Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Fotki i ich ocena


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 7 sie 2003, o 16:34
 Fotki i ich ocena
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Witam
Mam do Was pytanie jak wam sie podobają fotki zmeczu derbowego pomiędzy Unia Tarnów a Jasolem Rzeszów wiem że niesą one może najlepszej jakości gdyż robione były amatorsko noi jakos jest taka jaką widać na zdjęciach aparat też jest sredni więc wychodzą takie a nie inne zdjęcia. Mam jeszcze pare fotek z trenigów Jasolu sa troszke lepszej jakosci i czekam na wasze propozycje czy je umieścić ???
Czekam na opinie z góry dziękuję za wszelkie opinie czy to będą pozytywne czy też nie. 8-)

Lukas

P.S. Fotki zostały dzisiaj dodane do Serwisu są w dziale zdjęcia lub klikając na link po prawej stronie w dziale Nowości na stronie


           
Post 7 sie 2003, o 18:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Po pierwsze czemu dopiero dzisaij zostały one dodane przeciez mecz z buczokami był 11.05 :roll: :roll: :roll: .Po drugie zdjecia nawet spoczko tylko czemu wiekszośc z nich jest jak jest próba toru lub prezentacja a nie podczas meczu :roll: :roll: :roll:
Pozdrawiam :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 7 sie 2003, o 21:10
 ...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 maja 2003, o 15:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Cze
Kemil - Fotki były niedługo po meczu... udostępnił je dawspeed na swoim serwerze ale później je skasował(skasowano)... teraz fotki wrzucone zostały na oficjalną stronę stali...
pozdrawiam


           
Post 7 sie 2003, o 21:23
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 cze 2003, o 19:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 68

Zobacz profil 
Fotki są nawet dobre i dość widiczne. Ale mam jedno pytanie. Dlaczego nie ma nowych fotek na stronie, jest ich strasznie mało i są to dość stare zdjęcia powinno być więcej zdjęć naszsego zespołu i zdjęć z meczy u siebie jak i na wyjazdach.


           
Post 8 sie 2003, o 08:51
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
ludzie, co wy tu wypisujecie?

zdjęcia są do dupy i tyle. wyście chyba porządnych zdjęć nigdy w życiu nie widzieli. pooglądajcie sobie niektóre porządne strony z fotkami.

równie dobrze możecie powiedzieć, że maluch to zajebisty samochód.
:evil:

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 8 sie 2003, o 09:07
 ...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 maja 2003, o 15:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Co jak co ale są to pierwsze zdjęcia z tego sezonu... nie są wszystkie wyraźnie bo są robione z trybun, i ta osoba które je robiła nie jest jakimś wielkim znanym fotografem :) ...
Skoro niektorzy uważają że są "do dupy" to niech sami zrobią zdjęcia i pokażą jak to fajnie wszystko wychodzi...
pozdrawiam


           
Post 8 sie 2003, o 11:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Do Karolci

Zdjęcia robione były amatrosko a nie zawodowodo bo nikt mi zato niepłacił ani niezaopatrzył mnie w aparat cyfrowy ktory musiałem pożyczyć noi też niebył zbyt doskonały jak to mają fotografowie profesjonalisci a po drógie jak chcesz to zalatw mi wejscie na płyte z aparatem podczas meczu i zdrobimy profesjonalne zdjecia 8-) Stego co widzie i tak nikt sie niekwapi dotego żeby jakieś zdjęcia z tego sezonu umiescic na stronie :(

Czekam na dalsze opinie
Pozdrawiam Lukas


           
Post 8 sie 2003, o 13:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Lukas napisał(a):
Do Karolci

Zdjęcia robione były amatrosko a nie zawodowodo bo nikt mi zato niepłacił


jakby za takie coś ktoś miałby ci zapłacić to byłby niezłym jeleniem :twisted:

Lukas napisał(a):
a po drógie jak chcesz to zalatw mi wejscie na płyte z aparatem podczas meczu i zdrobimy profesjonalne zdjecia


nie ma sprawy, przerzucę cię przez te kratki, przeskoczysz przez bandę i pójdziesz na trawnik :twisted:
a swoją drogą chciałabym zobaczyć te twoje profesjonalne zdjęcia :shock:

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 8 sie 2003, o 20:55
 ...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 maja 2003, o 15:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Skoro jesteś taka cfana to sama zrób zdjęcia...przeżucimy Cie przez bramkę... nie wiem czy to miało być śmieszne czy jak... :evil:
A co do profesjonalnych zdjęć, to Lukspeed jest w stanie zrobić... tylko musi mieć do tego lepsze warunki... :)
Cytuj:
jakby za takie coś ktoś miałby ci zapłacić to byłby niezłym jeleniem :twisted:

widze że jesteś ślepa :shock: ... bo niektóre zdjęcia są w bardzo dobrej jakości... i znalazł by się ktoś kto by to kupił... ale nie oto chodzi... chodzi o to żeby każdy miał do tego dostęp... a że tobie się nie podobają to nikt by Ci nie kazał ich oglądać, tymbardziej kupować...
Tak jak wyżej napisałem zrób sama zdjęcia (profesjonalne) i opublikuj je... zobaczymy czy to tak łatwo... :twisted:


           
Post 8 sie 2003, o 21:24
 Re: ...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Kevin_ napisał(a):
Skoro jesteś taka cfana to sama zrób zdjęcia...przeżucimy Cie przez bramkę... nie wiem czy to miało być śmieszne czy jak... :evil:
A co do profesjonalnych zdjęć, to Lukspeed jest w stanie zrobić... tylko musi mieć do tego lepsze warunki... :)


no to niech robi i się pochwali. tylko jakich warunków mu potrzeba? mają stać w miejscu, przejeżdżać mu tuż koło butów czy jak?
a zdjęcia jak zrobi i rzeczywiście będą dobre i naprawdę takie jak powinny być to mu sama pierwsza pogratuluję

Kevin_ napisał(a):
widze że jesteś ślepa :shock: ... bo niektóre zdjęcia są w bardzo dobrej jakości... i znalazł by się ktoś kto by to kupił... ale nie oto chodzi...


nie no, ślepy to jesteś ty skoro tak uważasz i mnie więcej nie drażnij. albo się nie znasz, a jeśli się nie znasz to nie wydawaj opinii i nie filozofuj. i wskaż mi tego jelenia co by to kupił. może sama mu coś zajebistego sprzedam :D
bo ja ci raz jeszcze powtarzam: zdjęcia są do dupy. chociaż nawet i tam się nie nadają...

a tak poza tym to proponuję ci współpracę ze słownikiem ortograficznym

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 8 sie 2003, o 21:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 kwi 2003, o 18:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Nie masz racji Karolcia, niektóre zdjęcia są całkiem dobre, jak na amatora.


           
Post 8 sie 2003, o 21:43
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Fotki - no comment ...

Moze i mogły by sie podobac ale wszystkie sa zrobione z próby toru.Czesciowo zgadzam sie z Karolcia.Licza sie chęci !! :):)
Moze rezultat nastepnych zdjec bedzie duzoooo lepszy :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 8 sie 2003, o 22:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Karolcia Ty zamiast tu stroic swoje fochy...wez aparat, idz na mecz, zrob "profesjonalne" zdjecia, a pozniej cos powiedz. Dla mnie zdjecia sa calkiem ok (zreszta autor zaznaczyl, ze sa to zdjecia amatorskie)...dawno nie bylo nic nowego na stronie, jedynie co mozna bylo zrobic to poczytac newsy, zobaczyc tabele i zaglosowac w sondzie. Nareszcie zaczyna sie cos dziac in+...strona jest prowadzona na bierzaco, Aron_ek zostal zatrudniony do przeprowadzania wywiadow, takze po meczach u siebie bedzie mozna poczytac co mieli do powiedzenia zawodnicy, teraz jeszcze znalazla sie osoba ktora dostarcza foki, nie wazne jakiej jakosci (chodz jak dla mnie sa calkiem ok ! ) nalezy sie tylko cieszyc, ze wszystko idzie ku dobremu. A Ty jak zawsze masz jakies ale...ZROB COS, co pomoze stronie, darmowo - jak robimy to wszyscy, poswiec troche czasu a pozniej krytykuj.

P.S Dzieki dla Lukasa i Dawspeeda za zdjecia. Ze swojej strony pozdrawiam...fajnie sie gralo w kreski :wink: :wink:


           
Post 9 sie 2003, o 16:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Lukas napisał(a):
Do Karolci

Zdjęcia robione były amatrosko a nie zawodowodo bo nikt mi zato niepłacił ani niezaopatrzył mnie w aparat cyfrowy ktory musiałem pożyczyć noi też niebył zbyt doskonały jak to mają fotografowie profesjonalisci a po drógie jak chcesz to zalatw mi wejscie na płyte z aparatem podczas meczu i zdrobimy profesjonalne zdjecia 8-) Stego co widzie i tak nikt sie niekwapi dotego żeby jakieś zdjęcia z tego sezonu umiescic na stronie :(

Czekam na dalsze opinie
Pozdrawiam Lukas


Chciałes oceny czy pochwaly??? Jesli pochwaly to trzeba było tak napisac. Karolci zdjęcia sie nie podobaja i ma do tego prawo. Jezeli nie potrafisz przyjąc krytyki to nie pros o ocene. Podobnie Nobiemu sie nie podobaja i mi tez umiarkowanie ale nie krytykuje ani sie nie wypowiadam na ich temat bo mi sie nie chce, a poza tym już zupelnie nie chce mi sie toczyc polemiki z autorem postu bo obrazi sie na mnie, ze nie zachwycilem sie jego zdjeciami. To tyle i prosba do wszystkich: JAK NIE PRZYJMUJECIE KRYTYKI TO NIE PROŚCIE O OCENE BO KTOS ZAWSZE MOZE WAS SKRYTYKOWAC,A PO CO KOMU AWANTURY.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 9 sie 2003, o 16:37
 ...
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 maja 2003, o 15:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Zgadzam sie z niektórymi postami, ale najbardziej z postem Kezman-a... Zróbcie coś dobrego dla strony Stali za free!...
Karolcia napisała że zdjęcia są "do dupy" i że... "wyście chyba porządnych zdjęć nigdy w życiu nie widzieli..."
Cytuj:
no to niech robi i się pochwali. tylko jakich warunków mu potrzeba? mają stać w miejscu, przejeżdżać mu tuż koło butów czy jak?
a zdjęcia jak zrobi i rzeczywiście będą dobre i naprawdę takie jak powinny być to mu sama pierwsza pogratuluję

również można się zamienić rolami... zrób sama zdjęcia i pokaż czy takie ładniuśkie wszystkie wyjdą... Aparat był pożyczony od znajomego... można śmiało powiedzieć że był drugi raz w rękach Lukspeeda & Dawspeeda... to jest małe usprawiedliwienie że nie wszystkie zdjęcia są dobre...
Być może będą nowsze zdjęcia ale to też zależy czy chcecie... bo skoro są "do dupy" to nie ma po co udostępniac...
Cytuj:
a tak poza tym to proponuję ci współpracę ze słownikiem ortograficznym

NA WZAJEM!


           
Post 9 sie 2003, o 18:48
 Re: ...
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Kevin_ napisał(a):
Być może będą nowsze zdjęcia ale to też zależy czy chcecie...


Chcemy kolejnych zdjęć !!!!!!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 9 sie 2003, o 20:45
 Re: ...
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Kevin_ napisał(a):
również można się zamienić rolami... zrób sama zdjęcia i pokaż czy takie ładniuśkie wszystkie wyjdą... Aparat był pożyczony od znajomego... można śmiało powiedzieć że był drugi raz w rękach Lukspeeda & Dawspeeda... to jest małe usprawiedliwienie że nie wszystkie zdjęcia są dobre...
Być może będą nowsze zdjęcia ale to też zależy czy chcecie... bo skoro są "do dupy" to nie ma po co udostępniac...


jak mają być nielepsze to bardzo dziękuję ale nie chcę tej przyjemności ich oglądania
po drugie to nie jest żadne usprawiedliwienie. najpierw trzeba coś się nauczyć robić, a dopiero potem tym szczycić. ja nie umiem, więc się naokoło nie chwalę co ja takiego nie narobiłam, jakie to jest cudowne, wspaniałe, jaka ja jestem madra i wszystko umiejąca.
ludzie, najpierw oglądnijcie coś porządnego, normalnego, potem wygadujcie opinie.


Kevin_ napisał(a):
Cytuj:
a tak poza tym to proponuję ci współpracę ze słownikiem ortograficznym

NA WZAJEM!


nie cwaniakuj mi tu szczylu, bo z twoim poziomem ortografii to nawet do gimnazjum cię nie przyjmą :twisted:

i niniejszym informuję, iż to jest koniec dyskusji z mojej strony w tym temacie. po pierwsze nie ma ona dalszego sensu, po drugie nie zamierzam odpowiadać na debilne wypowiedzi atakujących mnie ćwierćinteligentów.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 9 sie 2003, o 21:14
 heh
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 maja 2003, o 15:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 67

Zobacz profil 
Cytuj:
nie cwaniakuj mi tu szczylu, bo z twoim poziomem ortografii to nawet do gimnazjum cię nie przyjmą

y... miło mi jestem Piotrek :twisted:
Gimnazjum skończyłem także mylisz się tu wielka paniusiu...
Temat powstał po to żeby zobaczyć czy warto robić dalej zdjęcia i czy warto je opublikować... nie powstał po to żeby się pochwalić, popisać i pokazać jaki "jestem" mądry i wszystko umiejący..."
ja równiez tymi słowami kończę kłutnię... bo z byle kim nie ma co rozmawiać...


           
Post 10 sie 2003, o 01:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
To cyfrakiem można takie nieostre zdjęcia zrobić? Nie wiedziałem.


           
Post 10 sie 2003, o 08:51
 Re: heh
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
Kevin_ napisał(a):
Gimnazjum skończyłem także mylisz się tu wielka paniusiu...

Temat powstał po to żeby zobaczyć czy warto robić dalej zdjęcia i czy warto je opublikować... nie powstał po to żeby się pochwalić, popisać i pokazać jaki "jestem" mądry i wszystko umiejący..."
ja równiez tymi słowami kończę kłutnię... bo z byle kim nie ma co rozmawiać...


miałam się nie odzywać w tym temacie, zgodnie z obietnicą, ponieważ z ćwierćinteligentami nie wdaję się w chore dyskusje. jednak raz jeszcze muszę to zrobić.
ty skończyłeś gimnazjum? chyba tylko dzięki łapówkom. i po raz kolejny kłania ci się słowniczek ortograficzny.

i nie pisz, że "na wzajem" tylko spójrz wpierw na siebie. ale trudno, rozumiem, iż wymagam zbyt wiele od twojego mikroskopijnego móżdżku.
zresztą coś innego też masz pewnie równie tyci tyci, więc idź lepiej zajmij się swoim problemem, a nie wk*****j mnie i innych. dobranoc debilny cwaniaku.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi