Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dyskusje o regulaminie


Wasze uwagi i problemy związane z naszym Forum.

Opcje      Szukaj
Post 10 mar 2006, o 18:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Chciałbym się dowiedzieć od kompetentych adminów forum (tutaj w przedbiegach odpada ż... tfu K2) dlaczego dostałem bana, choć tak naprawdę nic nie zrobiłem?

Bana mam od wczoraj z niewiadomych dla nikogo przyczyn. Sorry, tylko K iles tam zna odpowiedz.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 10 mar 2006, o 19:44
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nia blaznuj juz jak twoj braciszek. Na bana zasluzyles sobie tym, ze kilkakrotnie nazwales mnie zydem, w dodatku porownales do Kaczynskiego - a to tez zniewaga ;)

Poza tym jakim cudem masz bana skoro dalej tu piszesz? Krecisz cos.

EDIT:

Widac, ze dwojke dzieciakow bardzo boli ban, oj jaki mi przykro :( skonczcie z waszym marnym napinaniem sie bo to jest zalosne.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 mar 2006, o 12:26
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 mar 2006, o 12:21
Posty: 1

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
[color=darkblue]Nia blaznuj juz jak twoj braciszek. Na bana zasluzyles sobie tym, ze kilkakrotnie nazwales mnie zydem, w dodatku porownales do Kaczynskiego - a to tez zniewaga ;)


Towrzysz K2 uprzejmie proszony jest o nie rzniecie glupa, choc NIK musi przyznac, ze akurat w tej kwestii uzytkownik jest niezwykle wiarygodny.

Cytuj:
P.S. Poza tym jakim cudem masz bana skoro dalej tu piszesz? Krecisz cos


NIK nalega, aby mr 'darkblue' w koncu powiedzial cos sensownego
Cytuj:
Widac, ze dwojke dzieciakow bardzo boli ban, oj jaki mi przykro Sad skonczcie z waszym marnym napinaniem sie bo to jest zalosne.


NIK wciaz goraco namawia obywatela K2, aby przedstawil dowody swiadczace o przewnieniu poczciwych towarzyszy. NIK wierzy rowniez, ze dyrektor skonczy swoja zalosne propagande i skonczy z tymi pomowieniami

Z powazaniem - Najwyzsza Izba Kontroli


           
Post 11 mar 2006, o 12:35
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
haj i magda_m widac dalej maja radoche z zakladania nowych profili i pisania smiesznych postow. Myslalem, ze macie troche wiecej lat, ale jak widac mylilem sie. Chcecie dowodow? Prosze bardzo, oto fragment postu haja bodajze z wczoraj:

Cytuj:
Niereformowalny to jesteś ty żydzie i te całe twoje kółeczko różańcowe. [...]

[...]To tylko pokazuje jak wszechmogący żydek dorwie się do władzy to robi taki rozpierdziel jak J. Kaczynski

Dodajac do tego jeszcze posty, ktore sa wyzej w tym temacie, a takze mase ktore usunalem (nie byly zgodne z regulaminem, w dodatku calkowicie nie na temat) pokazuje nam to sie pelny obraz waszych dokonan. A ktos wczesniej pisal o Towarzystwie Wzajemnej Adoracji - wasza dwojka to dopiero jest TWA na wysokim poziomie :D tam 3mac chlopaki ;)

EDIT: I oto mamy kolejny przyklad waszej madrosci - prosto z tematu o pilce noznej (sic!)
Cytuj:
Najwyzsza Izba Kontroli ze smutkiem informuje, ze wsrod 'dyrekcji' tegoz forum doszlo do niemalego zaniedbania. Jak donosza nasi wyslannicy, towarzysz ukrywajacy sie pod intrygujacym skrotem k2 posunal sie do haniebnych czynow. Ow jegomosc szkaluje dobre imie jednego z bardziej zasluzonych braci naszego stowarzyszenia. NIK nalega, aby winien calego zamieszania przedstawil niepodwazajace dowody swiadczace o winie nieslusznie ukaranego, bo w przeciwnym wypadku bedziemy zmuszeni w trybie natychmiastowym sprowadzic zza wschodniej granicy odpowiedni sluzby

Z wyrazami szacunku
NIK

PS jak wiesc niesie, dryektor probuje zatuszowac(jak zwykle dosc nieumiejetnie) wszelkie znaki swojej niekompetencji. NIK jednak nalega, aby ow obywatel wreszcie poszedl po rozum do glowy i przestal obrzucac blotem inncyh uzytkownikow. Inaczej nie obedzie sie bez wizyty towarzysza Borysa...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 mar 2006, o 12:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 mar 2006, o 12:52
Posty: 4

Zobacz profil 
Cytuj:
haj i magda_m widac dalej maja radoche z zakladania nowych profili i pisania smiesznych postow.


Znowu dales popis (rozumiem, ze za obrazanie innych userow czeka cie ban?)...Chyba te rosyjskie klimaty na ciebie zle dzialaja, ale ja nie wystepuje w liczbie mnogiej. Posty pisze jedna i ta sama osoba, ktora na kazdym kroku probujesz obrazac (chodzi oczywiscie o pomowneia).

Cytuj:
Dodajac do tego jeszcze posty, ktore sa wyzej w tym temacie, a takze mase ktore usunalem (nie byly zgodne z regulaminem, w dodatku calkowicie nie na temat)


Znowu bajski piszesz, tak samo, jak wczesniej kiedy wysuwales haniebne oskarzenia jakobym kogos obrazil. Prosze o przyklady postow, ktory byly podobne nie zgodne z regulaminem. NIc innego niz tutaj nie bylo pisane...

tego mozna bylo sie podziewac, kezman widuje na forum coraz czesciej, wiec i poziom tego miejsca drastycznie spasc musi. Ty masz w tym niesterty spory udzial. Nie umiales i nie umiesz sprawowac tej funkcji.

Powiedz wszem i wobec - za co uzytkownik michal_m dostal bana. Powiedz prawde, a lud sie dowie, kto stoi na czele tego forum...

ps i ktory punkt regulaminu lamie, ze jestem caly czas banowany? Ten o dwoch nickach? To czemuz forum nie wylecial wczesniej niejaki drozd vel Nicki?

ps2 ban akurat mnnie tyle obchodzi, co zeszloroczny. Nie wmawiaj jednak ludziom, ze obrazilem kogokolwiek z tego forum. Wez te swoje zabawki i baw sie nimi dalej. Wybrales taki sposob na dowartosciowanie sie, twoja sprawa...


           
Post 11 mar 2006, o 13:17
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Hehe :D

Bana dostales za obrazenie innych uzytkownikow, doskonale wiesz za ktore je posty dostales, wiec daj sobie juz spokoj. Nie podoba sie cos - sa inne fora - pisz tam. Nie mam zamiaru prowadzic dalszej dyskusji z toba na twoim niskim poziomie.

Do (nie) zobaczenia.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 mar 2006, o 13:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 mar 2006, o 12:52
Posty: 4

Zobacz profil 
Cytuj:
Bana dostales za obrazenie innych uzytkownikow, doskonale wiesz za ktore je posty dostales, wiec daj sobie juz spokoj. Nie mam zamiaru prowadzic dalszej dyskusji z toba na twoim niskim poziomie.


Daremne sa twoje trudy... Wciaz rownasz w dol (przykladow nie trzeba daleko szukac - ostatnie posty pokazuja to jak na dloni). A ja kolejny raz bardzo grecznie prosze - wklej te posty, ktore podobno lamaly regulamin i w ktorych podobno obrazilem ktoregokolwiek z uzytkownikow. Takie trudne przed toba zadanie stawiam? Niestety, ale latwiejszych juz w swoim dorobku nie mam :(

Watpie jednak, abym sie doczekal, bo czegos takiego nigdy nie bylo. Twki to tylko w imaginacji dyrektora, ktoremu najwyrazniej lekko przewrocilo sie w glowie...

Cytuj:
Nie podoba sie cos - sa inne fora - pisz tam.


Pozazdroscic twojemu przyszlemu pracodawcy :lol: Profesjonalizm pelna geba...


           
Post 11 mar 2006, o 14:14
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Czy mi sie zdaje czy za zalozenie kilku profili nalezy sie ban? :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 11 mar 2006, o 18:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 mar 2006, o 12:52
Posty: 4

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Czy mi sie zdaje czy za zalozenie kilku profili nalezy sie ban? :roll:


W takim razie niech k2 postapi choc raz zgodnie z logika i zbanuje swojego idola - nickiego vel drozda.

ps rozumiem, ze juz to zrobiles, bo ja znowu oberwalem banem...

ps2.ponawiam prosbe :

Cytuj:
A ja kolejny raz bardzo grecznie prosze - wklej te posty, ktore podobno lamaly regulamin i w ktorych podobno obrazilem ktoregokolwiek z uzytkownikow. Takie trudne przed toba zadanie stawiam? Niestety, ale latwiejszych juz w swoim dorobku nie mam Sad

Watpie jednak, abym sie doczekal, bo czegos takiego nigdy nie bylo. Twki to tylko w imaginacji dyrektora, ktoremu najwyrazniej lekko przewrocilo sie w glowie...


przytoczysz choc raz cos konkretnego czy bedziesz ponownie karmil nas jakimis bajkami?


           
Post 11 mar 2006, o 23:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
czasami ciężko przytoczyć coś co mogło zostać już skasowane

_________________
Obrazek


           
Post 12 mar 2006, o 00:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 mar 2006, o 12:52
Posty: 4

Zobacz profil 
cvieQ napisał(a):
czasami ciężko przytoczyć coś co mogło zostać już skasowane


A spojrzmy na to z innej strony - jesli bylbym faktycznie winien, to czy z taka stanowczoscia domagalbym sie ewentualnych dowodow swiadczacych na moja niekorzysc? Skad np mialbym wiedziec, ze ow dyrektor nie zrobil screena z moimi 'popisami'?

Ja jestem jednak pewien swego. Wiem bowiem, jaka jest prawda, a co najgorsze wie o tym rowniez k2, ktory jednak probuje ludziom wcisnac - nie wiedziec czemu - niemaly kit...

Od obywatela k2 odpowiedzi sie z pewnoscia nie doczekam. Ale moze inni admini wiedza za co cala moja siec(!) (juz nie mowie tylko o samym sobie) ma zalozonego bana? Naprawde bede wdzieczny za odpowiedz...

A k2 po raz kolejny udowodnil, ze nie dorosl do sprawowania takiej, a nie innej funkcji.

PS Gdzie jest Kezman ? :roll:

PS2. ale moze jednak doczekam sie na choc przyblizona wersje moich postow, ktore tak rozzloscily nasza dyrekcje :lol:


           
Post 12 mar 2006, o 00:47
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Mialem ci juz nie odpisywac, ale widze, ze dalej bardzo rozpaczasz, wiec ci odpowiem. Bana dostales za posta obrazajacego mnie, Ramelowa i Damona - tak jak pisal cvieQ zostal on skasowany, wiec dokladnie zacytowac go nie moge. Jestem przekonany, ze doskonale wiesz o chodzi, a jak nie - to proponuje isc do lekarza, poniewaz moga to byc klopoty z pamiecia. Twoj brat dostal bana za posta, ktorego zacytowalem wyzej.

Co do tego czy doroslem do tej funkcji to bogu dzieki ty tego nie oceniasz, wiec daruj sobie te zbedne haselka. Jak ci to nie odpowiada to nie musisz tutaj przebywac.

Jeszcze jakies ale?

Aha - dostajesz bana za kolejny juz nick (ile to juz? 5?). Zeby byla jasnosc uzytkownik "drozd" takze ma bana, ktorego dostal juz dawno temu od Kezmana. Jezeli nadal bedziesz tworzyl kolejne nicki, beda kolejne bany. Ale licze, ze w koncu przestaniesz rozpaczac i dasz sobie spokoj.

P.S. Zeby byla jasnosc - to jest ostatni post na ten temat. Wszystko juz wyjasnilem - za co kto dostal bana, wiec dalsza dyskusja jest zbedna

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 mar 2006, o 01:06
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
PS Gdzie jest Kezman ? :roll:


Jestem, korzystam z weekendu :D


           
Post 19 mar 2006, o 06:13
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Z usunietego postu:

michal m napisał(a):
Tylko za co? W ktorym miejscu zostal zlamany regulamin tego forum?

Stworzenie i uzywanie wiecej niz jednego profilu - w twoim przypadku bylo ich juz okolo 10.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 mar 2006, o 13:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Z usunietego postu:

michal m napisał(a):
Tylko za co? W ktorym miejscu zostal zlamany regulamin tego forum?

Stworzenie i uzywanie wiecej niz jednego profilu - w twoim przypadku bylo ich juz okolo 10.


To już było po tym jak dostał bana :roll: Wiec pytanie jest za co otrzymał bana?! widziałem post za który byc moze własnie go otrzymał, i tam nie było nic co łamało by regulamin owego forum :?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 mar 2006, o 16:45
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Widze, ze teraz adwokat atakuje ;) nie wiem po co - i tak Wam to nic nie da. W tamtym tygodniu postanowilismy dac mu z Kezmanem szanse i ban zostal zdjety. Niestety w ciagu kilku minut michal m zlamal dwukrotnie umowe z Kezmanem, za co ban wrocil. Drugiej szansy nie dostanie.

A co do pytania to odpowiedz masz kilka postow wyzej, nie lubie sie powtarzac, wiec przewin sobie temat do gory i znajdz.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 mar 2006, o 17:10
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Nic mnie to nie obchodzi czy cos da czy nie :] Chce tylko miec pewność, ze jak dam sie z Tobą w polemike w jakimś temacie to czy nie dostane za to banana
Bo jesli za to: http://img85.imageshack.us/my.php?image=banrotfl3to.jpg
otrzymał bana, to az boje sie z Tobą nie zgodzić w jakimś punkcie bo wówczas tez mi to zabroni sie logowac? :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 mar 2006, o 17:15
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Bo jesli za to: http://img85.imageshack.us/my.php?image=banrotfl3to.jpg
otrzymał bana, to az boje sie z Tobą nie zgodzić w jakimś punkcie bo wówczas tez mi to zabroni sie logowac? :roll:

To jest jakies Wasze chore urojenie - za tego posta on bana nie dostal. Dostal za innego i mysle, ze doskonale wie za co, tylko nie wiedziec czemu udaje, ze nie.

KONIEC TEMATU.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 mar 2006, o 20:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Kamil napisał(a):
Bo jesli za to: http://img85.imageshack.us/my.php?image=banrotfl3to.jpg
otrzymał bana, to az boje sie z Tobą nie zgodzić w jakimś punkcie bo wówczas tez mi to zabroni sie logowac? :roll:

To jest jakies Wasze chore urojenie - za tego posta on bana nie dostal. Dostal za innego i mysle, ze doskonale wie za co, tylko nie wiedziec czemu udaje, ze nie.

KONIEC TEMATU.



Po pierwsze gosciu zadne moje chore urojenia, bo mnie to rybka, nie podejmowałem tematu, dopóki nie zobaczyłem owego linku...
Jesli nie za to jest ban, to moze jakis link w którym pokażesz reszcie forum za co mozna dostac bana?? Czy obraził kogos jakims wulgaryzmem? co zrobił? bo ja nie mam kompletnie pojecia bo postu zadnego nie widziałem, a chciałbym wiedziec, do czego mozna sie posunac w polemice z adminem...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 20 mar 2006, o 01:30
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8375

Zobacz profil 
Cytuj:
Czy obraził kogos jakims wulgaryzmem?


Do tego, aby kogos obrazic, nie potrzeba uzyc wulgaryzmu.

Cytuj:
Dostal za innego i mysle, ze doskonale wie za co, tylko nie
wiedziec czemu udaje, ze nie.


K2, dziwie sie, ze nie napiszesz po prostu za ktorego KONKRETNIE go
dostal. To na pewno lepsze rozwiazanie niz zgadywanka.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi