Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 77  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Informacje na temat forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 5 cze 2008, o 20:55
 Re: Informacje na temat forum


nie wiem jak sie sprawdza


           
Post 5 cze 2008, o 20:59
 Re: Informacje na temat forum
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Spróbuj teraz.

_________________
Obrazek


           
Post 8 cze 2008, o 16:04
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 kwi 2005, o 20:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 77

Zobacz profil 
Odniosłem się w 2 ostatnich postach do tego co napisał Niejaki Brzycho do którego od dzisiaj mogę mówić Jarek:
brzycho napisał(a):
Szydera. I kogo ona za nich wpuści do składu? Debil...

Posty zostały przez Ojców Deflektórów usunięte.
Zapewne nie z powodu Niejakiego Brzycho do którego od dzisiaj mogę mówić Jarek , lecz faktów które podaję jeszcze raz:
Ojcowie Deflektorzy tolerują określenie Prezesa Sekcji Klubu słowem Debil.
Ojcowie Deflektorzy banują za powtarzanie wątków i tym podobne popierdułki mrużąc oczy na w/w określenia.
Krzyczą głośno o cytowaniu postu pod postem ,czego dopuścił się co najmniej raz Ojciec Himalaista.
Pisałem również o rozsądku bo pachnie to bagienkiem , ale się myliłem.
Kasowanie moich postów to przykład totalnego reżimu.


Damian: To zgłoś to jak się należy, zamiast wylewać żale w wątku do tego nieprzeznaczonym. Nikt nie będzie przeszukiwał pół forum, żeby znaleźć jedno zdanie. Wasze posty (nie tylko Twoje) poleciały, bo to nie miejsce na wymianę zdań o pierdołach typu "czy wszystkie Jarki to normalni goście".

_________________
Per Aspera Ad Astra


           
Post 8 cze 2008, o 16:10
 Re: Sprawy klubowe
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lip 2007, o 08:47
Posty: 199

Zobacz profil 
Szczycenie się że to ostatnie niezależne źródło informacji o Stali Rzeszów to hipokryzja.

_________________
brzycho napisał(a):
Wyssij mi bąka z dupy stary majonezie. :fuckyou:


Trudno dorównać poziomowi wypowiedzi niektórych użytkowników.


           
Post 8 cze 2008, o 17:00
 Re: Sprawy klubowe
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 kwi 2005, o 20:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 77

Zobacz profil 
Napisane zostało:
Damian: To zgłoś to jak się należy, zamiast wylewać żale w wątku do tego nieprzeznaczonym. Nikt nie będzie przeszukiwał pół forum, żeby znaleźć jedno zdanie. Wasze posty (nie tylko Twoje) poleciały, bo to nie miejsce na wymianę zdań o pierdołach typu "czy wszystkie Jarki to normalni goście".
Więc po kolei
1/Komu miałem zgłośić .Napisałem do jednego z Ojców , w normalny sposób oczekując wyjaśnienie.Echa nie było więc post powyższy.
2/Wątek jest jak najbardziej na temat gdyż dotyczy Klubu i Prezesa Sekcji Klubu.Jak ktoś tego nie rozumie to cóż ...........
3/Co do przeszukiwania forum nie rozumiem ,za trudne jak dla mnie.
4/Post nie poleciał przez "Normalnych Jarków".Kto widzi inaczej to jego problem.
Przedstawione fakty są zbyt boleśnie prawdziwe ,by "demokratyczni" moderatorzy to ścierpieli.
Ps.
W drugim poście słowa nie było "Normalnych Jarkach".
Dlaczego ten poleciał ??
Poza tym nadal zgodne z regulaminem jest określenie Niejakiego Brzycho słowem Debil Prezesa Sekcji Żużlowej?.
Post jest aktywny

_________________
Per Aspera Ad Astra


           
Post 8 cze 2008, o 17:44
 Re: Informacje na temat forum
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2327

Zobacz profil 
Ad.1: Na przyszłość: ikonka przy wypowiedziach Obrazek or temat w którym aktualnie jesteśmy.
Ad.2: Pewnie, ale o prezesce napisałeś zdanie, resztę o zupełnie innych rzeczach, co wywołało głupią wymianę zdań z brzychem.
Ad.3: Co jest tu do rozumienia? Jak coś zgłaszasz, to podajesz link, żeby łatwiej było moderatorowi dotrzeć do tego.
Ad.4: Patrz Ad.2. Nie poleciał jeden post tylko cała ta głupia gadka. Następnym razem zamiast się poruszać, po prostu zgłaszasz post i po kłopocie.
Sprawę uważam za zakończoną, "debila" w poście już nie ma (jak nie wierzysz, sprawdź), na przyszłość jak Cię coś razi w czyichś postach, to zgłoś (jak w Ad.1). Ostatnio edytowałem podobne wypowiedzi nt. prezeski, więc jeśli ktoś uważa, że to pobłażanie to "jego problem" jak to nazwałeś. Nikt nie siedzi na forum 24h na dobę, żeby wyłapywać każdy przypadek.

_________________
Obrazek


           
Post 8 cze 2008, o 23:01
 Re: Informacje na temat forum
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
To ja też dodam coś od siebie.;f

Te Jarek. Znasz jakiegoś polonistę? Czy coś w tym stylu? Weź do niego zagadaj, bo widzę, że typie nie radzisz sobie z kumaniem wyrazów. Czy słowem debil można określić panienkę? Chyba nie. Do tej pory myślałem, że to oczywiste ale jak widać dla niektórych skumanie tego wydaje się być za trudnym. No cóż. Nie mam Ci tego za złe. Może jak mówili o tym w szkole byłeś chory, tudzież poszedłeś na labę. Nie wiem. Nie interesuje mnie to. Człowiek uczy się całe życie. Uświadamiając Cię, że jednak nie jesteś taki mądry na jakiego się kreujesz robię dobry uczynek. Tak więc szanse na to, że pójdę do nieba rosną. Kozak.

Mam dla Ciebie małe zadanie.

Michalina h*j! Pasuje?
Aneta pedał! Pasuje?
Weronika ku*as! Pasuje?

Chyba nie.

Mam nadzieję, że Ci pomogłem. :tuptup:


Do adminów. Jeśli stwierdzicie, że mój post powinien polecieć to ok. Ale po znajomościach;f byłoby fajnie jakbyście zostawili akurat tą wiadomość do momentu kiedy ojciec szóstki dzieci niejaki zawodnik cargo będzie mógł go zobaczyć. Ja naprawdę chcę iść do nieba. Pozwólcie mi pomagać innym;f

_________________
Obrazek


           
Post 28 cze 2008, o 18:15
 Re: Lista banów


Dopisujcie na ile ban, bo jak znowu dostane to bede musiał zakładać nowe konto, żeby sie dopytać na ile :wink:


           
Post 22 lip 2008, o 16:08
 Re: Informacje na temat forum
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1185

Zobacz profil 
Nie moge wysyłać wiadomości na PW, tylko nie wiem dlaczego?:| Cały czas wisi w "do wysłania" :wariat:

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 22 lip 2008, o 16:21
 Re: Informacje na temat forum


widocznie adresat jeszcze nie odczytał


           
Post 22 lip 2008, o 16:27
 Re: Informacje na temat forum
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1185

Zobacz profil 
Eee był już wiele razy na forum (wysłałem dwa tygodnie temu) i jak napisałem do niego na gg to mówił mi że nic takiego nie dostał :mrgreen:

Sorry, zły temat :P Prosze moderatorów o przeniesienie do odpowiedniego lub jeśli chcą usunięcie :P Tylko niech mi ktoś napisze o co kaman z tymi wiadomościami :P

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 23 lip 2008, o 21:40
 Re: Informacje na temat forum


Mam problemy z zalogowaniem się na forum ze swojego starego konto- "stalowiec rzeszowski", więc założyłem to nowe konto, żeby się dowiedzieć o co chodzi... Zauważyłem też, że zniknęły z forum moje posty... :evil: Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? ;/;/;/

ps. domyślam się o co może chodzić, ale poczekam aż ktoś odpisze, bo może faktycznie jest to wina forum.


           
Post 23 lip 2008, o 21:56
 Re: Informacje na temat forum
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9773

Zobacz profil 
To nie wina forum slimsonie. Kolejne twoje wcielenia także polecą.

Jako ciekawostkę dodam, że slimson mając dwa konta sam sobie odpowiadał na posty. W dodatku w stylu: "slimson masz 100% racji" :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 lip 2008, o 23:32
 Re: Informacje na temat forum


:shock: :shock: :shock:


           
Post 24 lip 2008, o 10:38
 Re: Informacje na temat forum


Ciekawa sprawa :D


           
Post 24 lip 2008, o 11:16
 Re: Informacje na temat forum
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
No sprawa bardzo ciekawa swoją drogą ja też po zbanowaniu konta założyć drugie i powiedzieć że to nie ja tylko mój siostrzeniec :lol:


           
Post 24 lip 2008, o 12:15
 Re: Informacje na temat forum
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2327

Zobacz profil 
Stalowiec_Rzeszowski napisał(a):
Zresztą- tak jak mówiłem- jeśli masz możliwość to sprawdź sobie IP z którego się zarejestrowałem i z którego napisałem 30 pierwszych postów.
Tak się składa, że ja sprawdzalem Twoje IP wszystkich postów i wszystkie były napisane z Neostrady. Żadna z radiówki, które są opierane na statycznym IP. Dodatkowo część z tych IP konta "stalowiec rzeszowski" zgadzała się z tymi "slimson93". Co więcej były one pisane w takich godzinach, że było pewne, że zostały napisane przez 1 osobę. Przykład: temat foto-zabawa 12 kwiecień, godz. 14:13 post slimsona, godz. 14:14 post stalowca rzeszowskiego - IP identyczne. Nie ma to jak podwajanie swoich szans w foto-zabawie? Przypominam, że Neostrada to dynamiczne IP, więc tu o pomyłce nie może być mowy.

I teraz na deser (musze tego użyć, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości), zakładając na chwilkę, że nie jesteś slimsonem:
1. jak to jest, że myślicie niemal identycznie (wskazuje na to choćby ostatnio napisany przez Ciebie post w temacie Starty Stalowców w ligach zagranicznych)
2. dlaczego wasza składnia zdań i sposób prezentowanych treści (budowa zdań, stosowanie emotikonek, czasem napisanie dużymi literami jednego wyrazu w zdaniu dla podkreślenia jego istotności) jest niemal identyczny?
3. dlaczego znaki interpunkcyjne sytuujecie tak samo (np. nagminny brak spacji przed pauzą, albo kilka zapytajników czy wykrzykników na końcu zdania)
4. i teraz to, co zwróciło moją uwagę najbardziej: jakim cudem popełniacie nagminnie te same błędy? co raz widziałem w postach z jednego jak i z drugiego konta ciągle powtarzającego się byka w pisaniu wyrazu zamiast: "szwedzkiej" to "Szweckiej". A może te błędy to wynik wspólnych genów a nie tego, że z obu kont korzysta jedna i ta sama osoba?

Także wujka to Ty może masz, ale nie mieszaj go w swoje forumowe krętactwa. 8-) Wystarczy, znajdź sobie inne forum i tam bądź grzeczny. Tutaj tak niepoważnych ludzi nie potrzeba.

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2008, o 16:02
 Re: Informacje na temat forum


To ja bym proponował zrobić takie same porównanie dla Olsena i Redaktora


           
Post 24 lip 2008, o 19:03
 Re: Informacje na temat forum
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2327

Zobacz profil 
Wydaje mi sie czy próbujesz powrócić do burzy "czy na forum są równi i równiejsi"? Owszem jak chcesz wiedzieć to powiem Ci, że jesteś głównym przykładem "równiejszego". Bo założyłeś tu już z 15 kont a i tak jakoś się ostałeś. Inni w takich przypadkach wylatywali z hukiem.
A Olsen i Redaktor - to drugie konto ma bana, więc nie ma takiej potrzeby.

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2008, o 20:47
 Re: Informacje na temat forum


Szkoda, że nie zauważyłeś w jakim celu zakładałem te konta :roll:
Wcale ich nie było z 15 :lol: tylko jak już to z 5


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1529 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi