Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Cenzura na forum


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 16 gru 2003, o 17:27
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Ogłaszałem już kilka razy, że sprawa moderatorów jest zakończona! Robie to ostatni raz! Kolejne posty typu "ja tez chce być moderatorem" będą wywalane!


Kezman a jezeli którys z modów zrezygnuje to moze na swoje miejsce kogos wybrac ? czy to wybieraja Ci najwyzsi - Admini ..
Szkoda ze ja nie moge dawac banów :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 16 gru 2003, o 17:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
kezman napisał(a):
Ogłaszałem już kilka razy, że sprawa moderatorów jest zakończona! Robie to ostatni raz! Kolejne posty typu "ja tez chce być moderatorem" będą wywalane!


Kezman a jezeli którys z modów zrezygnuje to moze na swoje miejsce kogos wybrac ? czy to wybieraja Ci najwyzsi - Admini ..
Szkoda ze ja nie moge dawac banów :)


Modów wybierają admini! :wink:


           
Post 17 gru 2003, o 17:16
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Nobi napisał(a):
kezman napisał(a):
Ogłaszałem już kilka razy, że sprawa moderatorów jest zakończona! Robie to ostatni raz! Kolejne posty typu "ja tez chce być moderatorem" będą wywalane!


Kezman a jezeli którys z modów zrezygnuje to moze na swoje miejsce kogos wybrac ? czy to wybieraja Ci najwyzsi - Admini ..
Szkoda ze ja nie moge dawac banów :)


Modów wybierają admini! :wink:


Kezman ale to powinna byc nagroda za moderowanie na forum :).
Zreszta ja narazie nie mam zamiaru rezygnowac z funkji moda to Mnie to nie obchodzi :)
Pozdroowionkaaa :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 23 kwi 2004, o 10:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Wolałbym w tej kwestii założyć nowy wątek, ale zaraz ktoś go zamknie i to bez podania przyczyn. Więc napiszę tu, choć ten temat, o ile dobrze pamiętam, też tyczył czegoś troszkę innego...

Ale mimo to pytam tu moderatora Nobiego: Czemu zamknął temat: "Uporządkujcie dział giełda"? Dlaczego temat był bez sensu? Zwłaszcza w tym dziale?! Oczekuję merytorycznej odpowiedzi o argumentacji ad rem (tyczącej problemu), a nie hominem (tyczącej człowieka) w stylu: bo zeman to nabijacz postów...

... bo, moim zdaniem, jeśli w dziale giełda znajdują się takie teksty, jakie wymienił zeman, to jak najbardziej zasługuje to na temat w tym dziale! Przecież takie teksty uwłaczają oficjalnej stronie klubu!

Trochę przespałem wątek o zachowaniu forumowiczów. W sumie płakał nie będę, bo ja czuję odpowiedzialnym tylko za siebie i tylko sobie wystawiam świadectwo. Chcę to piszę. Chcę to czytam. Chcę to bluzgam (tylko w chwilach kryzysowych! :)). Chcę to się błaźnię ;). A jak nie chcę to nie... :) Ale jeśli zależy Wam na wizerunku wśród kibiców z innych miast, działaczy w klubie, sponsorów widmo z Australii ;P, to należy, moim zdaniem, popracować nad pracą adminów i moderatorów. Sorry, ale osoby, o takiej funkcji, dochodzą jeszcze redaktorzy, najwyraźniej nie rozumieją (niektórzy), że im szczególnie patrzy się na ręcę. Nie bluzgającym zawodowcom, seniorom, juniorom czy innym "mistrzom", ale właśnie im! To Wy niejako reprezentujecie ten klub na forum, w sieci! Wy nie tylko, w np. przeciwieństwie do mnie, reprezentujecie siebie, ale właśnie Stal. Potem na Polskiej Żużlowej Liście Dyskusyjnej ukazuje się taki tekst o tym forum (kibica z Lublina po meczu z Stal - TŻ): "(...)ale jezeli moderatorzy wysylaja k***y na prawo i
lewo to obora na forum pewna jak nic."
I co odpisać? Nic! Myślicie, że ktoś będzie się doszukiwał tego, że ten czy tamten mod, admin czy redaktor, to tylko jeden taki na dziesięciu, a reszta jest spoko..? Nie, opinia idzie na wszystkich i wszystko! Dodatkowo, użytkownicy tego forum mogą, nawet nieświadomie, też iść tym torem, bo: jak im wolno, to czemu mi nie? I wtedy wszystko powoli idzie w dół... Moje zdanie jest takie, że jak ktoś nie dorósł do czegoś, niech się za to nie bierze...


           
Post 26 cze 2005, o 22:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 19:47
Skąd: Rzeszów/Warszawa
Posty: 16

Zobacz profil 
Witam, nie wiedziałam za bardzo w jakim temacie zamieścić moje pytanie, a że nie chciałam zakładać nowego tematu to napiszę tutaj.
Otóż chciałam zapytać dlaczego zamykane są popularne tematy (pytanie to kieruję w stronę adminów, moderatorów, czy kogokolwiek to jest odpowiedzilany za zamykanie tematów). Chodzi mi konkretnie o temat "Karol Baran pod lupą" oraz teamt o meczu Gorzów-Rzeszów. Pierwszy z nich jak sie domyślam został zamkniety z powodu wymiany zdan pomiedzy dwona uzytkowniakmi na poziomie "ty jestes glupi" " a nie bo ty" "a własnie ze ty" która trwała jakaś strone ale czy to jest powód zeby zamykac cały temat?? chyba mozna upomniec owych uzytkowników(rozumiem ze to moga byc Wasi koledzy, no ale tym bardziej powinni posłuchac ). Jeśli chodzi o drugi temat to został zamkniety niecałe 3 godziny po zakonczeniu meczu, wiec gdzie maja sie wypowiadac kibice o tym meczu??? Faktycznie wpisy niektóre były poniżej pewnego poziomu, ale skutek tego był taki ze godzine pózniej został założony temat "przegrana w Gorzowie" którego pierwszy post traktował wyłącznie o postawie Karola Barana w tymże meczu. Sorki ze sie wtracam, ale chyba przez takie zamykanie tematów robi sie dodatkowy bajzel na forum. W tym momencie chcąc przeczytac opinie załózmy o Karolu musze sie zastanawiac, czy zostały one wyrazone w temacie o Trojanie czy o meczu w opolu ba! na opinie o samym Karolu natrafiłam z temacie o treningach! wiem ze macie duzo pracy na forum, ale zamykanie całych tematów chyba nie rozwiązuje prblemu, bo osoby rzucające błotem równie dobrze moga sie wypowiedziec w innym temacie robiac to samo.Moze zatem nalezałoby sie zajac owymi wypowiedziami czy uzytkowikami a nie całymi tematami, zwłaszcza byly one jak najbardziej na swoim miejscu.
Dziekuje za uwage :wink:
Pozdrawiam wszytskich "na górze" bo oprócz tych małych wpadek to odwalacie kawał dobrej roboty.


           
Post 26 cze 2005, o 22:41
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
A ja mam taka inna prosbe do Zarzadu :wink: :wink: Czy mozna by bylo przydzielic jakas osobe ktora bedzie mogla wyrzucac z chatu w czasie meczu. Pytam sie o to bo jestem na tym chatcie co Niedziele i jest tam co Niedziel od 20 do 40 osob, ale co mnie denerwuje (i nie tylko napewno mnie) to jest ze wchodza tam ludzie ktorzy wyzywaja innych pszeklinaja zasmiecaja chat, robia reklamy innych stron i wogole nie gadaja na temat. Jest to bardzo denerwujace i nie mozna w spokoju podyskutowac sobie o meczu bo ciagle jakies dzieciaki zasmiecaja chat. A jezeli byla by taka osoba mogla by poprostu wyrzucic z chatu (moze zablokowac nick??) i bylo by po problemie

Jest pare osob ktore spotykam chyba co Niedziele na tym chatcie i mogly by sie moze tym zajac, ale oczywiscie ja bym nie mial tez nic pszeciwko wykonywaniu tej roboty :twisted: :twisted:


           
Post 26 cze 2005, o 23:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
western napisał(a):
A ja mam taka inna prosbe do Zarzadu :wink: :wink: Czy mozna by bylo przydzielic jakas osobe ktora bedzie mogla wyrzucac z chatu w czasie meczu. Pytam sie o to bo jestem na tym chatcie co Niedziele i jest tam co Niedziel od 20 do 40 osob, ale co mnie denerwuje (i nie tylko napewno mnie) to jest ze wchodza tam ludzie ktorzy wyzywaja innych pszeklinaja zasmiecaja chat, robia reklamy innych stron i wogole nie gadaja na temat. Jest to bardzo denerwujace i nie mozna w spokoju podyskutowac sobie o meczu bo ciagle jakies dzieciaki zasmiecaja chat. A jezeli byla by taka osoba mogla by poprostu wyrzucic z chatu (moze zablokowac nick??) i bylo by po problemie

Jest pare osob ktore spotykam chyba co Niedziele na tym chatcie i mogly by sie moze tym zajac, ale oczywiscie ja bym nie mial tez nic pszeciwko wykonywaniu tej roboty :twisted: :twisted:


Właśnie miałem napisac dokładnie post w tej samej sprawie. Uważam że na obecna chwilę chat w tej formie jest zbędny. Same przekleństwa, "rzucanie mięsem", gówniarskie zagrywki, wyzwiska itp. Nie ma możliwści jakiejkolwiek sensownej wymiany opinii o meczu. :evil:

_________________
Obrazek


           
Post 26 cze 2005, o 23:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Czat to syf jakich malo. Skoro juz jest nalezalo by go jakos kontrolowac, jesli nie ma nikogo kto by sie tym mogl zajac moge to byc ja gdyz chetnie zbanuje :twisted: niektorych debilow za rzucanie miesem na wszystkich i wszystko dookola. Obecnie czat nie spelnia zadania jakie powinien spelniac i sluzy wiekszosci "uzytkownikom" za obrazanie zawodnikow, klubow i ogolnie szczeniackie odzywki ktore wkurzaja normalnych uzytkownikow chcacych porozmawiac o meczu. Zrobcie cos z tym. Pozdr.

Bo nie ma nic tak twardego, jak pięść policjanta angielskiego.


           
Post 26 cze 2005, o 23:14
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
No nie Error, czy probujesz zgarnac mi z pod nosa moja wymarzona prace, jako banera de**li chatowych. No bardzo nie ladnie z twojej strony :P :P :P :wink: :wink: :wink:

Ps. Jakos nigdy cie na tym chatcie nie widzialem :twisted: :twisted:


           
Post 26 cze 2005, o 23:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
anah napisał(a):
Witam, nie wiedziałam za bardzo w jakim temacie zamieścić moje pytanie, a że nie chciałam zakładać nowego tematu to napiszę tutaj.
Otóż chciałam zapytać dlaczego zamykane są popularne tematy (pytanie to kieruję w stronę adminów, moderatorów, czy kogokolwiek to jest odpowiedzilany za zamykanie tematów). Chodzi mi konkretnie o temat "Karol Baran pod lupą" oraz teamt o meczu Gorzów-Rzeszów. Pierwszy z nich jak sie domyślam został zamkniety z powodu wymiany zdan pomiedzy dwona uzytkowniakmi na poziomie "ty jestes glupi" " a nie bo ty" "a własnie ze ty" która trwała jakaś strone ale czy to jest powód zeby zamykac cały temat?? chyba mozna upomniec owych uzytkowników(rozumiem ze to moga byc Wasi koledzy, no ale tym bardziej powinni posłuchac ). Jeśli chodzi o drugi temat to został zamkniety niecałe 3 godziny po zakonczeniu meczu, wiec gdzie maja sie wypowiadac kibice o tym meczu??? Faktycznie wpisy niektóre były poniżej pewnego poziomu, ale skutek tego był taki ze godzine pózniej został założony temat "przegrana w Gorzowie" którego pierwszy post traktował wyłącznie o postawie Karola Barana w tymże meczu. Sorki ze sie wtracam, ale chyba przez takie zamykanie tematów robi sie dodatkowy bajzel na forum. W tym momencie chcąc przeczytac opinie załózmy o Karolu musze sie zastanawiac, czy zostały one wyrazone w temacie o Trojanie czy o meczu w opolu ba! na opinie o samym Karolu natrafiłam z temacie o treningach! wiem ze macie duzo pracy na forum, ale zamykanie całych tematów chyba nie rozwiązuje prblemu, bo osoby rzucające błotem równie dobrze moga sie wypowiedziec w innym temacie robiac to samo.Moze zatem nalezałoby sie zajac owymi wypowiedziami czy uzytkowikami a nie całymi tematami, zwłaszcza byly one jak najbardziej na swoim miejscu.
Dziekuje za uwage :wink:
Pozdrawiam wszytskich "na górze" bo oprócz tych małych wpadek to odwalacie kawał dobrej roboty.

otóz to...ludzie wchodza na forum, zeby wyrazi opinie po meczu z Gorzowem...a tu zamkniety :shock: :shock: :shock: dla mnie to niedorzeczne, to co mamy nabijas posty o jakis pierdułach? wiekszosc wchodzacych chce pisac o dzisiejszym wydarzeniu i przez to powstął drugi temat...potem sie dziwc, ze takie powstaja :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 26 cze 2005, o 23:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
cholera normalnie przychylam sie do oby dwu spraw :) zamykanie tematow jest smieszne, bo i tak wszyscy rozmawiaja na te dtematy dalej ale w kompletnie innyh watkach.. albo zakladaja identyczne tematy.. od czego sa bany? zbanowac tych poddenerowwanych na dzien dwa i bedzie spokoj no bez jaj panowie..

co do czata.. przychylam sie.. dwojka "amerykanow" (nie obrazcie sie panowie, ale chyba wiecie o co mi chodzi) smialo moglaby dostac opa na czacie bo tam po prostu az przykro wchodzic.. i przez to mieso i debilizm nawet zaprzestalem tam zagladac...

pomyslcie nad tym wszystkiem..

_________________
Obrazek


           
Post 27 cze 2005, o 00:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
cvieQ napisał(a):
cholera normalnie przychylam sie do oby dwu spraw :) zamykanie tematow jest smieszne, bo i tak wszyscy rozmawiaja na te dtematy dalej ale w kompletnie innyh watkach.. albo zakladaja identyczne tematy.. od czego sa bany? zbanowac tych poddenerowwanych na dzien dwa i bedzie spokoj no bez jaj panowie..

co do czata.. przychylam sie.. dwojka "amerykanow" (nie obrazcie sie panowie, ale chyba wiecie o co mi chodzi) smialo moglaby dostac opa na czacie bo tam po prostu az przykro wchodzic.. i przez to mieso i debilizm nawet zaprzestalem tam zagladac...

pomyslcie nad tym wszystkiem..


mogl bys konkretniej pisac o co ci chodzi? Ja jako " amerykan :P" wchodze czasem na czat podczas meczu jednak od dluzszego czasu nie dyskutuje z nikim oprocz Maestro. Obaj jestesmy z USA, jest jeszcze Western... powiedz o co ci chodzi bo widze ze masz jakies "ale" wiec napisz.... bo za chwile wszycy beda myslec ze to ja robie caly syf podczas transmisji,,, :roll:


Cytuj:
No nie Error, czy probujesz zgarnac mi z pod nosa moja wymarzona prace, jako banera de**li chatowych. No bardzo nie ladnie z twojej strony

Ps. Jakos nigdy cie na tym chatcie nie widzialem


Bierz stary ta robote bede czesciej tam zagladal... :wink: :lol:


           
Post 27 cze 2005, o 05:04
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Przychylam sie do zdania odnosnie zamykania popularnych watkow.
Nie bez powodu na forum Unii Tarnow byl swego czasu temat, ze
administrator forum Stali Rzeszow to... Zaczynam coraz czesciej
przychylac sie do tego zdania. Jesli ludzie zaczynaja sie wyzywac,
to po prostu dac bana tym, co robia zadyme, ale bron Boze nie zamykac
calego tematu!!!

Mam wrazenie, ze moje slowa skierowane sa przede wszystkim do
Ramelowa, ktory juz (jesli dobrze sie zorientowalem) pare watkow
w taki wlasnie sposob zamknal. Co to ma na celu?

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 cze 2005, o 09:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Moze niektorym nie chce sie edytowac postow lub ich usuwac, badz tez banowac uzytkownikow, latwiej jest zamknac temat.


           
Post 27 cze 2005, o 10:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
Moze niektorym nie chce sie edytowac postow lub ich usuwac, badz tez banowac uzytkownikow, latwiej jest zamknac temat.


iSkier, a nie prościej zbanować użytkowników i później mieć spokój przy edytowaniu bądź kasowaniu? a tak pewnie sam zauważyłeś wczoraj, że na forum zrobił się po prostu syf.. o baranie pisano we wszystkich wątkach, a o meczu z Gorzowa powstaly dwa dodatkowe tematy i również w każdym z pozostałych też coś na ten temat, a ludzie tłumaczyli to tym, że "napisze tutaj pare slow o meczu z Gorzowe, gdyz temat do tego przeznaczony zostal zamkniety". Moderatorow jest paru jakby sie podzielili jakos, ze jedna z osob pilnuje tematu pomeczowego (w tym wypadku po meczu z Gorzowem), druga pilnuje watku o Karolu, trzecia pilnuje tematu o przyszlym meczu (w tym wypadku Opole), a czwarta zajmuje sie tematami pobocznymi, ktore jak wiadomo nie sa tak oblegane jak wyzej nadmienione.

error, a co do tych "amerykanow", a raczej "amerykaninow" :> to nie byla zadna obraza.. w zadnym wypadku, ale wiesz Ty siedzisz w stanach, drugi kolega siedzi w Chicago.. chcialem napisac o Was obojgu na raz, gdyz Twoja ksywe pamietam bo jest latwa ale kurcze kolegi na literke "w" jakos nie moge zapamietac pisowni i po prostu nie chcialem go tym tez jakos urazic, bo jako uzytkownika tego forum go szanuje, Ciebie zreszta tez.

apeluje o wypowiedzenie sie w tych dwoch tematach administratorow forum i dyrektorow oficjalnej strony

pozdrawiam

_________________
Obrazek


           
Post 28 cze 2005, o 00:55
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
cvieQ napisał(a):
Moderatorow jest paru jakby sie podzielili jakos, ze jedna z osob pilnuje tematu pomeczowego (w tym wypadku po meczu z Gorzowem), druga pilnuje watku o Karolu, trzecia pilnuje tematu o przyszlym meczu (w tym wypadku Opole), a czwarta zajmuje sie tematami pobocznymi, ktore jak wiadomo nie sa tak oblegane jak wyzej nadmienione.

Z calym szacunkiem, ale nikt z nas, zreszta Ty chyba rowniez, nie masz mozliwosci siedzenia na forum 24 h. Tak sie zlozylo ostatnio, ze ja nie mialem neta w domu, inni mieli cos innego i wtedy ciezko to wszystko opanowac...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 28 cze 2005, o 02:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
ale nikt z nas, zreszta Ty chyba rowniez, nie masz mozliwosci siedzenia na forum 24 h.


JA MAM , WIEC DOSTANE MODA?
MYSLE ZE JAK BYM JA TU RZADZIL BYLO BY OK.

PS
KIEDYS BYLEM MODERATOREM W DZIALE TYPER

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 28 cze 2005, o 02:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
marian pazdzioch napisał(a):
K 2 napisał(a):
ale nikt z nas, zreszta Ty chyba rowniez, nie masz mozliwosci siedzenia na forum 24 h.


JA MAM , WIEC DOSTANE MODA?
MYSLE ZE JAK BYM JA TU RZADZIL BYLO BY OK.

PS
KIEDYS BYLEM MODERATOREM W DZIALE TYPER


haha najlepszy kawal jaki ostatni slyszalem, przeciez ty nienawidzisz zuzla ... :lol: i na kazdym kroku podkreslasz ze stal to pilka a nie zuzel wiec po co ci moderator? chyba zeby bany po pijaku rozdawac... :lol: :lol: :lol:


           
Post 28 cze 2005, o 02:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
error napisał(a):
chyba zeby bany po pijaku rozdawac... :lol: :lol: :lol:


ciebie nawet na swoj sposob polubialem CHODZ JESTES SPOZA RZESZOWA.
wiec nie masz sie o co obawiac wladzio

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 28 cze 2005, o 14:03
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
A wracajac do mojej prosby na temat chatu, czy ktokolwiek zastanowil sie nad tym, albo czy wogole ktokolwiek czytal mojego posta :twisted: :twisted:

Ps. chodzi mi oczywiscie o kogos z wyzszej pulki, o kims kto mogl by podjac jakas decyzje :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi