Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2004, 2009


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 26 maja 2009, o 08:58
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Przez te słabe wyniki ostatnio na pewno(?) nie będzie powołany na derby... A przy takim torze jaki na razie jest lepiej radziłby sobie niż taki Max. Ale cóż, układy i układziki...


           
Post 31 maja 2009, o 15:23
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Czy ktoś mi wytłumaczy jedną rzecz: jest tor przyczepny, dziurawy, ciężki. I jest gość, który uwielbia takie tory i ma średnią biegową 1,941. Dlaczego on nie jedzie? :| Bo w innych ligach ma słabe wyniki? To skąd ciągłe głosy usprawiedliwiające innych, że Wyspy, a Polska to co innego? Bo zawalił ostatni swój ostatni mecz? To miał przecież jedno spotkanie odpoczynku. Inni dawali dupy więcej razy, a mają pewne miejsce w składzie, bez żadnych przerw.

Ja wiem, że z Tarnowem będzie pewnie w pałkę, ale wynik 40:50 chyba lepiej wygląda niż 30:60. Charlie nie wygrywałby masowo, ale na takim torze myślę, że koło dychy by śmignął. Ale niektórzy jak widać wolą odpuścić i jednak przegrać do 30.. :roll:

Aha - jeszcze taki mały P.S. :D Bo ktoś mi może zarzucić brak obiektywizmu. Znam trochę umiejętności i preferencje Charlie'ego. I tak jak pisałem, żeby go nie brać do Poznania, bo da ciała (i dał), tak teraz uważam, że jest dobry tor i mecz dla niego, mimo, że rywal ciężki. To jest taki specyficzny zawodnik, że atutem jest na cieżkich torach. Więc dlaczego z tego atutu się nie korzysta? :| Na następnym meczu w Gnieźnie on już wiele nie wniesie punktowo, ale znając życie, to wtedy na mecz już powołanie dostanie... :roll:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 31 maja 2009, o 18:43
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dokładnie K2. Znajac zycie pojedzie do takiego Gniezna, a nie pojedzie np. do Grudziadza. :lol: :lol: :lol:


           
Post 31 maja 2009, o 18:55
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Czy ktoś mi wytłumaczy jedną rzecz: jest tor przyczepny, dziurawy, ciężki. I jest gość, który uwielbia takie tory i ma średnią biegową 1,941. Dlaczego on nie jedzie? :|

Bo nie podpisał się pod apelem? 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 1 cze 2009, o 12:13
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
K2 bo [wice]prezes wychodzi z zalozenia, ze derby i tak sa w pale, a przeciez za przyjad trzeba placic Charliemu, za punkty tez i po co jej przegrac do 40, skoro mozna do 32 i zaplacic za mniej, a po meczu powiedziec, ze przeciez w skladzie jechali "swoi" i nic innego nie dalo sie zrobic?


           
Post 1 cze 2009, o 13:28
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Jeśliby tak było to zaprosiliby na derby Maxa, za punkty którego płacić nie muszą...

_________________
Obrazek


           
Post 1 cze 2009, o 23:45
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
Teraz Charlie raczej dostanie szanse na mecz derbowy ? Znając życie pojedzie również do Gniezna :D


           
Post 29 cze 2009, o 18:08
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2008, o 20:15
Posty: 27

Zobacz profil 
W meczu Rzeszów-Poznań Charlie zdobył: (1,1) pkt.
PS:Podobno Gjedde lubli ciężkie tory :kielb_pala:


           
Post 30 cze 2009, o 08:28
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2009, o 14:23
Posty: 246

Zobacz profil 
wczorajszy występ Czarka w Anglii:
Charlie Gjedde (3,2,3,2,1*,1*) 12+2
ciekawe co się z nim stało w niedzielę?


           
Post 30 cze 2009, o 09:29
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
nie wiem co sie z nim dzialo ale wygladalo to tragicznie.Moze K2 cos wie:)?


           
Post 1 lip 2009, o 00:28
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Wiem tyle co wszyscy ;) A mianowicie, że na starcie spał, a później mijać się na takim torze nie dało, szczególnie że był wolny i popełniał błędy. Co do ogólnie mijanek to w tym meczu były głównie efektem błędów na torze. Zresztą w innym temacie Pidi to wszystko fajnie opisał.

Wracając do Gjedde. Usprawiedliwię go po części za pierwszy bieg. Przegrał start i jechał trzeci. Za nim już nikogo nie było, z Kuciapą nie było sensu się ścigać, więc zwolnił i na pół gwizdka próbował różne ścieżki na torze. Wiele to w następnym starcie nie dało. To świadczy o tym, ze Chaz wciąż tego toru nie rozgryzł do końca, albo może podobnie jak w 2004 myśli, że to tor do cartingu :lol:

Na koniec kilka słów o "kibicach". Może jestem przewrażliwiony, ale w stronę Gjedde poleciało tyle kurw, że się w głowie nie mieści. I to zapewne od tych samych chorągiewek, co wcześniej bili mu brawo... Stąd też mój podpis pod obrazkiem 8-)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 7 lip 2009, o 20:44
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 mar 2009, o 16:12
Posty: 16

Zobacz profil 
Wierze że w piątek Charlie stanie na wysokości zadania.


           
Post 12 lip 2009, o 21:02
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 wrz 2004, o 15:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 170

Zobacz profil 
Akurat Charlie jest przykładem zawodnika, który chce ale nie może... Po meczu z Lokomotivem miał zostawić silniki u Ryśka... Niestety nawet jeżeli zostawił to nie zdążył go nawet wyprubować. Szkoda Charliego bo wykazuje naprawde duże zaangażowanie i chęc walki... szkoda tylko, że zawsze coś przeszkadza. Jeżeli po tym meczu straci on miejsce w pierwszym składzie to będziemy świadkami kolejnej genialnej decyzji na miare Jokera w piątkowym "widowisku".


           
Post 12 lip 2009, o 22:06
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Iras, a ja widzę u Gjedde bezradność. O każdym można powiedzieć, że chce, a nie idzie po jego myśli. Niestety Czarek na tym torze coś nie istnieje, i według mnie bez porządnego treningu na naszym torze, nie ma czego tutaj szukać, po co ma się chłop męczyć?? ;)
Pzdr.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 12 lip 2009, o 23:48
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
A ja w piatek widzialem totalna amatorke - przyjechal spozniony, nie wyszedl do prezentacji (bo spozniony), do pierwszego biegu wyjechal na zdefektowanym motorze, do ostatniego biegu wyjechal z rozwalajacym sie butem i niedokreconym blotnikiem. Poza meczem z Rybnikiem, to nic specjalnego nie pokazal w tym sezonie. Jak dla mnie zawodnik do odstawki.


           
Post 12 lip 2009, o 23:49
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2005, o 23:24
Posty: 544

Zobacz profil 
Jak Gjedde może coś pokazać jak ściąga go sie po pierwszym biegu w którym jedzie z najsilniejszą parą Tarnowa? i później wpuszcza pod koniec zawodów? kiedy tor jest całkiem inny? a pierwszym który powinien pójść do odstawki jest Kuciapa a nie Gjedde


           
Post 13 lip 2009, o 09:04
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
to ja pojde dalej byle nie w ciemny las.Obaj Panowie do odstawki


           
Post 13 lip 2009, o 11:42
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 wrz 2004, o 15:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 170

Zobacz profil 
Plonek napisał(a):
Jak Gjedde może coś pokazać jak ściąga go sie po pierwszym biegu w którym jedzie z najsilniejszą parą Tarnowa? i później wpuszcza pod koniec zawodów? kiedy tor jest całkiem inny?


Typowe zachowanie niedoświadczonej osoby prowadzącej drużyne... Zawodnik, który zawalił pierwszy start powinien dostać drugą szansę w kolejnym swoim starcie :/ Ale jak widać w tej drużynie ktoś inny niż trener pociąga za sznurki bo myśle, że Darek by nie zmieniał Czarka po jednym wyścigu...

Przygotowanie tego wyjątkowego toru w połączeniu z opadami deszczu sprawiły, że chyba nikt nie byłby w stanie po dziewięciu biegach przerwy wyjechać i wygrać bieg...

A co do nieprofesjonalnego zachowania to lepeij nie mówić... Profesjonalnie zachował się tylko Dawid Stachyra, który wiedział, że zawalił mecz, który obiecał wygrać. Wyszedł do kibiców. Dlaczego reszta miała kibiców w :cenzura:? Wyszli kiedy na stadionie zostało pare osób... :/ Coś tu jest nie tak...


           
Post 13 lip 2009, o 12:06
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2005, o 23:24
Posty: 544

Zobacz profil 
Reszta czekała na czekoladki od Ziółkowskiego :kielb_pala:


           
Post 13 lip 2009, o 12:19
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior

Dołączył: 27 lip 2006, o 00:08
Posty: 219

Zobacz profil 
reszta stala w jednym rzedzie w parku maszyn a marta trzymajac dlugopis i wiadoma kartke w rece wydzierala nie na nich: "macie podpisac ten apeeeel! i to juz!" :hahaha:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi