Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Finał IMŚJ Wrocław 11.09.


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 11 wrz 2004, o 22:21
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
TEN SYSTEM JEST BARDZO NIESPRAWIEDLIWY. MIEDZINSKI POWINNIEN MIEC MEDAL!!!


           
Post 11 wrz 2004, o 22:40
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Yeeeeeeeeeeeee brawo Misiek! Moj faworyt wygral! Jeszcze raz brawo... Piekne zawody, az zaluje, ze mnie tam nie było... Nie przepadam za Miedzinskim, ale mimo wszystko szkoda mi go, bo zasluzyl sobie na medal, jeden blad i niestety stalo sie jak stalo... Najlepsze bylo 20 biegu i tak jak Misiek puscil Swidra przed siebie... ;) Pieknie to zrobil hehe... :lol: Koniec kariery hej Lindback koniec kariery... :P


P.S. Drozd Ty jakis jasnowidz jestes czy co? ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 11 wrz 2004, o 22:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Brawo Robert. Co do turnieju to niespodzianka napewno byla 4 pozyjca australijczyka. Rownie dobrze (procz ostatniego swojego bieu) pojechal niemiec Smoliński (srasznie mial smieszny motocykl :P - oslone na motor i kierownice :P ) Ja odpoczatku kibicowalem polakom oraz slowncowi Zagarowi, chcialbym go widziec w naszej druzynie... chodz mysle ze jako 1 obco jest za slaby...


           
Post 11 wrz 2004, o 22:44
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
WTS-OWI GRATULUJEMY MIŚKOWIAKA

Brawo Robert!! pisalem wczesniej, ze chciałbym zeby wygrał i tak sie wlasnie stalo!!

2003 Jarosław HAMPEL (WTS Wrocław)
2004 Robert MIŚKOWIAK (WTS Wrocław)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 wrz 2004, o 22:47
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
K II napisał(a):
WTS-OWI GRATULUJEMY MIŚKOWIAKA

Brawo Robert!! pisalem wczesniej, ze chciałbym zeby wygrał i tak sie wlasnie stalo!!

2003 Jarosław HAMPEL (WTS Wrocław)
2004 Robert MIŚKOWIAK (WTS Wrocław)

K II przedzej obu zawodników bym pogratulował Pile...

Pomylscie tylko, jakim skladem dysponowalaby Pila, gdyby jechala swoimi najlepszymi wychowankami... :?

Wspolczuje kibicom w Pile, bo gdyby nasz wychowanek zdobywal takie trofeum w barwach innego klubu to by mi serce pekalo...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 11 wrz 2004, o 22:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
K II napisał(a):
WTS-OWI GRATULUJEMY MIŚKOWIAKA

Brawo Robert!! pisalem wczesniej, ze chciałbym zeby wygrał i tak sie wlasnie stalo!!

2003 Jarosław HAMPEL (WTS Wrocław)
2004 Robert MIŚKOWIAK (WTS Wrocław)

K II przedzej obu zawodników bym pogratulował Pile...

Pomylscie tylko, jakim skladem dysponowalaby Pila, gdyby jechala swoimi najlepszymi wychowankami... :?

Wspolczuje kibicom w Pile, bo gdyby nasz wychowanek zdobywal takie trofeum w barwach innego klubu to by mi serce pekalo...


Gdyby Pila miala normalnych dzialaczy takich jak np. WTS czy Wlokniarz to byli by teraz mistrzami polski na 100%

Damon kibice z Pily ciesza sie napewno z tego ze ich wychowanek zdobyl zloto w innym klubie, bo chyba zdaja sobie sprawe z tego ze w ich klubie nie bylo by to mozliwe.

Moj faworyt wygral, gratulacje misiek! Szkoda mi Miedziaka..


Ostatnio edytowano 11 wrz 2004, o 22:51 przez iti, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 11 wrz 2004, o 22:51
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Zgodze sie wyjątkowo :lol: z Damonem ale nam taki zaszczyt jak młodzieżowy indywidualny mistrz świata narazie niegrozi :cry:
Bo Paweł raczej sie niezałapie na nowy sezon a rszta to już wogule niema na czym jechać. Ale kto wie za pare lat...

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 11 wrz 2004, o 22:58
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
KubaBaku napisał(a):
Zgodze sie wyjątkowo :lol: z Damonem ale nam taki zaszczyt jak młodzieżowy indywidualny mistrz świata narazie niegrozi :cry:
Bo Paweł raczej sie niezałapie na nowy sezon a rszta to już wogule niema na czym jechać. Ale kto wie za pare lat...

Co Ty gadasz? Ja bez Pawła sobie nie wyobrażam drużyny na prawde! Nawet jakbyśmy byli w Ekstralidze... Ten chłopak ma papiery na dobrego zawodnika przed nim jeszcze 2 lata startow wsrod mlodziezowcow i kto powiedzial, ze jezeli bysmy awansowali w tym roku do E-ligi, to Paweł poprzed doświadczenie jakie by obrał na Ekstraligowych torach nie awansowałby w wieku 21 lat do finalu takich zawodów? Jezeli bedzie sie nadal rozwijal w dobrym kierunku, sodowa mu do glowy nie uderzy to ja na prawde w niego wierze... Tylko niech nie olewa zawodow takich jak eliminacje... Pamietacie co bylo z Karolem w jego wieku? Nikt mu nie wrozyl kariery! Karol zaczal stale punktowac dopiero w wieku 21 lat, a Pawel robi to juz teraz...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 11 wrz 2004, o 23:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Ja Pawłowi życze jaknajlepiej no i oczywiscie ekstraligi dla Rzeszowa ale żeby Paweł zrobił duży postem na przyszły sezon co jest bardzo możliwe to musi solidnie przepracować zime no i oczywiscie otrzymać fundusze na nowy sprzęt na 2 motocykle a nie jeden :lol: No i jeszcze szkułka ale odką Rafał jest trenerem to jest coraz lepieji oby tak dalej
GRATULACJE DLA WROCŁAWIA NO I PIŁY
STAL RZESZÓW DMP2005

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 11 wrz 2004, o 23:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 18:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
tak naprawde, gdybysmy zyli w normalnym swiecie to wygral by miedzinski, bjerre i zagar nie zasluzyli na final, jesli robic ten dodatkowy bieg to niech w nim jedzie 4 najlepszych a nie ze najslabsi sa pozniej w finale, zgadzam sie z brianem andersen i pozdrowienia dla niego:D mam jego zdjecie kupione na koronie stadionu swego czasu:D no i oczywiscie brawo brawo dla roberta:D, a tak wogole to liga australijska wznowila rozgrywki? bo chyba kiedys je zawiesila...

_________________
Obrazek


           
Post 12 wrz 2004, o 00:12
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Rowniez sie zgadzam, ze zasady wymyslone przez kogos (FIM?)
sa niesprawiedliwe. Ktos pracowal na swoj wynik piec wyscigow,
a traci wszystko w ciagu jednego startu.

Rory Schlein, brawo!!!

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 12 wrz 2004, o 00:55
 Finał IMŚJ Wrocław 11.09.
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2268

Zobacz profil 
ROBERT MIŚKOWIAK NAJLEPSZYM MŁODZIEŻOWCEM NA ŚWIECIE !!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 12 wrz 2004, o 09:56
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
gratulacje dla miśka!!moze dostanie dzika karte na grand p.


           
Post 12 wrz 2004, o 10:38
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Hmm a ja chciałem napisać kilka słów o Mateju Zagarze, z którym pewnie od jutra będą trwać rozmowy :P no i jeszcze może z kimś innym :P

Uważnie mu się przyglądałem i musze przyznać, że zrobił nawet na mnie wrażenie. Pierwszy bieg i wykluczenie. Czy słuszne? Pewnie tak. Patrząc na jedno ujęcie kamery byłem przekonany o faulu Słoweńca, jednak gdy zobaczyłem drugie ujęcie to było widać, że Zagar jest przed Miedzińskim. No, ale sędzia widział najlepiej. Matej w tym biegu jechał bardzo dobrze technicznie, widać było, że jest bardzo szybki. Później wpadka z przełożeniami. Następnie zapewne wrócił do ustawienia z pierwszego biegu i efekty było widać. A teraz do rzeczy. Zagar podobnie jak Ferjan dysponuje bardzo dobrym startem i ekstra motocyklami. Widać, że polskie nawierzchnie nie sprawiają mu problemów z doposawaniem silnika. Czy zatem nie warto go wziąć do Lublin? Choć z drugiej strony trudno powiedzieć jak pojedzie Gjedde, który ostatnio bardzo dobrze sobie radzi w innych ligach. Co prawda w Lublinie nie zachwycił, ale wtedy był zaraz po kontuzji? Czy teraz będzie inaczej? Reasumując Gjeede, a Zagar to dwaj całkiem inni zawodnicy. Gjedde śpi na starcie, Zagar natomiast nie ma z tym problemu. Natomiast na trasie Charlie to wojownik :P Życze naszym działaczom powodzenia w dokonywaniu wyboru :P

P.S Sorka, że tak troszeczkę nie na temat :P


           
Post 12 wrz 2004, o 10:48
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ja mam natomiast mieszane uczucia co do Zagara... Popatrzcie na to z innej strony, jezeliby sie tak stalo, ze awansujemy do barazy, to wg mnie Zagar nie jest zawodnikiem, ktory bedzie bil Richardsona czy Pedersena (ten zdaje sie juz w ZG nie pojedzie). Pozatym mysle, ze tacy zawodnicy jak Okon czy Swist, rowniez nie mieli by z nim problemu... Wiadomo kontraktujac Zagara nie bedziemy mogli pozniej zakontraktowac zawodnika z GP na baraze... Patrzac jeszcze z innej strony to Zagar na I lige byłby dobry! Mysle, ze w Lublinie poza zasiegiem jego moglby byc tylko Karlsson, ale nie wiemy jak Charlie by sobie znowu poradzil, bo patrzac na nazwiska to i Charlie nie powinien miec problemow z Knappem, Piszczem czy Trumińskim... Troche wspolczuje dzialaczom, bo sam do konca nie wiem, ktory warian lepszy... Przegrywajac mecz w Lublinie nie bedziemy mieli okazji jezdzic ani w barazch ani sciagnac zawodnika z GP!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 12 wrz 2004, o 12:18
 A Antonio się obraził na wszystkich !


A Antonio się obraził na wszystkich !
Tylko za co ? :lol:


           
Post 12 wrz 2004, o 12:37
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 18:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
no antonio tez mogl miec zal bo po 5 biegach byl chyba 2 albo 3, tez mu ten "system" zabral medal[/list]

_________________
Obrazek


           
Post 12 wrz 2004, o 13:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Rowniez sie zgadzam, ze zasady wymyslone przez kogos (FIM?)
sa niesprawiedliwe. Ktos pracowal na swoj wynik piec wyscigow,
a traci wszystko w ciagu jednego startu.

Rory Schlein, brawo!!!


Najpierw piszesz, ze jest niesprawiedliwy system, a poźniej gratulujesz słabemu co tu mówic Schleinowi, który dzieki temu systemowi prześlizgnął sie do połfinałów :roll: :roll: A nastepnie wylosował najlepszy tor :roll: z czego tu mu gratulowac??szczescia??

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 12 wrz 2004, o 13:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Dla mnie oficjalnie Miedziński jest mistrzem swiata, a ten nowy system to chyba po pijaku robili :shock: przeciez to nie ma najmniejszego sensu każdy sie z tym zgadza ale i tak FIM wie najlepiej :|. Szkoda mi troche Antonia sądze że on jeszcze zabłyśnie na arenie miedzynarodowej, do Rzeszowa z nim :P


           
Post 12 wrz 2004, o 14:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
A jednak najlepiej przygotował swoje motory Miśkowiak i wygrał :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi