Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Sędziowie - śmiech na sali!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 10 mar 2004, o 12:50
 Sędziowie - śmiech na sali!
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Onet.pl napisał:
"Polscy sędziowie nie znają przepisów!

Dziesięciu z dwudziestu trzech polskich sędziów żużlowych nie zaliczyło testu ze znajomości przepisów! Egzamin jak najszybciej trzeba będzie powtórzyć – informuje „Przegląd Sportowy”.

W przeciwnym razie 28 marca, w dniu inauguracji rozgrywek ligowych mogą powstać problemy z ustaleniem obsad sędziowskich.

„27 lat siedziałem za pulpitem sędziowskim, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Ale to jeszcze nie wszystko. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że czterech arbitrów nie zdało testu psychotechnicznego, badającego głębię wzroku i szybkość reakcji, a to oznacza, że czterej panowie nie mają prawa być sędziami” – powiedział wiceprezes kolegium sędziów sportu żużlowego, Stanisław Pieńkowski.

Rutynowy test odbył się w Poznaniu podczas Seminarium Sędziowskiego. 23 polskich arbitrów odpowiadało na 25 pytań przygotowanych przez przewodniczącego kolegium sędziów, Jerzego Kaczmarka. Aby zaliczyć test trzeba było odpowiedzieć poprawnie na 18 z 25 pytań. Niestety, ta sztuka nie udała się aż 10 arbitrom. Rekordzista pomylił się dwunastokrotnie.

Wyniki testu objęte są tajemnicą, ale „Przeglądowi Sportowemu” udało się ustalić, że w gronie "oblanych" znaleźli się także czołowi polscy sędziowie: Wojciech Grodzki, Maciej Spychała i Ryszard Głód. Grodzki, prywatnie syn wiceprezesa Polskiego Związku Motorowego, Andrzeja Grodzkiego, jest arbitrem międzynarodowym.

Więcej szczegółów w "Przeglądzie Sportowym""
Ciekawe ilu z nich drukowało? :lol:


           
Post 10 mar 2004, o 21:27
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
To bardzo przykre, ale nie wiem czy to powod do zakladania nowego tematu poniewaz wiekszosc osob codziennie odwiedza onet.pl a akurat ta wiadomosc byla na stronie glownej.


           
Post 10 mar 2004, o 23:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 15:50
Skąd: Rzeszów(1000-lecie)
Posty: 78

Zobacz profil 
To jest po prostu parodia :lol: To jest własnie nasz wspaniały POLSKI naród :D Nawet egzaminów na pieprzonych sędziów nie mogą zdać...szczyt :lol:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 160 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi