Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Sezon 2004 - kontuzje


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 29 sie 2004, o 21:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Kurde, szkoda chłopaka, szybkiego powrotu na tor, nie ma coś Kołodziej w tym sezonie szczęścia...

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 29 sie 2004, o 21:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):
Kurde, szkoda chłopaka, szybkiego powrotu na tor, nie ma coś Kołodziej w tym sezonie szczęścia...

Jakbys sie urodzil w Tarnowie tez bys szczescia nie mial... ;)

Tak powaznie to jest jedyny zawodnik, ktorego daze sympatia z buczokow... Imponuje mi jego jazda na torze... Ma chłopak talent...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 3 wrz 2004, o 12:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 cze 2004, o 16:15
Posty: 126

Zobacz profil 
Nie dosc ze talent to jeszcze wielkie serce do walki, chlopak chce jezdzic i to widac, rzadko odpuszcza i jak na swoj wiek to niezly z niego rider:) Gdyby nie ta kontuzja bylby mistrzem swiata juniorow. Buczok bo buczok, ale jak sie mijal z Siwym na memoriale nazimka rok temu, w dodatkowym biegu, to az go polubilem. Chopak walczyl jak lew, ale wiadomo, wyrgal mistrz:)


           
Post 26 paź 2004, o 15:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Zobaczcie jakie kupy montuja w Anglii.

http://www.imaging.plus.com/speedway_crashes.htm


           
Post 13 gru 2004, o 06:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Cytuj:
Poważna kontuzja Rajkowskiego

Źle pobyt w Zielonej Górze będzie wspominał zawodnik z Gorzowa Michał Rajkowski. Podczas niedzielnej charytatywnej gali piłkarskiej ”Gwiazdka z żużlowcami”, która odbyła się w hali Uniwersytetu Zielonogórskiego młody gorzowianin w pierwszym spotkaniu doznał kontuzji nogi, która może go wyeliminować nawet na okres do 6 miesięcy.


to sie nazywa pech. wiecej na http://www.sportowefakty.pl

_________________
Leave Me Alone


           
Post 13 gru 2004, o 12:14
 


moze nie do konca zwiazane z temetem, ale....

W tym samym turnieju uczestniczyli nasi zaowdnicy i zaprezentowali soe pdobno bardzo dobrze.

Cytuj:
[...]Jako pierwsi wyszli na parkiet żużlowcy gorzowskiej Stali oraz ekipa Grzegorza Walaska. Zielonogórzanin był jednym z głównych inicjatorów tej imprezy. Zaprosił on na imprezę m.in. Sławka Dudka, Macieja Kuciapę oraz Rafała Trojanowskiego. Właśnie wychowankowie rzeszowskiej Stali zachwycali widownię szybkością oraz kunsztem piłkarskim. [...]


dualsport


           
Post 13 gru 2004, o 16:22
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
szkoda rajkowskiego zaraz po skonczeniu sezonu zlapal ciezka kontuzje jesli to prawda ze przerwa w treningach potrwa do 6 miesiecy to bedzie to spore oslabienie gorzowa.ciekaw jestem jak zawodnik ze zlamana noga przepracuje okres przygotowawczy do sezonu??


           
Post 13 gru 2004, o 16:25
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
ciekaw jestem jak zawodnik ze zlamana noga przepracuje okres przygotowawczy do sezonu??


Ja Ci odpowiem na to pytanie. :wink: Nie przepracuje go w ogóle.


           
Post 13 gru 2004, o 19:09
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
ciekaw jestem jak zawodnik ze zlamana noga przepracuje okres przygotowawczy do sezonu??


Ja Ci odpowiem na to pytanie. :wink: Nie przepracuje go w ogóle.


Nieprawda, bedzie dbal o sile miesni rak i calego tulowia :P.


           
Post 13 gru 2004, o 20:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2004, o 12:02
Skąd: widok na stal
Posty: 42

Zobacz profil 
maku ale miesnie rak i tulowia to nie wszystko moim zdaniem miesnie nog tez sa wazne w zuzlu

_________________
forever stal


           
Post 13 gru 2004, o 20:29
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
mlody napisał(a):
maku ale miesnie rak i tulowia to nie wszystko moim zdaniem miesnie nog tez sa wazne w zuzlu


Kolego mlody :P, gdy przed dwiema minutami napisales, ze podzielasz moje zdanie (a nie bylo to moje zdanie!) w watku o Magdzie Zimny-Louis, pominalem to milczeniem, uznajac,ze nieuwaznie przeczytales. Teraz widze, ze w ogole nie czytasz tego, do czego sie odnosisz, albo - co gorsza - nie rozumiesz tego, co czytasz. Przeciez nie napisalem, ze miesnie nog sa niewazne. Napisalem tylko - nieco zartobliwie - ze kezman nie ma racji twierdzac, ze zawodnik gorzowskiej Stali, Rajkowski Michal :P, nie przepracuje W OGOLE zblizajacego sie okresu przygotowywawczego. Kapujecie, towarzyszu?


           
Post 13 gru 2004, o 20:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2004, o 12:02
Skąd: widok na stal
Posty: 42

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
mlody napisał(a):
maku ale miesnie rak i tulowia to nie wszystko moim zdaniem miesnie nog tez sa wazne w zuzlu


Kolego mlody :P, gdy przed dwiema minutami napisales, ze podzielasz moje zdanie (a nie bylo to moje zdanie!) w watku o Magdzie Zimny-Louis, pominalem to milczeniem, uznajac,ze nieuwaznie przeczytales. Teraz widze, ze w ogole nie czytasz tego, do czego sie odnosisz, albo - co gorsza - nie rozumiesz tego, co czytasz. Przeciez nie napisalem, ze miesnie nog sa niewazne. Napisalem tylko - nieco zartobliwie - ze kezman nie ma racji twierdzac, ze zawodnik gorzowskiej Stali, Rajkowski Michal :P, nie przepracuje W OGOLE zblizajacego sie okresu przygotowywawczego. Kapujecie, towarzyszu?
drogi kolego maku sobie przeczytaj sobie co napisales i jakos tam nic nie pisze o miesniach nog tylko o tulowi wiec miej pretensje do siebie ja sam wiem co pisze? i jeszcze jedno sam kiedys jezdzilem na zuzlu i wiem jakie miesnie sa potrzebne do jazdy na zuzlu i teraz mi zadnych kitow nie wcisniesz i pierwsze pomysl dwa razy jak chcesz cos napisac w sprawie kontuzji :P

_________________
forever stal


           
Post 13 gru 2004, o 21:09
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Boze, widzisz i nie grzmisz? Czy Ty naprawde nie rozumiesz slowa pisanego? Wytlumacze Ci lopatologicznie.

mlody napisał(a):
jakos tam nic nie pisze o miesniach nog tylko o tulowi

No bo napisalem wyraznie - kolego mlody - ze BEDZIE TRENOWAL INNE PARTIE MIESNI - miesnie tulowia i miesnie rak. a to wszystko w odpowiedzi na slowa kezmana, ktory stwierdzil, ze W OGOLE nie bedzie trenowal.
mlody napisał(a):
wiec miej pretensje do siebie ja sam wiem co pisze?

Zakladam, ze ten pytajnik na koncu zdania nie jest przypadkowy :P

mlody napisał(a):
i jeszcze jedno sam kiedys jezdzilem na zuzlu i wiem jakie miesnie sa potrzebne do jazdy na zuzlu i teraz mi zadnych kitow nie wcisniesz i pierwsze pomysl dwa razy jak chcesz cos napisac w sprawie kontuzji :P

I co z tego, ze jezdziles? Co z tego, ze wiesz, jakie miesnie pracuja najmocniej podczas biegu? Obawiam sie, ze zbyt wiele nie osiagnales, wiec nie bedziesz dla mnei zadna wyrocznia, o ile nie okazaloby sie, ze to ja moge Tobie udzielic cennych wskazowek. A abstrahujac od tego, co napisales, to przeciez ja nie napisalem, ze jedne miesnie pracuja, a inne nie. Nie, drogi kolego, ja napisalem, ze poza miesniami nog pracuja takze miesnie rak i calego tulowia. Zrozumiales?


           
Post 14 gru 2004, o 04:49
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Cytuj:
i jeszcze jedno sam kiedys jezdzilem
na zuzlu i wiem jakie miesnie sa potrzebne
do jazdy na zuzlu i teraz mi zadnych kitow
nie wcisniesz i pierwsze pomysl dwa razy jak
chcesz cos napisac w sprawie kontuzji


Czyzbys byl rekordzista w liczbie odniesionych
kontuzji? :P

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 14 gru 2004, o 08:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Błehehe, ja też jeżdziłem na żużlu! Całe 400 metrów!!! I też wiem jakie partie mięśni pracują... :wink: :D <megalol> :D


           
Post 14 gru 2004, o 11:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2004, o 12:02
Skąd: widok na stal
Posty: 42

Zobacz profil 
wy chyba nic nie wiecie :młotek: jak chciecie wiedziec to sie zapytajcie jakiegos zawodnika lub trenera on wam powie jakie miesnie sa potrzebne do jazdy :tuptup:

_________________
forever stal


           
Post 14 gru 2004, o 13:21
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Cytuj:
jak chciecie wiedziec to sie zapytajcie
jakiegos zawodnika lub trenera on wam powie
jakie miesnie sa potrzebne do jazdy


Na pewno im silniejsze tym lepsze. :wink:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 15 gru 2004, o 12:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2004, o 12:02
Skąd: widok na stal
Posty: 42

Zobacz profil 
no tak im silniejsze miesnie tym lepiej bo wtedy tez zawodnik jest przygotowany wytrzymalosciowo i kondycyjnie :peace:

_________________
forever stal


           
Post 15 gru 2004, o 12:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Z tym ,ze nie do konca :P Mięsnie mozesz miec silne ,a z kondycja moze byc kiepsko :P


           
Post 15 gru 2004, o 13:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2004, o 12:02
Skąd: widok na stal
Posty: 42

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
Z tym ,ze nie do konca :P Mięsnie mozesz miec silne ,a z kondycja moze byc kiepsko :P
to podaj mi jakies konkretne przklady zawodnikow z rzeszowa bo ja takich nie znam bo nasi zawodnicy sa bardzo dobrze przygotowani do sezonu :lol:

_________________
forever stal


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 159 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi