Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Adam Jaziewicz skończył kariere :(


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 11 cze 2004, o 23:46
 Adam Jaziewicz skończył kariere :(
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Junior Intaru Ostrów - Adam Jaziewicz kończy swoją przygodę ze sportem żużlowym. Przypomnijmy, że 13. sierpnia ubiegłego roku startując w zawodach młodzieżowych w Grudziądzu uległ on bardzo poważnemu wypadkowi, w wyniku którego doznał urazu kręgosłupa oraz złamania kości udowej. Leczenie kontuzji przebiegało bardzo długo, a rehabilitacja zawodnika trwa właściwie do dnia dzisiejszego. -Cały czas przechodzę rehabilitację. Jeżdżę na konsultacje do Poznania. Kontaktowałem się także z lekarzami, którzy operowali mnie w Grudziądzu - mówi sam zainteresowany.

Kiedy na początku bieżącego sezonu popularny "Adamos" podpisał kontrakt z Intrem Ostrów, wydawało się, że jego żużlowa kariera potoczy się dalej. Optymiści uważali nawet, że Adam rozpocznie treningi jeszcze tego roku. Niestety poważna kontuzja odcisnęła swe piętno na karierze tego bardzo utalentowanego zawodnika i nie ujrzymy go już w żużlowym kevlarze. -Kontuzja, która mnie dopadła była bardzo ciężka. Do tej pory odczuwam jej skutki i się leczę. Podjąłem decyzję o zakończeniu kariery i chcę się godnie pożegnać z publicznością - mówi zawodnik. Na szczęście Adam jest pełen energii i z optymizmem patrzy w przyszłość. Wie, że na żużlu życie się nie kończy. W maju tego roku zdał egzamin dojrzałości i już teraz myśli o kontynuowaniu nauki.

Chcąc godnie pożegnać się z torem już teraz planuje swój turniej pożegnalny. -Miałby to być turniej młodzieżowy. Wstępnie zaplanowałem go na 14. sierpnia. Chcę zaprosić krajową czołówkę zawodników młodzieżowych z Robertem Miskowiakiem, Pawłem Hlibem oraz Januszem Kołodziejem na czele, jeśli oczywiście ten ostatni wyleczy kontuzję - tłumaczy Jaziewicz. -Mam też zapewnienia od innych zawodników, że przyjadą do Ostrowa, więc wydaje się, że turniej byłby dosyć atrakcyjny - dodaje

http://www.przegladzuzlowy.pl

Smutne to , młody był, ogromny talent posiadał, byc moze reprezentował by Polske, i na zawodach młodziezowych tak sie rozbił :( :( :(
ehhh :x

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 12 cze 2004, o 00:52
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Szkoda Adama... :( Spoko gość, całkiem sympatyczny, miałem go nawet okazje w tamtym roku w Krośnie poznać... Cóż taki sport... Pozostaje mi tylko zyczyc mu szczescia w dalszej części zycia...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 cze 2004, o 08:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Szkoda, że tak to się skończyło. Chłopak miał podobno (pisze podobno bo na żywo za wiele razy go nie widziałem) papiery na dobrej klasy zawodnika. Powodzenia w nauce i potem w dorosłym życiu, na żużlu świat się nie kończy ...

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 12 cze 2004, o 09:08
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
http://www.adamos.osw.pl/ - oto adres jego oficjalnej stronki jakby ktoś chciał...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 cze 2004, o 20:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Szkoda Adama naprawde sympatyczny z niego gosc... Do teraz z nim na gadu rozmawiam, szkoda go naprawde... Przez glupia kontuzje...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 14 cze 2004, o 00:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Wielka, na prawde wielka szkoda. Swietny gosc, jeden z tych zawodnikow "pozarzeszowskich", ktorych znam osobiscie. Zawsze otwarty na rozmowy z kibicami, nie odmawia tez rozmow na gg...

szkoda, bo Adam byl zuzlowcem z zadatkami na swietnego zawodnika, byc moze w przyszlosci bylby jednym z najlepszych zuzlowcow w kraju... Teraz pozostaje mu zyczyc spelnienia kolejnych jego zyciowych marzen. Z zuzlem sie nie udalo, ale tak jak w tekscie na nim zycie sie nie konczy...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 15 cze 2004, o 06:22
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 gru 2003, o 23:28
Skąd: zza kierownicy rowera..../pobitno
Posty: 349

Zobacz profil 
Kurcze szkoda chlopaka,zapowiadal sie dobrze a tu ciezka kontuzja .
No coz tak bywa sport ma to dorzeczy i to jeszcze taki ekstremalny .

Mysle iz Adam znajdzie inne zajecie ktore zaspokoji mu zuzel :!:

:)

_________________
POZDROWKA - stef@n/pobitno


           
Post 15 cze 2004, o 16:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Bardzo szkoda tego zawodnika. Kariera powoli sie rysowała, a tu dramat. Najgorsze jest właśnie taka rzecz w wieku juniora. Chłopak sie rozwijał kariera przed nim...
Cytuj:
Kiedy na początku bieżącego sezonu popularny "Adamos" podpisał kontrakt z Intrem Ostrów, wydawało się, że jego żużlowa kariera potoczy się dalej. Optymiści uważali nawet, że Adam rozpocznie treningi jeszcze tego roku.

Powoli sie mu ustawiała przyszłość ale jednak to jednoznaczny koniec. Szkoda... :( Oby życie mu sie dalej juz bez przeszkód i bez problemów potoczyło sie dalej...

_________________
Obrazek


           
Post 8 sie 2004, o 22:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 cze 2004, o 16:15
Posty: 126

Zobacz profil 
Hmmm...jedna chwila wystarczy żeby zmienić wszystko nieodwracalnie...nasz Piotruś... kontuzje to okropna rzecz, tragiczna gdy kończy kariere żużlowca.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi