Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Cenzura na forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 27 sie 2005, o 14:55
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Az tak to nie przesadzajcie, niewiele dobrego zrobilem ;). O wiele wiecej dobrej pracy wykonuje kezman, ktoremu naleza sie duze slowa uznania.

Teraz bede czytywal forum z wiekszym spokojem.


           
Post 31 sie 2005, o 09:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Sprawa wątku o Hlibie - "gwiazdorze". Moderator K2 uznał se sprawę za zamkniętą i temat se zamknął. O to, co o analogicznym wątku napisał moderator forum Stali Gorzów:
Cytuj:
PS. Tematu technicznie nie zamknę (bo w końcu mamy wolność słowa) ale nie widze sensu i potrzeby, żeby szczególnie do niego wracać.


Wyciągnijcie Panowie z tego wniosek!

Nie... po chwili zastanowienia stwierdziłem, że ci z Was, którzy o pewnych rzeczach wiedzieć powinni już dawno to wiedzą (jak Mak), a ci co jeszcze nie wiedzą, to im napiszę, tak po prostu: PRZESTAŃCIE ZAMYKAĆ WĄTKI DLATEGO, BO WY MACIE MNIEMANIE, ŻE TAK TRZEBA I POWINNO SIĘ COŚ ZAMKNĄĆ (!), BO KTOŚ INNY MOŻE UWAŻAĆ INACZEJ I BĘDZIE CHCIAŁ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ! ODBIERAJĄC KOMUKOLWIEK PRAWO DO TEJ WYPOWIEDZI WPROWADZACIE CENZURĘ! JESTEŚCIE OD TEGO, BY ZAMYKAĆ TE WĄTKI, KTÓRE ŁAMIĄ REGULAMIN, NIC WIĘCEJ! TYMCZASEM TO NIE PIERWSZY RAZ, KIEDY PANOWIE ZAMYKACIE TEMAT, BO TAK KTÓRYŚ Z WAS MIAŁ NA UWAŻANIU (ZAZWYCZAJ WYRAŻA TO BEZSZCZELNIE TEKSTEM "SPRAWĘ UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTĄ, WIĘC TEMAT ZAMYKAM" - ON TAK UWAŻAŁ, WIĘC WSZYSCY UŻYTKOWNICY FORUM MAJĄ SIĘ DO TEGO OBLIGATORYJNIE ZASTOSOWAĆ - SKANDAL!).
NIE JESTEŚCIE OD MODEROWANIA MERYTORYKI - OD TEGO SĄ CENZORZY!


           
Post 31 sie 2005, o 10:43
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie zamknalem tego tematu, bo takie mialem mnie manie, jak to nazwales. Doskonale wiesz jaki jest stosunek wiekszosci ludzi na forum do Hliba i w sytuacji, gdy wyszlo, ze napisal tego sms-a, zaczela by sie na niego wielka nagonka, zreszta w niektorych postach pojawily sie wyzwiska. Skoro formalnie ta sprawa jest zakonczona, to bez sensu zostawiac temat, w ktorym i tak wiekszosc postow obrazaloby Hliba, co jest niezgodne z regulaminem.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 31 sie 2005, o 10:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Dr Kenny napisał(a):
Sprawa wątku o Hlibie - "gwiazdorze". Moderator K2 uznał se sprawę za zamkniętą i temat se zamknął. O to, co o analogicznym wątku napisał moderator forum Stali Gorzów:
Cytuj:
PS. Tematu technicznie nie zamknę (bo w końcu mamy wolność słowa) ale nie widze sensu i potrzeby, żeby szczególnie do niego wracać.


Wyciągnijcie Panowie z tego wniosek!

Nie... po chwili zastanowienia stwierdziłem, że ci z Was, którzy o pewnych rzeczach wiedzieć powinni już dawno to wiedzą (jak Mak), a ci co jeszcze nie wiedzą, to im napiszę, tak po prostu: PRZESTAŃCIE ZAMYKAĆ WĄTKI DLATEGO, BO WY MACIE MNIEMANIE, ŻE TAK TRZEBA I POWINNO SIĘ COŚ ZAMKNĄĆ (!), BO KTOŚ INNY MOŻE UWAŻAĆ INACZEJ I BĘDZIE CHCIAŁ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ! ODBIERAJĄC KOMUKOLWIEK PRAWO DO TEJ WYPOWIEDZI WPROWADZACIE CENZURĘ! JESTEŚCIE OD TEGO, BY ZAMYKAĆ TE WĄTKI, KTÓRE ŁAMIĄ REGULAMIN, NIC WIĘCEJ! TYMCZASEM TO NIE PIERWSZY RAZ, KIEDY PANOWIE ZAMYKACIE TEMAT, BO TAK KTÓRYŚ Z WAS MIAŁ NA UWAŻANIU (ZAZWYCZAJ WYRAŻA TO BEZSZCZELNIE TEKSTEM "SPRAWĘ UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTĄ, WIĘC TEMAT ZAMYKAM" - ON TAK UWAŻAŁ, WIĘC WSZYSCY UŻYTKOWNICY FORUM MAJĄ SIĘ DO TEGO OBLIGATORYJNIE ZASTOSOWAĆ - SKANDAL!).
NIE JESTEŚCIE OD MODEROWANIA MERYTORYKI - OD TEGO SĄ CENZORZY!


podpisuje sie po tym obiema ręcami...
Ja np. chciałem odp. Griszy, nie wyzywajac Hliba tylko powiedziec mu, ze to ze by przeszedł do nas nie oznacza zebym odrazu go wielbił ba! byłbym skłonny zrobic podbne akcje jak kibicie Legii wobec Kaczorowskiego...
ale nie było mi to dane bo ktos uznał, ze dla niego jest sprawa zamknieta,...no cóz..

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 31 sie 2005, o 11:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
podpisuje sie po tym obiema ręcami...
Ja np. chciałem odp. Griszy, nie wyzywajac Hliba tylko powiedziec mu, ze to ze by przeszedł do nas nie oznacza zebym odrazu go wielbił ba! byłbym skłonny zrobic podbne akcje jak kibicie Legii wobec Kaczorowskiego...
ale nie było mi to dane bo ktos uznał, ze dla niego jest sprawa zamknieta,...no cóz..


i zrobiłby sie z tego kilku stronicowy, besensowny blog na temat przejscia/nie przejscia, hamstwa/nie hamstwa itp itd Hliba ;)

akurat jesli chodzi o ten temat to bardzo dobrze iz admini go zamkneli bo dalsza dyskusja w temacie prywatnych smsow miedzy Pawłem a Sandra byłaby moim zdaniem nie ma miejscu i nie nadajaca sie na forum publiczne.

a jak ktos chcial jeszcze komus odpowiedziec zawsze mozna wyslac info na priva :P


           
Post 31 sie 2005, o 12:14
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
podpisuje sie po tym obiema ręcami...
Ja np. chciałem odp. Griszy, nie wyzywajac Hliba tylko powiedziec mu, ze to ze by przeszedł do nas nie oznacza zebym odrazu go wielbił ba! byłbym skłonny zrobic podbne akcje jak kibicie Legii wobec Kaczorowskiego...
ale nie było mi to dane bo ktos uznał, ze dla niego jest sprawa zamknieta,...no cóz

Tak, tak Kamilku wszyscy znamy Twe piekne posty, w ktorych nigdy nikogo nie wyzywales, ani nie obrazales.

Grisza, czlowiek niezalezny ;) i zawsze o swym zdaniu, w przeciwienstwie do Ciebie (ile to juz razy czytalem na poczatku Twych postow "podpisuje sie po tym obiema ręcami", "zgadzam sie w 100%"), na pewno ma swoje zdanie, ktore wyrazil, w ktorym jest sporo prawdy, bo takich kudzi, ktorzy by Hliba wielbili byloby duzo, malo obchodzi zdanie jednego Kamilka, ktory bedzie robil jakies akcje ala legła :P

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 31 sie 2005, o 13:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Kamil napisał(a):
podpisuje sie po tym obiema ręcami...
Ja np. chciałem odp. Griszy, nie wyzywajac Hliba tylko powiedziec mu, ze to ze by przeszedł do nas nie oznacza zebym odrazu go wielbił ba! byłbym skłonny zrobic podbne akcje jak kibicie Legii wobec Kaczorowskiego...
ale nie było mi to dane bo ktos uznał, ze dla niego jest sprawa zamknieta,...no cóz

Tak, tak Kamilku wszyscy znamy Twe piekne posty, w ktorych nigdy nikogo nie wyzywales, ani nie obrazales.

Grisza, czlowiek niezalezny ;) i zawsze o swym zdaniu, w przeciwienstwie do Ciebie (ile to juz razy czytalem na poczatku Twych postow "podpisuje sie po tym obiema ręcami", "zgadzam sie w 100%"), na pewno ma swoje zdanie, ktore wyrazil, w ktorym jest sporo prawdy, bo takich kudzi, ktorzy by Hliba wielbili byloby duzo, malo obchodzi zdanie jednego Kamilka, ktory bedzie robil jakies akcje ala legła :P


tak tak..zjeżdzaj sobie teraz na jakies tematy nie zwiazane z tematem...
Ala legła? panowie admini czy to nie jest złamanie regulaminu ? jest to obraza innego klubu a także obraza niektórych uzytkoników, którzy kibują najsłyniejszemu Polskiemu klubowi... :roll:

aha nie chce pisac jakich jak twoich postów duzo czytałem...moze ty nigdy nie pisałes zgadzam sie? ja nie mam swojego zdania ? a to ciekawe, a kto przeciw wszystkim krytykował Barana, a kto bronił Miesiaca kiedy pół forum szydziło z niego, a niektórzy nie pamietam czy ty ale byc moze pisali ze jak sie da Prucnalowi taki sam sprzet to go zrobi :lol: :lol: :lol: Jesli twierdzisz, ze ja podlizuje sie wiekszosci i ide tam gdzie wiecej ludzi piszę dobrze piszac zgadzam sie w 100% zeby podlizać się wiekszemu gronu uzytkowników to chyba nie ten adres panie moderatorze :lol:

PS. Widze, ze w kazdym temacie którym sie z toba nie zgodze zaczniesz ironizowac czy pisac jakies "śmiszne" posty...no nic twoja sprawa :wink:

Pozdrawia cie..napinacz roku forum...
Zegnam

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 1 wrz 2005, o 06:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Popieram Kenny'ego i Kamila - zostawic w spokoju watki,
nawet jesli moze sie urodzic ostra dyskusja!!! No ale widac
w Rzeszowie dalej tkwia w czasach, gdzie jak cos bylo
niewygodne, to sie to cenzurowalo (choc przeciez w samym
watku nic takiego sie nie dzialo). Jakos w Lublinie, Tarnowie
czy Gorzowie tego problemu nie maja.

Z innej beczki:

Prosze zwrocic uwage na uzytkownika Billie cos tam (jakis numer) -
na forum wrzuca tylko wpisy Oh My God, a jest to podobne
do metody blogging and pinging polegajacej na promocji
wlasnej strony internetowej, na ktorej jest jakies
platne ogloszenie, na ktorym on zarabia.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 30 cze 2006, o 14:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Pisze tego posta, bo to juz jest przegiecie i mam nadzieje, ze są na tym forum jeszcze ludzie, którzy chcą aby kibiców Stali jak i forumowiczów przybywalo i aby z forum nie zrobić Białorusi....
Niech to forum przestanie byc kółkiem wzajemnej adroacji, gdzie to ze kogos znam, tzn. ze tera zmoze wszystko robic. Mam nadzieje, ze chcby takie osoby jak Dupman, zareguja.

Ostatnio na forum pojawił sie uzytkownik o nicku "Franz Roth" kto czytał jego posty, widzi, iż pisze on kulturalnie, nie obrazajac nikogo, ale co ?? smiał on skrytykować p. Szyszke vel. K2 i odrazu został usuniety z tegoż forum.
Powód? gdyz miał IP takie jak ja. K2 stwierdiził iż to na pewno Michał czy tez Haj, ludzie któzy zostali usunieci z tegoż forum(za co to tez nie mam pojecia) i przestali go czytywac, widzac jakie tu maniery sa prowadzone.
I wiem, o tym, ze w czasie kiedy "Franz Roth" pisał swojego posta, ani jeden ani drugi nie byli obecni w domu, takze nie mogli korzystac z tegoż IP. Zreszta, maja troche oleju w głowie i jesli chcieli by skrytykowac p. K2 to by to zrobili z innego IP, chocby dlatego zeby nie było na nich podejrzen. Michał np. zrobiłby to z pracy tak jak teraz piszac posta.
Zreszta jesli nawet to byli oni? to co w zwiazu z tym?? czy juz panu Szyszce nie mozna napisac złoego słowa, kiedy ze strony robi blog? NIe mozna go kulturalnie skyrytkowac, bo sie odrazu dostaje bana? PRZECIEZ TO JEST BIAŁORUS! Apeluje do władz klubowych, do władz forum o reakcje, bo jest skandal, zenada.

PS. Panie K2 spytaj pan sobie Franza Rotha kim jest, a nastepnie pisz.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 30 cze 2006, o 15:46
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Ja proponuje, zebys w ramach protestu przeprowadzil strajk glodowy
poparty dodatkowo zaprzestaniem pisania na forum, dopoki KII bedzie
nadal adminem. :D Dodatkowo mozesz jeszcze biczowac sie pod
slynnym rzeszowskim pomnikiem, powtarzajac sentencje "Proboszcz
Dobrodziej moim panem jest i wladca". :D

W pelni popre twoj protest, choc sie nie przylacze. :wink:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 30 cze 2006, o 16:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Strasznie zabawne....
Dawanie banów za nic? hmmm tak ma wygladac oficjalne forum Stali....no pieknie panowie. Pieknie....

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 30 cze 2006, o 16:04
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Ostatnio na forum pojawił sie uzytkownik o nicku "Franz Roth" kto czytał jego posty, widzi, iż pisze on kulturalnie, nie obrazajac nikogo, ale co ?? smiał on skrytykować p. Szyszke vel. K2 i odrazu został usuniety z tegoż forum.


Kamil, a skad wiesz, ze zostal usuniety? Ja nigdzie takiej informacji nie widzialem...


           
Post 30 cze 2006, o 16:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Kamil napisał(a):
Ostatnio na forum pojawił sie uzytkownik o nicku "Franz Roth" kto czytał jego posty, widzi, iż pisze on kulturalnie, nie obrazajac nikogo, ale co ?? smiał on skrytykować p. Szyszke vel. K2 i odrazu został usuniety z tegoż forum.


Kamil, a skad wiesz, ze zostal usuniety? Ja nigdzie takiej informacji nie widzialem...


W zwiazku z tym iz miał takie samo IP (Franz Roth prosze o kontakt ze mna, bo ciekawy jestem kim jestes ? prawdopodbnie moja siec ) jak ja, otrzymał bana! Co potwierdził mi K2 i co moge sam zobaczyc, wchodza na forum nie przez proxy !

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 30 cze 2006, o 23:22
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
[...]

Admin: Na posty pelne wulgaryzmow pozwolic nie mozemy.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 1 lip 2006, o 01:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Przyznam sie ze przez ostatnie kilka dni troche zaniedbalem forum nadmiar obowiazkow i tak naprawde nie wiem dokladnie o co tu sie toczy spor :) chetnie wyslucham obie strony. zapraszam na gg:229384 :)

TO forum zawsze cieszylo sie dobra opinia ze mozna bylo mowic co sie myslalo, ba czesto nie na temat i nikt nikomu bana nie zakladal.

Dla mnie sprawa jest prosta. Wedlug mnie za duzo osob ma uprawnienia do banowania !!!! Jedna max 2 osoby powinny byc z takimi uprawnieniami i tyle.
Dodam ze powinny to byc 2 osoby dobrze sie znajace miedzy soba aby one wytyczaly okreslony kierunek .... Wowczas bedzie wiadomo kto za co odpowiada, co komu wolno i co nie.
Moje prywatne zdanie jest takie ze zle jest podzielona "wladza" na forum. Ale to tylko moje prywatne zdanie :) I nie chodzi mi tu o personalia :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 1 lip 2006, o 01:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
W takim razie moze np. kezman powinien byc tylko administratorem forum, a reszta po zainstalowaniu odpowiedniego hacka (junior admin) mialaby dostep tylko do tych funkcji z panelu, ktore zostana tam ustawione dla junior adminow ;) Jeden hack nie spowolni w znaczacy sposob forum, wiec moze warto sie nad tym zastanowic?


           
Post 1 lip 2006, o 02:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
iti napisał(a):
W takim razie moze np. kezman powinien byc tylko administratorem forum, a reszta po zainstalowaniu odpowiedniego hacka (junior admin) mialaby dostep tylko do tych funkcji z panelu, ktore zostana tam ustawione dla junior adminow ;) Jeden hack nie spowolni w znaczacy sposob forum, wiec moze warto sie nad tym zastanowic?


mysle ze nawet bez tego junior admina daloby sie ten problem rozwiazac.

Cytuj:
Niektórzy w tym Admini, i duzo uzytkownikow, wołała o pomste do nieba, klneła w zwiazu z układami panaujacymi w klubie...a ja sie pytam czym sie układy w klubie rożnia od układów paunjących na tymże forum?


dlatego musi to byc osoba nie bedaca w ukladach taka ktora bedzie mogla zalozyc mi tobie kezmanowi k2 makowi i innym bana. taka ktorej pozniej na gg kumpel nie bedzie pisal ..."ej odbanuj go".

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 1 lip 2006, o 02:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
dlatego musi to byc osoba nie bedaca w ukladach taka ktora bedzie mogla zalozyc mi tobie kezmanowi k2 makowi i innym bana. taka ktorej pozniej na gg kumpel nie bedzie pisal ..."ej odbanuj go".


mysle ze to ja idealnie nadaje sie na takie stanowisko, dam bana kazdemu kto na niego zasluzy, nawet misterowi MAK chodz z nim pilem wodke, hehe

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 1 lip 2006, o 02:34
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
dupman napisał(a):
iti napisał(a):
Cytuj:
Niektórzy w tym Admini, i duzo uzytkownikow, wołała o pomste do nieba, klneła w zwiazu z układami panaujacymi w klubie...a ja sie pytam czym sie układy w klubie rożnia od układów paunjących na tymże forum?


dlatego musi to byc osoba nie bedaca w ukladach taka ktora bedzie mogla zalozyc mi tobie kezmanowi k2 makowi i innym bana. taka ktorej pozniej na gg kumpel nie bedzie pisal ..."ej odbanuj go".


No to chyba tylko ja albo Marian Pazdzioch. Ewentualnie ktos z Tarnowa. :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 1 lip 2006, o 09:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
dupman napisał(a):
iti napisał(a):
Cytuj:
Niektórzy w tym Admini, i duzo uzytkownikow, wołała o pomste do nieba, klneła w zwiazu z układami panaujacymi w klubie...a ja sie pytam czym sie układy w klubie rożnia od układów paunjących na tymże forum?


dlatego musi to byc osoba nie bedaca w ukladach taka ktora bedzie mogla zalozyc mi tobie kezmanowi k2 makowi i innym bana. taka ktorej pozniej na gg kumpel nie bedzie pisal ..."ej odbanuj go".


No to chyba tylko ja albo Marian Pazdzioch. Ewentualnie ktos z Tarnowa. :lol:


hehehe :) i bedzie pozamiatane :)

Pierwsza zmiana na forum ktora bym proponowal to wprowadzenie ograniczenia zakladania nowych tematow. Np masz 500postow mozesz zakladac tematy. Gosc ledwo co sie rejstruje nie szuka czy jest podobny temat i od razu zaklada nowy.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi