Zestaw 1
28.04.2004 Memoriał Christera Karlssona, Vastervik
startują:
T. Chrzanowski, T. Gollob, J. Gollob, N. K. Iversen, K. Laukkanen, S. Ułamek, F. Eriksson, C. Ivarsson, M. Zetterstroem.
format A4, papier kredwy, 4 strony, niewypełniony
24.09.2003 FINAŁ PLAY- OFF 2003!!! Smederna Eskilstuna - Kaparna Goeteborg
Smederna: B. Hamill, R. Sawina, S. Nicholls, P. Nahlin,
N. Pedersen, J. B. Jensen
Kaparna: R. Sullivan, G. Walasek, P. Karlsson, J. Kylmakorpi, J. Hampel, M. Karlsson, R. Dobrucki
format A4, kolorowe zdjecia, 32 strony. niewypełniony
29.09.2004 FINAŁ PLAY- OFF 2004!!! Masarna Avesta - Vetlanda
Masarna: T. Rickardsson, L. Adams, B. Pedersen, A. Lindbeack, F. LindgrenM. Karlsson, S. Alden
Vetlanda:
R. Holta, W. Jaguś, A. Dryml, L. Richardson, T. Jedrzejak, D. Ruud
Format A4, kolorowa kredowa okłądka, 60 stron, niewypełniony
10.08.2004 Vetlanda - Masarna
Vetlanda:
R. Holta, W. Jaguś, A. Dryml, L. Richardson, D. Ruud
Masarna: T. Rickardsson, L. Adams, B. Pedersen, A. Lindbeack, F. Lindgren, S. Alden
Format A4, kolorowa okładka (na zdjeciu Rune Holta), 68 stron, niewypełniony
Zestaw 2
19.08.2005 Fjelsted, Indywidualne mistrzostwa Danii, z udziałem Nickiego Pedersena!
startują: N. Pedersen, N.K. Iversen, Ch. Gjedde, J.B. Jensen, H. Andersen i inni
format A5, okładka kolorowa, kreda, 16 stron, niewypełniony
16.09.2003 Półfinał play-off, Kaparna Goeteborg - Masarna Avesta
Kaparna: J. Hampel, G. Walasek, R. Dobrucki, P. Karlsson, R. Sullivan, J. Kylmakorpi
Masarna: T. Rickardsson, L. Adams, A. Lindbeack, G. Havelock, A. Smith, M. Zetterstroem, S. Alden
format A5, kolorowa okładka, kreda, 44 stron, niewypełniony
17.09.2003 Półfinał play-off, Masarna Avesta - Kaparna Goeteborg
Masarna: T. Rickardsson, L. Adams, A. Lindbeack, G. Havelock, A. Smith, M. Zetterstroem, S. Alden
Kaparna: J. Hampel, G. Walasek, R. Dobrucki, P. Karlsson, R. Sullivan, J. Kylmakorpi
format A5, kolorowa okładka, 108 stron!!!, niewypełniony
13.09.2003 FINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW SWIATA JUNIOROW, Kumla
startują: J. Hampel, R. Szombierski, R. Kurmański, P. Ljung, N.K. Iversen, k. Bjerre. M. Zagar, R. Miskowiak, Ch. Harris, F. Lindgren, D. Howe
format A5, kolorowa okładka, pepier kredowy, 32 strony, wypełniony
22.09.2003 Karlstad Open, Karlstad
startuja: R. Flis, P. Paluch, A. Jonsson, R. Sulivan, R. Holta, S. Danno
format A5, 68 stron, niewypełniony
Zestaw 3
19.08.2005 Fjelsted, Indywidualne mistrzostwa Danii, z udziałem Nickiego Pedersena!
startują: N. Pedersen, N.K. Iversen, Ch. Gjedde, J.B. Jensen, H. Andersen i inni
format A5, okładka kolorowa, kreda, 16 stron, niewypełniony
2.06.2002. Eliminacja Skandynawska IMSJ, Fjested.
startują: N.K. Iversen, K. Bjerre, H. Bager, A. Lindbeack, D. Davidsson, J. Hautamaeki, F. Lindgren
format A5, 12 stron, niewypełniony
17.08.2004 Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna
Rospiggarna: A. Jonsson, G. Hancock, B. Brhel, J. Kołodziej, J. Davidsson, R. Kosciecha
Smederna:
N. Pedersen, J. B. Jensen, B. Hamill, P. Nahlin, S. Nicholls, B. Janniro
format A5, kolorowa oładka, kreda, 80 stron, niewypełniony
30.08.2005 Kaparna Goeteborg - Vastervik
Kaparna: J. Hampel, J. Kylmakorpi, P. Hlib, R. Chromik, K. Jansson, Ch. Harris
Vastervik:
T. Chrzanowski, T. Gollob, J. Gollob, B. Pedersen, S. Ułamek, N.K Iversen, P. Ljung
format A5, kolorowa okladka, kreda, 40 stron, niewypełniony
29.09.2005 Finał Złoty Kask, Rybnik
startują:
M. Kuciapa, G. Walsek, J. Koodizeń, K. Słaboń
format A5, kolorowa okładka, kreda, 20 stron, niewypełniony
Zestaw 4
24.09.2003 FINAŁ PLAY- OFF 2003!!! Smederna Eskilstuna- Kaparna Goeteborg
Smederna Eskilstuna - Kaparna Goeteborg Smederna: B. Hamill, R. Sawina, S. Nicholls, P. Nahlin, N. Pedersen, J. B. Jensen
Kaparna: R. Sullivan, G. Walasek, P. Karlsson, J. Kylmakorpi, J. Hampel, M. Karlsson, R. Dobrucki
format A4, kolorowe zdjecia, 32 strony. niewypełniony
9.09.2003 Luxo Stars - Rospiggrana Hallstavik
Luxo: M. Max, S. Ułamek, M. Loram, P. Ljung, H. Andersen
Rospiggrana: A. Jonsson, K. Słaboń, G. Hancock, L. Richardsson, J. Davidsson
format A4, kolorowa kredowa okładka, 92 strony!!!, niewypełniony
09.09.2003 Vargarna Norrkoeping - Masarna Avesta
Vargarna: Ch. Gjedde, D. Nermark, J. Lyons, S. Johnston, J. Crump
Masarna: T. Rickardsson, G. Havelock, A. Lindbeack, L. Adams., M. Zetterstrom
format A4, kolorowa okładka, papier kredowy, 28 stron, niewypełniony
11.09.2003 Valsarna Hagfors - Rospiggrana Hallstavik
Valsarna: R. Kurmański, S. Danno, B. Janniro, B. Brhel, J. Screen, A. Forland
Rospiggrana: A. Jonsson, K. Słaboń, G. Hancock, L. Richardsson, J. Davidsson
format A4, kolorowa okładka, 62 strony, niewypełniony
Stan wszystkich programów bardzo dobry
Cena jednego zestawu to zaledwie 20 złoty. Średni koszt programu w Szwecji lub Danii przeliczajac na złotówki to 8-12 złotych.
Do zakupionego zestawu niespodzianka - program z Ekstraligi polskiej 2005
Mam do sprzedaży także Tygodniki Żużlowe z lat 90-tych. Sztuka 50 groszy!!!. Szczególowy spis dla zainteresowanych.
Kontakt:
speedwaydrozd@poczta.onet.pl
GG: 3146291