Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dyskusje o regulaminie


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 1 lut 2003, o 23:53
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ej ja mam pytanie bo qrmna nie rozumie jednej rzeczy jest temat
stal - rybnik i jesli chcialbym sobie napisac cos na temat innego meczu to czy pisze w tym samym temacie??? chyba nie bo stal- rybnik bedzie w dziale o stali....
czy bedzie tak ze stal- rybnik osobno a w dziale wokół zużla bedzie temat dajmy IV kolejka i tam piszemy wszystkie spostrzezenia na temat innych meczów tak to bedzie ?? bo qrwa juz nie wiem sam POZdrowionka!!!!!!!!!


           
Post 1 lut 2003, o 23:57
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
czy bedzie tak ze stal- rybnik osobno a w dziale wokół zużla bedzie temat dajmy IV kolejka i tam piszemy wszystkie spostrzezenia na temat innych meczów tak to bedzie ??

Dokładnie tak, Konradeczek!!


           
Post 2 lut 2003, o 10:46
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sty 2003, o 16:52
Skąd: Rzeszów.Misto przesiąknięte zużlem
Posty: 62

Zobacz profil 
Popiram choć dopiero teraz go przeczytłem. wcześniej pisałem post po poscie.


           
Post 2 lut 2003, o 13:03
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Tlcres napisał(a):
Popiram choć dopiero teraz go przeczytłem. wcześniej pisałem post po poscie.

Co z tego, że przeczytałeś jak się do niego nie stosujesz. W "nagrodę" dostałeś rangę Nabijacz postów. Jak się poprawisz to przywrócę ci normalną rangę. Póki co - wstydź się :twisted:

I niech to będzie przestrogą dla innych...


           
Post 6 lut 2003, o 19:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Ja bym proponował stworzenie działu typu "nie o żużlu", aby można było porozmawiać o czymś nie związanym z żużlem


           
Post 6 lut 2003, o 19:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Juz bylo cos takiego i raczej nie bedzie.


           
Post 6 lut 2003, o 23:00
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ja mam pytanie do pana iskiera!!!
czy mozna wiedziec co sto na przeszkodzie??? wiem ze bylo kiedys takie cos... i mozna by rfzeczywisciie pogadac o sprawach nie zwiazanych z zuzelem a jak nie da rady to moze bedzie jeden temat roznosci i tam pisac swoje posty czy mozna w dziale wokól zuzla takie cos załozyc??? Pozdrowionka!!!!!!!! no to po zmianie wpisu panie michale help mi:):) Pozdrowionka!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


Ostatnio edytowano 7 lut 2003, o 00:57 przez Fransik, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 7 lut 2003, o 00:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
To pytanie powinno zostac skierowane raczej do pana Michala :wink: sam nie wiem dlaczego to forum zostalo zlikfidowane a napisalem ze raczej nie bedzie juz takiego bo tak napisal pan michal :)


           
Post 7 lut 2003, o 09:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Po pierwsze nie mówcie do mnie pan!! To, że jestem od was starszy nie znaczy, że musicie się do mnie tak zwracać :D.
Po drugie dział został zlikwidowany dlatego, że nie wszyscy admini popierali jego powstanie. Ja strzeliłem gafę, bo bez konsultacji z nimi założyłem ten dział. Dlatego szybko zniknął. Mimo wszystko jest to strona o żużlu i głównie o nim będziemy rozmawiać. Nie wykluczam, że kiedyś przyszłości coś takiego powstanie. Póki co, jeśli wam tak bardzo zależy to załóżcie sobie temat: Off topic i tylko w nim gadajcie na różne tematy :P


           
Post 7 lut 2003, o 19:33
 off topic - nowa kategoria (a raczje stara)
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 lis 2002, o 15:52
Posty: 29

Zobacz profil 
witam

oki jestem za tym aby założyć tutaj kategorie "poza torem" czy jakoś taką luźną ...

do roboty panowie admini :)


           
Post 7 lut 2003, o 19:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No to mi sie podoba :wink:...jak powiedzial dyrektor:"do roboty panowie admini" :mrgreen: hehe


           
Post 7 lut 2003, o 19:42
 Re: off topic - nowa kategoria (a raczje stara)
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
zio napisał(a):
witam

oki jestem za tym aby założyć tutaj kategorie "poza torem" czy jakoś taką luźną ...

do roboty panowie admini :)


Heh, dzięki Zio :D. Ledwie co odświeżyłem stronę główną a tu już jest nowy dział. Co ciekawe nasze wypowiedzi sprzed kilku miesięcy nie zniknęły!! Szok :P
Tylko drodzy forumowicze, pamiętajcie, że "Poza torem" jest tylko dodatkiem do tego forum, a nie jego głównym działem. Chciałbym, żeby poziom wypowiedzi na luźne tematy dorównywał temu z innych działów :D.


           
Post 20 kwi 2003, o 11:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
NO w koncu jakis regulamin musi obowiazywac !!! A co to bladów to chyba kazdy je sadzi (ja mam 3 z pol, :cry: a dyktanda pisalem na 1 albo 2 :oops: ) wstyd sie przeznac ale tak jest ! :D

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 28 kwi 2003, o 17:07
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie chcialem dawac nowego tematu bo chyba nie ma sensu czy bedzie kiedys na tym forum cos takiego jak "ignor" przydaloby sie bo niektorych ludzi i niektore posty nie chce mi sie czytac:) wiec moze cos wiecej powiedzą michał drugi michał....?? Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 28 kwi 2003, o 17:27
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Konradeczek przeglądałem sporo tych modyfikacji do forum, ale nie spotkałem czegoś takiego :), po prostu zamykaj oczy :spiew:


           
Post 4 maja 2003, o 00:08
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
A tak wogóle proponuje umieszczenie regulaminu na stronie głównie w widocznym miejscu. Ostatnio przybyło sporo nowych użytkowników. Wielu nie wie o istnieniu tego tematu.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 lis 2004, o 14:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Nie wiem gdzie o to zapytaać, więc pytam tutaj.
Co ssię porobiło z rangami??? :shock: Bo miałem seniora/zawodowca (? nie pamiętam) a mam jakiegos kadeta... Uwsteczniam się czy co? Co to za ranga na tym forum, bo takich nie było.


           
Post 22 lis 2004, o 15:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Nie wiem gdzie o to zapytaać, więc pytam tutaj.
Co ssię porobiło z rangami??? :shock: Bo miałem seniora/zawodowca (? nie pamiętam) a mam jakiegos kadeta... Uwsteczniam się czy co? Co to za ranga na tym forum, bo takich nie było.

Odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz tu :arrow: http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=579&start=160

_________________
Obrazek


           
Post 22 lis 2004, o 15:46
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Dzięki za podpowiedź.
Trzeba będzie teraaz po 20 postów dziennie walić, bo kadet to mnie nie satysfakcjonuje wogóle, a nawet to wstyd. :wink:


           
Post 26 kwi 2005, o 13:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Nie mam już czasu i siły edytować co drugi post na tym forum. Ja rozumiem, że macie jakiś żal, pretensje, krytyka jest czasami wskazana, ale można to robić w cywilizowany sposób. Jeśli ktoś do tego nie dorósł to niech w ogóle nie wchodzi na to forum. Zapowiadam, że osoby, które będą "waliły" wulgaryzmami, wyzwiskami od razu banuję nie patrząc na nic - także ostrzegam. Może wtedy zapanuje tu porządek. Proszę te słowa sobie wziąć do serca.

Kezman proponuję być bardziej stanowczym. Jak sobie ludzie chca poużywać w swoich stwierdzeniach i epitetach moga przejsć na czat lub GG. Każdy użytkownik forum powinien miec ten komfort ,że gdy sobie przegląda forum,czytać tych wszystkich bluzgów. Nawet te wszystkie posty ,któe dla kogoś wydaja się głupie i niemądre tak bardzo nie kolą w oczy jak te z bluzgami. Każdy ma prawo do wyrażania swoim poglądów i opini nalezy jednak robić to zgodnie z regulaminem ,żeby nie obrażać innych uczestników.
Pozdrawiam i życzę większej stanowczości. Nie pozwólmy zrobić tu tarnowskiego forum bis :wink:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi