Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Twoj pierwszy mecz zuzlowy...


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 14 kwi 2004, o 22:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
elou wam ;-))

A ja całkiem dobrze pamietam swój pierwszy raz....bo było on całkiem nie dawno :P 1999 rok mecz KKER Stal Rzeszów vs Kuntersztyn Roleski Grudziądz ;-)) Byłem wtedy po raz pierwszy na żużlu i po takim meczu moglem go albo znienawidzic albo po lubic :D a to za sprawą aury i żużlowców!!Mecz trwał bodajze 3,5 godziny ;] po jakiejs 1,5h zacząl kropic deszcz i zrobiły sie dosc cięzke warunki!!W biegu 9 lub 10 doszło do bardzo groźnego wypadq w którym odwieźli Grzeska Rempale i Hamilla do szpitala i trzeba było czekac koło 45min na karetke!Za Grzeska pojechał wtedy Maciek Pietraszek :D i jak pamietał to chyba nie zbyt wyszedł mu ten mecz(jak chyba wszystkie :p )Ale ostatecznie wygralismy w stosunq 46-44 po wysmienitej jezdzie Piotrka Śwista ;-)) Uwierzcie mi ze po tym meczu byłem przemoknięty,zmarznięty ale od tamtej pory chodze na zuzel :-))

Pozdrowionka ;]


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi