Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

W jakiej telewizji w przyszłym roku transmisje z E-LIGI??


Rozmowy o sporcie żużlowym


W jakiej telewizji w przyszłym roku transmisje z E-LIGI chciałbyś oglądać??
TVN 28%  28%  [ 11 ]
Polsat Sport 62%  62%  [ 24 ]
TVP 10%  10%  [ 4 ]
Liczba głosów : 39
Opcje      Szukaj
Post 11 sty 2004, o 13:10
 W jakiej telewizji w przyszłym roku transmisje z E-LIGI??
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Jak w temacie mam pytanie w jakiej telewizji bedą transmsje z E-LIGI w przyszłym sezoeni czy dalej w Polsacie Sport czy TVN czy TVP.JA bym chciał zeby były na TVN bo wtedy byłyby w otwartej telewizji na zywo. Bo na TVP to miałby chyba retrensmisje w TVP3 a na POlsacie Sport to wiadomo na zywo ale nie w otwrtym kanale Prosze o odp:)
Daje równiez ankiete w jakiej telewziji Ty bys chciał ogldac :

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 11 sty 2004, o 13:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Wydaje mi sie ze publiczne telewizje nie beda chcialy wydawac duzo kasdy na zuzel. Jezeli Polsat Sport mial z tego dochody to na pewno nie odpusci łatwo a i TVN czyu TVP nigdsy jakos sie nie kwapiły do transmisji meczy żuzlowych. Szkoda, bo żużel to bardzo widowiskowa dyscyplina sportu.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 11 sty 2004, o 13:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
A ja tam bym wolał aby dalej transmisje zostały w Polsacie :P TVP miało już swoją szanse. Wokół toru czy jakos tak się to nazywało to raz, że czas emisji był zajebisty :? to jeszcze długość programu coś koło 20 min :| . Myślę, że TVN byłoby to samo szkoda by im było czasu antenowego na 2,5-3 godz spotkania. Więc pewnie ograniczyli by sie do skróconych retransmisji, do tego doszłyby pewnie reklamy co bieg :twisted: A tak mecze leciały na polsacie sport :mrgreen: polsacie, polsacie 2 a ostatnimi czasy sport można zobaczyć nawet na kanale info :P I co równie ważne często, gęsto :P leciały powtórki a na to ze strony, TVP i TVN-u raczej bym nie liczył.

_________________
Obrazek


           
Post 11 sty 2004, o 14:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Na TVN na pewno żużla nie będzie gdyż już jakis czas temu władze tej stacji zapowiedziały, ze nie zamierzaja inwestować w sport (wyjatkiem mecze Reprezentacji Artystów Polskich :( ). Pozostaje wieć TVP i Polsat. Na TVP nie am co liczyc skoro nie bardzo mają ochotę nawet największe imprezy piłkarskie wykupywac, a te dają najwieksze dochody i mają najwyzszą oglądalnośc. Pozostaje więc Polsat lub ewentualnie NIC jesli Polsat sie nie zdecyduje.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 11 sty 2004, o 17:35
 hum..
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Oczywiscie Polsat sport, robi to najbardziej fachowo, zna sie na rzeczy:) Tam powinny byc transmitowane mecze e-ligi


           
Post 11 sty 2004, o 19:12
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
szkoda, że nie wiadomo nic o tym, że Canal+ chciałby transmitować ligę...Niestety polsatem nie dysponuje, a na canale wszystkie transmisje sportowe robią bez zarzutu, ale pech.

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 11 sty 2004, o 22:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Cytuj:
szkoda, że nie wiadomo nic o tym, że Canal+ chciałby transmitować ligę...Niestety polsatem nie dysponuje, a na canale wszystkie transmisje sportowe robią bez zarzutu, ale pech


Uwierz mi, w Polsacie lepiej robia ogolnie transmisje zuzla :)
I wiecej osob ma Polsat:)


           
Post 11 sty 2004, o 23:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Jesli Polsta SPort dalej bedzie dostepny na kablowce to jestem za, ale gdy juz nie bedzie to wole ogladac (jaki badz) zuzel niz NIC :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 11 sty 2004, o 23:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
A mi tam nie zalezy na ktorej tylko zeby wogole byl :P:P:P:P:P:P:P:P:P nie wazne czy to w Polscacie, TVP, TVN czy BBC (tylko nie na Calnale + bo nie mam dostepu:D:D:D) niech tylko go puszczaja a Grand Prix powinno byc na żywo w jakiejs publicznej telewizji albo chociaz w Polsacie Sport

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 11 sty 2004, o 23:33
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
co jak co ale GP musi byc w canale wtedy sie idzie do knajpy i oglada przy piwku i pizzy:D

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 sty 2004, o 17:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
dla mnie wazne byle byl w tv. obojetne w jakiej stacji

a co do tego zeby gp w kodowanej bylo to wcale zle to nie jest. jest powod i cel pojscia do knajpy z ekipa


           
Post 12 sty 2004, o 20:18
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
nyks napisał(a):
dla mnie wazne byle byl w tv. obojetne w jakiej stacji

a co do tego zeby gp w kodowanej bylo to wcale zle to nie jest. jest powod i cel pojscia do knajpy z ekipa


dlatego ja wolę, żeby liga byla na canale a GP w polsacie bo wtedy i ja mialbym powód, żeby gdzieś wyjść :D

tak w sumie to i tak nie ważne dla mnie w jakiej tv bedzie liga bo i tak nie bede mial czasu ogladac jak zwykle (lepiej na rowerku pojeżdzić :D :D :D )

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 12 sty 2004, o 20:19
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
POLSAT SPORT!!!
Może i kodowany, ale w tej chwili nikt lepiej żużla nie pokarze.. No chyba, że wskrzeszą Wizje Sport...... :) :) :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 sty 2004, o 20:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
K II napisał(a):
POLSAT SPORT!!!
Może i kodowany, ale w tej chwili nikt lepiej żużla nie pokarze.. No chyba, że wskrzeszą Wizje Sport...... :) :) :)


Myślę, że każdy oprócz publicznej dobrze robiłby żużel. Może na początku jakies tam wpadki by sie zdazaly ale ogolnie byloby oki
W publicznej do komentowania wynalezliby pewnie jakiegos szaranowicza czy kogos i nawijalby o tym ze wiatr zuzlowcom zle wieje albo maja zly kąt przy wyjsciu ze startu.. :D :D :D
Moze i najlepiej zeby na polsacie byla liga bo fakt ze canalu nie ma na kablowkach (ale ja kurde kablowki nie mam :x )

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 13 sty 2004, o 10:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Wydaje mi się, że transmisje mogłyby być na POLSACIe "jeden"(dostępne dla wszystkich)lub na TVN. Jednak jeśli Tvn puści E-Lige to chyba na kanale TURBO

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 13 sty 2004, o 13:11
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
No wiec ja jestem zdecydowanie za Polstem Sport, gdyz mam ten program na kablowce, a transmisje sa wzorowo przeprowadzone :D Dlatego uwazam ze Polsat jest w tej dziedzinie najelepszy :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 13 sty 2004, o 15:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
arOn_ek napisał(a):
No wiec ja jestem zdecydowanie za Polstem Sport, gdyz mam ten program na kablowce, a transmisje sa wzorowo przeprowadzone :D Dlatego uwazam ze Polsat jest w tej dziedzinie najelepszy :D


Jesli bedzie przez caly sezon dostepny na kablowce to jak najbardziej TAK, Jesli nie bedzie no to wole juz na publicznej, zeby tylko byl :)

P.S. Swego czasu pamietam jak an TVN byly mecze z pilki Wisly Krakow, jeszcze za Kulawika i innych seniorów, nie bylo tak zle, ale to tak po za tematem bo pilka to nie zuzel

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 13 sty 2004, o 18:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
TVN nie interesuje sie transmisjami sportowymi więc trudno przypuszczać, że pokazywałby żużel. Powiem tak, każda telewizja bedzie lepsza od tvp, już parę razy oglądałem transmisjer w publicznej i więcej się człowiek nadenerwuje niż naogląda. Rozwiązaniem byłaby TVP 3 bo tam nawet nieźle robią żużel (choćbyu tv wrocław, bydgoszcz) tylko że problemem są retransmisje. Pozostaje na placu boju Polsat Sport który "robi" żużel profesjonalnie i to własnie tam powinien nadal byc pokazywany czarny sport.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 13 sty 2004, o 18:42
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
E-liga powinna byc transmitowana w Polsacie Sport tak jak w poprzednim roku.Oglądanie GP w TVp to dla kibica męka,nie wiem jak takim ludziom mozna powierzyc komentowanie zawodów-oni nie maja zielonego pojecia.Poza tym w Polsacie zawsze jest jakis gość np.zawodnik lub działacz ktory ma jakies pojecie . Osobicie jestem za PS. ;) pozdro


           
Post 13 sty 2004, o 19:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Nigaz ale trzeba pamietac o tym, ze Polsat Sport nie jest ogolno dostepnym programem... Niestety nie wszyscy posiadaj ten kanal na kablowce :) Ja mam i sie ciesze bardzo, bo faktycznie trasmisje sa wypas... Mysle ze Polsat Sports, sprawdzil by sie rowniez w 100% w przeprowadzeniu transmisji z SGP, ale mysle ze z kaska by nie wyrobili, bo jednak C+ zmonopolizowal w Polsce GP... A te transmisje na TVP to jest parodia...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi