Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Cenzura na forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 11 gru 2003, o 14:59
 Cenzura na forum
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Panie Dominik Janusz

Nie zyczę sobie zeby usuwał pan swoje wypowiedzi , które cytowałem.Powtarzam jeszcze raz- laicy oraz osoby mające info z trzeciej ręki nie powinny pisać , że ktoś nie ma o czymś pojęcia.

Cenzura na forum przeznaczonym dla kibiców jest śmieszna.

Chciałbym na skrzynce- nie od pana panie Janusz- dostac info o kosztach np. kwartalnych utrzymania strony i konto na które maja być przelane pieniądze , następnie proszę o email z kopią polecenia przelewu dotyczącego utrzymania strony.

Dziękuje z góry i nie żartuję.

Pozdrawiam


           
Post 11 gru 2003, o 15:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
ruf - mógłbyś naświetlić o co chodzi ?


           
Post 11 gru 2003, o 15:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Wysłany: Pią Gru 05, 06:22:31 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Kuciapa nie jest w tej chwili glownym kandydatem do zasilenia Ostrowa. Barana w ogole nie biora pod uwage.
_________________
Pozdrawiam
Jasiek
-----------------------------------------------------------------------------------
Poza tym na Waszym miejscu tak strasznie bym nie dramatyzowal, bo Ostrow interesuje sie polowa polskich zawodnikow (z Kuciapa i Baranem wlacznie). Wierze w rozsadek Macka
PS Wiara czyni cuda :-)
Jasiek
------------------------------------------------------------------------------
Jasiek
Panowie, mamy wolnosc slowa, kazdy wiec ma prawo do wyrazania wlasnych opinii.
---------------------------------------------------------------------------------
Ruf
01.05.04

Zwycięstwem gospodarzy w stosunku 60:30 zakończył się mecz pomiędzy Stalą Rzeszów, a faworyzowanym Intarem Ostrów Początek spotkania był bardzo wyrównany, do ósmego biegu miejscowi prowadzili tylko dwoma punktami - 25:23. Świetnie w drużynie z grodu "Rzecha" spisywali się Prucnal i Wilk. Jednak z wyścigu na wyścig podopieczni trenera Kępowicza czuli sie coraz lepiej, wygrywając trzy razy z rzędu 5:1.

Punkty:
Stal

Trojanowski 9
Prucnal 10
Wilk 12
Golonka 6
Szatmari 9
Miesiąc 9
Szyszka 5

Intar

Kuciapa 5
Stojanowski 3
Baran 5
Jędrzejak 6
Ljung 9
Brucheiser 1
Dąbrowski 1
-----------------------------------------------------------------------------------
01.05.04

Zwycięstwem gospodarzy w stosunku 60:30 zakończył się mecz pomiędzy Stalą Rzeszów, a faworyzowanym Intarem Ostrów Początek spotkania był bardzo wyrównany, do ósmego biegu miejscowi prowadzili tylko dwoma punktami - 25:23. Świetnie w drużynie z grodu "Rzecha" spisywali się Prucnal i Wilk. Jednak z wyścigu na wyścig podopieczni trenera Kępowicza czuli sie coraz lepiej, wygrywając trzy razy z rzędu 5:1.

Punkty:
Stal

Trojanowski 9
Prucnal 10
Wilk 12
Golonka 6
Szatmari 9
Miesiąc 9
Szyszka 5

Intar

Kuciapa 5
Stojanowski 3
Baran 5
Jędrzejak 6
Ljung 9
Brucheiser 1
Dąbrowski 1
-------------------
01.05.04

Zwycięstwem gospodarzy w stosunku 60:30 zakończył się mecz pomiędzy Stalą Rzeszów, a faworyzowanym Intarem Ostrów Początek spotkania był bardzo wyrównany, do ósmego biegu miejscowi prowadzili tylko dwoma punktami - 25:23. Świetnie w drużynie z grodu "Rzecha" spisywali się Prucnal i Wilk. Jednak z wyścigu na wyścig podopieczni trenera Kępowicza czuli sie coraz lepiej, wygrywając trzy razy z rzędu 5:1.

Punkty:
Stal

Trojanowski 9
Prucnal 10
Wilk 12
Golonka 6
Szatmari 9
Miesiąc 9
Szyszka 5

Intar

Kuciapa 5
Stojanowski 3
Baran 5
Jędrzejak 6
Ljung 9
Brucheiser 1
Dąbrowski 1


           
Post 11 gru 2003, o 15:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
ruf - nie obraź się ale nic nie rozumiem :)


           
Post 11 gru 2003, o 15:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Jasiek
Bardzo prosze, jak nie masz o czyms pojecia, to nie wprowadzaj ludzi w blad.


To wszystko wyciął pan reklamujący w nachalny sposób na Waszej stronie konkurencyjną , ogólnopolska stronkę , w której stara się udzielać ni czym waleczny król Anglii Jan Bez Ziemi


           
Post 11 gru 2003, o 15:13
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Teraz wszystko jasne, ale ruf to niestety nic nowego :) Jak już raz wspomniałem "Gdzieś jest lecz nie wiadomo gdzie..." :P podział PŻ i reszta (czyt. wróg)


           
Post 11 gru 2003, o 16:26
 


Nie wiem Ruf, o co ci chodzi, poniewaz nie jestem moderatorem. Ja osobiscie nie widze nic zlego w Twoich wypowiedziach. Byc moze moderatorowi chodzilo o to, ze mogles je wklejac w jednym wpisie, a nie w trzech. Jezeli jednak ktos z innego niz ten wymieniany przeze mnie powod usuwal wpisy Rufa, prosze, aby go tutaj przedstawil. Absolutnie w zadnej z wypowiedzi Rufa nie bylo naruszenia regulaminu.


           
Post 11 gru 2003, o 16:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Nie wiem Ruf, o co ci chodzi, poniewaz nie jestem moderatorem. Ja osobiscie nie widze nic zlego w Twoich wypowiedziach. Byc moze moderatorowi chodzilo o to, ze mogles je wklejac w jednym wpisie, a nie w trzech. Jezeli jednak ktos z innego niz ten wymieniany przeze mnie powod usuwal wpisy Rufa, prosze, aby go tutaj przedstawil.


Jasiek czy moderatorowi / administratorowi chodzilo o to co w moim przypadku?? Ze nie moglem powiedziec glosno KTO ZALATWIA DLA STALI ZAWODNIKOW ZAGRANICZNYCH. Bo nie wiedziec czemu kiedy zostal wymieniony twoj nick czlowieczku to zaczely znikac posty na forum? Moze wiesz o co w tym chodzi. Ale kto placi ten wymaga, ja mam jeden wymog moze bysmy sie kiedys spotkali na miescie i "porozmawiali"...

Ruf mam nadzieje ze uratujesz nasza strone, i forum bo zaczyna ona wygladac tak:

jASIEK: wladca despotyczny, ustanawiajacy prawa ale im nie podlegajacy.

Zio: sluchajacy jASKA ($)

Moderatorzy i Adminowie: musza sluchac Zio...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 11 gru 2003, o 16:32
 


Prosze zatem, abyscie napisali, jakie Wasze teksty na forum zniknely i dlaczego Waszym zdaniem zniknely nieslusznie. Ja na pewno zadnych tekstow nie kazalem usuwac.


           
Post 11 gru 2003, o 16:34
 


ostanio na forum maja miejsce ciagle "klotnie"...To sprawia, ze niezbyt chetnie np ja na nie wchodzie, wiem, ze jak cos Jasiek napisze, to zaraz Aron, napisze zupllnie cos innego itp a to jest juz nudne...Aron a wydaje mi sie ,ze to ty sie caly czas czepiasz Jaska, ale to moze moje mylne wrazenie :wink:
pozdro all


           
Post 11 gru 2003, o 16:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Oki wiec moze ja zaczne.

Moj tekst odnosil sie do tego, iz zapytalem Haja czy moze wie kto zalatwia tak nieudolnie zawodnikow dla Stali Rzeszów. On odpowiedzial ze wie i paslo nazwisko dOMINIKA jANUSZA. I posty te zniknely, z blizej nieokreslonych przyczyn. Ja rowniez zauwazylem ze niejednokrotnie znikaly posty Rufa... Ale moze zona jednego z zawodnikow zdementuje te poglosk, bo przeciez tY wiesz lepiej...

Do Michal.
Wtajemnicz sie w cala sytuacje ktora zaszla od poczatku i sam osadz dlaczego odpisuje na kazdy post jANUSZA....

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 11 gru 2003, o 16:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Prosze zatem, abyscie napisali, jakie Wasze teksty na forum zniknely i dlaczego Waszym zdaniem zniknely nieslusznie. Ja na pewno zadnych tekstow nie kazalem usuwac.


W dziale: "O www i forum" zniknal moj post: "Co tu sie dzieje?".

Prosze i dziekuje


           
Post 11 gru 2003, o 16:39
 


Cytuj:
Aron a wydaje mi sie ,ze to ty sie caly czas czepiasz Jaska, ale to moze moje mylne wrazenie


Michal, daj mu spokoj. Moze chlopak sie w ten sposob realizuje :P Poza tym juz mowilismy cos o wolnosci slowa, wiec jak chlopak chce sie czepiac, to niech sie czepia. :D

Prosze osoby odpowiedzialne za usuwanie postow, aby na forum stworzyly watek, w ktorym beda tlumaczyly, dlaczego ten czy ow wpis zniknal. Po prostu wtedy, kazdy bedzie wiedzial, "za co" i w zwiazku z tym bedzie mogl zlozyc w tamtym temacie zazalenie :P


           
Post 11 gru 2003, o 16:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
Aron a wydaje mi sie ,ze to ty sie caly czas czepiasz Jaska, ale to moze moje mylne wrazenie


Michal, daj mu spokoj. Moze chlopak sie w ten sposob realizuje :P Poza tym juz mowilismy cos o wolnosci slowa, wiec jak chlopak chce sie czepiac, to niech sie czepia. :D

Prosze osoby odpowiedzialne za usuwanie postow, aby na forum stworzyly watek, w ktorym beda tlumaczyly, dlaczego ten czy ow wpis zniknal. Po prostu wtedy, kazdy bedzie wiedzial i w zwiazku z tym bedzie mogl zlozyc w tamtym temacie zazalenie :P


O prosze jASKU jaki ty mily jestes <brawa> jASIEK na prezydenta!!! zauwazylem ze im wiecej osob sie na tOBIE przejezdza to tym bardziej jestes mily i starasz sie im wchodzic w ..... :) Ze sportowymi pozdrowieniami aronek :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 11 gru 2003, o 16:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
ruf napisał(a):
Jasiek
Bardzo prosze, jak nie masz o czyms pojecia, to nie wprowadzaj ludzi w blad.


To wszystko wyciął pan reklamujący w nachalny sposób na Waszej stronie konkurencyjną , ogólnopolska stronkę , w której stara się udzielać ni czym waleczny król Anglii Jan Bez Ziemi
Ruf za bardzo nie wiem o co Ci chodzi ale nie przypadkiem o te wpisy :arrow: http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=786&postdays=0&postorder=asc&start=180 :?:

_________________
Obrazek


           
Post 11 gru 2003, o 17:31
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wlasnie ja tylko chcialem poruszyć kwestie, jeśli jakis moderator usuwa czyjeś wpisy powinien go na GG tej osobie napisac dlaczego to zrobił!! jesli dana osoba nie GG no to powienien dac np moderatorowi ten wpis i zeby to był jakis dowód...

a to ze aronek sie czepia cały czas jaśka to mnie to już też denerwuje i juz nie czytam jego postów:P

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 gru 2003, o 17:57
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Moze chlopak sie w ten sposob realizuje :P Poza tym juz mowilismy cos o wolnosci slowa, wiec jak chlopak chce sie czepiac, to niech sie czepia. :D

a ty sie korwa realizujesz uprzykszajac innym zycie ale w sumie nie dziwne bo wiadomo ze ludzie zakompleksieni proboja to odreagowac (a co do twoich niewatpliwych kompleksow to ci sie nie dziwie wrecz wspolczuje) na innych
a tak a propo wolnosci slowa to

2. Nie uzywamy wulgarnych slow i nie obrazamy innych.

_________________
ALC


           
Post 11 gru 2003, o 17:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
a to ze aronek sie czepia cały czas jaśka to mnie to już też denerwuje i juz nie czytam jego postów:P


Fransik wiesz jak mnie to denerwuje. Przeciez nawet nie wiesz o co dokaldnie miedzy nami poszlo, nie wiesz co sie dzieje. Zaczekaj jeszcze tydzien, dwa i tez sie bedzie gO czepial.

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 11 gru 2003, o 18:05
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie chce się kłocic:) ale drogi aronku wiedz o tym ze wiem o co poszło ;) nie bede drążył dalej tego tematu nara:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 gru 2003, o 19:15
 


Mam pytanie do panow moderatorow - czy moglibyscie przeniesc ten temat do dzialu "O www i forum"?


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi