Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marcin Rempała klan Rempałów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 28 kwi 2004, o 17:45
 Marcin Rempała klan Rempałów
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
Żużlowiec za 1000 złotych
28.04.2004 09:59 (aktualizacja 10:02)

Marcin Rempała / INTERIA.PL
Marcin Rempała jest prawdziwym objawieniem tego sezonu w żużlowej ekstralidze. W ostatniej kolejce poprowadził Unię Tarnów do zwycięstwa nad Apatorem Toruń.

Rempała zdobył w Toruniu więcej punktów niż Tomasz Gollob i Tony Rickardsson, czterokrotnie mijając linię mety jako pierwszy. Aż nie chce się wierzyć, że dwa lata temu tarnowscy działacze kupili go ze Stali Rzeszów za ...tysiąc złotych.

Unia kupiła Marcina przy okazji transferu Grzegorza Rempały. - Po sfinalizowaniu transferu Grzegorza, zapytałem Marcina, czy nie chciałby razem z bratem przejść do Unii - wspomina na łamach "Przeglądu Sportowego" ówczesny prezes Andrzej Grzyb. - Był wtedy trochę wystraszony, stwierdził jednak, że samemu w Rzeszowie będzie mu smutno. Niewiele się namyślając, szybko załatwiliśmy wszystkie formalności z działaczami Stali.

- Teraz, gdy patrzę na wyczyny Marcina, który wygrywa z takimi tuzami jak Jason Crump czy Leigh Adams, mam ogromną satysfakcję, że udało mi się sprowadzić go do Tarnowa za tak małe pieniądzie - dodał Grzyb.

(INTERIA.PL/Przegląd Sportowy)


Moim zdaniem jest to troche przesadzone stwierdzenie "objawieniem" ale fakt faktem ze Rzeszowscy dzialacze dali wtedy dup.... sprzedajac go za tysiac zlotych. W niedlugim czasie moze okazac sie ze marcin bedzie najlepszy z wszystkich rempalow bo ma do tego wszelkie predyspozycje.Teraz cos zaczyna jezdzic tomek ale nie wiadomo jak dlugo utrzyma forme tydzien 2 moze dluzej i oby ;)

_________________
"I UJRZAŁEM RZEKĘ KONGO POPRZEZ CZARNĄ CZERŃ PEŁZNĄCĄ ZŁOTYM TRAKTEM GĘSTĄ DŻUNGLĘ NA POŁOWY TNĄCĄ"


           
Post 28 kwi 2004, o 18:07
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Eee tam, od razu dali dupy...

Gosc przyszedl ze swoim sprzetem, swoim trenerem (w osobie brata), rzeszowianie zapewnili mu tylko dostep do toru. A ze od razu mial podpisana taka a nie inna umowe, ze bedzie mogl odejsc za czapke gruszek... Gdyby takiej umowy nie bylo, pewnie nie bylby wychowankiem Stali...


           
Post 28 kwi 2004, o 18:23
 Re: Marcin Rempała klan Rempałów
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
konrad napisał(a):
Moim zdaniem jest to troche przesadzone stwierdzenie "objawieniem" ale fakt faktem ze Rzeszowscy dzialacze dali wtedy dup.... sprzedajac go za tysiac zlotych.


Eee nie przesadzaj, przeciez on jezdzil w Rzeszowie tylko dla tego ze Grzesiek i Tomek byli zawodnikami Stali. I tak naprawde to odejscie ze Stali bylo bardzo madra decyzja z punktu widzenia jego dalszej kariery. A dzialacze dali d***py ale ze pozwolili w tamtym sezonie odejsc Grzeskowi Rempale. Coz postawiono na trenera Kuzniara wiec Rempalowie musieli odejsc. Ale to juz calkiem odrebna historyjka.


           
Post 28 kwi 2004, o 19:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
I to nie było tak, że nagle zachciało mu się wracać do Tarnowa...po prostu Stal wisiała mu i nadal wisi sporo kasy...z ówczesnymi działaczami Grzesiek rozszedł się w nie przyjemnej atmosferze...


Heh, i jeszcze sie dziwili, ze odchodzi i domaga sie zwrotu naleznosci :)


           
Post 28 kwi 2004, o 19:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
On posiada juz dobre umiejętności, ktorych nauczyl sie na torze w Tarnowie. W Rzeszowie uczyl sie podstaw, a nasz tor nie jest zbyt wymagający pod wzgledem technicznym. W tarnowie nauczyl sie techniki jazdy, teraz ma dobry sprzet, do tego jezdzi odwaznie i są tego efekty.


           
Post 28 kwi 2004, o 22:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Panowie bez przesady M. Rempała zdobył tyle punktów bo Gollob go styłu osłaniał, a i dzięki temu Tomek zdobył tylko 9 punktów. To jest jazda drużynowa !!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 29 kwi 2004, o 08:40
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Z relacji, jakie ja slyszalem, to... Marcin czekal na Golloba! W jednym wyscigu dzieki temu, ze Marcin blokowal... Crumpa, minal go Gollob. <wow>


           
Post 29 kwi 2004, o 10:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Hehe. Kompletnie zapomniałem. Czyli Marcin jest wychowankiem Stali Rzeszów? Ciekawe jak buczoki są w stanie usprawiedliwić tę zniewagę :P Ciekawe, co zrobią teraz z hasłem "Rempały won", poza dziecinnym tłumaczeniem, że Marcin jest ok., a Tomek z Grzegorzem nie ok... Ciekawe jak teraz skomentują swoją postawę po ubiegłorocznych derbach w Rzeszowie, kiedy wyzywali Rempałów i nie dzielili ich wtedy bynajmniej na Marcina i reszte...
Cóż teraz wyjdzie jacy z tych "lokalnych patriotów" zwyczajni sezonowcy... Golloba i Rickardssona pewnie też od razu pokochali jak teraz Marcina... :lol:


           
Post 29 kwi 2004, o 13:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Troche głupio że taki talent jak Marcin tak łatwo odszedł z Rzeszowa (1000zl i bez komplikacji :| ). Może wtedy gdy razem z bratem Grześkiem odchodził nie wydawal sie obiecującym zawodnikiem (z resztą nie weim jak wtedy jezdzil) klub wiec pozwolił mu odejsc za male :P pieniądze. A teraz :?: ... jest jednym z lepszych młodzieżowców polskich, zdobywa duzo punktow.... czego chciać więcej od takiego zawodnika :?: :D

I pomyśleć ze teraz moglby teraz jezdzic w Marmie..................

_________________
Obrazek


           
Post 29 kwi 2004, o 14:17
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 18:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 313

Zobacz profil 
witam
Wiecie przeciez zawsze tak było,jest i bedzie ,nie ma wynikow szukaj nowego klubu...
A ze marcin poszedl do tarnowa ,wcale mi sie nie dziwie i tak by pewnie nie mial miejsca w skladzie (tak jak RAJKOWSKI)

TARNOW DAL MU SPRZET ,MOZLIWOSCI STARTOWANIA NIE Z BYLE KIM ,MA SIE OD KOGO CHLOPAK UCZYC .......

A ZE SPRZEDALI GO ZA 1000 ZŁ , COZ WIDOCZNIE NIE WIDZIELI W NIM TALENTU.....

A SZKODA GADAC ........

*********************
"MONALISA BYLAS MI ,MARZYLEM TYLKO O TOBIE,RYSOWALEM SERCA DWA ,PYTALAS PO CO TO ROBIE OOOOO./......"


           
Post 29 kwi 2004, o 16:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Eisenhower, martini, a czy Wy myślicie, że w Rzeszowie ten talent by się rozwinął? Bo ja w to wątpię niestety... sezon 2003 - Kuźniar...


           
Post 29 kwi 2004, o 16:51
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Oj mylicie się... :P

Marcin został naszym wychowankiem tylko dlatego, że Grzesiek u nas startował, a on się nim opiekował, dlatego gdy Grzesiek odchodził to odszedł i Marcin... Bo sam nie chciał u nas zostawać...

Aha ktoś nawiązywał do jazdy na torze Marinca jak się wtedy prezentwoał, z tego co pamiętam to bardzo dobre wrażenie pozostawił po sobie, więc na pewno to nie jest tak, że nie widziano w nim talentu...

Mimo, że jeździ on w Tarnowie mam nadzieje, że nie podzieli losu Tomka, który chyba jak wszyscy pamiętają też się zapowiadał na bardzo dobrego zawodnika, jednak wszystko pokrzyżowały mu kontuzje... Teraz Tomek jest dla mnie średnakiem, a mógł zajść daleko... :(

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 29 kwi 2004, o 19:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Gdyby Marcin zostal w Stali to jezdzilby jak Prucnal i Miesiac itd...


           
Post 29 kwi 2004, o 21:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Gdyby Marcin zostal w Stali to jezdzilby jak Prucnal i Miesiac itd...

:shock: :shock: :shock: :shock:
Czy uwazasz, ze Miesiac jest na takim samym poziomie jak Prucnal :shock: Uzyłes spojnika "i" :shock: :shock:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 29 kwi 2004, o 21:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
bajerant napisał(a):
Gdyby Marcin zostal w Stali to jezdzilby jak Prucnal i Miesiac itd...

:shock: :shock: :shock: :shock:
Czy uwazasz, ze Miesiac jest na takim samym poziomie jak Prucnal :shock: Uzyłes spojnika "i" :shock: :shock:


Tak, obydwaj sa ciency, gdy porowamy ich do Marcina Rempaly, sa na tak samym niskim poziomie....
Oczywiscie, Miesiac jest troszke lepszy, ale gdyby pojechali z Marcinem toroznica bylaby taka, ze Prucnal przegra o 100m a Miesiac o 50m, wiec dla mnie to taki sam poziom - miernota.


           
Post 29 kwi 2004, o 21:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
bajerant napisał(a):
Kamil napisał(a):
bajerant napisał(a):
Gdyby Marcin zostal w Stali to jezdzilby jak Prucnal i Miesiac itd...

:shock: :shock: :shock: :shock:
Czy uwazasz, ze Miesiac jest na takim samym poziomie jak Prucnal :shock: Uzyłes spojnika "i" :shock: :shock:


Tak, obydwaj sa ciency, gdy porowamy ich do Marcina Rempaly, sa na tak samym niskim poziomie....
Oczywiscie, Miesiac jest troszke lepszy, ale gdyby pojechali z Marcinem toroznica bylaby taka, ze Prucnal przegra o 100m a Miesiac o 50m, wiec dla mnie to taki sam poziom - miernota.


:shock: :shock: :shock:
Miesiac 11 pkt z Lublinem oczywscie zdobył je na kontuzji Trojana, ale kto wygrał w pierwszym biegu w tak chwalonym przez was Stachyra , któ wygrał z Kanppem,kto pokonał na wyjeździe Buczkowskiego, oczywiscie wystep w OStrowie nie był za rewelacyjny, ale u siebie jest pewien ze Paweł jest w stanie robic 5-7 pkt !! I TY to nazywasz miernota:|:|
A nieumniejszajac nic Marcinowi Rempale, ale popatrzcie na jego sprzet .... kilka dni wczesniej zrobił rekord w Lublinie ma całkiem nowy sprzet RAKIETE!! Paweł pokazał ze jak sie mu da lepszy sprzet to tez potrafi walczyc z Solidnymi Seniorami....

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 29 kwi 2004, o 23:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 sie 2003, o 22:56
Skąd: Rzeszów
Posty: 594

Zobacz profil 
Miesiaca bedziemy oceniac po sezonie, zeby nie byl miernota to dla mnie powinien miec srednia u siebie przynajmniej 7 pkt a na wyjazdach 4... jezeli taka bedzie mial to zmienie o nim zdanie.

Ps. Nadal nie wierze, ze bierze on 110 na klate ;))


           
Post 2 maja 2004, o 16:35
 
Junior
Junior

Dołączył: 16 lis 2002, o 21:04
Skąd: Aleja Rejtana
Posty: 212

Zobacz profil 
marcin wygral memorial szczakiela...... i co wy na to dzialacze (nie wiem czy byli)?? moze nie jakos genialnie obsadzony turniej ale wygral najlepszy to sie liczy pozd>!

_________________
"I UJRZAŁEM RZEKĘ KONGO POPRZEZ CZARNĄ CZERŃ PEŁZNĄCĄ ZŁOTYM TRAKTEM GĘSTĄ DŻUNGLĘ NA POŁOWY TNĄCĄ"


           
Post 3 maja 2004, o 14:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
No toś nam uśmiercił jedynego miszcza świata...


           
Post 3 maja 2004, o 14:26
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Wrrr Jerzy Szcczakiel zyje i sie ma dobrze... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 92 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi