Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Telewizja dla pierwszej i drugiej ligi


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 9 paź 2004, o 23:52
 Telewizja dla pierwszej i drugiej ligi
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
Czy jako kibice chcecie relacji telewizyjnych z meczów żużlowych I i II ligi żużlowej na kanale ogólnopolskim .Relacji na żywo wozem 7 kamerowym , powtarzane w tygodniu oraz cotygodniowy magazyn 20 minutowy przez cały rok.Piszcie jaki kształt i treść ma mieć ten magazyn. Wasze opinie pomogą w negocjacjach z ogólnopolską stacją telewizyjną . W przypadku gdy Polsat będzie prawdopodobnie relacjonował ekstraligę otwiera się szansa na relacje z I i II ligi w innej telewizji .Andrzej Haehne[/b]


           
Post 10 paź 2004, o 00:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Ja jako kibic wracając z meczu chciałbym np. obejżeć sobie ten sam mecz jeszcze raz w całości wieczorem w TV (tvp Rzeszów nie puszcza wszystkich biegów), posłuchać wywiadów pomeczowych wszystkich zawodników nie tylko naszych ale także gości. No i oczywiście przydałoby się aby w ogulnopolskiej telewizji leciał godzinny co tygodniowy proglam o całym Polski żużlu. No i oczywiście na telewizji regionalnej taki puł godzinny wyłącznie o nasze STALI RZESZÓW :wink: .Nie mówie to o miesiącach w których niema ligi ale podczas sezonu takie programy powinny znajdować się na antenie wielu telewizji.

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 10 paź 2004, o 02:14
 999999
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Cytuj:
Czy jako kibice chcecie relacji telewizyjnych z meczów
żużlowych I i II ligi żużlowej na kanale ogólnopolskim .Relacji na
żywo wozem 7 kamerowym , powtarzane w tygodniu oraz
cotygodniowy magazyn 20 minutowy przez cały rok.Piszcie jaki
kształt i treść ma mieć ten magazyn. Wasze opinie pomogą w
negocjacjach z ogólnopolską stacją telewizyjną . W przypadku gdy
Polsat będzie prawdopodobnie relacjonował ekstraligę otwiera się
szansa na relacje z I i II ligi w innej telewizji


Co prawda ja niewiele na tym skorzystam, bo polskiej TV tu nie
odbieram, ale oczywiscie, ze TAK. Dla zuzla to jedyny ratunek -
sprzedac go dobrze w ogolnopolskich mediach, co spowoduje
sciagniecie wiekszej liczby sponsorow i poprawi kondycje
finansowa klubow.

Wydaje mi sie, ze ksztalt takiego magazynu powinien byc
nastepujacy:

1. Podsumowanie minionej kolejki ligowej z urywkami z
najciekawszego badz majacego najwieksze znaczenie meczu.

2. Przedstawianie w kazdym wydaniu profilu jakiegos dobrego
zawodnika z pierwszej ligi np. Hlib, Kuciapa, Baran, Jedrzejak itp.

3. Warto by bylo w kazdym wydaniu miec jakiegos goscia na
antenie. Moga to byc dzialacze, zuzlowcy, sedziowie...

Na razie tyle mi przychodzi do glowy. Zalezy o jakim czasie
antenowym mowimy i jakie mamy mozliwosci.

No a relacje na zywo - oczywiscie, ze tak. Jesli tylko ktos to kupi...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 paź 2004, o 07:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2004, o 01:42
Skąd: Chicago
Posty: 5

Zobacz profil 
Jest to dobry pomysl choc ja z tego raczej nie skorzystam (chyba ze by cos bylo na polsat lub tvn) ale mimo to idee popieram. mam tylko jedno pytanie-obawe: czy dzialacze klubow pozwola telewizji na bezposrednie transmisje za darmo a jak nie to czy telewizja bedzie chciala za to placic. nie wiem czy nie beda sie obawiac ze spadnie frekfencja na trybunach i tym samym straca pieniadze.
podoba mi sie tez pomysl Jaska na ksztalt programu. chcialbym zeby do tego doszlo ale wydaje mi sie ze moze byc ciezko z realizacja pomyslu


           
Post 10 paź 2004, o 08:37
 
Junior
Junior

Dołączył: 27 lis 2002, o 17:35
Skąd: nowe miasto
Posty: 158

Zobacz profil 
Witam
Oczywiście, że TAK! Pierwsza liga jestem jak najbardziej za, ponieważ czasami mecze z 1 ligi mają większą range niż te z końcówki ekstraligi. W obecnym sezonie byly dwa dni w których Polsat nie transmitował żadnego meczu, ponieważ drużyny z którymi stacja miała podpisaną umowę jechały na wyjeździe (tj. Tarnów, Wrocław, Zielona G i Częstochowa). Więc co do 1 ligi nie widzę żadnych przeszkód, fajnie byłoby oglądać mecz na żywo w którym nasza Stal walczy gdzieś tam np. w grudziądzu czy gorzowie, gdyż drugi raz nie planuje jechac tak daleko :)))))))) (każdy wie o co chodzi, gorzów itp) Natomioast co do 2 ligi to raczej prosze z tego zrezygnować, bo uważam że transmisje meczy 2 ligowych nie mają najmniejszego sensu, niski wręcz śmieszny poziom itp :) noo chyba, że byłyby to transmisje z Lwowa :D chcialbym zobaczyć jak to u nich wygląda poza tym w zasadzie jeszcze nie wiemy czy wystartuje druga liga ...


           
Post 10 paź 2004, o 09:34
 Re: Telewizja dla pierwszej i drugiej ligi
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Andrzej Haehne napisał(a):
Czy jako kibice chcecie relacji telewizyjnych z meczów żużlowych I i II ligi żużlowej na kanale ogólnopolskim .Relacji na żywo wozem 7 kamerowym , powtarzane w tygodniu oraz cotygodniowy magazyn 20 minutowy przez cały rok.Piszcie jaki kształt i treść ma mieć ten magazyn. Wasze opinie pomogą w negocjacjach z ogólnopolską stacją telewizyjną . W przypadku gdy Polsat będzie prawdopodobnie relacjonował ekstraligę otwiera się szansa na relacje z I i II ligi w innej telewizji .Andrzej Haehne[/b]


Patrząc się z pozycji rzeszowianina, a więc kibica I-ligowego jestem oczywiście na tak. Każda relacja w telewizji to potężne okno na świat. Chodzi mi tu o sponsorów. Przecież przy każdej relacji telewizyjnej liczba potencjalnych klientów dla sponsora wzrasta wielo, wielokrotnie! Czym jest nawet 10 tysięcy kibiców, przy kilkuset tysiącach osób, które przełączając kanały w telewizorze, trafią na speedway..? Niczym! Niestety nie ma w Polsce, tak naprawdę, żadnej ekipy telewizyjnej, która potrafiłaby zrobić relację przez wielkie R. Pokazać 15 wyscigów to nie problem, ale zapełnić atrakcyjnie czas w przerwach między wyścigami, to już sztuka, króra moim zdaniem nikomu w Polsce się nie udaje. A nie pomaga w tym i sam regulamin. Możliwość 8-minutowych przerw, brak trzech karetek na stadionie. Ociąganie się z wyjazdami na tor polewaczki i traktora. Ociąganie przy włączaniu zegara 2 minut przez sędziego (który nota bene powinien być skrócony do 1:45 sek, lub nawet 1:30). Mógłbym tak wymieniać i wymieniać. To zabija speedway w telewizji! Bo o ile kibica na stadionie te pare minut nie zbawi, to widz mający do dyspozycji 60 czy 200 nawet innych kanałów nie będzie czekał w nieskończoność na kolejne wyscigi. A chodzi przeciez o to by relacja przykuła widza do programu. Oczywiscie prawdziwy kibic żużla i tak będzie oglądał relację do końca, ale połowa z tych podczas każdej kolejki przebywa przecież na stadionie.

Co do magazynu, to powinien być on realizowany na wzór NBA Action. Czyli NIE dla gości w studio, którzy po prostu nudzą i opowiadają banały(o tym, że bedą się starać, oby tylko motocykle nie zawiodły itp.), ale krótkie, dynamiczne relacje z zawodów, przygotowań do sezonu, krótkie wywiady z parku maszyn z rykiem motocykli w tle, krótkie opisy możliwości motocykla żużlowego. wszystko krótko i dynamicznie tak jak krótki i dynamiczny jest każdy wyścig żużlowy. Wyzwolić moc jaka tkwi w speedway'u - to zadanie dla takiego magazynu. Umieliby to Angole, których godzinne relacje z Grand Prix na Eurosporcie wolę wiele bardziej niż Grand Prix na C+. Czy potrafi ktoś to w Polsce? Moim zdaniem nie.

Jeśli jednak popatrzeć na idee pokazywania 1. ligi i 2. ligi z pozycji kibica żużla w ogóle, to twierdzę, że nic dobrego z tego nie wyniknie. Po pierwsze, co na to powie Polsat? Czy tworzenie konkurencji na własnym podwórku ma sens? Ma, ale tylko o tyle, o ile mecze z 1. lub 2. ligi szły by w tv np. w piątek, tak by nie kolidować z Polsatem. Niestety, ale dla dobra dyscypliny zawsze najwyższa klasa rozgrywkowa jest na pierwszym planie. To logiczne. Między innymi dlatego warto się o nią starać, bo z natury jest o wiele bardziej medialna niż każde zaplecze ekstraklasy. Gdyby chociaż żużel w ekstralidze był już na tyle wypromowany, że relacje z 1. i 2. ligi nie przeszkadzałyby nikomu. Ale ta ekstraliga dopiero ma być promowana, o ile z planów Polsatu wszystko wypali.

Osobiście ciekawi mnie, która telewizja jest w stanie wejść w takie coś. Bo moim zdaniem żadna. Przynajmniej nie "na żywo". Przecież taki prezes telewizji zamiast ładować sie w koszty pokazywania 1. i 2. ligi wolałby dopłacić i pokazywać Ekstaligę, która przecież też jest do wzięcia za darmochę.

To moje zdanie.


           
Post 10 paź 2004, o 10:22
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2003, o 11:37
Posty: 115

Zobacz profil 
Telewizja Polska powinna się choć trochę zająć żużlem, a tam nie puszczają żadnych meczy. Nawet w wiadomościach sportowych pieprzą o jakiś rozgrywkach w rugby z innego kontynentu pare minut, a o polskie lidze nic, czasem podadzą tylko wyniki. Tak było jak Miśkowiak zdobył złoto IMŚJ. tylko jego zdjęcie i komentarz spikera:"Robert Miśkowiak został imsj na zuzlu". Wstyd.


           
Post 10 paź 2004, o 11:45
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
jesli ma byc to program 20 minutowy to II liga niewchodzi w gre.
zgadzam sie z kennym co do kwesti gosci w studiu! pamietam program GOL i wiecznego goscia dziekanowskiego...alez on nudzilllllllll, jedynie tomaszewski cos konkretnego zrobil, jak nie zwyzywal pilkazy to zwyzywal listkiewicza pocac sie przy tym niemilosiernie!
program ktory mi by przypadl do gustu to:
- zero gosci wstudiu
- wywiady tuz przed meczem
- 4-5 biegow z kazdego meczu ligowego
- wywiady pomeczowe
- wyniki extraligi, II ligi i ostatniej kolejki ligi angielskiej (chodzi tu o poinformowanie jak spisywali sie polacy)
- zapowiedz kolejnej kolejki

tylko teraz trzeba to wszystko zmiescic w 20 minutach ale to jzu nie moj problem :P

_________________
Obrazek


           
Post 10 paź 2004, o 12:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
To co napisal fLiGiErT_MiSzCz mi sie podoba.

Cytuj:
- 4-5 biegow z kazdego meczu ligowego


Ale zwykle w takich programach, partolone bylo to ze puszczli bieg, nie mialem pojecia kyto w nim jedzie - chyba ze sie domyslilem po skorzach, i w trakcie jego komntator opowiadal o tym co siedzialo w biegach wczesniejsych i dopiero pod konice transmitowanego biegu dowiadywalem sie jaki byl przed nim wynik medczu i jakie ten bieg mial zanczenie.
Ktos kto tworzyl taki program mial w d.... zbudowanie jakiejkolwiek namiastki klimat rangi spotkania i dramatyzmu przebiegu.
Wiec mysle ze jesli takiego bledu ustrzega sie realizatorzy, tzn, przed kazdym biegiem jak uslysze co dzialo sie w "dotychczasowych" biegach i kto w aktulanym staruje i w trakcie niego uslysze komnetaz (najlepiej orginalny) z przebiegu samego biegu. To Takie reacje kilku biegowe mialy by sens.

Przy czym jesli w jakism spotkaniu wynik byl 65:25 i wiekszosc biegow konczyla sie 5:1 to powinno puscic sie tylko 1-2 najciekawsze biegi a 6-7 z innego spotkania, gdzie emoscji bylo wiecej - proste:)

To byla kwesia programu 20 minutowego.

A co do relacji z meczow.
To przy dogadaniu sie z Telewizja powinno sie w umowie zapenic ze kamerzysci przejda odpowiednie szkolenie, albo przynajmniej nichby ktos ich olsnil o co chodzi i na czym polego piekno zuzla.
A konkretnie - Nie chce widziec jak stylowo i plynnie jedzie zawodnik na pierwszej pozycji, gdy o 2gie lub 3cie toczy sie zacieta walka ktorej kamerzysta nie pokazuje.
Nie chce tez widziec jak zawodnik prowadzacy z duza przewaga wjezdza na meta kiedy kamerzysta nie pokazuje mi jak na ostatnim wirazu toczy sie walko o nastepne miejsca.

I jeszcze kwestia doborow meczy. Mecze nie maga byc dobierane przed sezonem gdzie jakis redakorek z warszawy popatrzy na tabele z poprzedniego sezonu i oceni z gory jakie meczy telewizja bedize transmitowala. Wybor meczy powienie byc dokonany jak najpozniej, by najtrafniej ocenic ktory mecz bedzie mial najwieksze znaczenie , bedzie najbardziej emocjonujacy .... Jeli ustalenie tego na tydzie przed jest niemozliwe to nie niech bedzie ustalanne na miesiac ale nie wczesniej.
W ocenie wyboru meczy mogla by sluszyc jakas internetowa ankieta ogolnopolska na np. przegladziezuzlowym.

_________________
bERY


           
Post 10 paź 2004, o 12:52
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Ja bym chciał tak
w niedziele wieczorem relacje z jednego meczu pierwszej ligi. Powinna ona wygladac tak ze sa pokazane wszystkie biegi i oczywiscie wywiady przed i po meczu. W ciagu tygodnia robic skroty wszsytkich meczow. Tzn np. Mecz Rybnik - Krosno przed meczem wypowiedzi kilka najciekawszych biegow no i wypowiedzi po meczu i tak wszystkie mecze.
Zas w piatek zapowiedzi wszystkich meczy no i oczywiscie statystyki poprzedniej kolejki typu ilosc kibicvow srednio na jednym spotkaniu najlepsza 7 itp. i bylbym zadowolony

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


           
Post 10 paź 2004, o 13:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem, ale żeby mecz był pokazywany w całości wraz z wywiadami 8-)


           
Post 10 paź 2004, o 13:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
moim zdaniem fajnie by bylo gdyby to wypaliło
tylko zeby komentarz byl zywszy niz na regionalnej trójce :P

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 10 paź 2004, o 13:53
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Cytuj:
tylko zeby komentarz byl zywszy niz na regionalnej trójce



chyba chodzi ci o pana Pecaka z Tv Rzeszow i jego znakomite ztwierdzenia typu stadion stali ma pojemnosc 10 tys a takze jak jest walka na torze to mowi ze ida chmury z zachodu oraz jak zawodnicy jada w odleglosci 20 metrow to twierdzi ze jest walka a gdy ona jest to kometuje to tak jak by byl na Mistrzostwach Polski w szachach

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


           
Post 10 paź 2004, o 13:58
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
Cytuj:
a gdy ona jest to kometuje to tak jak by byl na Mistrzostwach Polski w szachach

może był :P
ja sie tylko o frekwencje boje bo gdy bedzie pogoda niepewna to duzo ludzi zostanie w domach aby sledzic poczynania swojej drużyny

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 10 paź 2004, o 14:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
adi napisał(a):
Cytuj:
tylko zeby komentarz byl zywszy niz na regionalnej trójce



chyba chodzi ci o pana Pecaka z Tv Rzeszow i jego znakomite ztwierdzenia typu stadion stali ma pojemnosc 10 tys a takze jak jest walka na torze to mowi ze ida chmury z zachodu oraz jak zawodnicy jada w odleglosci 20 metrow to twierdzi ze jest walka a gdy ona jest to kometuje to tak jak by byl na Mistrzostwach Polski w szachach

Jeszcze za czasów Van Puru Pecak komentował jako tako.Jeszcze 3 lata temu nadawano podobno "na żywo"relacje z meczu z Opolem.Teraz jak czasem ogladam(raczej żadko)Sportowe Wydarzenia weekendu to dziwie sie,że ten gosc jeszcze kometuje :?


           
Post 10 paź 2004, o 14:16
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
tomasz napisał(a):
adi napisał(a):
Cytuj:
tylko zeby komentarz byl zywszy niz na regionalnej trójce



chyba chodzi ci o pana Pecaka z Tv Rzeszow i jego znakomite ztwierdzenia typu stadion stali ma pojemnosc 10 tys a takze jak jest walka na torze to mowi ze ida chmury z zachodu oraz jak zawodnicy jada w odleglosci 20 metrow to twierdzi ze jest walka a gdy ona jest to kometuje to tak jak by byl na Mistrzostwach Polski w szachach

Jeszcze za czasów Van Puru Pecak komentował jako tako.Jeszcze 3 lata temu nadawano podobno "na żywo"relacje z meczu z Opolem.Teraz jak czasem ogladam(raczej żadko)Sportowe Wydarzenia weekendu to dziwie sie,że ten gosc jeszcze kometuje :?

Zapewne ma znajomosci, jak i reszte baranow w TV Rzeszów, ktorzy nie nadaja sie na prezenterow TV! Poczawszy od Aktualnosci, a konczac na relacjach z meczu... Ale na uklady nie ma rady!

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 10 paź 2004, o 14:18
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Zdecydowanie jestem za tym, by pokazywane były w jakiejś telewizji najlepsze mecze z I i II ligi. Żużel w Polsce to nie tylko Ekstraliga. Wiele emocji towarzyszy rowniez w nizszych ligach, co widac bylo chocby w tym sezonie. Mecze Stali zaciete do ostatniego biegu, mecze w Gorzowie, gdzie zawsze kazdemu trudno o punkty, jak i ostatni mecz sezonu Lublin - Stal, gdzie mecz decydowal o tym ktora ekipa wystapi w barazach. Bylbym za tym, by jeden mecz pokazywany był na żywo, a i z conajmniej 2 meczy tych ciekawszych moglibysmy ogladac skroty, badz te wazniejsze biegi. Jestem na TAK!

_________________
Obrazek


           
Post 10 paź 2004, o 14:43
 
Junior
Junior

Dołączył: 21 mar 2004, o 22:09
Posty: 165

Zobacz profil 
Damon napisał
Cytuj:
Zapewne ma znajomosci, jak i reszte baranow w TV Rzeszów, ktorzy nie nadaja sie na prezenterow TV! Poczawszy od Aktualnosci, a konczac na relacjach z meczu... Ale na uklady nie ma rady!


Przez lipiec mialem praktyki w TV Rzeszow, poznalem dziennikarzy i moge cie zapewnic ze sie myslisz. Nie wszyscy to barany ale czy maja uklady to nie wiem.
Jesli chodzi o Pecaka to tez go nie lubie ale za to Leyko Tomek jest w porzadku i go lubie , i wydaje mie sie ze gdyby mial wiecej pojecia o zuzlu to by relacje byly ciekawsze[/b]

_________________
Obrazek
JEDZIESZZZ ZAWSZE Z NAMI


           
Post 10 paź 2004, o 15:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Myślę, że transmisje telewizyjne ze spotkań pierwszej czy drugiej ligi są potrzebne dla kibiców. Tu takżke(w tych ligach) dzieje się bardzo dużo ciekawych i emocjonujących spotkan. Jeżeli będą takowe transmisje, będzie rewelacyjnie, a zapewniam działaczy w Rzeszowie (jezeli sie obawiaja tego ze przez tv straca kibicow na stadionie), że ilośc kibiców na każdym meczu(jezeli rownloegle jest pokazywany w tv) nie zmaleje. Ponieważ to nie to samo ogladnac mecz w telewizji, a na stadionie. Jednakze ja jestem za transmisjami w TVP. A co do magazyn, chyba dwa lata temu byl taki i wcale nie byl "zly", mogłby być taki sam i w nadchodzącym roku.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 10 paź 2004, o 17:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 kwi 2004, o 17:03
Skąd: Jarosław
Posty: 82

Zobacz profil 
zuzel w telewizji a zuzel na zywo to dwie rozne sprawy

to co wydaje sie byc czysta poezja na stadionie jak oglada sie jeszce raz na ekranie to juz nie to

jednak transmisje w telewizji mogly by byc zbawienne dla speedwaya w polsce poniewaz w polsce tylko w 25 miastach wiedza co to zuzel i jest wielu ktorzy nigdy tego nie widzialo i sie tym nie jara

telewizja da nam nowych kibicow nowych sponsorow nowe mozliwosci

to jest przyszlosc

pozdrooo

_________________
ZKS Stal Rzeszów ZKS

17.10.2004.
ZKŻ!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi