Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Telewizja dla pierwszej i drugiej ligi


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 13 cze 2005, o 20:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Andrzej Haehne napisał(a):
Mrucky napisał(a):
MaK(s) napisał(a):
DOkladnie tak, jak mowisz frater. Bardzo pozytywna informacja


Będzie to prawdziwy sprawdzian dla firmy "produkującej" żużel. Nie będzie już montażu i poprawiania błędów. Mam nadzieję, że także kamerzyści zrozumieli, że walka nie zawsze jest tylko na 1 i drugiej pozycji.

Witam Może napiszesz jak wypadł egzamin na zywo & kamer 3 studia mam nadzieje że sie podobało pozdrawiam Andrzej Haehne


jak dla mnie za malo wypadkow ale ujdzie

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 14 cze 2005, o 11:23
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Andrzej Haehne napisał(a):
Witam Może napiszesz jak wypadł egzamin na zywo & kamer 3 studia mam nadzieje że sie podobało pozdrawiam Andrzej Haehne


Rozumiem, że & = 7 ? :)

Co do samej relacji, mogę powiedzieć, że byłem pozytywnie zaskoczony. Dobre ujęcia, nie tylko walki o pierwsze miejsce i niezłe powtórki. Nieco gorzej wyszło studio w, którym redaktor rozmawiał z prezesem Marsa i głównym sponsorem. Troszke sipęta w parku maszyn była Sandra, no ale jak na debiut i tak bardzo fajnie :)

Pytanie brzmi więc ... jak to możliwe, że relacja live wychodzi lepiej niż retransmisje ? Ja rozumiem, że jest mniejsza ilość kamer, ale ten komentarz .... Dla przykładu kilka tekstów ze wczorajszego meczu Krosno - Gorzów:

Niemal od startu do mety Wilk jedzie na pierwszej, a Śpiewanek na ostaniej pozycji. Komentarz "Popis jazdy parą Śpiewanka i Wilka przez dwa okrążenia"

"Do biegu zgłosili się czterej żuzlowcy"

"Na czele znajduje się czterech żużlowców"

"O!, trzeci Śpiewanek"

"Troche nam się kaski od deszczu pobrudziły"
- to mój ulubiony ;)

Przed 15 biegiem było 45:39 dla Gorzowa, a komentator z uporem maniaka powtarzał, że "Gdyby jednak żużlowcy z Gorzowa nie dojechali do mety, to w meczu byłby remis"

Dodatkowo chwile poźniej stwierdził, że "Jak żużlowcy z Gorzowa nie dojadą do mety, to ... przegrają bieg" :P

Żeby zaraz, ktoś mi nie zarzucił, że śmieje się, a sam bym lepiej nie omentował ... chodzi mi w tym wszystkim o to, że w czasie tramisji live był lepszy komenatrz ni w retransmisji. Oczywiście w Gorzowie komentował red. Noga, który na żużlu i komentowaniu jak mało kto się zna, ale podczas retransmisji można chyba sprawdzić co się nagrało i niektóre "kwiatki" wyciąć ? :)

Poza tym jest coraz lepiej, bo widać żużlowców i podczas biegu operator nie pokazuje już zębów publiczności ;)


           
Post 14 cze 2005, o 13:45
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
"Jak żużlowcy z Gorzowa nie dojadą do mety, to ... przegrają bieg"


Czepiasz sie Mrucky :P czy w tym zdaniu nie jest świeta prawda? :lol: :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 cze 2005, o 15:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Cytuj:
"Jak żużlowcy z Gorzowa nie dojadą do mety, to ... przegrają bieg"


Czepiasz sie Mrucky :P czy w tym zdaniu nie jest świeta prawda? :lol: :wink:


To ja też się będe czepiał...bo nie jest to swięta prawda...bo, np: w 2003 roku w 9 biegu z Kolejarzem Rawicz żużlowcy z Rzeszowa nie dojechali do mety, i co... i wyścigu nie przegrali... :) :D

No ale wyjątek potwierdza regułe :wink:


           
Post 14 cze 2005, o 15:28
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Pidi napisał(a):
Kamil napisał(a):
Cytuj:
"Jak żużlowcy z Gorzowa nie dojadą do mety, to ... przegrają bieg"


Czepiasz sie Mrucky :P czy w tym zdaniu nie jest świeta prawda? :lol: :wink:


To ja też się będe czepiał...bo nie jest to swięta prawda...bo, np: w 2003 roku w 9 biegu z Kolejarzem Rawicz żużlowcy z Rzeszowa nie dojechali do mety, i co... i wyścigu nie przegrali... :) :D

No ale wyjątek potwierdza regułe :wink:


masz racje :D komentator zapomniał dodać, ze musza dojechac do mety Krośnianie...także, Mrucky zwracam honor, to wielka gafa komentatora :wink: :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 cze 2005, o 14:24
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 kwi 2004, o 00:38
Posty: 218

Zobacz profil 
Jak by ktos nie wiedzial:
informacja ze strony TV PULS
Emisja: niedziela, 19 czerwca, godzina 20:05

Czy polscy żużlowcy beda mistrzami świata? Aby tego dokonać trzeba być w Tarnowie wśród ośmiu najlepszych żużlowców półfinałowego turnieju. W stawce szesnastu zawodników, którzy przyjechali z całego świata wystąpi trzech Polaków. Biało-czerwone barwy reprezentować będą: Paweł Hlib, Krystian Klecha oraz Karol Ząbik.
Relacja z Półfinału indywidualnych mistrzostw świata juniorów tylko w Telewizji PULS w niedzielny wieczór.

Zawody komentuje: Robert Noga, specjalne studio zawodów poprowadzi: Krzysztof Kwiatek.


           
Post 17 cze 2005, o 14:37
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5740

Zobacz profil 
biczek napisał(a):

Biało-czerwone barwy reprezentować będą: Paweł Hlib, Krystian Klecha oraz Karol Ząbik.




Ten ostatni sie nie pojawi z powodu kontuzji


           
Post 17 cze 2005, o 15:05
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Jeszcze niewiadomo bo Karol Zabik przebywa w Anglii na leczeniu :] i jesli wszystko bedzie okej to jutro zobaczymy go w Tarnowie :)

Pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 17 cze 2005, o 16:02
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5740

Zobacz profil 
NoBi napisał(a):
Jeszcze niewiadomo bo Karol Zabik przebywa w Anglii na leczeniu :] i jesli wszystko bedzie okej to jutro zobaczymy go w Tarnowie :)

Pzdr.


Mój post był pisany o 14:37.Decyzja jest już pewna że nie pojedzie. 8-) (gdyby to nie była to informacja pewna nie zabierałbym glosu (proste).Poza tym Karol nie pojedzie rownież w meczu ligowym nastepnego dnia gdzie zostanie zastosowane za niego zastępstwo zawodnika.
POZDRO


           
Post 23 cze 2005, o 10:23
 
Junior
Junior

Dołączył: 14 cze 2004, o 16:25
Posty: 178

Zobacz profil 
jaki dzis mecz na pulsie ??
jak ktos wie to niech pisze :lol:


           
Post 25 cze 2005, o 17:07
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 kwi 2004, o 00:38
Posty: 218

Zobacz profil 
A ja mam pytanie - co to bylo ? Przeciez mial byc mecz Stali z Krosnem , a jak ogladalem powtorke w pt rano to byl tylko wywiad z nasza Pani Prezes :) a pozneij biegi z udzialem braci Maxowatych
chyba ze to nie byla powtorka .. a w czwartek rzeczywiscie byla ta retransmisja no ale watpie , niemniej czekam na odpowiedz.. :)


           
Post 25 cze 2005, o 21:28
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2003, o 12:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 745

Zobacz profil 
Ja oglądałem w czwartek, był wywiad z Panią Półtorak, potem biegi z udziałem Szwedów


           
Post 30 cze 2005, o 15:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 lis 2003, o 11:53
Posty: 25

Zobacz profil 
mam pytanko : czy bedzie dzisiaj o 18:30 na PULS-ie mecz z gorzowa ...?

_________________
:)


           
Post 30 cze 2005, o 17:18
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
pawlo napisał(a):
mam pytanko : czy bedzie dzisiaj o 18:30 na PULS-ie mecz z gorzowa ...?

w programie pisze ze ma byc o 18.05 :wink:


           
Post 30 cze 2005, o 17:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
pawlo napisał(a):
mam pytanko : czy bedzie dzisiaj o 18:30 na PULS-ie mecz z gorzowa ...?

Nie o 18.30, a o 18.05 i nie "mecz z Gorzowa" tylko "fragmenty meczu z Gorzowa" ;-).


           
Post 2 lip 2005, o 12:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Mam takie pytanie... Czy ma ktoś z Was nagrany mecz z Gorzowa??? Jeśli by ktoś posiadał, i zechciałby przegrać, to proszę napisać. Z góry wielkie dzięki!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 15 lip 2005, o 09:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
własnie na pulsie leci 1/2 brązowego kasku :wink:


           
Post 2 sie 2005, o 15:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Cytuj:
Dziękuję za słuszną uwagę.A teraz opowiem paradoks.Ostanio zarzucono mi ,że mówię za szybko i komentuje zbyt żywiołowo.Sam już więc nie wiem jak zrobić,aby wszystkim dogodzic.I jeszce jedno-nie jestem Pan tylko zwyczajnie Michał.Pozdrowionka dla wszystkich rzeszowskich kibiców.........


M. Stencel, tak rób jak pisał Nicki tutaj: http://stal.rzeszow.pl/phpbb/viewtopic.php?t=2340 .

A jeśli chcesz się dowiedzieć, jak się meczy nie powinno komentować i pokazywać to sobie tvRz i Pęcaka oglądnij w którąś niedzielę... :twisted:
Bo najlepiej sie uczyć na błędach, ale cudzych. :wink:


           
Post 3 sie 2005, o 15:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
Cytuj:
Michale mam taką proźbe do operatora kamery ażeby pokazywał mniejwięcej całą czwórke zawodników a nie jak zwykle zawodnika, który jedzie na przedzie i ma 20 m przewagi nad pozostałą trójką.


Ja sie dokładam do prosby. Rozumiem ze czesto nie mozna uchwycic wszystkich 4tech zawodnikow, ale najczesciej poza pierwszym wirazem walka zwykle odbywa sie pomiedzy tylko dwoma zawodnikami i to pokazac zawsze mozna. Zamist tego widzimy prowadzacego wyscig zawodnika a tylko twój kommentarz Michale informuje nas o walce na torze.
I drugi mankamnet kamrzystow to pokazywanie na sztywno lini mety po tym jak minal ja pierwszy zawodnik. Slyszymy twoj glos mowiacy ze na ostatnim wirazu szykuje sie jakis atak zawodnikow jadacych na dalszych pozycjach no ale poza linia mety nic nie widzimy.

Tak jakby ci kamerzysci wogole nie rozumieli co w zuzlu nas kręci i co powinno sie pokazywać.

_________________
bERY


           
Post 8 sie 2005, o 14:55
 
Junior
Junior

Dołączył: 14 cze 2004, o 16:25
Posty: 178

Zobacz profil 
jaki dzis mecz na PULSIE napiszcie jak ktos wie


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 155 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi