Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Speedway na SPEEDZIE!!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 26 mar 2004, o 07:20
 Speedway na SPEEDZIE!!!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Specjalnie nie umiescilem tego textu w watku o Dadosie. To co przeczytalem zaczyna mi pasowac do calosci. Zawsze sie zastanawialem jak niektorzy zuzlowcy potrafia pogodzic starty w kilku ligach, praktycznie caly czas bedac w drodze z jednego meczu na drugi, kiedy ciezko o normalny sen a jak wiadomo ... ciezko prowadzic samochod bedac zmeczonym a co dopiero motocykl zuzlowy i to na torze majac po bokach 3 przeciwnikow. Ktos w watku o Dadosie napisal ze jak sie za duzo proszku wciaga to tak sie konczy... odrazu zostal zaatakowany a tu prosze jaki texcik znalazlem.

Krytyczny stan Dadosa
25.03.2004 09:31 (aktualizacja 11:40)

Robert Dados miał przed sobą wielką karierę... /
Po środowej, trzeciej nieudanej próbie samobójczej Robert Dados przebywa na oddziale jednego z lubelskich szpitali.

Lekarze w dalszym ciągu nie chcą ujawniać informacji na temat stanu zawodnika, choć nieoficjalnie wiadomo, że jest on ciężki, a sam zawodnik prawdopodobnie znajduje się w stanie śmierci klinicznej.

- Robert od kilku lat miał problemy związane ze swoją psychiką. Dla ludzi z żużlowego światka tajemnicą również nie był fakt, iż w dużej mierze spowodowane było to kontaktem zawodnika z niedozwolonymi środkami. Zresztą problem zażywania tych środków tak naprawdę dotyczy większej ilości zawodników aniżeli samego Roberta. Niektórzy nawet zajmowali się, a może dalej zajmują się ich rozprowadzaniem. Swego czasu były nawet propozycje badania zawodników przed meczami na zawartość niedozwolonych środków. Wszyscy, którzy powinni się tym zająć jednak przymykają na to oczy i udają, że problemu nie ma.

(INTERIA.PL)

i co Wy na to?

_________________
Leave Me Alone


           
Post 26 mar 2004, o 07:32
 ...
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Ano temat jest nieciekawy, widzialem nawet, ze jeden z zuzlowcow Czestochowy mial czapke propagujaca marihuane ;)
Bez komentarza... dla mnie zuzlowcy powinni byc wzorem dla najmlodszych - dla tych, ktorzy widza w nich wszystko :)


           
Post 26 mar 2004, o 10:45
 


W pore się kapneliście... Przecież wystarczy na Jacka Golloba popatrzyć... :P


           
Post 26 mar 2004, o 15:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
W pore się kapneliście... Przecież wystarczy na Jacka Golloba popatrzyć... :P
:D


hehe

przykra sprawa jak kolesie widzą ze sie nie wyrobią w kilku ligach to sie powinni wycofywac ale niktorym chodzi tylko o kase.......


           
Post 26 mar 2004, o 18:32
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Żeby tylko wyszedł z tego.......
Szkoda chłopaka.

Robert, trzymaj się !!!!!
Będzie OK.

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 26 mar 2004, o 19:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
"Dla mnie sportowiec to osoba będąca nim przez 365 dni w roku. Jeśli słyszę, że ktoś w jesieni miał wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu, to jest dla mnie skreślony jako sportowiec ". Nie będę pisał kogo autorstwa są te słowa, ani kogo dotyczą. Nie chcę tym nikogo skrzywdzić. Ale przykre jest to, że tak się dzieje... i to nawet w żużlu!


           
Post 29 mar 2004, o 13:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Error, ja napisałem, że Dadi wciągał "białe ścieżki". Bo tak słyszałem.
I co?
Teraz wychodzi na moje...
Smutne to, ale prawdziwe...!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 143 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi