Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wyjaśnienie


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 4 gru 2003, o 23:46
 Re: Wyjaśnienie
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Zrobiło sie sporo niejasności ostatnio więc wyjaśniam:
1. Ramelow NIE ZOSTAŁ wyrzucony z redakcji!. Nawet mi to przez myśl nie przeszło. Zadałem mu jedynie pytanie czy chce nadal być redaktorem strony. Od ponad pół roku nie pisał żadnych newsów więc chciałem się dowiedzieć jaka była tego przyczyna. Zabrałem mu admina na forum, co dla niego jest bez różnicy! - z funkcji panelu admina nie korzystał wcale, również nie zajmował się moderowaniem forum. Więc nie widzę powodu do wyzywania mnie i pisania, że ja się tutaj rządzę. Panowie ja tylko chcę wiedzieć na czym stoję i na kogo z redaktorów mogę liczyć od nowego roku.


Tak sie dziwnie sklada ze jesli ja poprawiam to nie wiem dlaczego nie pisze pod poprawianym newsem ze cos poprawialem... przynajmniej kilka razy w tygodniu poprawialem obrazliwe teksty i wczesniej tez przeklenstwa, ktore sie teraz u nas rzadko na szczescie zdarzaja... poza tym mialem 3 razy telefon na komorke zeby wracac do domu bo burdel ktos robi na forum i wracalem... (niektorzy moga powiedziec ze tak bylo)
a co do pisania newsow koncze lekcje popoludniu i jak wracam to juz wszystko jest napisane, po prostu strona w tej chwili funkcjonuje na tyle dobrze pod tym wzgledem ze trudno kogos wyprzedzic... i szacunek za to dla redaktorow bo jak kiedys robilem wszystko sam to bylo duuuzo gorzej... teraz kezman razem z aronkiem sa duuuzo szybsi

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 4 gru 2003, o 23:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
no i co z moja kandytaturą na moderatora?? mozecie mnie dac na okres próbny np na 3 dni i zobaczycie ze ani razu nie przeklne i bede usuwał tylko nie potrzenbne posty a przed tym bede rozmawiał z innymi czy jest sens ich wywalac a poxniej dojde do wprawy i nie bede sie musiał nikogo pytac:D

prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej chęci pomocy:)


Ja bym mu dal szanse :) Mysle ze na nia zasluzyl.


           
Post 5 gru 2003, o 00:00
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
prosze nie brac pod uwage to co wpisuje na forum kibicow z Tarnowa, [ponieważ ja po prostu na ich forum pisze by dostac bana oczywiscie tutaj pełna kultura:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 5 gru 2003, o 00:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Kezman prosił, bym odpowiedział na Jego post, dlatego to robię.

Cieszę się, że wszystko wraca do normy. Chciałbym, aby znów było tak jak np. przed tygodniem. Ramelow administratorem, Aronek redaktorem.
Mam ogromną nadzieję, że tak będzie niezależnie od tego co powie sponsor ;-)


           
Post 5 gru 2003, o 00:03
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
Drogi Diamondzie zapomniales dodac i fransik moderatorem oj chyba przez przypadek to Ci umskło uwadze:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 5 gru 2003, o 00:05
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Chcialem jeszcze zaznaczyc ze w tej chwili wszystko jest w najlepszym porzadku... musze jeszcze uregulowac jedna sprawe i wogole z mojej strony bedzie juz ok, ale to zwiazane jest z szefem... wielkie dzieki dla kezmana i dla aronka za solidarnosc jaka wykazali i jeszcze dodam ze moze sam wszystko za bardzo wzialem do siebie... moze za duza afera jesli chodzi o moja osobe, bo jesli chodzi o aronka to nie uwazam ze za duza...

niech bedzie jak bylo... mysle, ze od pewnego czasu strona dzialala juz w pelni profesjonalnie i to glownie z zasluga kezmana ! Tak nawiasem rowny gosc i niech takich w naszym klubie kibica bedzie wiecej :) dzieki za tego bronka dzisiaj :D

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 5 gru 2003, o 00:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Fransik wiesz co :wink: modów jest aż za dużo, no ale zobaczymy jak się bedziesz sprawował przez najbliższe dni hehe :wink:


           
Post 5 gru 2003, o 00:07
 


konradeczek_fransik napisał(a):
Drogi Diamondzie zapomniales dodac i fransik moderatorem oj chyba przez przypadek to Ci umskło uwadze:)


ja jestem za fransik na moda, a moze posune sie dalje-FRANSIK NA PREMIERA :wink:
mam nadzioeje, z esprawa dobrze sie zakonczy(czyt. wszystko bedzie po staremu :wink: )


           
Post 5 gru 2003, o 00:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no co Wy chłopaki za dużo jeden nie ma czasu:P hihi drugi nie moduje hihi:P a ja napewno wiekszosc czasu bym spedzał przed komputerem:) i chyba zeby kogos sprawdzic trzeba mu dać pole do popisu prawda?!?!
a i jeszcze chcialem dodac ze jakos demokratycznie to bedzie a ni wpadnie jedna osobka powie nie i tyle!!! a co na to ten ktory najwiecej ma do gadania i juz zostawil sobie przydomek rządzicie;):D?

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 5 gru 2003, o 00:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ta strona to zaczyna przypominac bagno. Ja pokrylem wam prawie caly sezon z prywatnego portfela a jednak gdy sie kasa skonczyla zabraliscie mi emaila z stali rzeszow nawet mnie o tym nie powiadomiliscie i stracilem mnostwo kontaktow z ludzmi. Tak sie postepuje ze sponsorami tutaj i w klubie Stali Rzeszow. Pozatym piszesz Michal ze kto placi to wymaga... heh wiadomo przeciez ze Wszystko w rekach ty trzymasz i nikogo bys do niczego nie dopuscil. Mialem nie wypowiadac sie na ten temat ale nerwy mi juz puszczaja jak widze te klamiliwe posty. Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 5 gru 2003, o 00:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Error spokonie :!: Nie wiem co jest, ale mi mail też nie działa...
Piszesz, że strona to bagno, a czy raczyłeś choć odezwac się do Zio i zapytać co jest z mailem czy od razu wysnułeś zdanie, że wywalili Ci maila?


           
Post 5 gru 2003, o 00:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
error sprawdzalem ostanio zapelnienia kont na serwerze stali rzeszow ( w ciagu ostatnich 3 dni to bylo) i Twoje konto byloo... sprawdzam w tej chwili i Twoje konto pocztowe dalej jest... nie wiem o co chodzi...

tutaj jeszcze jako dowod:
error error 31040 / 20000 Aktywne
tylko z tego wynika ze jest przekroczona pojemnosc... masz tam Zajęte / Limit (KB)

pozdrawiam

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 5 gru 2003, o 01:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Jak juz mowa o mailach to mi ten stali tez nie dziala...od dluzszego czasu ;|

_________________
Obrazek


           
Post 5 gru 2003, o 01:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Widocznie cos jest nie tak z poczta. Zaraz jak przestal mi dzialac email to dalem znac tam gdzie "trzeba" to bylo jakies 1,5 miesiaca tem albo dluzej. W tym czasie kilkakrotnie probowalm zalogowac sie by sprawdzic poczte i ciagle dostawalem odpowiedz ze nieprawidlowy login czy cos takiego. Gdybym tego nie sprawdzil kilkakrotnie to napewno bym nie pisal. Zreszta skoro email nie dziala to znaczy ze cos jest nie tak i trudno jest sprawdzic z mojej strony w czym problem. Jednak to wszystko wyglada tak jak by ten email zostal usuniety - bo jesli zwrocilem uwage ze nie dziala i dalej nie dzialal to jak sobie mialem pomyslec ? :]

ps co mi z takiego emaila, ktorego nie moge sprawdzic? :P

_________________
Leave Me Alone


           
Post 5 gru 2003, o 08:08
 


Cytuj:
1. Jeśli chodzi o aronka to w każdej chwili może on wrócić !!! Wszystko zależy od niego! Czekam tylko na sygnał z jego strony!


OK Kezman, jesli bierzesz sprawe na siebie, to ja nie widze przeszkod. W takim razie Aronek jest pod Twoja opieka i jak zrobi cos glupiego, to sie bede do Ciebie rzucal :P

Cytuj:
ja jestem za fransik na moda, a moze posune sie dalje-FRANSIK NA PREMIERA


Fransik korzystaj z okazji, bo Miller sie wczoraj helikopterem rozbil. I jeszcze na pewno nie doszedl do siebie :D

Cytuj:
Jedź juz do tego Sydney to przynajmniej spokój bedzie


Po wyjezdzei do Sydney nadal zamierzam byc sponsorem strony (zreszta poki co jestem nim do konca lutego, bo za taki okres przekazalem pieniadze). Mam jedynie nadzieje, ze Aronek ani nikt inny po paru dniach odpoczynku nie zrobi niczego glupiego i nie trzeba bedzie robic kolejnej zadymy.

Cytuj:
Tak sie postepuje ze sponsorami tutaj i w klubie Stali Rzeszow.


No niestety Error, moze dlatego jest tak jak jest. Mysle, ze w USA (ktore znasz lepiej ode mnie) taka sytuacja bylaby nie do pomyslenia.

A wszystkim mlodym gniewnym proponuje, aby zapamietali sobie jedna zasade "anglojezycznych" - "Money makes the world go round".


           
Post 5 gru 2003, o 09:56
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Dobrze panowie, skończmy tę aksamitną rewolucję :!:

Ramelow wraca i dobrze. Mam nadzieję, że wkrótce zrobimy konferencję na gg i wszystko wyjaśnimy. Chodzi o pisanie newsów. Zawsze można się dogadać co kto ma pisać, ja jestem absolutnie ZA.

Aronek - skoro Jasiek się zgadza to ja naturalnie również!. Wraca do redakcji i miejmy nadzieję, że nie zawiedzie.

Szkoda, że wszyscy obwiniali za tę sytuację mnie - konsultowana była z Kezmanem i Zio i nie wyrażali sprzeciwu, szkoda jedynie że dostało się tylko mnie.

Mam nadzieję że wszystko będzie jak dawniej lub jeszcze lepiej.


           
Post 5 gru 2003, o 10:47
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No :wink: Ciesze się, że wszystko wraca do normy :!: :D Jest wiele ciekawszych rzeczy na tym forum...KK, typer...wiec ten temat uważam za skończony.


Ostatnio edytowano 5 gru 2003, o 11:29 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 5 gru 2003, o 11:17
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Ciesze sie ze Sprawa Ramelowa sie wyjasniła :) .. Teraz forum moze sie spokojnie dalej rozwijac jak sie rozwijało .... Uwazam ze Mamy najlepsze forum w Polsce (no oczywiscie za Sportsboardem)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 5 gru 2003, o 15:26
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie zapomnieliscie o nafajniejszym uzytkowniku:D:P co z moim moderowaniem panie michale?!!:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 5 gru 2003, o 21:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
jak pies zre to nie szczeka!
gdyby ten caly jasiek myslalby waszym tokeim myslenia to wycofalby kase i strona przestala by istniec a to wszystko przez to ze zahcialo wam sie bronic kolege! nawet oni sami tak sie nieuzalali jak wy...nieznam sprawy i ona mnie nie interesuje bo niejestem w kk ani nie ekjstem jakims moderatorem ( bo niby czmeu? ) ani redaktorem i ciul wie kim jeszcze i dzieki bogu!

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi