Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kto waszym zdaniem jest faworytem na sezon 2004 !


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 3 lut 2004, o 20:54
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Ja mysle ze Stal bedzie 3 :)
1.Gdansk
2.Lublin
3.STAL RZESZOWSKA
4.Ostrów
5.Grudziadz
6.Gorzów
7.Gniezno
8.PIła
(Tą tabele zakłądam ze nasi beda mieli prównywalne sprzety do najlepszych!!)
dwie pierwsze druzyny maja zawaliste skłądy nie ma co nawet mówic ale juz taki ostrów Fajfer Pietrzyk?? Jak juz mówiłem przy porównywalnych sprzetach to i nawet Wilk jest w stanie na naszym lotnisku :D ich zrobic!!!
I równiez MAciek mzoe powalczyc z Jedzrejakiem!!
Grudziadza jak juz pisał Strongu poza Sawiną to kto tam jest dobry??!?!?!?
Gorzów moze namieszac tu moze sie zamienic miejscami z Grudziadzem ale raczej nie Hucko to zadne praktyczne wzmocnienie a juz obcokrajowcy nie bede im robic meczów.a Piła z Gnieznem tez moga sprawic niespodizanki(boje sie zeby akurat nie w meczach z nami :( ).

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 lut 2004, o 23:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
A ja myślę że będzie tak:
1.Gdansk
2.Rzeszów
3.Lublin
4.Grudziadz
5.Ostrów
6.Gorzów
7.PIła
8.Gniezno

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 3 lut 2004, o 23:53
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
a według mnie WARSZAWA 2003 = OSTRÓW 2004, czyli:

1.
...
8. Ostrów

Ktoś podziela jeszcze moje zdanie???
Chodzi mi oto, że chyba sie Ostrów przeliczył z transferem Jędrzejaka i zaczyna im kasy brakować. Skoro nie mieli nawet kasy na Kuciape...
Poza tym tacy zawodnicy jak Fajfer czy Pietrzyk dla mnie są po prosty słabi.... Zresztą jak Jedrzejak nie bedzie miał kasy na sprzęt to też dużo nie zwojuje...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 lut 2004, o 00:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Golden 8-) typ:
1.Lotos Gdansk
2.Tż Lublin
3.Ostrów
4.Gorzów
5.Grudziądz
6.rzeszów
7.Gniezno
8.Piła

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 4 lut 2004, o 00:29
 


Wedlug mnie tabela bedzie nastepujaca:

1. Gdansk
2. Lublin
3. Rzeszow
4. Ostrow
5. Gorzow
6. Grudziadz
7. Gniezno
8. Pila

To jest wersja dosc optymistyczna. :D Wydaje mi sie, ze druzyny z miejsc
od 3 do 6 maja bardzo podobne sklady. Po pozyskaniu Sledzia i Dadosa
Lublin stal sie bardzo groznym kontrkandydatem Wybrzeza w walce o
awans.


           
Post 4 lut 2004, o 14:44
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Nie bede typował wszystkich miejsc ... chciałbym zeby Stal awansowała przynajmniej do pierwszej czwórki (choc nie wierze w to) ale to bedzie w najlepszym przypadku .. ten sezon to kolejny sezon juz stracony ..
Chciałbym sie mylic .. :cry: :cry:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 6 lut 2004, o 17:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
1.Gdańsk
2.Lublin
3.Ostrów
4.Gorzów
5.Gniezno
6.Rzeszów
7.Grudziąc
8.Piła

takie są moje typy...tak sie zastanawiam...te osoby które typują waszą drużynę w pierwszej trójce to albo sa marzycielami albo sie nie znają na żużlu...
pozdrawiam.


           
Post 6 lut 2004, o 18:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
ten sezon to kolejny sezon juz stracony ..


Dlaczego Nobi uważasz, że stracony? Bo mamy słabszy skład? Nie rozumie Was naprawde....

A może właśnie ten sezon będzie tym przełomowym? Dlaczego nikt nie patrzy w ten sposób, że w tym sezonie trzeba walczyć o najwyższe miejsce, a czy to będzie 4,5 czy 6 to nie ważne. Klub nie będzie miał długów...i za rok można mysleć o mocnej drużynie. Ja się ciesze teraz, że nie ma obcego...zobaczymy co pokażą nasi zawodnicy, a i w klubowej kasie zostanie szmalu :D


           
Post 6 lut 2004, o 18:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
ojojoj Kezman jakbym slyszal naszego grzesia kuzniara... :lol: :lol: :lol:
ale tak powaznie:D:D:D:D:D to ja nie uwazam ze ten sezon bedzie stracony. Przy wielkim szczesciu zalapiemy sie do pierwszej czworki a wtedy kasy sie zarobi duzzzooo, a jak nie wejdziemy to wydaje mi sie że nie mamy co sie obawiac o utrzymanie a kolkejny sezon, tak jak to pisal Kezman, moze sie zkaonczyc naszym upragonionym powrotrem do E-ligi.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 6 lut 2004, o 18:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No bo taka jest prawda. Wszyscy chcą mieć obcokrajowca, ja również! Wszyscy chcą mieć jeszcze dobrego seniora, ja również! Ale ja w odróżnieniu od niektórych osób rozumie to, że nie ma kasy!!! I co z tego, że teraz podpiszemy na siłe kontrakt z jakimś straniero...nie ważne czy on będzie średniej klasy, czy dobrej...w takim samym stopniu wyżre nam pieniądze i w połowie sezonu okaże się, że klubu nie stać na opone dla zawodnika? Pomysał ktoś choć raz co wtedy? Chyba nie...

Ten sezon trzeba objechać jak najlepiej! A za rok można myśleć o...


           
Post 6 lut 2004, o 18:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
Ten sezon zapowiada sie bardzo ciekawie(nawet pomimo braku w niej Uni Tarnów:P) a i pierwsza liga chyba jeszcze tak silna nie byla.Tak naprawde to nie ma sie co bawic w typowanie które druzyny znajda sie w pierwszej czwórce a które nie bo to loteria:PNawet nie bylbym taki pewien co do Poloni Pila i Startu Gniezno czy aby napewno beda odstawac od reszty druzyn :| ,kampletuja coraz mocniejsze sklady i prawdopodobnie nie zabraknie wnich obcokrajowcow :!: Tak samo jestem innego zdania od reszty jesli chodzi o Lotos Gdansk :evil: uwazam ze Gdanski zespol wcale nie musi byc tak silny jak by sie to moglo wydawac ...Obcokrajowcow maja marnych a ich najlepszy Dunczyk to zawodnik juz bardzo wiekowy najlepsze lata ma dawno za soba :!: poprostu z roku na rok bedzie notowal coraz slabsze wyniki :lol: Ja najbardziej obawialbym sie "Mlodych Gniewnych"czyli Stali Gorzow.Jesli juniorzy tej druzyny beda robic z roku na rok takie postepy jak dotej pory to kto wie czy juz w tym sezonie nie sprawia niespodzianki i to oni nie wejda do e-ligi z pierwszego miejsca :!: :D A nasza druzyna :?: hmmm jesli omina chlopakow kontuzje to moga calkiem niezly wynik wykrecic w postaci wejscia do pierwszej czworki (a tam moze byc roznie i wszystko moze sie zdazyc przyklad: Unia Tarnow) Napewno aby to uczynic trzeba wygrac wszystkie mecze u siebie no i przynajmniej raz wygrac na wyjezdzie np.w Pile :D Najbardziej jestem ciekawy postawy w tym sezonie obu Rafalow(Wilk,Trojanowski)i Tomka Rempaly bo to odnich bedzie w duzym stopniu zalezal wynik meczu.O Kuciape i Barana raczej mozna byc spokojnym ...obaj powinni co mecz przynajmniej z dyche wykrecic.Nasi Mlodziezowcy jesli wlaczyc do tego Bendzere powinni przynajmniej 4-5pkt robic co mecz a na brak imprez nie powinni nazekac poniewaz nasz druzyna wystartuje w MDMP :!: Mam tez nadzieje ze wrescie cos osiagna nasi seniorzy poza liga :) Chcialbym zobaczyc chociaz jednego naszego reprezentanta w IMP i Zlotym Kasku bo to najbardziej prestizowe zawody w polsce.



"Ten sezon trzeba objechac jak najlepiej!A za rok mozna myslec o..."OOOOOO Ekstralidzeeee :!: :!: :!: :D

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 6 lut 2004, o 23:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lut 2004, o 23:36
Skąd: Falubaz Town
Posty: 55

Zobacz profil 
1.Gdańsk
2.Lublin
3.Ostrów
4.Rzeszów
5.Grudziądz
6.Goszuff
7.Gniezno
8.Piła

A do faworytów E-ligi zaliczam Unie T., Częstochowe i Falubaz Zielona Góra :twisted:

_________________
Obrazek


           
Post 8 lut 2004, o 10:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Jak wyglądają u ciebie sprawy sprzętowe?. Czy wiadomo już iloma silnikami będziesz dysponował?

Będę miał do swojej dyspozycji sześć kompletnych motocykli z silnikami GM-a

To fragment wywiadu z Krzyskiem Pecyną. TO chyba wyjasnia kto bedzie faworytem rozgrywek oprócz ze maja najslinijszy skład to jeszcze jeden zawodnik ma do dyspozycji 6 motyocyki kompletnych :shock: :shock: :shock: Ja chciałbym zeby nasia zawodnicy mieli po 2 kompletne :cry: :cry: ehhh moze Gdansk cos przegra bo moze kogos zlekcewazy ale do ekstraligii juz chyba weszli

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 8 lut 2004, o 12:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2004, o 20:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 49

Zobacz profil 
Zgadza sie Kamil tylko spytaj sie Pecyny ile z tego bedzie nadawalo sie na LIGE :D Moze gdyby zbieral czesc po czesci od poczatku kariery to by tyle uskladal tych rumakow.Gwiaza Pecyna bedzie dysponowal 6 kompletnymi motorkami hehe To moze juz za dwa lata bedzie konkurecia Tonego Rickardssona :D :D

_________________
Brian Andersen,Zoltan Adorjan,Joe Screen,Antonin Kasper,Bohumil Brhel ,Georgi Petranov,Gary Havelock,Simon Wigg,Craig Boyce,Chris Louis,Stefan Andersson,Andy Smith,Ronnie Correy,Brian Karger,Robert Nagy,Sandor Tihanyi,Csaba Hell,Siergiej Darkin,Zdenek Schneiderwind,Laszlo Bodi,Niklas Aspgren,Aleksander Latosinski :P

Pozdrówka: Bula :P


           
Post 9 lut 2004, o 07:08
 


Cytuj:
takie są moje typy...tak sie zastanawiam...te osoby które typują waszą drużynę w pierwszej trójce to albo sa marzycielami albo sie nie znają na żużlu...


Ciekaw jestem, kto rok temu typowal, ze Unia Tarnow wejdzie do
ekstraligi. Jak ktos juz tak mowil, to sie z niego smiali, ze sie nie zna na
zuzlu. A Unia poza Kolodziejem i Karlssonem to miala samych zuzlowych
przecietniakow. Ale raz wyszlo Wardzale, innym razem Darkinowi, a
jeszcze innym Rempale. Do tego coraz lepiej zaczal jezdzic Burza i zespol
typowany na druga czworke awansowal do ekstraligi.

Juz pisalem na sportsboardzie i napisze tutaj - Rzeszow nie ma wcale gorszego skladu od Grudziadza, czy Ostrowa. Niektorzy przelekli sie Jedrzejaka, Dyma, Pietrzyka - panowie, co to sa za zawodnicy? Dym
nie byl skuteczniejszy niz Wilk czy Trojanowski, a Pietrzyk nie miescil sie
w skladzie Wlokniarza. Albo Grudziadz - Sawina, Lukaszewski, Kempinski,
Staszek, Pawlikowski, Puszakowski, Buczkowski - czy to jest sklad lepszy
od naszego?

Gorzow: robiacy postepy Hlib, niezly Rajkowski, Zetterstrom, Flis, Paluch, Hucko - nazwiska bardzo dobre i ten sklad moze zawalczyc o ekstralige, ale jesli Paluch i Flis nie powtorza zeszlego sezonu (co jest calkiem
realne), Hlib i Rajkowski nie poczynia oczekiwanych postepow, to wcale nie musi sie ten zespol znalezc w pierwszej czworce. I nie musi byc
koniecznie silniejszy od Rzeszowa.

Rzeszow ma pewniaka Kuciape, perspektywicznego Barana, do tego Wilka, Trojanowskiego i Rempale, z ktorych kazdego stac na 8 punktow na mecz. Do tego Miesiac i Bendzera, od ktorych mozna smialo wymagac
po 3 - 4 oczka. Wazne jest przygotowanie fizyczne i sprzetowe. Bo w
dzisiejszym zuzlu ponad 70% sukcesu to jednak sprzet.

Przypomne moze, ze znacznie mniej doswiadczeni Wilk, Trojanowski,
Kuciapa i Winiarz wsparci Petranowem i Adorjanem wywalczyli 10 lat
temu awans do 1 ligi. I tez na nich nikt nie stawial, a tymczasem
rozprawili sie z naszpikowanym gwiazdami Rybnikiem, wzmocnionymi
Gnieznem i Grudziadzem. Nie ma rzeczy niemozliwych, choc mysle, ze
calkiem realnie oceniajac, nasza druzyne stac na 4 - 5 miejsce, a przy
bardzo dobrych wiatrach nawet trzecie.

Sebo - ale jak Tobie to Gniezno z Zieja, Cieslewiczami i bez obcokrajowca
wyszlo na piatym miejscu to ja nie wiem. Chyba nie liczysz na to, ze
Cegielski na wiosne wsiadzie na motocykl i zacznie punktowac?


           
Post 9 lut 2004, o 12:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
No bo taka jest prawda. Wszyscy chcą mieć obcokrajowca, ja również! Wszyscy chcą mieć jeszcze dobrego seniora, ja również! Ale ja w odróżnieniu od niektórych osób rozumie to, że nie ma kasy!!! I co z tego, że teraz podpiszemy na siłe kontrakt z jakimś straniero...nie ważne czy on będzie średniej klasy, czy dobrej...w takim samym stopniu wyżre nam pieniądze i w połowie sezonu okaże się, że klubu nie stać na opone dla zawodnika? Pomysał ktoś choć raz co wtedy? Chyba nie...

Ten sezon trzeba objechać jak najlepiej! A za rok można myśleć o...


Wreszcie jakiś rozsądny wpis, trzeba sobie uświadomić że w klubie nie ma kasy i taka jest prawda. Za jedną ważną rzecz cenię prezesa Szylara, nie chce podpisywać wirtualnych kontraktów i jak na razie ma pokrycie na umowy dotychczas podpisane, to jest mądre działanie bo może nie bedziemy mieli znowu sytuacji w połowie sezonu że nie bedzie forsy na nic. Skład jest jaki jest a najgorzej nie jest więc może nie bedzie tak źle...

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 9 lut 2004, o 17:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 kwi 2003, o 17:55
Posty: 4

Zobacz profil 
Cytuj:
Ciekaw jestem, kto rok temu typowal, ze Unia Tarnow wejdzie do
ekstraligi. Jak ktos juz tak mowil, to sie z niego smiali, ze sie nie zna na
zuzlu. A Unia poza Kolodziejem i Karlssonem to miala samych zuzlowych
przecietniakow. Ale raz wyszlo Wardzale, innym razem Darkinowi, a
jeszcze innym Rempale. Do tego coraz lepiej zaczal jezdzic Burza i zespol
typowany na druga czworke awansowal do ekstraligi.

Ja nie dostrzegam wielu analogii miedzy zeszłorocznym składem jaskółek ,a obecnym rzeszowian.
1. Brak w rzeszowie obcokrajowca,który gwarantowałby 12 pkt w kazdym meczu(Tarnów-Karlsson)
2.Póki co brak w rzeszowie solidnego sponsora,który gwarantowałby stabilnosc finansową klubu(Tarnów-Trzebinia)
3.Brak w stali pewnie punktujacego juniora,który mógłby w ramach rezerwy zwykłej zastepowac słabiej akurat punktujących seniorów(Unia -kołodziej)
4.Dodatkowo w tym roku 1 liga bedzie silniejsza i bardziej wyrównana anizeli rok temu.
Aby Stal mogła zając 1 lub 2 miejsce w koncowej tabeli musi:
a)wypełnic 1 i 2 pkt
b)liczyc na progresje wyników trojanowskiego,wilka,rempały,miesiaca i bendzery
c)szczesliwie bez kontuzi objechac sezon
d)liczyc na łut szczęscia tak zawsze potrzebny w sporcie

Troche duzo tych czynników musi sie spełnic aby stal mogła za rok goscic w gronie najlepszych klubów w Polsce,ale to tylko sport i wszystko jest mozliwe.Życze powodzenia.


           
Post 10 lut 2004, o 00:47
 


Cytuj:
Aby Stal mogła zając 1 lub 2 miejsce w koncowej tabeli musi:
a)wypełnic 1 i 2 pkt
b)liczyc na progresje wyników trojanowskiego,wilka,rempały,miesiaca i bendzery
c)szczesliwie bez kontuzi objechac sezon
d)liczyc na łut szczęscia tak zawsze potrzebny w sporcie


Wszystko to racja, ale ja akurat mowilem o zajeciu miejsca w pierwszej
czworce, a nie awansie. Awans raczej nie wydaje mi sie realny.

Mysle jednak, ze punkt B jest lekko przesadzony. Wilk i Trojanowski
musza po prostu zaczac lepiej punktowac na wyjazdach. Natomiast
faktycznie trzeba liczyc na dobra jazde Bendzery i Miesiaca.

O sile punktow c i d nie musisz nikogo przekonywac. Nadmiar kontuzji i
nieziemski pech spowodowal, ze nasza druzyna, przed sezonem 2003
typowana na jednego z faworytow 1 ligi, nie znalazla sie nawet w
pierwszej czworce.


           
Post 17 lut 2004, o 13:52
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Cytuj:
Wszystko to racja, ale ja akurat mowilem o zajeciu miejsca w pierwszej
czworce, a nie awansie. Awans raczej nie wydaje mi sie realny.


Zreszta jaka i1 czwórka.Wiem że sie powtazam ale z czmy do pierwszej czwórki??
Druzyny takie jak Gdańsk,Ostrów,Lublin,Gorzów sa zdecydowanie mocniejsze.Sam przykład obaw co do maczu z LUblinem coponiektóryh swiadczy o tym że drużyna nie jest tak moca aby wejśc do 1 czwórki.KUcia i Baran i na tym sie konczy reszta to same znaki zapytania ,a moze pojedzie jak 2 temu a może motor bedzie miał świetny a może forme sprzed 2 lat odnajdzie.

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 17 lut 2004, o 18:38
 


Wersja dośc optymistyczna a nawet bardzo jak na dzisiejszy dzień, ja jednak wierze, że do Rzeszowa dojdzie jeszcze dwóch zawodników w tym Dawid Bendzera! A drugim zawodnikiem będzie ktoś pokroju Frankowa Stajownowskiego... Jednak typy daje na dzień dzisiejszy!

1. Gdańsk
2. Lublin
3. Gorzów
4. Rzeszów?
5. Grudziądz
6. Ostrów WLKP
7. Gniezno
8. Pila


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi