Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

UWAGA!! Bardzo ważne


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 9 lip 2003, o 10:44
 UWAGA!! Bardzo ważne
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jak z pewnością pamiętacie kilka miesięcy temu postanowiliśmy, że forum będzie dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Miało to zmniejszyć obciążenia serwera... i tak by było gdyby nie to, że setki osób zaczęło się masowo rejestrować. Każdy profil zajmuje ileś tam miejsca, a jak się zbierze ich kilkaset to jest pokaźna ilość. Wiele osób zarejestrowało się, raz coś przeczytało i nigdy więcej nie weszło na forum... a profil pozostał. Doszliśmy więc do wniosku, że forum będzie odblokowane. Czytać je będą mogli wszyscy. Ale - coś za coś! WSZYSCY użytkownicy, którzy założyli konto ponad miesiąc temu a nie posiadają ani jednego wpisu zostaną USUNIĘCI z listy użytkowników!! Zmniejszy to rozmiar bazy danych. Nie powinno to stanowić żadnego problemu, bo te osoby i tak nic nie pisały, a będą mogły swobodnie czytać forum. Mam nadzieję, że zrozumiecie :D. Sorry, że tak często wszystko się zmienia, ale eksperymentujemy ze wszystkim aby tylko strona mogła przetrwać...


Ostatnio edytowano 7 sie 2003, o 19:31 przez micson, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 9 lip 2003, o 12:02
 Re: UWAGA!! Bardzo ważne
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 kwi 2003, o 09:55
Posty: 10

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Jak z pewnością pamiętacie kilka miesięcy temu postanowiliśmy, że forum będzie dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Miało to zmniejszyć obciążenia serwera... i tak by było gdyby nie to, że setki osób zaczęło się masowo rejestrować. Każdy profil zajmuje ileś tam miejsca, a jak się zbierze ich kilkaset to jest pokaźna ilość. Wiele osób zarejestrowało się, raz coś przeczytało i nigdy więcej nie weszło na forum... a profil pozostał. Doszliśmy więc do wniosku, że forum będzie odblokowane. Czytać je będą mogli wszyscy. Ale - coś za coś! WSZYSCY użytkownicy, którzy założyli konto ponad miesiąc temu a nie posiadają ani jednego wpisu zostaną USUNIĘCI z listy użytkowników!! Zmniejszy to rozmiar bazy danych. Nie powinno to stanowić żadnego problemu, bo te osoby i tak nic nie pisały, a będą mogły swobodnie czytać forum. Mam nadzieję, że zrozumiecie :D. Sorry, że tak często wszystko się zmienia, ale eksperymentujemy ze wszystkim aby tylko strona mogła przetrwać...

Zrobiłem już 1/3 - reszta jutro ;)
Popieram cię masz mój głos jak mój kuzyn zarejestrował się i wogule nie pisze postów bo mu się nie chce

_________________
kuba


           
Post 9 lip 2003, o 17:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
A może zrobić tak, że każdy, kto nie posiada jakiejś ilości postów i nie pisze postów wtedy byłby usuwany...


           
Post 9 lip 2003, o 18:42
 Wedlug mnie to zly pomysl i bardzo dyskryminujacy
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 12:12
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
Sa tacy ktorzy czytaja, ale czasem tez chca sie wlaczyc w rozmowe ? I co wtedy maja zrobic ? Tylko czytac ? To sie tak tylko wydaje, zobaczycie jak to wprowadzicie jak ludzie sie beda wsciekac... Ja np mam nie wiem malutko postow .. rzadko pisze i co usuniecie mnie ??


           
Post 10 lip 2003, o 00:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Moze najpeirw napiszcie na priva do tych osob a jak nie odpowiedza w ciagu 3-5 dni to wywalic. duzo osob czyta a nie pisze, a moze czasem chcialo by napisac.
Albo umiscic na forum info zeby ci co maja zero albo blisko zero postow napisali czy chca aby zatrzymac ich profil. Jak czytaja to napisza. Zawsze to lepiej niz odrazu wywalac.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 10 lip 2003, o 08:17
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Przecież dałem info - właśnie je czytacie.

Ci co tylko czytają - nadal będą mogli to robić, a ci co będą chcieli coś napisać po prostu się zarejestrują - zajmuje to 30 sekund. Ja tu żadnego problemu nie widzę - a problem z wysyłaniem PW jest poroniony, to zajmie z pół roku.
Wojtus i chyba wyraźnie napisałem, że usuwam tych którzy mają 0 postów... ty masz 7 więc chyba nie musisz się bać. Poza tym usuwam tych którzy nie piszą nic od ponad miesiąca. Więc chyba nagle masowo nie nadejdzie im ochota na pisanie?? Jak się trafi 1 czy 2 osoba to góra. A tyle trzeba poświęcić dla dobra ogółu :D


           
Post 10 lip 2003, o 11:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2003, o 14:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Popieram Michała w tej sprawie.Ci którzy nie pisza nic od dawien dawna na forum mogą być "wykasowani"z listy a problemem przecież nie jest ponowne zalogowanie się:))Myślę.że większych problemów ze strony tych"wykasowanych"nie będzie:))Pozdrawiam wszystkich fotumowiczów a szczególnie tych co od czasu do czasu a nawet częściej cos napiszą.

_________________
Mysia


           
Post 14 lip 2003, o 11:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Ja nie mam nic przeciwko do tego pomysłu Ludzie z zewnątrz sobie poczytają a nie będą zajmować miejsca na serwerze. Może dałobysię zrobić coś takiego, że ktoś kto chce się wpisać wpisuje się jako gość, podaje tam jakiegoś nicka, ale nie zajmuje miejsca na serwerze z profilem i innymi bajerami. Pozdrawiam Tomek


           
Post 15 lip 2003, o 23:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Tomek: Oczywiscie da sie zrobic tak zeby moc wpisywac sie jako gosc, wtedy zamiast nicka pisze "gosc" raczej nie ma mozliwosci podawania nickow ale tego nie jestem pewien...

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2003, o 09:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Iskier jesteś w błędzie. Bez problemu można się podpisywać, a jedynie w randze jest napisane : "gość".
Pozdrawiam


           
Post 16 lip 2003, o 09:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Tak macie rację, ale ja jestem zdecydowanie przeciwny temu, żeby niezalogowani mogli się wpisywać. Uzasadnienie: zrobi się straszny syf, nie będzie wiadomo kto co napisał a to sprzyja różnych prostakom którzy będą sobie używać. Poza tym jak ktoś chce pisać to niech się zarejestruje - za darmo a trwa to ja wiem może 30 sekund?
I wierzcie mi bywam na forach gdzie mogą pisać goście i jest to totalne nieporozumienie, dlatego u nas tego nie będzie. Koniec.

Jak widzicie lista użytkowników uległa drastycznemu odchudzeniu. Póki co nikt nie protestował że go usunąłem, bo te osoby po prostu na forum weszły raz i nigdy więcej się nie zalogowały.

Przy okazji usuwania profili zauważyłem jak wielu z was miało po 2-3 konta a byli i tacy którzy mieli po 5. Mimo iż jest to sprzeczne z regulaminem to tym razem nie będę wyciągał żadnych konsekwencji 8-) Wprowadzam amnestię :lol:


           
Post 25 kwi 2006, o 01:21
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Tu odpisze, bo temat ma dobry tytul i moze ktos to przeczyta ;)

Panowie admini, oczywiscie probujac napisac tego posta, musialem sie powtornie zalogowac. Mam tak zawsze, gdy sprawdzam forum z domu, gdzie musze korzystac z tego samego komputera, co niejaki MiK. Nie moge sobie zatem ustawic opcji "zaloguj przy kazdej wizycie", co sprawia, ze wylogowuje mnie co chwile... Gdy sprawdzam w pracy, jest nieco lepiej. Wtedy juz mnie nie wylogowuje, ale co jakis czas (pol godizny?) wszystkie posty oznaczane sa jako przeczytane. Czy nie da sie czegos z tym zrobic? Wiem, ze problemem moze byc zmiana ustawien tak, by nie wyrzucalo nas z forum. Ale moze niech chociaz tematy pozostaja jako nieprzeczytane. Czy jest to mozliwe? Bo mi sie czasem odechciewa tu wchodzic, a wiem, ze nie ja jeden mam taki problem.

Pozdrawiam serdecznie zazenowany zwyciestwami w niektorych z kategorii Wiktorow.


           
Post 25 kwi 2006, o 01:29
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Mnie wyrzuca mimo, ze zawsze mam zaznaczona opcje "zaloguj przy kazdej wizycie". O pozostalych problemach pisalem juz w temacie o mediach.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 25 kwi 2006, o 02:27
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Mnie wyrzuca mimo, ze zawsze mam zaznaczona opcje "zaloguj przy kazdej wizycie".

Mam tak samo... Ktos twierdzil, ze przez to opcje nie bede mial takich juz problemow... Owszem sa mniejsze bo mnie wylogowuje co 6 minut, a nie co 3... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 kwi 2006, o 02:29
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
To wylogowywanie jest wku...rzajace. :evil:

Aczkolwiek przywyklem juz do tego, ze zanim wysle post, caly zaznaczam
i kopiuje do schowka, by ewentualnie nie musiec pisac go jeszcze raz. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 12 maja 2006, o 14:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Trochę czasu minęło a tu jak wylogowywało tak wylogowywuje. Panowie zróbcie coś z tym w końcu. To zaczyna być wkurzające.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 12 maja 2006, o 17:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
ja nie mam problemow z wylogowywaniem, ale mam inny problem co jakis czas- co pare wejsc- jak wchodze to widze podsiwetlone niektore tematy na pomaranczowo co znaycz se tam sa nowe posty, ale jak klikam na "przeczytaj posty od ostatniej wizyty" to nic nie pokazuje tylko pisze ze nie ma postow spelniajacych twoje kryterium ... :/

_________________
Obrazek


           
Post 12 maja 2006, o 17:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Używam Opery, i problemów z wylogowywaniem nie doświadczam. Może czas powiedzieć papa pewnej przeglądarce od giganta z Redmond ??

_________________
Obrazek


           
Post 12 maja 2006, o 17:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Ja używam Firefoxa i problem ten jak był tak jest. Owszem zaznaczenie opcji zaloguj automatycznie przy każdej wizycie ułatwia nieco sprawe. Nadal co chwila wylogowuje tyle tylko, że zaraz znów automatycznie loguje ale znika odznaczenie postów nieprzeczytanych, nagle wszystkie są przeczytane :? Choć i tak jest to duuużo lepsze bo przynajmniej nie ma problemow przy pisaniu postow.


           
Post 12 maja 2006, o 18:53
 
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2005, o 10:47
Skąd: spod piramidy
Posty: 217

Zobacz profil 
W opcjach forum powinna byc opcja, zeby nie oznaczło tematu jako przeczytanego dopuki się do niego nie zaglądnie, a teraz pewnie jest ustawione na limit czasowy.

Poza tym, każde szanujące sie forum przechodzi na IPB, no ale to już troche kosztuje :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi