Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Pierwsze urodziny forum :)


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 12 lis 2003, o 22:07
 Pierwsze urodziny forum :)
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Dokładnie 12 listopada 2002 roku nowe forum Stali Rzeszów zainaugurowało swoją działalność :). Przez ten rok dorobiliśmy się ponad 500 użytkowników i kilkanastu tysięcy postów. W momencie gdy forum startowało o takim wyniku nie śmiałem nawet marzyć :!: A na pewno gdyby sezon był bardziej udany to byłoby jeszcze lepiej.
Mam nadzieję, że mimo problemów ze znalezieniem sponsora strona i forum będą istniec nadal czego Wam i sobie życzę :wink:
Ponadto dołóżmy starań, żeby poprawić rekord w liczbie postów :D. Póki co z for klubowych tylko forum RKMu Rybnik jest popularniejsze :!: Trzeba postarać się i wyjść na prowadzenie :lol:


           
Post 12 lis 2003, o 22:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
Dołączył: 12 Lis 2002


czyli jestem od pierwszego dnia?

Cytuj:
[2% z całości / 0.94 postów dziennie]


na to wychodzi ze wpisywalem prawie po 1 poscie na dzien, no ale jeszcze chwile prowadzilem bojkot, gdyz moderatorzy tutaj sa bardzo dziwni i na nic nie pozwalaja, proponuje swoja kandydature na to stanowisko.
no i czekam na swoj dzial typera.
domagam sie mozliwosci umieszczania wiekszych obrazkow i jakichs lasek
to chyba wszystko co chcialem zglosic

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 12 lis 2003, o 22:44
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Heh, koroner jesteś ostanią osobą, która zarejestrowała się 12 listopada 2002 :wink: Ja tesz się wtedy zapisałem i mam numerek 8 8-)
Cieszę się, że forum sie rozwija i mimo kłopotów z serwerem ma się dobrze, a nawet coraz lepiej. Oby tak dalej :!: :!: :!:

_________________
" Wielbiłem Bobby'ego Charltona i George'a Besta(...), dopóki tata po raz pierwszy nie zabrał mnie na Highbury"

"Bez honoru, bez kibiców, bez boiska, dzisiaj szmato w łaskę przyszłaś"

"There is nothing better in life than being a Gooner"


           
Post 12 lis 2003, o 22:52
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 30 sty 2003, o 14:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 405

Zobacz profil 
koroner dobrze pisze
zapodajcie dzial typera, zawsze to jakis sposob na nude np. w zimie kiedy nie ma sezonu zuzlowego :) a jak by sie cieszylo popularnoscia to moglby byc przez caly rok nie tylko z pilki ale i z zuzla tez ;)


           
Post 12 lis 2003, o 23:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Cytuj:
koroner dobrze pisze


ja zawsze dobrze pisze, nawet jak jestem pijany, hehe

Cytuj:
zapodajcie dzial typera, zawsze to jakis sposob na nude np. w zimie kiedy nie ma sezonu zuzlowego


ciekawe co lewoskrety beda obstawiac....
moze pilke nozna??
a nie sory, moze mecze isq, hehe

Cytuj:
Heh, koroner jesteś ostanią osobą, która zarejestrowała się 12 listopada 2002 Ja tesz się wtedy zapisałem i mam numerek 8


a czy to wazne ktory sie zarejestrowalem? po prostu myslalem ze pozniej.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 12 lis 2003, o 23:42
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
no to ladny jubileusz...


           
Post 12 lis 2003, o 23:43
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
MIchał forum Rybnika ma wiecej postów ale brałes wszystkie fora?!?! extraligowe też? bo Rybole teraz w extralidze sa:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 lis 2003, o 23:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2003, o 14:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
No no jubileusz nie do pozazdroszeczenia przez inne forum.My już mamy swój 1 roczek:))Szkoda,że ja zapisałam się dopiero w tym roku-ale i tak jest oki-cieszę się,że trafiłam na naszą stronkę.Wiele ciekawych i nowych wiadomości można tutaj przeczytaći poznać nowych ludzi.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.Oczywiście,że bijemy rekord w ilości postów-postaram się pomóc w miarę możliwości.

_________________
Mysia


           
Post 13 lis 2003, o 00:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Sylwia napisał(a):
...można tutaj przeczytaći poznać nowych ludzi.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów....


kogo juz poznalas?
jakos zadko widze twe posty, moze odezwiesz sie do mnie na gg? 1705757

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 13 lis 2003, o 00:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Heh ja zarejestrowałem się jako trzeci ;P wiec jestem tu okrągły rok. Nie wiem czy był to rok udany, wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że...nie wiem ;d Mam nadzieje, że forum będzie dalej istniało i trzymało jako taki poziom. Z tego co pamiętam statystyki uległy w pewnym momencie zmianie kiedy została usunięta znaczna część tematów wiec należy dodać do statystyk to co zostało wyrzucone ;] Forum praktycznie cały czas się rozwijało, zostały stworzone rangi i odpowiadająca im ilość żurawików, nowy dział "poza torem" i stworzony na potrzeby fan klubu dzial "klub kibica", powstał regulamin mający na celu zachowanie porządku, przybywało moderatorów i jeden czy dwóch ubyło ;p, został dodany nowy wygląd forum ;] i zaraz na początku nowe emotikony...Dużo się działo przez ten rok, zdecydowanie za dużo kłótni i pozamykanych tematów co świadczy o nieznajomości regulaminu ;d Życzę sto lat a nawet dwieście.

_________________
Obrazek


           
Post 13 lis 2003, o 04:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Naleza sie gratulacje za dobra robote ... chociaz byl moment zastoju jednak duzo ozywienia wniosl Kezman ktory dostarcza info na stronie glownej.
PS Koroner jakiego typera chcesz zalozyc? hokey? PS w skokach narciarskich czy moze NBA ???:P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 13 lis 2003, o 11:04
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
KORONER NAPISAŁ:
ciekawe co lewoskrety beda obstawiac....
moze pilke nozna??
a nie sory, moze mecze isq, hehe

WIESZ KORONER TAK SIE SKLADA, ZE ZNAM KILKA OSOB-KIBICOW ZUZLA, BIORACYCH UDZIAL W TYPERZE PROWADZONYM PRZEZ CIEBIE NA STRONIE PILKARSKIEJ I Z TEGO CO WIEM IDZIE IM BAAARDZO DOBRZE.
POZDRAWIAM I CZEKAM NA TYPERA!!! KORONER MAM NADZIEJE, ZE MNIE NIE ZAWIEDZIESZ.


           
Post 13 lis 2003, o 14:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wydaje mi się, że do tego co napisał Iskier nic nie trzeba dodać ani ująć. Strona się rozwija, forum również.
Koroner co do działu typer, to jest on w planach, także spoko :wink:
Jak dla mnie wszystko jest gites :wink: No jeszcze sponsor by się przedał :wink:


           
Post 13 lis 2003, o 20:32
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
zostały stworzone rangi i odpowiadająca im ilość żurawików


czlowieku: nie zurawie tylko mewy

iSkier napisał(a):
przybywało moderatorów i jeden czy dwóch ubyło



czemu nie powiedziales kto?
za takie cos co ty zrobiles ban ci sie nalezal bez 2 zdan, gorzej jak tarnowiak




error napisał(a):
PS Koroner jakiego typera chcesz zalozyc? hokey? PS w skokach narciarskich czy moze NBA ???


myslalem nad bilardem i golfem, no i o skokach do wody, a skoro chcesz nba i hokeja to mozesz prowadzic,
nie rozumiesz error, ja typera juz chcialem przed sezonem, zalozylem nawet watek jednak zostal wywalony, dlatego domagam sie wczesniej. jakbys czytal forum dokladniej to bys pamietal

tomek82 napisał(a):
WIESZ KORONER TAK SIE SKLADA, ZE ZNAM KILKA OSOB-KIBICOW ZUZLA, BIORACYCH UDZIAL W TYPERZE PROWADZONYM PRZEZ CIEBIE NA STRONIE PILKARSKIEJ I Z TEGO CO WIEM IDZIE IM BAAARDZO DOBRZE.
POZDRAWIAM I CZEKAM NA TYPERA!!! KORONER MAM NADZIEJE, ZE MNIE NIE ZAWIEDZIESZ.


te prezes, o co ci wlasciwie chodzi? nie qmam.
co ma wspolnego ze ktos bierze udzial w typerze na forum pilkarskim?
ludzie z kielc czy krakowa i innych miast tez typuja. pojasnij mi bo nie qmam

kezman napisał(a):
Koroner co do działu typer, to jest on w planach, także spoko
Jak dla mnie wszystko jest gites No jeszcze sponsor by się przedał


wiem ze jest w planach juz od roku, ale dalej go nie ma. jesli was to interesuje to poczytajcie sobie to

z forum korony kielce napisał(a):
2003-11-13 Nagrodzeni TYPERA [informacja własna]



Runda jesienna sezonu 2003/2004 dobiegła końca. Wraz z nią zakończyło się typowanie wyników meczów rozgrywanych w IV grupie III ligi. Mam nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze typując wyniki nie tylko drużyny, z którą najsilniej są związani, ale również innych zespołów. Niestety nikomu spośród uczestników TYPERA nie udało się zdobyć maksymalnej liczby 24 punktów. Nie załamujmy się jednak wszystko przed nami. A co pokaże runda wiosenna to się okaże. Już teraz życzę wszystkim dobrej zabawy i… jeszcze lepszej intuicji przy typowaniu wyników. A wszystkich tych, którzy jeszcze nie próbowali swych sił w TYPERZE już teraz zachęcam do zabawy!!!

Niniejszym mam zaszczyt ogłosić, że w pierwszej edycji naszego TYPERA, największą liczbę punktów uzyskał kibic rzeszowskiej Stali o nicku Koroner. Zdobył on o 5 punktów przewagi nad rywalami. Na drugim miejscu uplasowały się aż trzy osoby. Cała trójka zdobyła w zabawie po 83 punkty. Nagrodzonymi są: Kacyk, Grzechotnik (Sandecja) i Pilka.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom! Życzę jeszcze lepszych wyników w przyszłej rundzie.

Specjalną nagrodę Redakcja serwisu www Kolportera Korony Kielce przyznaje Gregowi. Doceniamy Twoją pomoc w prowadzeniu TYPERA. Mamy nadzieję, na dalszą współpracę w przyszłości. W nagrodę za okazaną pomoc nagroda-niespodzianka.

Wszystkich zwycięzców bardzo serdecznie proszę o jak najszybszy kontakt na adres: moderator@kolporter.com.pl

Moderatorka

http://www.korona-kielce.pl/show.asp?id=1192

adres wyslalem, teraz czekam na nagrode, o tym co dostalem poinformuje

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 13 lis 2003, o 20:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
iSkier napisał(a):
zostały stworzone rangi i odpowiadająca im ilość żurawików


czlowieku: nie zurawie tylko mewy


whatever...

koroner napisał(a):
iSkier napisał(a):
przybywało moderatorów i jeden czy dwóch ubyło


czemu nie powiedziales kto?
za takie cos co ty zrobiles ban ci sie nalezal bez 2 zdan, gorzej jak tarnowiak


Jak tam sobie chcesz, regulaminu nie złamałem. Nie napisałem kto bo większość wie a Ci którzy nie wiedzą mogą się spytać nic nie ukrywam...

PS Mógłbyś nie niszczyć rocznicowego tematu i nie rozpamiętywać rzeczy które miały miejsce pół roku temu?

_________________
Obrazek


           
Post 13 lis 2003, o 22:51
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
PS Mógłbyś nie niszczyć rocznicowego tematu i nie rozpamiętywać rzeczy które miały miejsce pół roku temu?


Sorka ze sie wtrace ale iSkier to nie ma znaczenia czy pół roku temu czy 2 lata temu .. zrobiłes takiego avatarka i to sie liczy.Dla wiekszosci ludzi z tego foruym za tego avatara jestes nikim.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 13 lis 2003, o 23:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Ok, w takim razie życze Wam wszystkiego dobrego i żegnam.

Mess with the best die like the rest.

_________________
Obrazek


           
Post 14 lis 2003, o 08:19
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
Ok, w takim razie życze Wam wszystkiego dobrego i żegnam.

Mess with the best die like the rest.


Nie chodzi przeciez o to ze masz wogóle nie pisac na tym forum.Nie chce sie kłócic na forum i dlatego napisałem Ci na gg :] mogłes odpisac tam a nie na forum:?

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 14 lis 2003, o 10:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
iSkier napisał(a):
Ok, w takim razie życze Wam wszystkiego dobrego i żegnam.

Mess with the best die like the rest.


Nie chodzi przeciez o to ze masz wogóle nie pisac na tym forum.Nie chce sie kłócic na forum i dlatego napisałem Ci na gg :] mogłes odpisac tam a nie na forum:?


Nobi piszesz gościowi, że dla wielu jest nikim...a później, że to nie znaczy, żeby wogóle nie pisał na forum :roll: Jakbyś się Ty poczuł? Chyba proste, że już nie chciałbyś pisać więcej! Mogłeś od razu porozmawiać z Iskierem na gg.

P.S Dobrze, że zaznaczyłeś, że dla więkoszości ludzi jest nikim....bo ja do tej większości akurat nie należe i traktuje go jak każdego innego forumowicza.


           
Post 14 lis 2003, o 18:13
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
iSkier napisał(a):
Ok, w takim razie życze Wam wszystkiego dobrego i żegnam.

Mess with the best die like the rest.


Nie chodzi przeciez o to ze masz wogóle nie pisac na tym forum.Nie chce sie kłócic na forum i dlatego napisałem Ci na gg :] mogłes odpisac tam a nie na forum:?


Nie, nie mogłem bo pisałem do wszystkich tak jak teraz. Jeśli się nie chcesz kłócić na forum to po co był ten post wcześniejszy w którym napisałeś, że dla większości osób na tym forum jestem nikim po czym proponujesz mi na gg z nimi spotkanie...zastanów się co piszesz.

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi