Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2004, 2009


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 17 mar 2009, o 16:11
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1610

Zobacz profil 
Rozumiem, że miał wozić Holdera, Harrisa czy Lindbaecka... Niektórzy sprawiają wrażenie jakby się urodzili wczoraj. Jego wynik jest neutralny. Ani dobry ani zły.

_________________
***** ***


           
Post 19 mar 2009, o 19:22
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Charlie Gjedde przed szansą na dalsze rozjeżdżenie się, dzisiaj wieczorem Peterborough Panthers kontra "Duny" :)

Realacja live na SyFy

http://live.sportowefakty.pl/ligaangielska.htm

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 20 mar 2009, o 01:47
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2002, o 17:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 170

Zobacz profil 
Charlie widzę ustabilizował formę. Dziś jedno oczko i cztery jaja. No cóż, zobaczymy jak to sie dalej potoczy. Oby lepiej.


           
Post 20 mar 2009, o 17:10
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sie 2008, o 18:56
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 382

Zobacz profil 
ten wynik to juz chyba zrobil na swoich motocyklach :?: :?: :?: bo ostatnio byla mowa o tym ze jezdzil na pozyczonych no to faktycznie okazaly sie lepsze od tych pozyczanych :kielb_pala:


           
Post 20 mar 2009, o 18:13
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1313

Zobacz profil 
Przecież to L. Dryml jeździł ostatnio na pożyczonych motocyklach a nie Charlie...


           
Post 20 mar 2009, o 21:43
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sie 2008, o 18:56
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 382

Zobacz profil 
aha przepraszam pospieszylem sie z tego wszystkiego :|


           
Post 22 mar 2009, o 19:18
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1187

Zobacz profil 
Brawo Charli ! Dziś pojechał świetnie, choć obsada była średnia ;P

3 Charlie Gjedde 2,3,3,1,3 12

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 22 mar 2009, o 19:40
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
No punkty zdobyte przez Gjedde wydają się być pokaźne. Ale patrząc na rywali Duńczyka, to nie powaliły na ziemię i twierdzę, że było gorzej niż średnio. Jakby zdobył 14-15 pkt. można by się cieszyć, ale to początek sezonu więc wiele nie oczekujmy:)

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 22 mar 2009, o 20:16
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2008, o 01:26
Skąd: Polska Centralna
Posty: 109

Zobacz profil 
Charlie w BEL zawsze pracował nieźle, a co dopiero w sparingu z jakiś szkockim pierwszoligowcem. Osobiście mnie wynik nie zachwyca ale cieszy to że Duńczyk już jeździ :biggrin:

_________________
Obrazek


           
Post 24 mar 2009, o 13:06
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Wam sie nie da dogodzic. W turnieju z obsada ekstraligowa pojechal slabo, przegrywal tylko i wylacznie z zawodnikami lepszymi, slabszych na papierze pokonal - zle. Pokonal ogorkow w jakims sparingu - tez zle.

Mam nadzieje, ze Charlie pojedzie wiecej niz w 3 pierwszych meczach sezonu!


           
Post 24 mar 2009, o 13:24
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Bo tacy są iti właśnie kibice. Najpierw wymagają punktów, wyzywają zawodników, jak zrobią mniej oczek, niż taki wielki fan sobie założył (słynne określenie "to jest zawodnik na 10 pkt."), w odwrotnej sytuacji (gdy zrobi więcej niż wymagają) noszą go na rękach itd. Gdy zawodnik odniesie kontuzje to jest wielki płacz i współczucie, ale też nie dlatego, że gość jest połamany, tylko dlatego, że punktów dla kochanej drużyny nie zrobi. Najlepszym przykładem jest Kenneth Bjerre z tamtego sezonu. Najpierw wielkie nadzieje, później jazda po nim, następnie wielkie współczucie gdy odniósł kontuzje, a na koniec ponownie wyzywanie. Nicków nie będę wymieniał, bo każdy wie o kogo chodzi. Najgorsze, że Ci sami ludzie teraz płakali, że Roynon się połamał, a jakby (daj Boże) Adam pojechał, zrobił z 2 punkty, to byłby dla nich olewatorem i pojawiłyby się kolejne słynne określenia - że olewa polską ligę, że się nie przykłada itd.

Co do Chaza, to ja będę się cieszył jak pojedzie choć w jednym z pierwszych trzech meczów ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 mar 2009, o 16:35
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2008, o 01:26
Skąd: Polska Centralna
Posty: 109

Zobacz profil 
czy ja napisałem że to źle że zrobił tyle i tyle punktów na "ogórkach" (nie podoba mi się to określenie)? napisałem, nie zachwyca,pewnie zresztą tak jak was...

ps. uznałem, że muszę to napisać gdyż wasze "wywodziki" znajdują się bezpośrednio pod moim postem i trochę we mnie uderzają.

_________________
Obrazek


           
Post 24 mar 2009, o 18:02
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Nie dowiemy się w jakiej formie jest Gjedde jeśli nie zobaczymy go w Polsce a mam nadzieję, że wystąpi i to w najbliższym sparingu (pod warunkiem, że się odbędzie) wiadomo sporo nie ma co wymagać od tego zawodnika, wcale się nie zdziwię jak będzie woziło ogony, lecz nie twierdzę, że nie stać go na 8-10 pkt. Trzeba dać mu szansę niech się wykaże i nie przekreślać go po jednym nieudanym meczu. Ogólnie bardzo ciekawy zawodnik, który kiedyś już jeździł w naszych barwach. Ja ze swojej strony życzę mu jak najlepszych wyników zarówno w naszej drużynie jak i pozostałych.


           
Post 24 mar 2009, o 18:08
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Sparing z Tarnowem w tą niedziele na 99,99% nie dojdzie do skutku, wstępny termin to 3 kwietnia, a wtedy Gjedde jedzie mecz w lidze angielskiej przeciw Coventry, więc go nie zobaczymy.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 mar 2009, o 21:05
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Co do Chaza, to ja będę się cieszył jak pojedzie choć w jednym z pierwszych trzech meczów ;)[/color]


Pamietam co mi mowiles o jego sytuacji w tym tworze, ale czy on nie ma zapisu w kontrakcie, ze udzial w trzech pierwszych meczach sezonu ma zagwarantowany? ;)


           
Post 24 mar 2009, o 21:22
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
To zagwarantowane ma chyba Max. Ale czy po przejęciu sponsoringu przez Marme i Hadykówke to jest nadal aktualne to nie wiadomo.
A Gjedde ciężko będzie miał załapać się do składu niestety, nad czym bardzo ubolewam :nie:


           
Post 27 mar 2009, o 14:07
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Kilka fotek Czarka z Press Day w Manchesterze:

:arrow: http://simserver.dyndns.org/charlie/gal ... /index.htm

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 mar 2009, o 20:00
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
W sezonie 2009 Charlie Gjedde na Wyspach reprezentuje barwy Belle Vue Aces. Duńczyk twierdzi, że atmosfera w tym klubie jest świetna, i że w ekipie z Manchesteru chciałby spędzić resztę swojej brytyjskiej kariery.
- To jest mój jedenasty sezon w Wielkiej Brytanii i często zmieniałem otoczenie. Mam jednak nadzieję, że Belle Vue będzie moim ostatnim klubem na Wyspach, i że zostanę tu dopóki nie skończę swojej przygody z brytyjskim speedwayem. W ostatnich dziesięciu latach z moją formą było różnie, ale myślę, że jeszcze przede mną wiele dobrych sezonów, zanim zdecyduję się przejść na emeryturę - zaczął Gjedde.

- W Belle Vue wszystko mi się podoba - tutejszy tor mi pasuje, rozgrywanie meczów w poniedziałki również, a z ludźmi zaangażowanymi w klub współpraca układa się znakomicie. Po zmianie pracy bardzo ważne jest zbudowanie dobrych relacji z kierownictwem. Moja praca obecnie jest dla mnie drugim domem - kontynuował Duńczyk.

- Miło jest tu wracać co tydzień i dobrze się bawić. Cieszę się również, że z zarządem można porozmawiać na poważnie, kiedy sytuacja tego wymaga - zakończył złoty medalista DPŚ z 2006 roku.

Charlie Gjedde w sezonie 2009 w Elite League legitymuje się KSM w wysokości 7,86 pkt. W lidze polskiej Duńczyk podpisał kontrakt z drużyną Stali Rzeszów.

żródło : sportowefakty.pl


           
Post 2 kwi 2009, o 23:00
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2008, o 12:30
Skąd: Rzeszów
Posty: 153

Zobacz profil 
Cytuj:
Gjedde optymistą

Oczywiście, że pamiętam rzeszowski tor. Trudno zapomnieć, przecież jest tak duży. - mówił dziś podczas treningu Charlie Gjedde. Zawodnik przyleciał do Rzeszowa by jak najlepiej dopasować motocykle przed niedzielnym pojedynkiem. Wprawdzie podczas pierwszych wyjazdów Duńczyk nie był najszybszy, jednak z każdą chwilą jego motocykle spisywały się lepiej.

Będzie dobrze- mówi. Przyleciałem wcześniej, by spokojnie dopasować motocykle. Wziąłem ze sobą dwa kompletne motory oraz zapasowe silniki. Sprawdzamy, które na tym torze spisywać się będą najlepiej. Cały czas szukamy najlepszych rozwiązań, jednak z każdą chwilą jest lepiej i jestem naprawdę dobrej myśli. - zapewnia Charlie.

Charlie Gjedde jako pierwszy z zagranicznych żużlowców zameldował się w Rzeszowie. Jutro dołączyć ma do drużyny Mikael Max, zaś bracia Drymlowie zjawią się w Rzeszowie w niedzielę. Lukas z Alesem będą w niedzielę około 10, więc spokojnie powinni dopasować się do nawierzchni. Będę starał się tego dopilnować. - zdradza Dariusz Śledź.


http://www.stal.rzeszow.pl :)


           
Post 4 kwi 2009, o 15:46
 Re: Charlie Gjedde - Stal Rzeszów 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 lip 2006, o 16:17
Posty: 18

Zobacz profil 
Jak to jest w koncu z Gjedde, ma jakas ilosc zagwarantowanych startow? Bo jego forma raczej nie powala.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 122 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi