Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

W jakiej telewizji w przyszłym roku transmisje z E-LIGI??


Rozmowy o sporcie żużlowym


W jakiej telewizji w przyszłym roku transmisje z E-LIGI chciałbyś oglądać??
TVN 28%  28%  [ 11 ]
Polsat Sport 62%  62%  [ 24 ]
TVP 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 39
Opcje      Szukaj
Post 13 sty 2004, o 22:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
Aron masz racje no ale hmm coś zaa cos:) Wiesz zaawsze mozna wzaic do siebie ludzi i poogladac z nimi w milej atmosferze :P heh Wiadomo ze bylo by lepiej jakby było w ogolnodostepnej telewizji no ale wiadomo jak to wyglada ;P jesli Basałaj czy jakis szpakowski mają zamiar komentowac speedway to ja podzienkuje:) pozdrawiam


           
Post 14 sty 2004, o 17:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Najlepiej wtedy wylaczyc glos (trzeba sie pogodzic z cisza bez ryku motorow) i samemu sprobowac cos komentowac :P Napewno bdedziecie zadowoleni :P:P:P

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 14 sty 2004, o 18:21
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
moglby byc w jakis jeden mecz przynajmniej na zywo czy z niewielkim poslizgiem na normalnym polsacie... do niego prawie kazdy ma przynajmniej dostep i tyle

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 17 sty 2004, o 17:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
niggaz napisał(a):
jesli Basałaj czy jakis szpakowski mają zamiar komentowac speedway to ja podzienkuje:) pozdrawiam


ty facet piszesz cos a nawet niewiesz o czym. szpakowskiego juz dobre poltora roku nie ma w tvp a ty dalej masz cos do tego super komentatora.

SZPAKU WRACAJ !!!!!!!!!!

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 18 sty 2004, o 00:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
niggaz napisał(a):
jesli Basałaj czy jakis szpakowski mają zamiar komentowac speedway to ja podzienkuje:) pozdrawiam


ty facet piszesz cos a nawet niewiesz o czym. szpakowskiego juz dobre poltora roku nie ma w tvp a ty dalej masz cos do tego super komentatora.

SZPAKU WRACAJ !!!!!!!!!!


no i po co koroner, żebym znów zasypiał przy jego komentarzu ?? :D;)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 18 sty 2004, o 11:44
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):
koroner napisał(a):
niggaz napisał(a):
jesli Basałaj czy jakis szpakowski mają zamiar komentowac speedway to ja podzienkuje:) pozdrawiam


ty facet piszesz cos a nawet niewiesz o czym. szpakowskiego juz dobre poltora roku nie ma w tvp a ty dalej masz cos do tego super komentatora.

SZPAKU WRACAJ !!!!!!!!!!


no i po co koroner, żebym znów zasypiał przy jego komentarzu ?? :D;)


chyba, że jest emocjonalnie związany z jakąś drużyną, czy zawodnikiem, bo wtedy jego komentarz jest wprost naładowany energią :D
Ale ja nie widze możliwości, żeby TVP zrobiło relacje z żużla na poziomie polsatu

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 18 sty 2004, o 11:56
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Zdecydowanie wole Polsat Sport :) choc czesto komentarze mnie poprostu rozkładaja na łopatki :)
Ale w polsacie jest to fajnie zorganizowane i chciałbym zeby dalej to własnie Polsat Sport pokazywał zuzel na najwyzeszym poziomie

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 18 sty 2004, o 12:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
Mi to tak naprawde wszystko jedno :wink: ale jedno jest pewne co do polsatu NIGDY NIGDY nie dorownaja Canal+ :!: :!: Osobiscie mialem okazje okladac relacje przez ta stacje od 96 do 98 roku i robili to naprawde super :D Od roku 99-2001 transmisje przeprowadzala Wizja Sport i musze powiedziec, zaznaczyc ze tez robila to bardzo profesjonalnie.Ciezko bedzie choc troche dorownac Polsatowi wyzej wymienionym stacja (Canal+,Wizja Sport) Ale widac znaczace postepy z roku na rok dlatego nie mam nic przeciwko aby zuzel w TV pokazywala wlasnie stacja Polsat :D

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 18 sty 2004, o 12:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Moze dodam, ze wszystko tylko nioe Canal +, gdyz jest to kodowana TV, dlatego malo kto sobie pooglada. W tym momencie zdecydowanie najlepsze transmisje ma Polsat Sport bardzo podobaja mi sie rowniez te na TVP 3...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 18 sty 2004, o 13:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):

no i po co koroner, żebym znów zasypiał przy jego komentarzu ?? :D;)


temat komentatorow byl poruszany wczesniej i mysle ze nie ma sensu do tego wracac. ten watek nie jest od oceniania pracy komentatorow.
zwrocilem jednemu typowi uwage gdyz niewie kto pracuje w tv a wypowiada sie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 18 sty 2004, o 19:46
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lip 2003, o 21:22
Posty: 371

Zobacz profil 
jeśli chodzi o Polsat...
to z tego co kiedys slyszałem, jesli polsat bedzie mial pokazywac elige to bedzie ja pokazywal nie na Polsacie Sport tylko na TV Puls

pa(ły) :D


           
Post 19 sty 2004, o 01:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 02:15
Skąd: Lublin
Posty: 9

Zobacz profil 
Ja bylbym zadowolony, gdyby relacje wykupil Polsat i transmisje emitowal na TV4 [zamiast ligi siatkowki bo to zenada totalna].

Natomiast jesli chodzi o kwestie profesjonalizmu w transmisjach zuzla na antenie Polsatu, to mam sporo zastrzezen. Przede wszystkim ten gosc z parku maszyn jest po prostu okropny [szczegolnie rozwalaly mnie czeste sytuacje, gdy tlumaczyl telewidzom co dany obcokrajowiec wlasnie mu powiedzial, jednoczesnie wypaczajac sens wypowiedzi]. Do komentatora Wojcika tez mozna sie doczepic, ale nie jest w sumie tragiczny. Natomiast tragiczne jest zachowanie kamerzystow w parku maszyn. Po chamsku wjezdzaja z kamerą pod sam nos zawodnikow, pakują sie w miejsca, nazwijmy to intymne [nie zapomne jak wladowali sie do pomieszczenia gdzie lekarz badal Jedrzejaka po upadku oraz gdy pokazali obolalego Hancocka dochadzacego do siebie na lozku]. Mnie takie rzeczy po prostu draznią i uwazam, ze są pewne granice ktorych nie nazlezy przekraczac.

Ale ogolnie rzecz biorac nie jest z Polsatem najgorzej, a z roku na rok ekipa robi postepy. Uwazam wiec, ze to najpowazniejszy kandydat do pokazywania e-ligi


           
Post 20 sty 2004, o 02:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 12:58
Skąd: RZESZÓW
Posty: 716

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak do tej pory Ekstraliga żużlowa jest jeszcze bez sponsora. Już dwa miesiące temu miała być znana nazwa sponsora, lecz cała sprawa wygląda kiepsko. W listopadzie miała zostać ujawniona firma oraz telewizja, która transmitowałaby mecze ekstraligi żużlowej, dzięki temu każda drużyna wzbogaciłaby się o 400.000 złotych. Do znalezienia TV oraz firmy zostały wyznaczone trzy osoby: Andrzej Grajewski, Robert Smoleń i Andrzej Rusko, lecz jak na razie nie widać efektów.

Na temat sponsora komisja do dziś nie dostarczyła mi żadnych konkretnych informacji. Cala ta sprawa wygląda bardzo blado. Niestety, ci ludzie zostali powołani jeszcze przed moją kadencją i nie mam na to wpływu. - dodaje szef GKSZ Marek Karwan. Od krótkiego czasu odpowiednią firmę stara się znaleźć właśnie Karwan oraz prezes PZM Andrzej Witkowski.
Podobnie wszystko układa się z telewizją, na pewno nie uda się sprzedac pakietu obejmującego całą ekstraligę. Rok temu umowę z Polsatem zawarł Atlas Wrocław.
W tej chwili wygląda na to, że każdy klub musi na własną rękę szukać partnera telewizyjnego. W naszym regionie będzie to najprawdopodobniej lokalny kanał Telewizji Publicznej. - Do końca stycznia powinniśmy otrzymać ostateczną ofertę - mówi Karwan.

sprtwoweFakty.pl

_________________
.::ZKS Stal RZESZÓW::.


           
Post 20 sty 2004, o 13:43
 


A ja chcialbym ogladac transmisje zuzlowe na Channel 9 :P Dlaczego nikt tego nie uwzglednil w ankiecie? :P


           
Post 26 sty 2004, o 17:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
A ja chcialbym ogladac transmisje zuzlowe na Channel 9 :P Dlaczego nikt tego nie uwzglednil w ankiecie? :P


po pierwsze to chyba dlatego ze jest to wogole nierealne
po drugie proponuje zalozyc swoja prywatna telewizje i bedziesz transmitowal co bedziesz chcial
error jakos sie nie burzy, zobacz jak spokojnie siedzi, a tez chyba nie oglada

moja rada dla ciebie kup sobie dekoder polsatu albo canal + i ogladaj sobie mecze pilkarskie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 26 sty 2004, o 22:03
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
koroner....żeby ogladać mecze piłkarskie to nigdy w życiu bym sobie nie kupił dekoderu polsatu(chodź takowy mam "załatwiany, chwilo nie dziala:P:))) ) ponieważ jedyną ligą którą można ogladnac i to w miare na wysokim poziomie jesy Bundesliga... a jak byś nie wiedział to w polsacie sport jest również żużel!!!!!:) zdecydowanie wolałbym canal +:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 10 lut 2004, o 16:47
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
http://www.speedwaypl.com/modules.php?n ... le&sid=157

Cytuj:
(...)

Ustalono również, iż relacje z niemal wszystkich stadionów Ekstraligi pokazywać będzie w paśmie ogólnopolskim TVP 3

Wyjątek stanowi natomiast wrocławski Atlas. Włodarze WTS-u podpisali bowiem umowę z Polsatem i ta telewizja będzie transmitowała mecze ze stadionu we Wrocławiu. Wahają się natomiast jeszcze sternicy częstochowskiego Włókniarza. Nie wiadomo więc wciąż, która telewizja zawita na ich stadion


           
Post 11 lut 2004, o 00:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Bardzo jestem ciekaw jak to tvp będzie transmitowała żużel, jestem pełen obaw mając świeżo w pamięci pseudo transmisje szanownej tvp. Na szczęście to jest tvp3 a mam wrażenie że oni do tematu żużel podchodzą ciut poważniej. Póki co można powiedzieć: pożywiom uwidim jak mawiają rosjanie :mrgreen:

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 11 lut 2004, o 01:45
 


Jak dla mnie porażka! Wydaje mi się, że TVP3 zaprezentuje zero profesionalizmu... :? Wolalbym szczerze, aby dalej transmisjami zajmowal sie Polsat Sport...


           
Post 11 lut 2004, o 01:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Jak dla mnie porażka! Wydaje mi się, że TVP3 zaprezentuje zero profesionalizmu... :? Wolalbym szczerze, aby dalej transmisjami zajmowal sie Polsat Sport...


Ja również wolałbym Polsat Sport, ale postanowiono inaczej i zobaczymy czy to było dobre posunięcie, jak na razie to raczej wątpię ale może pozytywnie się rozczaruję :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 142 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi