Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kto waszym zdaniem jest faworytem na sezon 2004 !


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 31 sty 2004, o 16:21
 Kto waszym zdaniem jest faworytem na sezon 2004 !
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
Witam
Pozwoliłem sobie ten temacik założyc ,poniewaz wczesniejszych lub podobnych do mojego nie widzialem (nie miejcie mi za to za złe)

moim głownym faworytem bedzie WYBRZEZE GDANK
Pecyna,Kosciecha,Chrzanowski,B.Karger,bracia Jabłońscy

oczywiscie nadal jestem za nasza drozyną ,ale z takim skladem to nie powalczymy o ekstralige no chyba że bedziemy mieli takich zawodnikow jak :
MARIUSZ FRANKOW ,DAWID RUUD !

oby znalazł sie sponsor i znow doczekamy sie Elite league

pozdrawiam czekam na wasze propozycje

KTO WASZYM ZDANIEM BEDZIE FAWORYTEM NA TEN SEZON ?


           
Post 31 sty 2004, o 16:33
 Re: Kto waszym zdaniem jest faworytem na sezon 2004 !
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
Zdecydowanym faworytem wydaje sie byc Gdansk......ale wystarczy popatrzec na druzyne RKM-u Rybnik.....ile sezonow oni wchodzili do extra:?: ......a za kazdym razem na papierze mieli bardzo mocny sklad.......
martini napisał(a):
MARIUSZ FRANKOW ,DAWID RUUD !
oby znalazł sie sponsor i znow doczekamy sie Elite league

Sponsor sam sie nie znajdzie.........a Szylar juz nie takie rzeczy wam obiecywal.......

_________________
Obrazek

Black Panthers


           
Post 31 sty 2004, o 16:35
 Re: Kto waszym zdaniem jest faworytem na sezon 2004 !
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Ja bym nie zapominal o TZ Lublin. NIejako w cieniu faworytow moga sie okazac niezwykle mocni! Karlsson, Sledz, Dados, Piszcz, Knapp, Jeleniewski, D. Stachyra - na warunki pierwszoligowe to bardzo mocny sklad!


           
Post 31 sty 2004, o 16:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Zgadza się Gdańsk ma naprawde jak na pierwszą ligę bardzo mocny skład i patrząc na nazwiska są murowanym faworytem. Jednak wszystko zweryfikuje tor. Co do naszej druzyny to przy dobrym sprzęcie i odrobinie szczęscia można powalczyć o pierwszą czwórkę...natomiast bój o pozostanie w szeregach I ligi będą toczyć Gniezno i Piła...tym pierwszym sami Cieślewiczowie sprawy nie załatwią. Ciekawi mnie natomiast Gorzów...zobaczymy jak sobie poradzą z jednym obcokrajowcem...


           
Post 31 sty 2004, o 19:01
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2003, o 21:22
Skąd: Wojewódzkie miasto Rzeszów
Posty: 198

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Ciekawi mnie natomiast Gorzów...zobaczymy jak sobie poradzą z jednym obcokrajowcem...


Mnie ciekawi jak my poradzimy sobie bez obcokrajowca :?
Bo majac na przykład 2 niezłych obcokrajowców(marzenia... :( ), to moglibysmy nawet z gdańskiem rywalizować, który według mnie jest zdecydowanym faworytem...ale to w końcu jest sport...

_________________
Zużel jest spoko, piłka nożna tez, skoki lubie, koszykówkę isiatkówke oglądam ale KOLARSTWO KOCHAM BO JEST NAJGENIALNIEJSZYM SPORTEM ŚWIATA ITD, ITP


           
Post 31 sty 2004, o 19:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ludzie co jest z Wami? Nie rozumie Was poprostu!!! Kilka tygodni temu płakaliscie, że Maciek i Karol odchodzą! Teraz jest i Karol i Maciek do tego przyszedł Tomek i za kilka dni podpisze Dawid...!!! Rozumiecie to w ogóle, ze nie ma pieniędzy? Jasne lepiej zakontarktować Ruuda, a w połowie sezonu wycofać się z rozgrywek...bo nawet na dojazdy nie będzie. Nie bądzcie dziećmi i zroumcie, że lepiej objechać ten sezon...powalczyć o tą pierwszą czwórkę, a jeśli nawet się nie uda to trudno! Ale nie będziemy mieć długów i za rok można mysleć o budowaniu solidnej ekipy!! No tak, ale najlepiej płakać, że wszystko źle...wyłóżcie kase na obcego i będzie po kłopocie...powinniście się cieszyć, że mamy taki skład, bo uważam, że przy dobrym sprzęcie można walczyć...oczywiście nie o e-lige, ale o pierwszą czwórkę jak najbardziej...

Też chciałbym mieć w składzie Ruuda, Frankówa czy Kołodzieja, ale patrze na to troche inaczej i proponuje Wam zrobić tak samo...

P.S Temat przenosze do działu Wokół żużla.


           
Post 31 sty 2004, o 21:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
Kezman chyba nie mowisz powaznie ze z tym skladem powalczymy o pierwsza czworke :?: Sory ale ja po wilkach rempalach trojanowskich duzo sie nie spodziewam ani tez nie wymagam po 8-10 pkt na mecz bo tak na dobra sprawe nie ma sie czego ponich spodziewac chyba ze w tym roku beda dostawac po dupie od juniorow :| z Gdanskiem ,Lublinem,Ostrowem ,Grudziaczem a nawet z Gorzawem nie mamy co sie porownywac dziwia mnie twoje slowa odnosnie Gorzowa "jestem ciekawy jak sobie poradza z jednym obcokrajowcem" nie zapominaj ze w miejsce stranieri sciagneli Hucko a i zdolna mlodziez tej druzyny bedzie duzo bardziej wymagajaca niz ta z ubieglego sezonu dlatego wydaje mi sie ze ta druzyna bedzie silniejsza od tej z 2003. A nasz sklad owszem cieszmy sie z tego co mamy :D ale chyba nie sadzicie ze nagle poparu latach przebudza sie tacy zawodnicy jak Trojanowski ,Wilk,Rempala bo tak sie nie stanie :!: Nie wiem jak sprawa wyglada z Gnieznem ale jak uda sie dzialacza zakatraktowac Darkina lub Adnerssona to wcale nie beda slabsi odnas. Ja tabele widze tak a czarnym koniem" jesli takowy bedzie "uwazam bedzie mloda druzyna z Gorzowa :D

TABELA 2004

1.Lotos Wybrzeze Gdansk
2.TZ Simpa Lublin
3.Intar Ostrow Wlkp.
4.Stal TeleNet Gorzow
5.GTZ Grudziadz
6.Start Gniezno
7.Stal Rzeszow(albo 6 lokata na wiecej ten sklad nie stac :!: )
8.Polonia Pila

Takie jest moje zdnanie a zielony w tym temacie nie jestem teraz tylko czekam na jazdy pomnie bo co jak co ale tego to jestem pewien w 100% :lol: :!:

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 31 sty 2004, o 21:54
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
TO jest smieszne stary co napsiałęs. Hucko wzmiecnienie Gorzowa hahahahha
zapewniwam Cie ze w tym sezonei obejdzie go w Rzeszowie i Wilki i Trojanwoski I Rempała.
Mysle ze Trojanowski sie obudzi bo juz w tym sezonei jechał dobrze gdyby nei kontuzja to kto wie!! Co do WIlka to niesttyy dobrze bedzie jezdił juz tylko u siebie licze na takie mecze jak w tym sezonie z buczokami i Gnieznem. Co do Rempały to nie wiem sam niby 2 lata temu dobrze jechał ale w tamtym sezonie kicha moze niech popracuje nad sprzetem z Ryszardem Piela nasyzm mechanikiem ??? Podsumowujac msyle ze stac nas na 1-sza czwórke poza Gdanskiem wszsycy sa w naszym zasiegu!!Bo kto?? Ostrów poza Jedzrejakiem to i Fjafera i pietrzyka i Dyma sa w stanie u nas zrobic cała piatka seniorów!!!
to samo Grdudziadza poza Sawina kich bo kto Łukaszewski smieszne!A gorzów paluch flis i hucko u nas równiez jestem pewien ze przynajmniej trojka Trojan Kuciapa BAran ich zrobia jak chca!!!Wiec ten wpsi z 7 msc jest dla mnie strasznie smieszny buła

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 31 sty 2004, o 22:27
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Sorka za psot pod postem ale przy okazji wkleje skąłdy wszszytkich drużyn poza Gdanskiem moim zdanem ze u sibie jestesmy w stanie innych pyknac
Polonia Piła
1. Rafał Kowalski
2. Łukasz Nowak
3. Paweł Kowalewski
4. Jarosław Olszewski
5. Zbigniew Szprejda
6. Radosław Maciejewski
7. Maciej Kierzkowski

Wybrzeże Gdańsk
1. Tomasz Chrzanowski 2 lata
2. Robert Kościecha
3. Krzysztof Pecyna 2 lata
4. Brian Karger
5. Kenneth Bjerre
6. Maciej Pawłowski
7. Bartosz Miaśkiewicz
8. Krzysztof Jabłoński 2 lata
9. Mirosław Jabłoński 2 lata
10. Rafał Wielemborek
11. Mariusz Pacholak 2 lata

TŻ Lublin
1. Szymon Bałabuch
2. Peter Karlsson
3. Attila Stefani 2 lata
4. Tomasz Piszcz
5. Grzegorz Knapp
6. Dariusz Śledź
7. Robert Dados
8. Daniel Jeleniewski
9. Dawid Stachyra
10. Janusz Stachyra
11. Jerzy Mordel
12. Krzysztof Wrona
13. Grzegorz Kosiński

Stal Gorzów
1. Paweł Hlib
2. Sławomir Dąbrowski
3. Andrzej Głuchy
4. Kamil Brzozowski
5. Jakub Śpiewanek
6. Michał Rajkowski
7. Piotr Paluch
8. Robert Flis
9. Magnus Zetterstroem
10. Daniel Nermark
11. Tomasz Kwiatkowski
12. Marek Hućko

Start Gniezno
1. Andrzej Zieja
2. Adrian Gomólski
3. Dariusz Staniszewski
4. Bartosz Wiciński
5. Łukasz Linette
6. Paweł Duszyński
7. Krzysztof Cegielski
8. Tomasz Cieślewicz
9. Dawid Cieślewicz
10. Mariusz Lisiak
11. Paweł Duszyński
12. Sebastian Skrzypczak
13.Norbert Kosciuch???
14.Mariusz Firlej????

Stal Rzeszów
1. Rafał Trojanowski
2. Piotr Prucnal
3. Piotr Winiarz
4. Rafał Wilk
5. Łukasz Golonka
6. Paweł Miesiąc
7. Marian Micał
8. Tomasz Kliś
9. Maciej Kuciapa
10. Karol Baran
11. Tomasz Rempała

GTŻ Grudziądz
1. Krzysztof Buczkowski
2. Adam Adamczyk
3. Robert Sawina
4. Mariusz Puszakowski
5. Jarosław Łukaszewski
6. Łukasz Pawlikowski
7. Robert Kempiński
8. Paweł Staszek
9. Fredrik Lindgren

KM Ostrów
1. Sebastian Brucheiser
2. Marcin Liberski
3. Bartosz Kwiatkowski
4. Tomasz Jędrzejak
5. Adam Fajfer
6. Niklas Klingberg
7. Przemysław Tajchert 2 lata
8. Adam Jaziewicz 2 lata
9. Matej Ferjan
10. Marek Latosi 2 lata
11. Artur Pietrzyk
12. Piotr Dym

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 31 sty 2004, o 22:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Kamil jak możesz mówić, że wpis Buly jest śmieszny :wink: Przecież bula napisał, że nie jest zielony w tym temacie więc musi się znać :P To najlepszy specjalista od prorokowania wyników żużlowych. Z jego "rad" korzystał w zeszłym sezonie Apator Toruń, któremu bula przepowiedział tytuł mistrzowski :wink:

P.S. Bula współczuję Ci troszkę :? znasz już wyniki, tabele to chyba nudny ten sezon dla Ciebie będzie :wink:

Powtórzę to kolejny już raz żużel to jest sport, a najpięknieszą cechą sportu jest to, że każdy może wygrać z każdym :!:

_________________
Obrazek


           
Post 1 lut 2004, o 02:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
j/w w 100%
a nadzieją moją na ten sezon jest 1 czwórka, co będzie zobaczymy, ja wierzę że może być dobrze!!
Pozdro all

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 3 lut 2004, o 08:29
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Kamil jak możesz mówić, że wpis Buly jest śmieszny :wink: Przecież bula napisał, że nie jest zielony w tym temacie więc musi się znać :P To najlepszy specjalista od prorokowania wyników żużlowych. Z jego "rad" korzystał w zeszłym sezonie Apator Toruń, któremu bula przepowiedział tytuł mistrzowski :wink:

P.S. Bula współczuję Ci troszkę :? znasz już wyniki, tabele to chyba nudny ten sezon dla Ciebie będzie :wink:

Powtórzę to kolejny już raz żużel to jest sport, a najpięknieszą cechą sportu jest to, że każdy może wygrać z każdym :!:


Nom widzisz WilmeN ja w przeciwienstwie do ciebie nie robie sobie zludzen co do naszej druzyny :!: najbardziej chyba cie zabolalo w tej wypowiedzi to iz umiescilem Stal na 7 miejscu prawda :?: bo zapewne ty umiescilbys ja na pierwszym bo co bylby z ciebie za kibic jakby nie wierzyl w swoja druzyne :wink: To sa moje przewidywania bo patrzac na skady druzyn chyba ciezko by bylo inna tabele ulozyc ... i wiem ze to jest sport ale co do tego"kazdy moze wygrac z kazdym" sie nie zgodze np.jakimi wynikami mogla by sie zakonczy konfrontacja Unia T.-Stal Rz. przeciez w 50 meczach pomiedzy tymi druzynami 50 razy by odnosili zwyciestwo Tarnowianie hehe

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 3 lut 2004, o 10:33
 Re: Kto waszym zdaniem jest faworytem na sezon 2004 !
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Jeżeli chodz o e-lige, to faworytem wydaje się być TOP SECRET CZ-OWA

"Nasza liga":, to Wybrzeże Gdańsk

II Liga: to chyba Opole :?:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 3 lut 2004, o 11:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Dla mnie faworytami w 2004 r. są:

E-liga: Włókniarz Częstochowa (i jak zwykle Apator Toruń)
1 Liga: Wybrzeże Gdańsk
2 Liga: Kolejarz Rawicz

Miejsce Stali to tak mniej więcej 5,6 miejsce :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 3 lut 2004, o 20:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
1.Gdansk
2.Rzeszów
3.Lublin
4.Ostrów
5.Grudziadz
6.Gorzów
7.Gniezno
8.Piła

Moze mnie wysmiejecie, ale moim zdaniem ten skład ma sznase powalczyc o baraze.
W tym sezonie poza Gdanskiem niema druzyny która by nie miała jakis dziur (bez skojarzeń) w składzie.
Lublin ma tylko jednego, i to sredniego młodzezowca, pozatym nie wiadomo jak bedzie z Dadosem.
Ostrów: ambitne plany ale...poprostu moga im sie skonczyc pieniadze w trakcie sezonu. Fajfer, Pietrzyk?? A co to za zawodnicy? Nie lepsi od naszych. Jedrzejak tez nie musi w kazdym meczu robic kompletu.
Grudziadz: Poza Sawiną nie widze tam zadnych zawodników mogacych
regularnie, w kazdym meczu punktowac. Łukaszewski, Puszakowski, Kempinski, staszek do takich napewno nie nalezą. Lindgren moze byc rewelacja, jak równiez detka (1 sezon w lidze polskiej)
Gorzów: trzin zespołu to Flis, Hlib i Paluch. Niewiem jakim cudem w tamtym roku oni sie znalezli w pierwszej czwórce.
Gniezno i Piła wiadomo: 0 dobrych zawodników, 0 kasy. Miedzy nimi rozstrzygnie sie kto spadnie do 2 ligii.
Przy odrobinie szczescia (brak kontuzji czyt.) z takim składem mozemy powalczyc o 2 miejsce.


           
Post 3 lut 2004, o 20:07
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dlaczego STRONGU mamy Ciebie wyśmiewać??? ja napewno myśle inaczej ale jeśli ten typek bula myśli że STAL bedzie 7 a Ty że druga no to coś w tym nie tak:D po prostu kazdy ma prawo napisać to co myśli i czuję jak będzie:)
ja napisze TAK
1Gdansk
2Lublin osobiscie wolalbym aby LBN wszedł a Gańsk w barazach:)
3.Gorzów
4.Grudziąc
5.Ostrów
6.STAL RZESZÓW!!!!!!!!!!! niestety:(
7.GNiezno
8 PIłA

POZDRO:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 3 lut 2004, o 20:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
StrongU a dlaczego mialby ktos wysmiac twoj post :?: Znasz sie na zuzlu przedstawiles swoje zdanie na ten temat i ok. Nawet chcialbym aby sezon tak wlasnie sie skaczyl :wink: Moj post wysmiali ale twojego zapewniam cie ze nie poniewaz ty przewidujesz ze stal zajmnie 2 miejsce gwarantujace baraze o e-liga a ja 7 miejsce tez gwarantujace baraze tylko o pozostanie w gronie pierwszoligowcow a to jest roznica prawda :D

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 3 lut 2004, o 20:14
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
smieszne sa wypowiedzi typa ze trojan mial dobry sezon, a gdyby nie kontuzja to lepiej by jechal. czlowieku jak chodzisz na zuzel 1 albo 2 sezony to mozesz i tak myslec, jednak ja pamietam trojana jak zaczynal jezdzic, to nie mial dobrego sezonu.
pamietam jak w sezonie 2002 siedzielismy na czacie z jakimis spidlejami to kazdy go wyzywal, lecialy hasla typu "wyjebac trojana", "wiekszej szmaty nie ma". nie ma co sie oszukiwac, taka jest prawda i tacy sa kibice spidleja w rzeszowie i nie tylko tu bo tarnow tez pokazuje swa sile na internecie w wyzywaniu zawodnikow gdy tym nie idzie.
wilk mial kiedys dobry sezon i po awansie do extraklasy komplet z wlokniarzem. no ale potem zdarzyly mu sie bojki ze slaczka odejscie do lodzi a potem juz nie ma zawodnika.
wlasciwie w skladzie zostalo 2 dobrych zawodnikow
kuciapa
baran
ktorzy we 2 zrobia jakies ok 20 pkt.
pozatym inni musza zrobic ok 30 pkt w co niewierze.
u siebie moze sie zdarzy ze niektorzy pojada, ale niewierze w zwyciestwa z takimi druzynami jak
gdansk
ostrow
lublin
wiec pozostaje 5 meczy za ktore zdobywamy 10 pkt
a to jest za malo zeby sie utrzymac
nie licze ze jakies pkt spidleje przywioza z wyjazdow
takze mysle ze guma mial racje z ta 7 pozycja, no maxymalnie obstawiam 6.
popatrzcie sie ze w tamtym sezonie jezdzil jeszcze winiarz i obcokrajowiec.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 3 lut 2004, o 20:17
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
ależ DROGA BUŁO :D co to ma do rzeczy? że Ty dałes STAL na 7 miejscu a Strongu na 2????? przecież każdy z Was wyraził swoją opinie!!!:D strongu TY chyba jestes jakis nienormalny STAL NA drugim miejscu?????:P idz się lecz POLESTAREM::DDD już niedługo:) :wink: :lol: :o :)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 3 lut 2004, o 20:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
ależ DROGA BUŁO :D co to ma do rzeczy? że Ty dałes STAL na 7 miejscu a Strongu na 2????? przecież każdy z Was wyraził swoją opinie!!!:D strongu TY chyba jestes jakis nienormalny STAL NA drugim miejscu?????:P idz się lecz POLESTAREM::DDD już niedługo:) :wink: :lol: :o :)


Fransik w tej chwili mógł bym cie zbesztac, ale poniewaz zanam twój humor nie zrobie tego.
Z tym wysmiewaniem to tak specjalnie napisałem :D Jak ktos ma jakies aluzje do mojego postu mozemy sie ustawić :D

fransik ja tez do niedawna miałem podobne podejscie do tego ze nie bedzie obcokrajwca, co najwyzej 6 miejsce itd...ale przemyslałem kilka spraw i moze to nie jest takie głupie rozwiazanie.
MOIM ZDANIEM mamy szanse nawet na 2 miejsce.

P.S Fransik kto co dał moda????


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 195 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi