Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wyjaśnienie


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 4 gru 2003, o 16:03
 Wyjaśnienie
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Zrobiło sie sporo niejasności ostatnio więc wyjaśniam:
1. Ramelow NIE ZOSTAŁ wyrzucony z redakcji!. Nawet mi to przez myśl nie przeszło. Zadałem mu jedynie pytanie czy chce nadal być redaktorem strony. Od ponad pół roku nie pisał żadnych newsów więc chciałem się dowiedzieć jaka była tego przyczyna. Zabrałem mu admina na forum, co dla niego jest bez różnicy! - z funkcji panelu admina nie korzystał wcale, również nie zajmował się moderowaniem forum. Więc nie widzę powodu do wyzywania mnie i pisania, że ja się tutaj rządzę. Panowie ja tylko chcę wiedzieć na czym stoję i na kogo z redaktorów mogę liczyć od nowego roku.
2. Sprawa Aronka - skwituję to tak: kto płaci ten wymaga. Taki jest biznes, strona w nieskończoność nie mogła funkcjonować za prywatne pieniądze Zio, prędzej czy później przestałaby istnieć. Sponsorowanie jej przez Jaśka jest ratunkiem. A że to pociąga za sobą ofiarę w postaci Aronka to trudno. Poza tym jak sam Jasiek napisał droga dla Aronka wcale nie jest zamknięta i w przyszłości może być współpracownikiem strony.
3. Chyba niektórych emocje lekko poniosły, nie rozumiem lamentu co poniektórych, ja zdaję sobie sprawę, że znacie się i przyjaźnicie ale tyle jest punktów widzenia ile punktów siedzenia i najpierw pasowałoby wysłuchać racji obu stron a dopiero później osądzać.
4. I jeszcze jedno - to że ja newsów nie piszę (lub piszę bardzo mało - chyba około 20 przez rok) to nie znaczy, że nic nie robię. Funkcjonowanie tak sporego serwisu to troszkę więcej niż pisanie newsów...


           
Post 4 gru 2003, o 16:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
W takim razie - skoro już wyjaśniacie wszystko, prosze takze o odpowiedź w jaki sposób i z jakiej przyczyny z redakcji wyeliminowany został Aronek? Robiliście losowanie? Ktoś musiał odpaść?
Czy może Jasiek tak powiedział? A podał powody?
Jesli chcecie być wiarygodni, mówicie o wszystkim.

Poza tym, to absurd by wyrzucać kogoś, kto tak naprawde bardzo dużo zrobił! Nie zapominajcie o aukcji! Nie zapominajcie o tym, że newsy pisał także Aronek!



           
Post 4 gru 2003, o 16:19
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Poniewaz temat "Strona ma sponsora" zostal zamkniety pozwole sobie tu zapytac, dlaczego? Czy dlatego, ze Jasiek napisal, ze nie ma juz argumentow? Bo nie widze innych powodow? Przeciez nikt nikogo tam nie obrazal.


           
Post 4 gru 2003, o 16:23
 


Cytuj:
Czy może Jasiek tak powiedział? A podał powody?


Tak, zostaly one podane Michalowi, ktory nastepnie konsultowal to z Kezmanem i Zio. Z mojej strony wszystko, co mialem do powiedzenia w tej sprawie, zostalo napisane w temacie "Strona ma sponsora".


           
Post 4 gru 2003, o 16:42
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
eh michał źle postąpiles, w jednej rzeczy dlaczego zabrałeś Ramelowowi dyrektora(chyba) i moda bo co? nic nie robił... a przypomnij sobie czasy kiedy nie było nikogo i Ramelow starał się cos zrobić... eh

a jesli ty sie tutaj nie rzadzis to ja jestem ksiedzem pozdr

jesli szukasz kogos nowego na moderatora jestem chetny do usług:):)
sprawa aronka kazdy wie o co chodzi


a jeszcze zaraz mi napiszesz ze Ramelow nic nie pisze itd... a popatrz sobie np na aukcje tez cos pomagał na spotkania chodził mial jakies propozycje itd.d..
chyba wazniejsze jest to kto sie udziela na live niz boi sie pokzac swojej twarzy no nie?
jeszcze bardzo doceniam Twoje zaangażowanie na forum i Ci bardzo dziekuje:)

i mam pytanie przy okazji czy kiedykolwiek ktos Ciebie poprosił byś rzucił nam na oprawe lub cos w tym stylu? wkoncu tez jestes kibicem!!! ram jakos starał sie byc i w swiatku KK i pomagac ile się da i na forum...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 gru 2003, o 16:46
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
jako ze topik na temat sporu aronka z jasiem zostal zamkniety to pozwole sobie tutaj wypowiedziec swoje zdanie na temat tej jakze bulwersujacej sprawy. bede staral sie byc kulturalny ale nie wiem czy mi to wyjdzie bo jak czytam posty dominika j. to robi mi sie nie dobrze. moze na forum czasami kloce sie z aronkiem ale w gruncie rzeczy go lubie. na pewno nie byl zlym redaktorem zasluzyl sie dla strony ale wystarczylo obrazic wszechwiedzacego jaska. nie rozumiem twojego postepowania czlowieku myslisz ze wszystko mozna kupic za pieniadze? podpowiem ci nie! nigdy nie kupisz kolegow (a kolezanek tym bardziej) ktorzy pomoga ci w trudnej sytuacji np. kiedy ktos robi ci kolo dupy pobija go. oczywiscie byl to przyklad hipotetyczny. z tym kupowaniem to moge ci przypomniec sytuacje ze zbiorki pieniedzy dla piotrka gdzie za wrzucenie grubszego banknocika zazyczyles sobie oczywiscie mozliwosci napisania z niego sprawozdania na pz. jestes chlopie strasznym materialista i wez lec juz lepiej do tej australii bo wiecej osob sie ucieszy z tego faktu (watpie zeby ktos plakal po tobie).
mam nadzieje ze sie pokazesz dzis na spotkaniu jebany grubasie (zaskarz mnie)
jak moj post zostanie usuniety to prosze cie prosiaczku napisz mi na privie albo na gg ile za to zaplaciles
pozdro
trzymaj sie aronek "jestesmy z toba"!

_________________
ALC


           
Post 4 gru 2003, o 16:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Dziwne rzeczy sie dzieją na tym forum i wogóle na stronie Stali

Dlaczego Ram juz nie jest dyrektorem ? Michał jak nie było Ciebie to On to wszystko miał na swojej głowie a teraz nie jest dyrektorem

P.S
Zgadzam sie z Hotszitnigą :)
Jasiek jestes jakis dziwny :/ nie wiem co Ci szkodzi zeby Aronek sobie pisał newsy tak jak to robił do tej pory ? Nie rozumiem Cie człowieku
Jedź juz do tego Sydney to przynajmniej spokój bedzie

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


Ostatnio edytowano 4 gru 2003, o 16:57 przez NoBi, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 4 gru 2003, o 16:56
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Dlaczego Ram juz nie jest dyrektorem ? Michał jak nie było Ciebie to On to wszystko miał na swojej głowie a teraz nie jest dyrektorem


Przecież Ramelow nadal ma hasło do systemu newsów, bierze i pisze i wszyscy są szczęśliwi.
Co do jego adminowania - nie jesteś na forum od początku a ja tak, owszem Ramelow w redakcji jest zdecydowanie dłużej, ale forum instalowałem ja dlatego on nigdy nie miał go "na głowie". Mylisz kwestie strona a forum. Jeśli Ramelow zadeklaruje chęć dalszej współpracy ze stroną dostanie admina z powrotem bez słowa sprzeciwu, ja tak to widzę i czekam na jego odpowiedź.


           
Post 4 gru 2003, o 16:59
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Nobi napisał(a):
Dlaczego Ram juz nie jest dyrektorem ? Michał jak nie było Ciebie to On to wszystko miał na swojej głowie a teraz nie jest dyrektorem


Przecież Ramelow nadal ma hasło do systemu newsów, bierze i pisze i wszyscy są szczęśliwi.
Co do jego adminowania - nie jesteś na forum od początku a ja tak, owszem Ramelow w redakcji jest zdecydowanie dłużej, ale forum instalowałem ja dlatego on nigdy nie miał go "na głowie". Mylisz kwestie strona a forum. Jeśli Ramelow zadeklaruje chęć dalszej współpracy ze stroną dostanie admina z powrotem bez słowa sprzeciwu, ja tak to widzę i czekam na jego odpowiedź.


Ale dlaczego odebrałes Mu tego admina ? Musiała byc jakas tego przyczyna ... ?? nie wierze ze tak nagle Ci sie zachciało odebrac Mu Admina

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 4 gru 2003, o 17:02
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Michał napisał(a):
Nobi napisał(a):
Dlaczego Ram juz nie jest dyrektorem ? Michał jak nie było Ciebie to On to wszystko miał na swojej głowie a teraz nie jest dyrektorem


Przecież Ramelow nadal ma hasło do systemu newsów, bierze i pisze i wszyscy są szczęśliwi.
Co do jego adminowania - nie jesteś na forum od początku a ja tak, owszem Ramelow w redakcji jest zdecydowanie dłużej, ale forum instalowałem ja dlatego on nigdy nie miał go "na głowie". Mylisz kwestie strona a forum. Jeśli Ramelow zadeklaruje chęć dalszej współpracy ze stroną dostanie admina z powrotem bez słowa sprzeciwu, ja tak to widzę i czekam na jego odpowiedź.

Ale dlaczego odebrałes Mu tego admina ? Musiała byc jakas tego przyczyna ... ?? nie wierze ze tak nagle Ci sie zachciało odebrac Mu Admina

Przyczyny:
1. Od pół roku nie pisał newsów i w ogóle z jego strony martwa cisza.
2. Absolutnie nie korzystał z możliwości jakie daje funkcja admina (moderowanie forum - a roboty jest od cholery, nawet banowanie - zwłaszcza po ostatnim desancie bu... tarnowiaków :wink: ).
3. Admin to osoba która zajmuje się forum - Ramelow się nim nie zajmował. Przecież ja mu nie bronię pisania tutaj! W życiu.


           
Post 4 gru 2003, o 17:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
This is the new shit. Pamietajcie rowniez ile ja zrobilem dla strony i forum ;]

_________________
Obrazek


           
Post 4 gru 2003, o 17:06
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Michał to mianuj Mnie Adminem :wink: ja sie bede dobrze zajmował forum :)
Nie no zartuje :) ... ale ja chce spowrotem Ramelowa na Admina :) a Aronka na redaktora !!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 4 gru 2003, o 17:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Michale Dyrektorze!
Z tego co mi wiadomo, jesteś WIRTUALNYm członkiem Klubu Kibica! - masz dostęp do działu KK! - z jakiej racji? Chodzisz na spotkania? Dałeś choć raz na jakąś oprawe? Czy cokolwiek? A może podpisałeś się na kartce dla Piotrka? - Aronek z Ramelowem zrobili to, zapewniam!
A może masz dostęp dlatego, że zainstalowałeś forum PHPBB, którego zainstalowanie zajmuje 10 sekund? Cholera jasna! Zbliżamy się do absolutyzmu?
Bez sensu panowie! Jeśli nie powrócicie do starych ustawień - NIE PISZĘ NIC NA FORUM!


           
Post 4 gru 2003, o 17:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Michale Dyrektorze!
Z tego co mi wiadomo, jesteś WIRTUALNYm członkiem Klubu Kibica! - masz dostęp do działu KK! - z jakiej racji? Chodzisz na spotkania? Dałeś choć raz na jakąś oprawe? Czy cokolwiek? A może podpisałeś się na kartce dla Piotrka? - Aronek z Ramelowem zrobili to, zapewniam!
A może masz dostęp dlatego, że zainstalowałeś forum PHPBB, którego zainstalowanie zajmuje 10 sekund? Cholera jasna! Zbliżamy się do absolutyzmu?
Bez sensu panowie! Jeśli nie powrócicie do starych ustawień - NIE PISZĘ NIC NA FORUM!

Z jakiej racji mam dostęp do działu, hmmm pomyślmy z tej racji że jestem adminem i mogę sobie tam wejść. Podobnie mogą inni administratorzy i moderatorzy (oprócz Koronera bodajże). Poza tym na litość Boską ja tego nawet nie czytam!! Do Klubu nie należę i nie interesują mnie sprawy z nim związane!
PS. Diamond któryś raz mi wypomniasz że instalacja forum trwa ileś tam sekund - i czy w związku z tym mam mieć kompleksy? A gdyby trwała miesiąc to by coś zmieniło? Czy tego chcesz czy nie to ja je zainstalowałem, nawet jesli było to proste jak drut.
Chcesz bojkotować forum - proszę. Uważasz się za intelgientnego człowieka a stosujesz jakże prymitywną formę szantażu (sic! - to a propos twoich wpisów :lol: )


Ostatnio edytowano 4 gru 2003, o 17:43 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 4 gru 2003, o 17:43
 Re: Wyjaśnienie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
2. Sprawa Aronka - skwituję to tak: kto płaci ten wymaga. Taki jest biznes, strona w nieskończoność nie mogła funkcjonować za prywatne pieniądze Zio, prędzej czy później przestałaby istnieć. Sponsorowanie jej przez Jaśka jest ratunkiem. A że to pociąga za sobą ofiarę w postaci Aronka to trudno.


No gratuluje podejścia widze że kasa jest na pierwszym miejscu a jesli wymaga ofiar to trudno. to może Jasiek sam zacznie pisać wszystkie newsy bo przecież On płaci on wymaga.

Michał napisał(a):
Chyba niektórych emocje lekko poniosły, nie rozumiem lamentu co poniektórych, ja zdaję sobie sprawę, że znacie się i przyjaźnicie ale tyle jest punktów widzenia ile punktów siedzenia i najpierw pasowałoby wysłuchać racji obu stron a dopiero później osądzać.


faktycznie wysłuchanie racji "tej" strony wszystko wyjasniło $ na 1 miejscu i to wszystko uspraiedliwia !


           
Post 4 gru 2003, o 17:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
... a wypominam dlatego, że Ty po raz wtóry chwalisz się, że zainstalowałeś forum. (sic!)
Kończe tym postem przygode z forum, doputy dopóki nie wrócicie do dawnego stanu. Jeśli chcecie możecie się kontaktowac na GG. Narka!


           
Post 4 gru 2003, o 17:48
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Chcesz bojkotować forum - proszę. Uważasz się za intelgientnego człowieka a stosujesz jakże prymitywną formę szantażu (sic! - to a propos twoich wpisów :lol: )


Moim zdaniem to, o czym pisze Radek, wcale nie jest prymitywne. Wybacz, ale w sytuacji zmiany ustroju forum na totalitarny, nie widze innych mozliwosci zademonstrowania swojego stosunku do pewnych zachowan. Jasiek i Michal, nie widzicie, ze cale forum jest przeciwko Wam? O to Wam chodzilo. Gratuluje.

A haslo Michala - "...a ze pociagnelo to za soba ofiare w postaci arOn_ka, to trudno" po prostu mnie rozlozylo. Na czynniki pierwsze.


           
Post 4 gru 2003, o 23:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Stop, stop, stop !!! Wystarczy panowie!!! Ja nie pozwole na to, żeby teraz kiedy strona zaczyna się rozwijać, kiedy nasze forum stało się bardzo popularne, kiedy wszystko jest jak najbardziej ok, do tego, aby cały ten interes szlak trafił!!! Sory bo może nie jestem od dawna adminem i nie mam tu ostatecznego słowa, ale naprawde nie pozwole tego wszystkiego zmarnowac!!! Prosze to przeczytać!

1. Jeśli chodzi o aronka to w każdej chwili może on wrócić !!! Wszystko zależy od niego! Czekam tylko na sygnał z jego strony!

2. Rozmawiałem dziś z Ramelowem! Zdaje sobie sprawę, że nie moge się nawet do jego osoby prównać bo jestem tu od roku, a w redakcji o kilku miesięcy. Zaznaczam, że Ram może w każdej chwili pisać newsy! Choćby już! Został mu zabrany admin na forum! Ja ze swojej strony nalegam, aby ta ranga mu została zwrócona...rozmawiałem dziś z nim i nie dziwie się, że przez ostatnie miesiące nic nie pisał, bo co jak co, ale starałem się, aby wszystko było na bierząco i przyznam, że lubie to robić, z tego powodu Ram stal się bezrobotny. Szkoda, że w tej chwili nie moge pogadać z Michałem, ale zaryzykuje i w tej chwili odwróce wszystko! Ram jest nadal dyrektorem, a tak jak pisałem wczesniej aronek w kazdej chwili może pisać, zresztą rozmawiałem z nim również i wie jak wygląda sytuacja.

Mam nadzieje, że po tym poście wszystko wróci do normy, nikt nikogu nie będzie wyzywał bo to nie o to chodzi!


           
Post 4 gru 2003, o 23:09
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Stop, stop, stop !!! Wystarczy panowie!!! Ja nie pozwole na to, żeby teraz kiedy strona zaczyna się rozwijać, kiedy nasze forum stało się bardzo popularne, kiedy wszystko jest jak najbardziej ok, do tego, aby cały ten interes szlak trafił!!! Sory bo może nie jestem od dawna adminem i nie mam tu ostatecznego słowa, ale naprawde nie pozwole tego wszystkiego zmarnowac!!! Prosze to przeczytać!

1. Jeśli chodzi o aronka to w każdej chwili może on wrócić !!! Wszystko zależy od niego! Czekam tylko na sygnał z jego strony!

2. Rozmawiałem dziś z Ramelowem! Zdaje sobie sprawę, że nie moge się nawet do jego osoby prównać bo jestem tu od roku, a w redakcji o kilku miesięcy. Zaznaczam, że Ram może w każdej chwili pisać newsy! Choćby już! Został mu zabrany admin na forum! Ja ze swojej strony nalegam, aby ta ranga mu została zwrócona...rozmawiałem dziś z nim i nie dziwie się, że przez ostatnie miesiące nic nie pisał, bo co jak co, ale starałem się, aby wszystko było na bierząco i przyznam, że lubie to robić, z tego powodu Ram stal się bezrobotny. Szkoda, że w tej chwili nie moge pogadać z Michałem, ale zaryzykuje i w tej chwili odwróce wszystko! Ram jest nadal dyrektorem, a tak jak pisałem wczesniej aronek w kazdej chwili może pisać, zresztą rozmawiałem z nim również i wie jak wygląda sytuacja.

Mam nadzieje, że po tym poście wszystko wróci do normy, nikt nikogu nie będzie wyzywał bo to nie o to chodzi!


Kezman prosil o to, bym odpowiedzial na jego posta, wiec to czynie. Przede wszystkim ze wzgledu na duza sympatie dla niego i szacunek ze wzgledu na to, jak wiele pracy wlozyl w funkcjonowanie Klubu Kibica i strony, prosze wszystkich, by zakopali topor wojenny, a swoje ambicje dla dobra strony, forum i Klubu Kibica wlozyli do kieszeni.


           
Post 4 gru 2003, o 23:44
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no i co z moja kandytaturą na moderatora?? mozecie mnie dac na okres próbny np na 3 dni i zobaczycie ze ani razu nie przeklne i bede usuwał tylko nie potrzenbne posty a przed tym bede rozmawiał z innymi czy jest sens ich wywalac a poxniej dojde do wprawy i nie bede sie musiał nikogo pytac:D

prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej chęci pomocy:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 4 gru 2003, o 23:54 przez Fransik, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi