Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Bójki żużlowców!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 10 lip 2004, o 12:51
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Bo Gollob jest frajerem...

Lubie w nim, tylko jego jazde bo mi się ona podoba i kibicuje mu w GP, jednak poza "torem" jeste hamem i wogole...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 11 lip 2004, o 21:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
no to tomus jusz ma u mnie przehlapane....tak sie wszyscy uzalali ze mu boys wypitoli....
jak dla mnie to gollob powinien dostac kare pauzowania przez minimum 4 meczy!!! takie zahowanie nijeest godne sportowca i powinno byc szybko wytepione!! tyle sie muwi o bujkah na stadionah ale niema sie czmeu dziwic skoro pupile daja przyklad...

_________________
Obrazek


           
Post 12 lip 2004, o 01:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Jak by mi ktoś brata po chamsku wywalił, to też bym mu wyj....bał. Juz nie mówie, że brat by mu to pierwszy zrobil... :wink:


           
Post 12 lip 2004, o 12:04
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lip 2003, o 14:22
Skąd: Rzeszów..::B4::..
Posty: 145

Zobacz profil 
Ja tez bym tak zrobił na jego miejscu.I dla mnie to Bajerski jest frajerem , po co brutalnie atakował Jacka .Po pierwsze dobrze wiedział ze starszy Gollob ma uraz a po drugie losy meczu juz były przesądzone
Cytuj:
14. J. Gollob, Kołodziej, Miedziński, Bajerski - w 5:1 [51:33]
oczywiscie potepiam zachowanie ale rozumie postepowianie Tomka Golloba


           
Post 12 lip 2004, o 12:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Zawiesić Golloba do końca sezonu i mu jeszcze wje*** porządną grzywne...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 lip 2004, o 14:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 16:34
Posty: 397

Zobacz profil 
Cytuj:
W trakcie prezentacji przed niedzielnym meczem w Toruniu pomiędzy Apatorem, a Włókniarzem Tomasz Bajerski otrzymał od Grzegorza Walaska dość nietuzinkowy podarunek, a mianowicie...rękawice bokserskie oraz worek treningowy! Miejmy jednak nadzieję, że Tomek nie będzie ich musiał nigdy używać!


Hehe fajny prezen sprawil Bajerskiemu Grzesiu Walasek.


           
Post 13 lip 2004, o 09:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Cytuj:
"Na razie Andrzej Haehne z komisji dyscyplinarnej zbiera szczegółowe materiały" - mówi przewodniczący GKSŻ Marek Karwan."



No to teraz Tarnoby.. yyy tzn. Tarnowianie przyjdą do Rzeszowian załatwiać "mniej szczegółowe" materiały, hehe. :wink: :D


           
Post 13 lip 2004, o 18:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 maja 2004, o 18:19
Posty: 7

Zobacz profil 
Powiem tylko tyle.
Najwiecej do powiedzenia maja ci co nie byli na tym meczu.
Co Tomek takiego zrobil :shock:
Klepnal matola raz czy dwa w kask i robi sie z tego afere na cala Polske.W parkingu byly tylko slowne utarczki nic wiecej.
Aten matol w niedziele nakleil plaster na morde i udaje strasznie pobitego.Was to by bardzo cieszylo gdyby Golloba zdyskwalifikowali nawet do konca sezonu :evil:
Coz zazdrosc :evil:


           
Post 13 lip 2004, o 19:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Wiesz jesli chodzi o Tomka to nie cieszylo by mnie zdyskfalifikowanie go ze wzgledu na to ze jezdzi w Unii, ale momentami wyglada tak jak by wydawalo mu sie ze jest bogiem i wszystko mu wolno, ale tak nie jest...
Tomek jest swietnym zuzlowcem ale nie taki powinien dawac przyklad mlodym zawodnikom... Nie chce mi sie rozwijac tego postu, ale chyba wiadomo o co mi chodzi...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 14 lip 2004, o 12:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
jaskoleczka napisał(a):
Najwiecej do powiedzenia maja ci co nie byli na tym meczu.

rozumiem ze ty byles 8-)
jaskoleczka napisał(a):
Co Tomek takiego zrobil
Klepnal matola raz czy dwa w kask

hyba jednak niebyles jesli niewiesz co zrobil i ile razy wkoncu klepna...:roll:
jaskoleczka napisał(a):
W parkingu byly tylko slowne utarczki nic wiecej.

jakos wole hce wiezyc bardziej sprawdzonym zrudlom co do tego co sie dzialo w parkingu nisz "stronniczemu" nieznajomemu....
jaskoleczka napisał(a):
Was to by bardzo cieszylo gdyby Golloba zdyskwalifikowali nawet do konca sezonu

a no bardzo by nas cieszylo bo dla takih precli niema miejsca w zuzlu...nooo hyba ze w uni tarnuw jest miejsce...:twisted:
jaskoleczka napisał(a):
Coz zazdrosc

ojjj zazdroszcze bo bym tesz to hcial zobaczyc...masz moze jakiegos linka do filmiku z tego zdazenia? :D:lol:

_________________
Obrazek


           
Post 14 lip 2004, o 13:10
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Mimo wszystko ze Bajerski podcial Jacka Golloba Tomek nie powinien go bic. I nie wazne czy go "klepną" jak to mowi jaskoleczka czy go pobil. Uderzyl go i tyle zachowal sie jak malolat ktory w ten sposob rozwiazuje problemy, a przeciez mogl to inaczej rozwiazac czy nie tak ?
Moim zdaniem Gollob powinien dostac kare ale nie pieniezna. Bo on ma hajs wiec to dla niego zaden problem. Na 5-6 meczy powinien zostac zawieszony, nie pisze tego dlatego ze nie lubie tarnowa i sie bede cieszyl ze przez to unia nie bedzie mistrza tylko dlatego zeby pozostali zawodnicy mieli nauczke i przestroge. Zeby nigdy nie dochodzilo do takich sytuacji.
I na pewno tez nie pisze z zazdrosci bo ja mam swojego MACKA KUCIAPE KAROLA BARANA RAFAŁA TROJANOWSKIEGO czyli wychowankow ktorzy ciesza mnie swoja jazda na torze a nie Golloba ktory po pierwsze nie jest wychowankiem a po drugie pokazuje na meczach swoje prawdziwe oblicze. Strasznie go lubialem ale po tej akcji stracil duzo w moich oczach

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


           
Post 14 lip 2004, o 14:21
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie ma co juz gdybac:):D:D
powtórze poraz kolejny tak ot jest jeśli przebywa sie w takim towarzystwie w tak zabrudzonym miejscu w tak zanieczyszczonym powietrzu... itd po prostu to źle wpływa na takich ludzi jak Tomek:):)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 lip 2004, o 17:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
onet.pl napisał(a):
Tomasz Gollob ukarany za atak na Bajerskiego

Pozbawieniem praw zawodnika na sześć miesięcy i karą finansową w wysokości 9 tys. zł został ukarany Tomasz Gollob przez Prezydium Głównej Komisji Sportu Żużlowego za czynną napaść na Tomasza Bajerskiego podczas meczu ligowego.

Wykonanie kary zawieszone zostało na okres 12 miesięcy.

Tomasz Gollob, który stawił się w środę w Polskim Związku Motorowym, by złożyć wyjaśnienia, przyznał, że postąpił nagannie. Wyraził ubolewanie z powodu incydentu i sam poprosił o wymierzenie mu kary zgodnie z regulaminem sportu żużlowego.

Zwrócił się jednocześnie do Prezydium GKSŻ o zawieszenie kary na 12 miesięcy, co zostało zaakceptowane.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 14 lip 2004, o 17:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
no i sie upieklo.... :x
i jeszcze biedaczek poprosil o kare zgodna z regulaminem :cry:
moim zdaniem tomek powinien odsiedziec ta kare! nieobhodzi mnie to ze jest najlepszym zuzlowcem w polsce! teras komisja pokazala innym zawodnikom ze taki wystepek ujdzie kazdemu plazem....mam nadzieje ze kazdemu i ze tomkowi sie nieupieklo tylko dlatego ze jest najlepszy... :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 16 lip 2004, o 09:06
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
no i nic nie zrobili Tomusiowi... :(:(:(
kara w zawieszeniu to zadna kara, no ale Tomus to święta krowa w Polsce i jest nietykalny.

A poza tym ciekawi mnie dlaczego nic nie zrobili jego ojcowi Wladusiowi.... a z tego co wiem, on tez bral udzial w tej akcji...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 lip 2004, o 10:09
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
K II napisał(a):
no i nic nie zrobili Tomusiowi... :(:(:(
kara w zawieszeniu to zadna kara, no ale Tomus to święta krowa w Polsce i jest nietykalny.

A poza tym ciekawi mnie dlaczego nic nie zrobili jego ojcowi Wladusiowi.... a z tego co wiem, on tez bral udzial w tej akcji...


Racja Swiety Tomus .. Jakby np Bajerski uderzył Tomka to poszedł by chyba opdrazu do wiezieni :D:D:D

Pzdr. Tomek Bajerski :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 16 lip 2004, o 10:11
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
no a propos wiezienia to z tego co czytalem to Bajer pozwal Golloba i jego ojca do sądu o napasc, takze rodzinne Gollobow czeka jeszcze rozprawa w sądzie. tylko znając zycie znowy dostanie wyrok w zawieszeniu... :):):)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 lip 2004, o 10:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
najkorzystniejszy dla zyzla bedzie wynik pozbawienia praw zawodnika do konca sezonu, ale wiem ze to jest nie mozliwe, sad da mu jakas tamkare grzywny i znow w zawieszenieu... Ehhh To jest sprawiedliwosc polska wkoncu

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 16 lip 2004, o 10:29
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
najkorzystniejszy dla zyzla bedzie wynik pozbawienia praw zawodnika do konca sezonu


no z tym sie do konca nie zgodze, poniewaz juz niedługo DMS, a bez Golloba to ani rusz, no ale skoro zachował się tak bezmyślnie to powinien ponieśc kare...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 16 lip 2004, o 10:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Moze masz racje, ale tak to by bardzo odstraszylo innych przedpodjeciem takich krokow...

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 80 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi