Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Cenzura na forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 11 gru 2003, o 19:41
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
OK więc tak:
Dlaczego posty Rufa znikają? Podam przykład z dziś. Wchodzę na forum a w 1 temacie są 4 pod rząd jego wpisy, z czego 3 to są cytaty z części wypowiedzi innych użytkowników. I NIC POZA TYM :!: Sam cytat, bez własnej wypowiedzi. Przepraszam bardzo ale jeśli ktoś nie potrafi obsługiwać tego forum i prawidłowo się posługiwać opcjami to powinien zwrócić się do moderatora o pomoc a nie wysuwać tak bezpodstawne i obrażające nas wnioski :!:
Kilkukrotnie była zwracana uwaga Rufowi, żeby nie pisał post pod postem. Bez rezultatu. Chyba można nacisnąć guzik zmień zamiast odpowiedz czyż nie? Nie twierdzę bynajmniej, że rufowi zależy na jak największej liczbie postów. Wiem jedno - nie potrafi on korzystać z forum. Aby się nauczyć, proszę poczytać TO lub zwrócić się do moderatora

Na koniec wyciąg z regulaminu który obowiązuje każdego na tym forum i rejestrując się zgadzacie się na jego warunki (jest dostępny w każdym dziale, można przejrzeć przed zarejestrowaniem się)

Cytuj:
9. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania i edytowania Waszych komentarzy.


Kto się z tym nie zgadza nie powinien udzielać się na forum.


           
Post 11 gru 2003, o 20:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
I tu zgadzam się z Michałem!!! Nikt specjalnie nie usuwa postów, ale jeśli ruf pisze 4 posty pod rząd co można napisać w jednym to bez przesady...ludzie! i czasmi jest tak, że cytuje to co napisał dzień wcześniej i to wszystko! A Ty Aronek skończ z tym Dominikiem bo On nic nie kazał usuwać!!!

P.S Nie wiem co się dzieje, ale ostatnio znikały nam newsy ze strony głównej! teraz forum...?

Mam już po dziurki w nosie tego wszystkiego...kłoćmy się cały czas!!! 24 na dobę! Co tam...W kazdym temacie jest jakiś konflikt...najlepiej wywalmy to forum i skończą sie problemy...


           
Post 11 gru 2003, o 22:17
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja mam inną porpozycję komu się nudzi funkcja moderatora jest proszony o kontakt ze mną:)

kurde Michał z tym 9 Punktem to weź go jakoś przy rejestracji podkreśl na czerwono bo napewno bym się nie zgodził na ten punkt i zwołał bym Komisję Śledczą na czele ze mną:P i z Panem Lepperem i 99% (przy naszej obecności) ze by ten punkt został zniesiony:)

a jeszcze tak na poważnie to napisz tam jeśli bedzie coś obraźliwego bo ja sobie nie życze byś mi zmieniał posty, w któych nic nie ma "złego":)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 gru 2003, o 22:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
...a jeszcze tak na poważnie to napisz tam jeśli bedzie coś obraźliwego bo ja sobie nie życze byś mi zmieniał posty, w któych nic nie ma "złego":)
Heh a czy myślisz, że już nie mamy co robić tylko tak bez powodu zmieniać sobie czyjeś posty :P

_________________
Obrazek


           
Post 11 gru 2003, o 22:42
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Do Michała i Kezmana:
Moze warto dac Moda Fransikowi.. On jak chce to potrafi .. nie wiem moze na jakis okres próbny .. nie wiem czy oprócz Kezmana nie jest On na forum najczesciej.Zawsze jak wejde na forum to widze Fransik ..
Nie wiem moze warto sie nadtym zastanowic :) ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 11 gru 2003, o 23:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Po co moderatorowie/admini mieliby pisac za co zostaly usuniete posty? Wszystko jest w regulaminie...ale czasami zastanawiam sie czy nie lepiej byloby go usunac bo jest tak przestrzegany jak przechodzenie przez jezdnie na pasach..

_________________
Obrazek


           
Post 11 gru 2003, o 23:50
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no jak po co?! po to by,kontrowersyjne sytuacje rozstrzygac w wiekszym gronie a nie jak w szkole (nauczyciel zawsze ma racje chodź nie ma racji):), oczywiscie nie chodzi mi o jakies wpisy "kolegów" z Tarnowa ale ja np napisałęm kiedys takiego posta: w typerze skoki
1Małysz
2Małysz i tak do 10
i od razu został moj post usuniety!!!!! a w regulaminie nie pisało ze nie mozna typowac jednego zawodnika na kazdej pozycji:P wiem ze to jest chore i zrobiłem to z nudów ale jak cos przestrzegac to przestrzegac:D i poźniej się przyznać ze sorki w regulaminie tego nie było i miałes prawo do napisania tego...
mowie moj przykład jest chory bo zrobilem to specjalnie by zgłosic "głupe zasady jakie są w skokach:P"
nie sugerujcie sie tym przykładem...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 gru 2003, o 00:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Heh krytykować każdy umie i każdy może, ale jak Michał dał info zeby pisać swoje propozycje to odezwał się chyba tylko bajerant...


           
Post 12 gru 2003, o 09:10
 


Skoro Fransik ma checi, to czemu mu nie dac szansy? Oby tylko za bardzo tarnowian nie banowal. :D


           
Post 12 gru 2003, o 09:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Moderator raczej nie moze banowac tzn. nie ma takiej funkcji wiec jesli tylko to stoi na przeszkodzie to problem rozwiazany ;}

_________________
Obrazek


           
Post 12 gru 2003, o 11:03
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
No wiec sprobujcie dac fransikowi moda. Skoro tak bardzo chce, to nalezy wierzyc, ze sie przylozy do swojej funkcji.


           
Post 12 gru 2003, o 16:38
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Tez uwazam, ze Fransik powinien dostac moda jak juz inni mowili, jest bardzo czesto na forum, bylby aktywny.

Troszeczke popracowalby nad interpunkcja i stylem pisania
Pisalby wolniej, a wyrazniej.

Dla mnie, bylby super moderatorem !
Jestem za !


           
Post 12 gru 2003, o 16:50
 


a ja uwazam, ze przyznaie moda nie powinno zalezec od ilosci postow :wink: chyba Fransik sie nie obrazi na mnie :wink:
jezeli szukacie moda to na pewno bedziecie wiedzili do kogo sie zwrocic :D :wink:


           
Post 12 gru 2003, o 18:07
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
michal_m a kto powiedział, że się należy od ilości postów?!?! eh co Ty też chcesz być?!?!zapomnij:P

na forum siedze bardzo bardzo często:) czekam na decyzje z góry:) panie vel. Kezman:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 gru 2003, o 18:37
 


hehe, ja na pewno nie chce byc, jedno forum do moderowania mi wystarczy :]

pozdro


           
Post 12 gru 2003, o 19:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Dobrze Fransik zostanie moderatorem na okres próbny :D


Ostatnio edytowano 12 gru 2003, o 19:27 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 12 gru 2003, o 19:26
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Dpbrze Fransik zostanie moderatorem na okres próbny :D


Brawo!! jeżeli jest to ostateczna i poważna decyzja to ją popieram :) tylko tak jak już było napisane wcześniej, Fransik nie banuj ludzi z Tarnowa, ponieważ.... nie będzie miał się z kim kłócić i będzie nudno :)
pozdrawiam

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 gru 2003, o 19:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Fransik ma upragnionego moda :wink: Mam nadzieje, że zasad jakie podałem Ci na gg nie złamiesz! :wink: ( nie bede dawał tu naszej rozmowy bo to nie ładnie) :wink: Powodzenia.... :!:


           
Post 12 gru 2003, o 19:32
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
KII nie martw się nie będe nikogo banował ponieważ nie mam odpowiedniej funkcji (ale to dobrze):)

dziękuje wszystkim Tym którzy mi pozwolili przynajmniej na okres próbny zostać modem, a poźniej realizować (w przyszłości) swą prace:D:P

thx Michał, Kezman i wszystkim innym:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 gru 2003, o 19:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
to teraz Franiskowi nikt nie podskoczy:D:D:D:D:D Deni czy Sebo beda musieli bardzo, bardzo uwazac :D:D:D:D:D:D:D

PS. Ja tez chce moda(a moze i nie tylko ja) :D:D:D:D:D:D:D:D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :twisted: :twisted:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi