: Informacje na temat forum
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Jak rzadko tak tym razem w zupełności zgadzam sie z seba1944 i całą jego rodziną :lol:
Co komu wadzi, że gość walnął sobie posta pod postem o zgrozo :lol: po miesiącu. Ścigajcie dalej ludzi za takie pierdółki a zostaną same dzieci neo na tym forum. Jestem od początku na tym forum, kiedyś nie było banowania za post pod postem czy cytowanie najbliższego postu a forum mimo to trzymało pewien poziom :roll:
Może nie tędy droga, żeby czepiać się ludzi za najmniejszą głupotę?

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2008, o 09:34
 Re: Informacje na temat forum
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
WilmeN - to nie był zwykły post pod postem, bo tak jak mówiłem sytuacja z don benem zakończyła się dla niego banem. Dawniej nie było problemu, bo i ludzi było mniej, oraz przede wszystkim byli to ludzie z dużą kulturą i poza kilkoma "wyskokami" na forum było spokojnie. Teraz trzeba zapanować nad tym, więc i takie ograniczenia są wprowadzane.

seba, oto mój wpis, który wyjaśni Ci wątpliwości co do bana:

Cytuj:
radzę przyjąć tą wiadomość i nie pisać z drugiego konta. Wtedy ten tygodniowy ban zostanie dożywotnio przedłużony.

Dopóki nie nauczysz się korzystać z czegoś takiego jak pw, to sytuacja się nie zmieni. Powinieneś wiedzieć, że jeżeli post jest usunięty to znaczy, że coś jest z nim nie tak. I wtedy należy zapytać na pw dlaczego został usunięty, a nie pisać go jeszcze raz, albo pisać: "jaki pastuch go usunął?". Czego się spodziewałeś po takim tekście? Liczyłeś, że nikt na to nie zareaguje, albo, że Ci ktoś jeszcze odpisze? :roll:

I powtarzam - masz pytania, to pw. Jak będziesz dalej pisał z innych kont, to nie będzie żadnej wyrozumiałości.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 7 maja 2008, o 11:50
 Re: Informacje na temat forum
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
...chyba jednak pójdzie


Przetestowalem, edytujac moj wpis z 6 maja w temacie Polska Polityka. Temat nie ruszyl sie do gory, data wpisu rowniez sie nie zmienila. To potwierdza moje wczesniejsze spostrzezenia.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi